לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2013, 09:08
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי roni_idf שמתחילה ב "..."

בעמוד כזה, שנבנה ע"י גורמים מקצועיים מצד אחד, ושצונזר ע"י גורמי בטחון מידע, מצד שני...
מומלץ להיכנס לקוד HTML ולקרוא את תגיות המטא דאטה שהגורמים המקצועיים (בשיווק, לא המהנדסים, בפיתוח) הכינו כדי שהלקוחות ימצאו את העמוד במנועי החיפוש:
קוד:
Gabriel-5,MBT, Missile, naval attack missiles,naval,attack,missile,active radar seeker,active radar,weapon control,system,operational effectiveness, Congested waters,selectivity problems,tactical situation, near shore targets,close chaff,decoys,active ECM,hard-kill defenses

לרוב שני הגורמים הנ"ל חוטאים לתפקידם:
אנשי בטחון מידע לא עוברים על הקוד בכלל (ולא על התגיות בפרט).
אנשי השיווק מתעצלים לכתוב תגיות במיוחד.
לכן, הם לוקחים את המידע הכי חשוב על המוצר, זה שכתוב בפסקה הראשונה בברושור הדגל שלהם (זה שאותו הם מחלקים רק ללקוחות ספציפיים מאד, והוא, כמעט, לא מצונזר). מעיפים את מילות הקישור (בעברית אותיות 'משה וכלב', באנגלית מלים שלמות כמו the, and) ותארי הזמן (באנגלית גם את הקיימות: be, is, are. was etc), מפרידים בפסיקים והנה יש תגיות!
המשקיענים (יחסית), יסירו מילים שנמצאות בטקסט שמופיע בעמוד עצמו (יש לזה גם יתרונות גם מול מנועי החיפוש).

וכך, אם תשוו בין התגיות לבין הפסקה הראשונה בעמוד, תוך שאתם שמים לב היכן נגמר ומתחיל משפט, תוכלו לקרוא כמעט את כל הפסקה המקורית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2013, 13:26
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "מיותר"

טוב.
כתבתי שזו "שאלת תם" אבל היא לא נשאלה בתמימות ואני לא מטומטם.
במב"ת תע"א היו בין הראשונים בעולם לייצר טילים משוטטים, למעשה הם מוכרים טילים מבצעיים כבר הרבה זמן...
לתע"א (ולאחרים, אבל הם אלופים בזה) יש נטייה להסב מערכות מוצלחות בין מערכים: מערכות יבשתיות זוכות לגרסה אווירית, ולהפך. וגם מערכות ארטילריות מקבלות גרסה ימית...
זוכר את ההודעות על גרסה ימית של "המנתר"?

עכשיו,
לא כל המטרות לטילים שמשוגרים מהים הן ספינות שטח.
מטרה יכולה להיות על החוף (כאן אני משאיר הרבה לדמיון...), להתחפש לספינת סוחר או סד"ג, או להיות צוללת בשינור, כזו שאתה מחכה שתעלה אל פני המים שם היא תהיה "מטרת חטף" (לשניות קצרות).

תרחישים לדוגמה:
זיהית שלל סד"גים ומתוכן, מידי פעם משוגרות רק"ק לעורף שלך.
כרגע אתה מתקשה לזהות את הסד"ג היורה.
אם אתה מזהה אין לך חימוש כדי לפגוע בו.
אם יש לך חימוש משוטט מעל האזור, הוא מקבל הוראה להתאבד על הסד"ג בשנייה שזיהית אותה.
התוצאה המבוקשת מושגת בקצת OVER KILL אבל, סגירת מעגל בשניות שלא הייתה מושגת בדרך אחרת.

התרחיש הנ"ל מדבר על מטרה טקטית (תלוי את מי שואלים מתי, יש שסוברים שמדובר בטקטית++)
אבל הנה תרחיש של מטרה אסטרטגית:
זיהית אזור שבו בכל יום, בשעות קבועות, עולה צוללת אוייב לשינור, טוענת מצברים ומתקשרת עם הבית.
תחום האזור גדול יחסית.
מארב ימי לא בא בחשבון. הספינות שלך יזוהו ע"י הצוללת והיא לא תעלה.
משך הזמן עד גילוי הנקודה המדויקת ארוך כמעט כמו כל משך השנור.
אבל אם אתה משגר חימוש משוטט לאזור הזה ומפעיל אותו מיד עם הזיהוי (מה גם שלו עצמו יש יכולות זיהוי משלו...) אתה מוריד צוללת אוייב שבמקרה הטוב רק ריגלה אחריך.

אגב, גם הפלטפורמה המשגרת לא חייבת להיות ספינת שטח עם תורן אימתני ומסוק לחוזי מעבר לאופק.
לפעמים עדיף לתת לרב"ת עצמו לעשות את העבודה.
ואם מישהו חושב שאני טועה, שירוץ ויספר לנערי האוצר, הם ישמחו להוריד את פצצות הספייס מהחשבון.

ישן 20-01-2013, 20:05
צלמית המשתמש של יוסיפון

צילום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גיל חזקיה שמתחילה ב "חשיפה: משפחת טילי שיוט ים-ים מתוצרת התעשייה האווירית"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה זו ליוותה את תמונות שני הטילים הנ"ל.

את תמרוני ההתחמקות אפשר לראות היטב...
כל תובנה אחרת באשר לתכונות האמל"ח, באחריות הצופה בלבד.

כותרת העמוד שבו מוצגות התמונות היא:
Advanced Attack Missiles & Loitering Weapons
(ובעברית: טילי התקפה מתקדמים ונשק משוטט).
האמל"ח המשוטט המוצהר היחיד בעמוד (וגם בעמוד הבא) הוא ה"הארופ".
מלבד ההארופ ושני הטילים הנ"ל, מוצגים בעמוד: ה"לורה" ואמל"ח מונחה לייזר: טילי להט וקיט הנחייה לפצצות א"ק NGLGB.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר