לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2014, 18:35
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אשלי יודע להסתדר לבד והיטב מול אמירות כאלה ואם ירצה ידע להשיב.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תודה, תמיד רציתי ניתוח אופי מאוטו אנטישמי"

- אבל מה סיוון עשתה לך רע?

שירלי טמפל הייתה 'קסם ילדות' לנתח נכבד מהעולם למשך דור שלם. אם יש מישהי שנשבתה בקסם הזה ורוצה לציין ידיעה שכזו באשכול קטן בפורום קטן - מדוע לפגוע?

כולנו כאן יחדיו כבר שנים. אתה, אני, אשלי, סיוון ואפילו גלר באלף כינוייו. כל אחד יודע איפה הבטן הרכה של השני אבל זה לא אומר שצריך להכניס אגרוף למי שהכי קל לעשות לה את זה.

רוצה דו קרב מילולי לעת ערב? סבבה, בשביל זה יש פורומים. אל תיידה אבנים 'כאילו' בכיוון של אשלי כשאתה מנפץ את האשכול של סיוון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2014, 20:47
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
הפעם גם אמשיך עם ניתוח האופי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תודה, תמיד רציתי ניתוח אופי מאוטו אנטישמי"

צר לי אבל אני לא מאמין לך. אפילו לא קצת.
אתה בוחר להיתמם ולהתכחש אבל המטרה שבשבילה כתבת היא כדי להכאיב ולפגוע.
פרש הוא סוג של קהילה ואחרי די הרבה שנים אנחנו יודעים לא מעט אחד על השני.
הידע שלנו לא מדויק, מכיל רק את מה שאנחנו רוצים לחשוף, אבל מה לעשות אנחנו נחשפים.
ואני יודע עליך שאתה רחוק מלהיות טיפש, אפילו הפוך, אתה חכם.
אתה מכיר את הכללים של הפורום ואתה מקפיד לא לכתוב לגופו של גולש,
אתה לא כותב לגופו של גולש אלא לליבו, אתה מזהה בשקט את היותר חלש ומכוון חץ סמוי ופוגע. ומשום מה זה עושה לך טוב.
ומה זה אומר עליך?

גם לי זה לא נעים כשאתה מכנה אותי חמאסניק, מחבל, אוטואנטישמי ובטח יש עוד כמה כינויים שהדבקת לי והספקתי לשכוח. אבל מאחר וברוך השם זכיתי בחיים טובים ומלאים אז אם יש כמה אנשים שנהנים לפגוע בי זה בסדר אני מוכן להתמודד עם זה. יתרה מכך, בדרך כלל ההתבטאויות שלך הגיעו מסביב למחלוקת אידאולוגית שהייתה ביננו.
אבל רבאק, מה בדיוק עשתה לך "אורחת לרגע"? כנראה שכלום, חוץ מזה שזיהית עצב חשוף ומצאת הנאה לדרוך עליו לפני כולם. "אולי נלחץ מספיק חזק ויקרה משהו", ואם יקרה אז מיד תעטה על פניך הבעה מיתממת.
ואם זה לא היה כך, אז סביר להניח שגם לא הייתה יוצאת כזאת תגובה מ"אורחת לרגע" כי אם זה רק הראש השפל שלי שמדמיין דברים אז היא בטח הייתה באה ואומרת לי משהו כמו "סליחה, על מה בדיוק את מדבר"
אבל כולם כאן יודעים את האמת.
והאמת היא שאתה בוחר, לפחות על גבי הפורום לנהוג כאדם רע.
יכול להיות שבמקומות אחרים אתה מציג צדדים יותר טובים שלך, אין לי מושג לגבי זה.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 12-02-2014 בשעה 20:56.
ישן 12-02-2014, 21:10
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
וואו וואו וואו.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הפעם גם אמשיך עם ניתוח האופי"

אחלה מניפסט: אני משקר, אני מכיר את "אורחת לרגע/סיוון" , כתבתי את הדברים כדי לפגוע בחלש. ככה אני תמיד נוהג, דפי הפורום סובלים הכל.
כדי שתרגע, את ההלצה הלא מזיקה הזאת כתבתי בפייסבוק לפני שהעליתי אותה לכאן ולפני שראיתי אותה באשכול של סיוון . ב-"העתק הדבק"

http://www.webpagescreenshot.info/i...9cc0c8-75210534

אגב, היא גלגול של הלצה דומה שכתבתי בעצמי על קיר של חבר עוד לפני כן. למה כתבתי אותה? כי יש לי חוש הומור ציני, אפשר לא לאהוב אותו ולומר שהוא לא מצחיק, אבל זה אני וזה חוש ההומור שלי וזה עוד לא הופך אותי למפיסטו.

מה שיפה בכל הסיפור הזה, הוא שעכשיו אני מכיר קצת יותר את הנפשות הפועלות ולכן יודע מה א-ת-ה עשית. אתה, אני מניח, יודע מי זאת "אורחת לרגע" כי ראית את פועלה בפורום אחר ולכן השתמשת באותה רגישות שיש לה , לפי מה שמתארים פה, כדי להסית אותה נגדי בתואנה שהעליתי את התגובה כדי לפגוע בה אישית או משהו וזאת למרות שכל מי שרואה את התגובה ויש לו שמץ של הגינות מבין שההלצה אינה מכוונת לא נגד אורחת לרגע-סיוון ולא נגד שירלי טמפל. עשית את זה בשביל להכניס לי על רקע ויכוחי העבר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 12-02-2014 בשעה 21:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר