לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2013, 17:12
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי דורון 2 שמתחילה ב "כן"

דורון, זה לא שאני מבין גדול בנשק ממלחה''ע ה1 העברתי את התמונה לפורום בריטי מצוין שמתמחה במלחה'ע הראשונה והנה תגובה די מעניינת..

It's a fantastic picture and I too would like to know where and when the picture was taken. I emailed it to Jonathan Ferguson who's the firearms curator at the Royal Armouries in Leeds. This is his reply:

"The rifle is indeed a Mannlicher, specifically the M1886 (in 11mm Werndl) or M1886-88 (in 8mm – we can’t tell which variant from this photo), both standard issue to the Austrian army until 1895. So not Austro-Hungarian standard issue for WW1, but no doubt still equipping some reserve units as well as export customers. Though it looks like a bolt-action, it was actually straight-pull, as in a pull to the rear to extract and eject the empty case, and a push forwards to close the bolt and chamber a fresh round; no lifting of the bolt handle necessary."

Given his response, is it from the first war or was it discarded earlier?

Alec

http://1914-1918.invisionzone.com/f...howtopic=203863

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2013, 07:21
  דורון 2 דורון 2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.10
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "דורון, זה לא שאני מבין גדול..."

לצערי אין לי מידע נוסף על התמונה,יש השערה שאולי זה צולם בקרב בkurland אבל לפי בדיקה שלי נשק מהסוג הזה לא היה בשימוש של הכוחות הגרמנים באיזור,אולי כוחות אחרים שהשתתפו בלחימה.
השערה זאת נובעת מהסיבה שאיזור הקרב כוסה יער והתגלו ממצאים נוספים דומים,יש ביוטיוב סרטונים יפים שצולמו בשנים האחרונות באיזור אשר מראים מציאות נוספות באדמה ועל עצים.
http://en.wikipedia.org/wiki/Army_Group_Courland
http://search.yahoo.com/r/_ylt=A0oG...urland%2bbattle
דרך אגב,עד השעה שתיים בלילה ישבתי על האינטרנט וחיפשתי מקורות לתמונה,לא מצאתי,בכל מקרה אחרי החיפוש האינטנסיבי ברשת אני כבר כמעט דובר גרמנית...
אני עדיין ממליץ לך ולכולם לבקר בדף הפייסבוק שנקרא pictures ווww יש שם חומר מרתק שאני אישית עדיין לא ראיתי.

נערך לאחרונה ע"י דורון 2 בתאריך 18-12-2013 בשעה 07:26.
ישן 18-12-2013, 16:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי דורון 2 שמתחילה ב "המדים? מה לגבי סרטים שיש שם..."

לא.
למשל- השרשור הראשון שלחצתי עליו היה זה:

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

הבחור בתמונה היה בדיוויזית SS כלשהי בחזית המזרחית- כבר חבר'ה לא נחמדים במיוחד, עם סבירות מסוימת של שירות בטוטנקאוף שזה, אפעס, עוד פחות נחמד.
אבל כל השרשור מלא דברים קורעי לב כמו "הם מתו בעודו משרת את המולדת שלו- אין שום סיבה שלא נזכור אותו בחיבה", "הלוואי ועוד אנשים מהצד הגרמני יפרסמו את הסיפורים שלהם, הם גם היו חיילים לא אויבים ונלחמו למען החופש והאמונה שלהם" או כל מיני דברים כאלה.

יש שם די הרבה תמונות ממחנות ריכוז ותמונות ראש של אסירים. אני לא יודע איך להרגיש לגבי זה- האם זה פורנו או רק שימור ההיסטוריה באופן חיובי, אבל כשהם מופיעים תחת כותרת כמו "My KZ collection" זה נשמע יותר כמו אופציה א'.

משפטים כמו
"Flags may change, areas of operation may change over the decades, but the grunt will always bear the burden of his endeavors and those of his brothers.... Semper Fi"
הם נורא מרגשים, אבל כשבמקום לשים תמונה של חייל מארינס מהקרב על פאלוג'ה וחייל מארינס מהקרב על איוו ג'ימה שמים חייל מארינס מהקרב על פאלוג'ה וחייל גרמני מהחזית המזרחית- זה מסריח קצת-

גם דברים כמו-
"USSR MASSACRE OF LITHUANIA'S UNCOVERED BY THE NAZI'S"
שמריחים קצת כמו "הנאצים למעשה היו הגיבורים שהצילו את הליטאים מהרוסים המרושעים"

וגם סתם תמונות כאלה שזה נאצי פאנבויז בהתגלמותם:

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:24

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר