לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2015, 16:34
  משתמש זכר toben82 toben82 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orenp1 שמתחילה ב "שאלות לגבי צרצר 19 (מוצב עיישיה ברצועת הביטחון בדרום לבנון)"

תוכל למצא כאן תמונה של צרצר 19 שצילמתי ממוצב עיישיה ב 1995.
לגבי השאלות שלך, אין לי את כל התשובות, ואני לא מאה אחוז בטוח לגבי התשובות שיש לי, אבל הנה מה שאני מבין:
אני לא בטוח למה השתמשו בקוד "צרצר", אבל אם אני זוכר נכון 19 לא היה היחיד בעיישיה. ודרך אגב, העמדה כסתה גם לכיוון דרום מזרח, שכלל גם את הציר הראשי לעיישיה-ריחן (שכחתי את השם שלו).
מהנסיון שלי ב 1995, לא היתה פתיחת ציר לשם באופן רגיל (והיו מצבים שהיינו צריכים לקפוץ לשם מהר ובלי התרעה). אני חושב בגלל שהציר לשם נשלט מהמוצב, לא היה צריך לפתוח ציר לשם כל פעם, אבל אחרי ערפל כבד, כן נתנו שם פתיחה (אם הזכרון שלי לא מטעה אותי).
הסיבה שלא יכלו למקם את המארב מהמוצב עצמו היא כי עיישיה, בשונה מהבופור, לא יכל להיסתכל לכל כיוון ולבצע מארבים לנקודות מפתח שונות. זה היה אותו הדבר גם בריחן.
שוב, אלה רק הדברים ששרדו 20 שנה בזכרון שלי - בבקשה אל תיקח אותי לגמרי במילה שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר