לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2013, 21:51
  yizhaq yizhaq אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.10
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Reshef914 שמתחילה ב "הדיונים וכל הרמיזות הילדותיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Reshef914
הדיונים וכל הרמיזות הילדותלה טיפשיים.
גם אם לא מדברים בגלוי אין צורך גם לתת רמזים או קצוות חוט למי שקורא בפורום הזה.

כולנו היינו בצבא, כולנו ראינו דברים ושם זה צריך להישאר.ידע זה כוח, ברגע שמשתחררים מהצבא ומשתמשים בידע הזה בפומבי זה הופך לנקודת חולשה.

לא רואה טעם וצורך להרחיב בדיון אם יש או אין לחיל האוויר הישראלי מל"טים חמושים.
מצידי שיהיו לו ינשופים שזורקים כוכבי נינג'ה ושולחים פוקימונים מהמקור שלהם. זה לא צריך להיות עניינו של אף אחד.

כולנו היינו בצבא אך רובינו לא מכירים את מה שמכירים ילדי עזה.
סתימת פיות לא עוזרת לאף אחד בימיינו. ראה ערך "האסיר x".
מי שיודע יודע לא לדבר. ושאר יודעי דבר מלקטים מידע במרחבי האינטרנט.
1+1 תמיד שווה 2.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2013, 00:29
  Reshef914 Reshef914 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.12
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yizhaq שמתחילה ב "[QUOTE=Reshef914]הדיונים וכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yizhaq
כולנו היינו בצבא אך רובינו לא מכירים את מה שמכירים ילדי עזה.
סתימת פיות לא עוזרת לאף אחד בימיינו. ראה ערך "האסיר x".
מי שיודע יודע לא לדבר. ושאר יודעי דבר מלקטים מידע במרחבי האינטרנט.
1+1 תמיד שווה 2.

ממש חולק עלייך. לא חסרות הדלפות. לא חסרים חיילים שלא מיודעים למשמעות הדברים שראו ומשתחצנים בזה על דפיי הפייסבוק והיו טיוב.
כראייה לכך אני מכיר עשרות דפי פייסבוק\ יו טיוב ופורומים אחרים שמלאים בדברים שלא אמורים להיות שם.
בטח ובטח עקיצות והערות כמו "אם רק היית יודע מה יש בX". לא אכפת לי מה ילדי עזה יודעים או מה ילדי איראן יודעים. במישור הצבאי יש הרבה דברים שצריך לסתום עליהם פיות - גם בפורום הזה יש אשכול של פאדיחות צנזורה (עצוב שהפאשלה מגיעה מהגוף האוכף בעצמו) וגם פה ניתנו לא מעט אזהרות, הודעות נמחקו וכן המנהל יוסיפון (נראה לי?) ציין שהיה פה אשכול לפני מבצע צבאי שנמחק כי עבר על כללי צנזורה חמורים.
אני רק חושב על מה ראיתי בשירות שלי... אני בא מבית צבאי שכולם בו אנשי קבע בכירים וסותם את הפה. מה שהיה בים, נשאר בים. בחוף לא מדברים. אבל לצערי כבר יצא לי לשמוע לא פעם ולא פעמיים אנשים "מבחוץ" ששואלים שאלות כמו "זה נכון ש..." כי אנשים מדברים.
אין לי ספק שאנשים שרוצים להשיג מידע מוצאים אותו בקלות בפורום. הפורום הזה מרתק ואני קורא אותו כמו ספר טוב. אבל יש נושאים שלא רואה טעם לדון בהם. הם לא תורמים לאף אחד חוץ מסקרנותו של החתול. לפעמים, החתול שחור...
וזה לאו דווקא צריך להיות ילד מעזה. מספיק שאיזה יפיוף מאירופה, נניח, יגלה פרט חדש ומעניין ויחליט לחקור אותו להפיל תיקים משפטיים כנגד צה"ל על סמך המידע החדש שהסיק.

בשביל לדבר, אם זה על נושאים צבאיים\ מבצעים, עושים את זה בפגישות מחזור של הצוות בעיניים פרטיות. עם האנשים שהיו איתי שם, ראו את אותם הדברים ויודעים שאחרי שיוצאים מהערב, שותקים עד לערב הבא.

גם ככה כולם חושבים שאנחנו בסה"כ דייגים ;-)

תסלח לי שאני מחמיר ו"פוץ" בנושא. לא מעט דברים נצפו בפייסבוק\ יו טיוב וכו'. ולצערי, התשובה של הצנזורה "שרתים בחו"ל, אין מה לעשות בנידון".
ישן 09-03-2013, 20:13
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי coperl שמתחילה ב "[QUOTE=Taurus84]לא זכור לי..."

ציטוט:
לא נראה לי שמטוסי הקרב שבידי ישראל מסוגל לחסל מטרה נעה כמו מכונית. בד"כ משתמשים בהלפייר (או בטיל מיוחד וסודי) שאותו ניתן לשגר רק ממסק"ר או מל"ט טורף. פשוט המהירות לפעמים היא בעוכינו חוץ מאלמנט ההפתעה שמתנדפת במטוסי קרב.

שים לב, אתה מתחיל למתוח את הסבלנות שלנו.
באשכול אחר קיבלת כבר מספיק הערות על הדיעות הלא מבוססות שלך.
בפורום שלנו אין מקום למשפט "לא ניראה לי...", אם אתה יודע ויש לך אסמכתא (וזה כמובן לא מסווג) אז אתה מוזמן לכתוב, אתה לא יודע? תשאל יענו לך.
זו אזהרה לפני חסימה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר