לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2013, 09:38
  דן7 דן7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.13
בבטחתי ולכן אקיים - פנטום 1:50

כאשר תכננתי לבנות פנטום (פ' דגושה) התחלתי לחפש אווירון מתאים, מתכנן הדגם יואב מחפש אקזמפלר עם יחוד כל שהו לפי מה שסיפר לי, אני מחפש דגם של אווירון שעשה משהו מיוחד בד"כ ולכן התחלתי לקרוא על הפנטום, מהר מאוד הגעתי לפנטום 609 והתחלתי ללמוד עליו. מסתבר שזה היה אלוף ההפלות של מערך הפנטום מתוכם 4 מסוקי מי 8 מצריים בקרב אחד. האווירון התחיל את השירות שלו בטייסת האחת, לאחר יום כיפור מספר הזנב הוסב ל 109, בשנת1978 אבד האווירון בהתנגשות עם סקייהוק בזמן טיסת אימון – לצוות שלום. בזמן זה האווירון שירת בטייסת העטלף. מכיוון שלי צבעים ודיוק סמלים זה לא מספר 1 בדגם יש רמאות כל שהי. כאשר האווירון טס בטייסת האחת לא היה לו סימון על הגה הכיוון, לא צינור תדלוק חיצוני וסמל הטייסת היה מופנה כך שהשפיץ אחורה. לא בטוח גם לגבי הסימון עלה כונסים. אני גם לא בטוח מה הייתה התצורה שלו כאשר הוא התרסק, אני יודע שמספר הזנב היה 109 טייסת העטלף. על כל מקרה את ההפלות הוא צבר כ-609 ובטייסת האחת, לכן בחרתי לחזור למקור אבל עם סימון של אחר יום כיפור פשוט לדעתי יותר יפה וכלי טייס לא טס ברוורס כמו הסמל המוקדם של טייסת האחת. זו הדרך שלי לתת קצת כבוד לשירות המפואר של הפנטום בחייל האוויר.
[font='Arial','sans-serif']בקלרק נזכרתי כאשר הרמתי מבט בפורום תפוז, מיואב הבנתי ק"מ 1:33 ואז במשחק הדפסה הוא הפך ל 1:50. זה היה דווקא בעבודה לכן בבית צילמתי את הדגם במדפסת בבית ומכאן השינוי בצבע. ניתן לראות מה הבעיה בבניית דגם מוקטן, יש פרטים שמראש לא כדאי לתכנן, ציור פרטים על הדגם לא תמיד ייתן את התוצאה הטובה.[/font]

[font='Arial','sans-serif']כאן הגעתי לרעיון לבנות דיורמה של אווירון נגרר על ידי טרקטור, לפי השאלה שלי בפורומים הגיעו תמונות ששמשו להערכה, בנוסף בעבודה דיברתי עם איש טייסת נשר הזהב לשעבר שגם זכר כמה פרטים ומכאן השתמשתי בבניית סקרץ' ככה שאין קבצים. כנראה שהדגם של המוט קצת ארוך והגלגלים לא היו בקצה מוט באלכסון, אבל באלתור כמו באלתור מותר גם לשלב עם סוגים שונים של סגנונות מה גם שהדגם מבוסס על תמונות של מוטות קיימים. [/font][font='Arial','sans-serif']מה שנשאר זה למצוא היכן שמרתי את הקבצים של משטחים מפורום דגם (הקישור לא עובד יותר) ולהציב על משטח עץ יפה. [/font][font='Arial','sans-serif']אם למישהו יש את המשטחים שמורים בשלוף אשמח לקבל.[/font]
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י דן7 בתאריך 23-11-2013 בשעה 09:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2013, 09:50
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
טוף...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דן7 שמתחילה ב "בבטחתי ולכן אקיים - פנטום 1:50"

שלום רב.

אז ראשית לגבי הדגם עצמו אז כפי שכתב רשמו , נראה שקצת זלזלת ולא התאמצת יתר על המידה לשמור על הדגם בלי מעיכות וכו..

לגבי החימוש אני לא בטוח שטילים כאלו שירתו במערך החימוש של חיל האוויר הישראלי. (אצל האמריקאים בטוח..) אני בטוח שיש כאלו שמכירים יותר טוב ממני את הנושא ואשמח להחכים.

לגבי המוט גרירה אז אין לי מושג מה אתה רוצה ממנו .. עפ"י התמונות נראה מצוין וגם נראה מבחינת קנ"מ מתאים , כפי שדיברנו בטלפון והמלצתי לך לראות תמונות ולחשב פחות או יותר את המרחק מהגורר לצינורית פיטו של המטוס.

משטחים אז כפי שדיברנו או שבהזדמנות אני יעלה לך את הקבצים שאצלי על דיסק או במייל כפי שסיפרת לי אתמול מאוחר בלילה.. בשעה שכולם ישנים...

וחוץ מזה נראה בסדר..

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

ישן 25-11-2013, 11:18
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "טוף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zamir-bo
שלום רב.

אז ראשית לגבי הדגם עצמו אז כפי שכתב רשמו , נראה שקצת זלזלת ולא התאמצת יתר על המידה לשמור על הדגם בלי מעיכות וכו..

לגבי החימוש אני לא בטוח שטילים כאלו שירתו במערך החימוש של חיל האוויר הישראלי. (אצל האמריקאים בטוח..) אני בטוח שיש כאלו שמכירים יותר טוב ממני את הנושא ואשמח להחכים.

לגבי המוט גרירה אז אין לי מושג מה אתה רוצה ממנו .. עפ"י התמונות נראה מצוין וגם נראה מבחינת קנ"מ מתאים , כפי שדיברנו בטלפון והמלצתי לך לראות תמונות ולחשב פחות או יותר את המרחק מהגורר לצינורית פיטו של המטוס.

משטחים אז כפי שדיברנו או שבהזדמנות אני יעלה לך את הקבצים שאצלי על דיסק או במייל כפי שסיפרת לי אתמול מאוחר בלילה.. בשעה שכולם ישנים...

וחוץ מזה נראה בסדר..

למיטב ידיעתי הטילים האלו שרתו ויש לי תמונות בנושא, אך לא יודע אם שרתו בתקופה שבה התכוון דן שהדגם ייצג.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר