לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2013, 04:36
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.08
מה אפשר לעשות עם טנקי המגח שהחטיבות שלהם נסגרו?

מה אפשר לעשות עם טנקי המגח שהחטיבות שלהם נסגרו?
ישנם מספר אפשרויות:

• למכור אותם-לא מתאים לי.
  • לגרוט אותם-שוב לא מתאים לי.
  • להפוך אותם לרק״מ אחר-מתאים לי מאד.
אני הייתי מסיר מטנקי המגח את הצריח, ומתקין עליהם את משגר הרקטות הרוסי שנקרא TOS-1A. משגר זה יורה רקטות בקליבר 220 מ״מ, עם רש״ק טרמובארי לטווח של כ-9 ק״מ.
כל משגר מכיל 24 רקטות.
מגח בלי צריח (כמו פרש בלי ראש) אבל עם המשגר, יהיה הרבה יותר קל על כל המשמעויות של זה. רוב הזמן הטנק ינוע ללא הרקטות שישארו על גבי משאיות התחמושת, ורק לפני הירי הוא יטען.
רכבים אלו הופעלו במלחמה הצצנית השניה ונדמה לי בהצלחה רבה.
בנוסף ללחימה בשטחים בנויים, ניתן לדעתי לתקוף בעזרתו שטחים שחשודים שמצויים בהם צוותי נ״ט. זהו בלי ספק כלי נשק שיוציא את רוח הלחימה מהלוחם האמיץ ביותר שעומד מולנו.

הרקטות מיוצרות בשני דגמים:

1. דגם קצר אורך 3.3 מטר ומשקל 173 ק"ג.
2. דגם ארוך יותר 3.7 מטר ומשקלו 217 ק"ג.
אני מניח שהדגם הארוך יותר מגיע לטווח של 9 ק"מ.

במידה וגם טנקי מרכבה-1/2 הוצאו/יוצאו מהסד״כ הצה״לי, ניתן ורצוי להפוך אותם לנמרים אם אנחנו רוצים חי״ר ממוכן. כזכור נמרים לא ייוצרו בארה״ב, ומעניין למה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
TOS-1A

קצב אש
30 רקטות ב-15 שניות.

טווח
3,500m TOS-1
6,000-9,000m TOS-1A

http://en.wikipedia.org/wiki/TOS-1

http://www.military.com/video/rocke.../2125060744001/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2013, 04:41
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AJ-47 שמתחילה ב "מה אפשר לעשות עם טנקי המגח שהחטיבות שלהם נסגרו?"

אתה מביא איתך פינקס צ'קים?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 12-11-2013, 06:48
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מבולבל עזוב פנקס צ'קים - אחת הסיבות שפירקו אותנו היא שלתקן את הטנקים עולה כיום המון כסף
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אתה מביא איתך פינקס צ'קים?"

וחלקי חילוף כבר לא כ"כ קל למצוא, מה גם בגלל שאלה כלים ישנים הם מתקלקלים לא מעט - התקלות הנפוצות ביותר הן תקלות מזקו"ם, והבחור פה רוצה לקחת דווקא את המזקו"ם ולהחליף לו את הצריח.
ה"רכש" של המשגרים הוא דווקא הנושא הזניח יותר פה (אם אפשר לקרוא פה למשהו "זניח").
זה כמו שהוא יגיד: "אני יודע שצה"ל עלול לפשוט רגל אם הוא ימשיך להשתמש בטנקים האלה, אז שיפשוט רגל פעמיים ועל הדרך אני צריך שיממש לי איזו פנטזיה...".

הזוי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר