לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2013, 11:44
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Evolver שמתחילה ב "משקפי רודי פרוג'קט לשם מטווחים - מישהו התנסה ?"

יש לי זוג שמלווה אותי מאז 2008 וצלח הרבה קשיים בהצלחה רבה. השירות של החברה בארץ מצוין לטעמי ובסופו של דבר אני מרוצה מאוד. ההנחה שניתנת ל"אנשי בטחון" היא אכן משמעותית אבל גם לאחריה המחיר לא זול.

היתרונות של המשקפיים לא באים לידי ביטוי בהקניית יכולת מיוחדת שלא הייתה קיימת בך קודם. הם לא יגרמו לך לירות יותר טוב. מקסימום לראות יותר טוב ולהיות יותר בטוח וכאמור- הן נוחות מאוד (לי לפחות) ועמידות להפליא.

עם זאת- אחת הבעיות שלי יש עם רודי היא שהעדשות שלהן לא מכסות את כל העין, בעיקר מהצדדים. זאת הסיבה שלטובת ירי עברתי למשקפיים אחרות ואת הרודי אני שומר לכל שאר הפעילויות שלי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 11-10-2013 בשעה 11:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2013, 20:49
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Evolver שמתחילה ב "משקפי רודי פרוג'קט לשם מטווחים - מישהו התנסה ?"

Overrated ביחד למחיר, בטח שביחס למחיר בארץ (כמשקפיים ולירי/לחימה לפחות). לא חסרים דגמי משקפי בטיחות, וספציפית לירי בתקן המחמיר יותר לירי z87+, שזולים עד פי 10 לעיתים.
סתם דוגמה מסוג נוסף שאני עושה בו שימוש
http://crossfiresafety.com/
אפשר לקנות בקלות חמישה ויותר זוגות ממגוון שונה, כולל עם ריפוד/אטימה וכיסוי שלם של ארובת העין לתנאים שמצריכים זאת בפחות ממחיר זוג אחד של רודי. אני קונה באיביי עם משלוח כמעט אפסי לארץ, יוצא בין 10-20$ לזוג. מערכת impactX בארץ מתקרבת לאלף שקל לפני הנחה.

מה גם שחשוב לזכור שרק עדשות ספציפיות של רודי - impactx, הם אכן יעודיות ובתקן המתאים לירי, או מסגרת+עדשות מהסדרה הטקטית. רוב מי שמשתמש ברודי לא טרח לבדוק ולא משתמש בעדשות אלו. קל לזהות, כי כל עדשות הצבע אינן impactx, ורוב המסגרות הספורטייביות לא נבדקו כמערכת אחת, או לפחות הם לא מציגים זאת בתקן.
ניתן לראות באתר האמריקאי של רודי, תעודת תקן z87 ספציפית לכל דגם/מערכת שעומדת בכך.

זה אכן לא אומר ששאר העדשות שלהם מסוכנות, הן עדיין פוליקרבונט די עמיד, אבל כדאי מתקן ספציפי לירי ובטיחות. סתם אנקדוטה, עדשות הרודי שלי לריידון/ laser blue לא שרדו טיול בדרום אמריקה והן לא עברו כל התעללות יתרה (אמנם רק בסוגיית חיבורן למסגרת, ולא התנפצות).
לגבי המסגרת במקרה הזה - ריידון, אני בספק רב אם היא קרובה להיות מתאימה למשקפי בטיחות - לא הייתי סומך עליה למכות/קריסה וכו', גם אם העדשה אכן תעמוד בתרמיל/רסס וכו'. כמו שגולני אמר, רוב דגמי הספורט לא מספקי כיסוי נאות.

גילוי נאות - אין לי כל קשר מסחרי לאף אחת מהחברות, אך אני מדריך ירי ועוסק בכך גם כפנאי.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 11-10-2013 בשעה 21:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר