לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2013, 14:54
  אזרחית ללא נחת אזרחית ללא נחת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.13
לא טוב לי בישראל. למען האמת - רע לי

מאיפה להתחיל? החום הבלתי נסבל, המצב הביטחוני - מדיני, כשהמדינה הזו הופכת ליותר ויותר מבודדת ומוקצית בעולם בגלל העניין עם הפלשתינים (וכן, זו צביעות איומה, כי העולם וארה"ב לא עושים כלום כשבסוריה, בעיראק ובמצרים נהרגים המוני אנשים יום יום, ורק עם ישראל הם יודעים לבוא) התחבורה הציבורית הגרועה, יוקר המחיה, הסכום שהמדינה מורידה לי מהמשכורת כל חודש, כמות הזמן שאני צריכה להמתין לבדיקה מסוימת בקופת חולים, המאגר הביומטרי שרוצים לדחוף לנו כאן...

שלא לדבר על החרדים! במשך השנה וחצי האחרונות אני שוכרת יחידת דיור בסמוך לשכנים חרדים עם 7 או שמונה ילדים, שעושים רעש של מיליון ילדים, ומפריעים כאן לכולם, כמה פעמים כבר דיברנו איתם ולא עזר כלום, מבחינתם הם לבד בעולם ואם אנחנו חילונים אז מותר לצפצף עלינו... המצב עד כדי כך רע שאפילו לבעלי הדירה שלי, שהם אנשים טובים ונחמדים מאוד, נשבר ה*** לגור כאן, והם מחפשים לעזוב, ונחשו מי באו לראות את הדירה? רק חרדים! אפילו לא חילוני אחד! ככה הם משתלטים על שכונות שלמות! ככה זה כשמשריצים ילדים ללא הכרה (מי מפרנס את כל זה, לעזאזל?!), ולא חושבים על צפיפות האוכלוסין, על הידלדלות במשאבים ועל נזק סביבתי (הידעתם? לטיטול לוקח בין 300 ל-500 שנה להתכלות!), העיקר "בואו נביא עוד ילדים, ועוד ילדים!", והמצב, כמו הטיטולים, מדיף ריח חזק של צחנה.

בסוף מי שיישארו כאן זה רק חרדים, דתיים לאומיים (כיפה סרוגה) וערבים (כי גם הם לא הולכים לשום מקום, להזכירכם)! האם זו המדינה שאני רוצה להמשיך לחיות בה?

אני רק מבקשת: לפני שאתם קופצים ומשמיצים אותי מתוך איזה רגש פטריוטי (איך יש לכם את זה עדיין?), תנסו להבין, שלא טוב לי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2013, 15:28
צלמית המשתמש של OG
  משתמש זכר OG OG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אזרחית ללא נחת שמתחילה ב "לא טוב לי בישראל. למען האמת - רע לי"

אני לא הולך לתת לך ממש עצה פרקטית, אבל גם אני חיי במדינה הזאת ודיי תקוע בא.
סתם לידע כללי, כל ההתעסקות בישראל והמצב עם הפלסטינים זה לא בגלל שלמישהו אכפת מהפלסטינים, צביעות? יותר נכון אינטרסים כלכליים (בטח איזה בנק סעודי או איזה משהו מוסלמי בעל כוח מחזיק לאירופה וארה"ב את הב*צ*ם), כמו המון דברים אחרים בעולם היום..
נכון,דתיים מביאים המון ילדים וזה תקף גם לערבים (הדתיים) ולכיפות הסרוגות, אין פה עניין של התחשבות בסביבה מן הסתם, זה דבר שהם חונכו אליו שזהו הדבר הטוב והנכון לעשות- להביא כמה שיותר ילדים "פרו ורבו"
והחום והלחות? כן,לא נעים...גם במיוחד שנהיתה התחממות גלובלית
בכל מקרה, המצב דיי מעפאן, ואין ממש מה לעשות, במיוחד הבעיות שעניתי לך פה
הדבר היחיד שאפשר לתת לך זה העצה לנסות ולהיות מאושרת ולנסות להתסכל על המצב בצורה יותר טובה, קשה נכון..אבל סה"כ אומרים "תן חיוך, הכל לטובה "
ישן 17-08-2013, 12:34
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מה הנקודה שלך?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אזרחית ללא נחת שמתחילה ב "לא טוב לי בישראל. למען האמת - רע לי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אזרחית ללא נחת
מאיפה להתחיל? החום הבלתי נסבל, המצב הביטחוני - מדיני, כשהמדינה הזו הופכת ליותר ויותר מבודדת ומוקצית בעולם בגלל העניין עם הפלשתינים (וכן, זו צביעות איומה, כי העולם וארה"ב לא עושים כלום כשבסוריה, בעיראק ובמצרים נהרגים המוני אנשים יום יום, ורק עם ישראל הם יודעים לבוא) התחבורה הציבורית הגרועה, יוקר המחיה, הסכום שהמדינה מורידה לי מהמשכורת כל חודש, כמות הזמן שאני צריכה להמתין לבדיקה מסוימת בקופת חולים, המאגר הביומטרי שרוצים לדחוף לנו כאן...

שלא לדבר על החרדים! במשך השנה וחצי האחרונות אני שוכרת יחידת דיור בסמוך לשכנים חרדים עם 7 או שמונה ילדים, שעושים רעש של מיליון ילדים, ומפריעים כאן לכולם, כמה פעמים כבר דיברנו איתם ולא עזר כלום, מבחינתם הם לבד בעולם ואם אנחנו חילונים אז מותר לצפצף עלינו... המצב עד כדי כך רע שאפילו לבעלי הדירה שלי, שהם אנשים טובים ונחמדים מאוד, נשבר ה*** לגור כאן, והם מחפשים לעזוב, ונחשו מי באו לראות את הדירה? רק חרדים! אפילו לא חילוני אחד! ככה הם משתלטים על שכונות שלמות! ככה זה כשמשריצים ילדים ללא הכרה (מי מפרנס את כל זה, לעזאזל?!), ולא חושבים על צפיפות האוכלוסין, על הידלדלות במשאבים ועל נזק סביבתי (הידעתם? לטיטול לוקח בין 300 ל-500 שנה להתכלות!), העיקר "בואו נביא עוד ילדים, ועוד ילדים!", והמצב, כמו הטיטולים, מדיף ריח חזק של צחנה.

בסוף מי שיישארו כאן זה רק חרדים, דתיים לאומיים (כיפה סרוגה) וערבים (כי גם הם לא הולכים לשום מקום, להזכירכם)! האם זו המדינה שאני רוצה להמשיך לחיות בה?

אני רק מבקשת: לפני שאתם קופצים ומשמיצים אותי מתוך איזה רגש פטריוטי (איך יש לכם את זה עדיין?), תנסו להבין, שלא טוב לי!

אני מעדיף מדינה מלאה בחרדים, מאשר כזו שמלאה בערבים.

ומה לעשות, בזכות המגזר החרדי הריבוי היהודי גדל מדיי שנה.

אם היינו צריכים להסתמך רק על החילונים, אז הרי שבתוך מספר עשורים היו יותר ערבים מיהודים בישראל, ואם היינו נשארים דמוקרטים כמו שאנחנו היום - היינו יכולים לקבל ממשלה עם רוב ערבי (נשמע נחמד, נכון?).

שלא תטעי:

המצב בישראל מחורבן, מאוד מחורבן אפילו...

קשה לגמור את החודש, למרבית התארים בשוק אין ממש משמעות, מזג האוויר מחורבן, וכ'ו וכ'ו וכ'ו.

אבל זאת עדיין ישראל, זו עדיין המדינה היחידה בעולם שאני מרגיש בה כמו ביבת, שאני לא צריך להתבייש או לפחד בהיותי יהודי ישראלי.

יצא לי במהלך 27 השנים האחרונות לבקר בלמעלה מ20 מדינות, ואף אחת מהן לא העניקה לי את התחושה שקיימת בישראל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-09-2013, 11:15
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

תאמיני לי, שני הילדים של השכנים הלא חרדים שלי עושים לא פחות רעש. אפילו חשבתי לקרב אותם לגבול לבנון-ישראל כאמצעי לחימה פסיכולוגי שיוציא את נשמתם של חזבאללה.

הייתי יכולה להרצות לך על כך שביטויי אנטישמיות יהיו גם בחו"ל, הם תמיד שם. הייתי יכולה להגיד לך ששחיתות ומצב כלכלי רעוע הוא נחלת העולם.

אני גם יכולה להזכיר לך שערבים מביאים לא פחות ילדים וגם הם נוטים לעשות רעש של מליון.

אבל כל הנימוקים האלו נטחנו עד דק ונפלו על אוזניים ערלות. לכן, העצה הכי מועילה שלי היא: תעברי לחו"ל. תשתכני לך שם וספרי לנו איך תנאי המחייה, יוקר המחייה והשקט הנפשי שלך. אם אין לי סבלנות למשהו זה לבכיינים אנטי ישראלים שאוהבים לחזור על ססמאות שהעבירו להם שוב ושוב אמצעי התקשורת, מלאי השנאה העצמית.

אני בטוחה גם שזו תהיה ההודעה היחידה שלך, ואני לא אופתע אם את במקרה באה לקדם איזה רעיון פוליטי/ חברתי. נראה לי שקצת אחרת, כי הקיץ עבר, עוד מעט סתיו. והרי המחאה החברתית מתרחשת רק בקיץ (תנאים טובים לקמפינג).

ישן 07-10-2013, 14:20
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04

איזה סרט את חיה....
חום ? לכי למיאמי ומקומות שגם שם חם... אנחנו לא המדינה היחידה שחם בה.
והנה החורף אוטוטו מגיע אז את מסודרת.
באותה רמה שאנשים לא סובלים אותנו בעולם- ככה אוהבים אותנו, אז כן יש אנטישמיות אבל זה משהו שאנחנו חיים איתו כבר.....כל החיים בערך והולך לנו לא רע!!!
מה נראה לך שהחרדים עושים לך רע בכוונה? מה הקישקושים האלה?? אולי לחרדים בעצמם יש משפחה שהיא חילונית? מאיפה את יודעת ??? אני מכירה הרבה חוזרים בתשובה שהמשפחה שלהם לא שומרת...הם לא הפסיקו לכבד או להעריך אותם. אני לא מדברת על החרדים הפאנטים שחושבים שרק להם מגיע, יש גם אחרים...לא ניסית להכיר אותם . שלא לדבר על זה שאת צריכה להודות לחרדים האלה שמביאים לעולם כל כך הרבה ילדים שממלאים את הארץ ועושים אותנו רוב........

נכון שיש כאן מלא דברים חרא, ויש על מה להתלונן.... אבל תמצאי את הדברים הנכונים להתלונן עליהם לפני שאת פותחת את הפה על העם שלך.

ולא,אני לא חרדית , אמנם אוהבת את הדת מאוד וקשורה אליו אבל עושה כל מה שאת ואחרים עושים.

קיצר, תחסכי קצת כסף וטוסי לך לשלום ושיהיה בהצלחה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר