לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2013, 11:26
  asafk.asafk asafk.asafk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "שאלה בנוגע לבסיס צאלים"

סלולרי - הבעיה הגדולה היא טעינה, לא קליטה. למרות שבחלק גדול משטחי האש אין קליטה. טיפ לבעלי סמארטפונים: מעבירים את הטלפון למצב GSM בלבד ופתאום יש קליטה (אבל אין שירותי DATA בכלל) וגם הבטריה מחזיקה פי 3 (לימד אותי הסמב"ץ שלי במילואים האחרונים).

שירותים / מקלחות / חדר אוכל - בתוך הבסיס זוועה אמיתית, אבל אין מה לעשות. השירותים ברמה של ניירות טואלט מודבקים בחרא על הקיר. אני בכמה וכמה פעמים לא הצלחתי למצוא חדר שירותים אחד נקי ברמה סבירה (חוץ מהשירותים ליד הלשכה של מפקד צאלים. ולא גירשו אותי למרבה הפלא). במידה מסויימת זה תלוי גם בך ובחברים שלך שתנקו ותשמרו על הנקיון - אבל זה כבר תלוי במפקדים שיקדישו לזה זמן ומחשבה. המקלחות תמיד סתומות ומזוהמות. האוכל בחדרי האוכל מהגרועים שנתקלתי בו בבסיסי צה"ל.
מצד שני, אם אתה בשטח - מה זה מפריע לך...??

אסף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2013, 12:56
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אני נתקלתי במקלחות+שירותים סבירים, ולעיתים גרועים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי asafk.asafk שמתחילה ב "סלולרי - הבעיה הגדולה היא..."

הסבירים היו ליד משטחי הטנקים, ונראה שנעשה בהם שימוש תדיר ולכן הם במצב זה. הנטושים היו אלה שבמצב מחפיר (ללא חשמל, עם נחילי יתושים).
האוכל בכלל לא משהו, אבל תכל'ס יוצא לי בד"כ לאכול בבסיס עצמו באימון ממוצע רק פעמיים לכל היותר - ביום שאני מגיע לבסיס וביום שאני עוזב. כל שאר הפעמים אנחנו אוכלים בשטח, והאוכל שלנו בד"כ מצויין++ (שני הרס"פים שלנו הם שפים מקצועיים באזרחות, ככה שאין הרבה תלונות בארוחות ).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר