לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2012, 09:35
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
שאלה מה גורם לכם להוריד דירוג של אשכול?

Smilop פתח את האשכול "השאלון לחילוני המצוי " שאני חשבתי שהוא יצא מגניב אז נתתי לו דירוג של 5 כוכבים. אחרי כמה זמן נכנסתי שוב לאתר ואני רואה שהדירוג עומד על 4 כוכבים. אחרי כמה שעות נוספות הדירוג ירד ל3 כוכבים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מה גורם לכם לראות שאשכול קיבל דירוג גבוהה ואז אתם נכנסים אליו ומורידים לו את הדירוג?

אפשרויות:
1. זה בגלל שאני בן אדם קטן וקנאי. האשכולות שלי אף פעם לא מקבלים המון צפיות/תגובות/דירוג-גבוה אז אני מוציא את התסכול שלי על אחרים.
2. זה אישי. כשאני לא מחבב מישהו ואני רואה שאשכול שלו קיבל דירוג גבוה אני מוריד לו את הדירוג.
3. מ'זתומרת למה אני מוריד את הדירוג?? זה בגלל שאני חושב שהאשכול גרוע!
4. אני טרול שהולך להתעלם מכל מה שנאמר פה ומתכוון לכתוב משהו מרגיז כדי שאנשים ידברו איתי.

אני חייב להודות שפעם (לפני הרבה זמן) ראיתי שאשכול של טלי קיבל 5 כוכבים והורדתי לה את הדירוג סתם כי לא חיבבתי אותה

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 25-09-2012 בשעה 09:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2012, 20:27
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זה בא מאותו המקום של הכוכבי מומחה/צל"שים/גביעי אשכול מנצח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה גורם לכם להוריד דירוג של אשכול?"

פרי הנטיה של אנשים להאמין שפורום באינטרנט (כל שכן פורום חברתי) הוא משהו חשוב-ולכן מרובד ומורכב-ולא סתם העתקה לאינטרנט של שיחת פקאצות רגילה באוטובוס, או משהו דומה. ברצינות: זה לא דבר חשוב, פורומים. לא מזמן שמתי לב שעל התגובות הכי מושקעות וחריפות שלי בפורומים (כמו באקטואליה לדוגמא) קיבלתי 0 תגובות באשכול, אבל 2 או אפילו 4 ה.פ. מקוראים שהחזיקו ממני על התגובה, בעוד שדווקא תגובות שאמור להיות ברור שאני לא מאוד רציני בהן, גררו לפעמים דיון של עשרות תגובות המתייחסות לשטויות שכתבתי. מעולם לא דירגתי אשכול, אבל לו משום מה הייתי חושב שצריך להתעסק בשטות כזו אני מניח שהייתי מדרג אשכול מעולה בחמישה כוכבים לו הייתי מראשוני הקוראים, ובמקרים אחרים מעניק "דירוג מאזן" (כוכב אחד או חמישה כוכבים) במידה ולדעתי אשכול דורג בצורה לא הוגנת או הגיונית, משום נקמנות או לקקניות רקטומאלית. נקמנות אישית, תופעה מבורכת ומחייה פורומים (ראו את "אום כולו מעארכ לינוקסבוט VS הרוח שלא קיימת) אני מעדיף לממש בדרכים אחרות ומענגות הרבה יותר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר