לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2012, 12:32
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
צביעות התקשורת - מצא את ההבדלים

קראה למהגרי העבודה חיות:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וזכתה למגוון כתבות והתייחסויות ברשת (פה, פה, פה ופה).

לעומת זאת הבחור הזה קורא לחיילים נאצים, מאחל להם מוות וקורא לחבריו לזרוק עליהם אבנים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והתקשורת שותקת.

את מעלליהם של אנשי השמאל הקיצוני לא תמצאו בתקשורת המיינסטרים, אלא רק בקבוצות שונות, ולעיתים הזויות, בפייסבוק או במכתבי שרשרת במייל. הדעות שלי רחוקות מהדעות של גברת "ספארי", אבל אני לא מבין למה פירסומים מטופשים של אנשי הימין הקיצוני בפייסבוק זוכים לאזכורים בתקשורת ופירסומים מטופשים שקוראים לעבור על החוק שמפורסמים ע"י השמאל הקיצוני לא. אני לא חושב שפירסום פייסבוק של דמויות איזוטריות, משמאל או מימין, צריך להפוך לחדשות אלא אם כן מדובר במקרים מאד ספציפיים ובסקופים גדולים. אבל אם פירסומי פייסבוק של צד אחד מקבלים טיפול כזה, אני חושב שגם הפירסומים של הצד השני צריכים. בטח ובטח כשמדובר בעבירה על החוק כמו במקרה הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2012, 17:42
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "צביעות התקשורת - מצא את ההבדלים"

כמו שנאמר כאן, לא ברור לי מה התקשורת אשמה במקרה הזה. לא ראיתי שהסטטוס של השאול הזה עורר סערה ברשת וזכה לשיתופים רבים.
ואני חושבת שההסבר לשוני בתגובה הוא כי אופי הפרסומים הוא שונה. שאול בסה"כ רשם את הדעה שלו, הוא אמנם נשמע די אידיוט אבל יש אלפים כמותו (כמו גם אלפים מהצד השני), אבל הדעות שלהם בלבד לא מספיק מעניינות או "סקסיות" לצפייה כדי שיהיה שווה לשתף אותן. לאף אחד לא באמת אכפת מאיזה שטות שנאמרת על ידי גולש כזה או אחר מספיק כדי להעביר הלאה כמו שלאף אחד לא היה אכפת לשתף סטטוסים של איילה בהם היא הייתה מעודדת סקילה של מסתננים. אם לעומת זאת, השאול הזה היה הולך ומצטלם עם חיילי צה"ל, ורושם מתחת לתמונה איזו שורה מסיתה או משפילה, זה כבר היה יותר "עסיסי" ואנשים סביר מאוד להניח היו עפים עליו. ואם תמונה כזאת הייתה מעוררת סערה ובכל זאת התקשורת הייתה מתעלמת, אז בהחלט היה בסיס לדבריך.

ישן 24-09-2012, 21:42
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "כמו שנאמר כאן, לא ברור לי מה..."

אני חושב שההודעה של הבחורה הגזענית הזו לא שווה אפילו אזכור אחד קטנטן בכלי התקשורת, כמוה יש מאות גזענים שמפרסמים את דעתם בעמוד שלהם ואף אחד מהם לא זוכה לפרומיל מתשומת הלב התקשורתית שלה היא זכתה. אם לדייק ולחדד את הטענה שלי אז אני חושב שיש מקרים שהתקשורת מבליטה בגלל שזה משרת את האג'נדה שלה ולהפך. יש כמה קבוצות פייסבוק שמנטרות את השמאל הקיצוני בארץ, כמו שכבר אמרתי חלקן אפילו דיי הזויות, אני לא מאמין שאף עיתונאי לא מכיר אותן ולא קורא את העמודים שלהם מידי פעם. כנראה שלהראות שיש אלימות, גזענות ושנאה גם בשמאל לא ממש מעניין את העיתונאים האמיצים שלנו שמחליטים מה יכנס לעיתון על סמך כמות הלייקים בפייסבוק. למרות שהפרסום על השאול הזה אולי לא קיבל את אותה כמות של לייקים ושיתופים כמו שקיבלה הבחורה זה עדיין לא אומר שהוא פחות חדשות ממנה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר