לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2014, 10:40
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "נקווה שיקבל 7. בכלל אני בעד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
נקווה שיקבל 7.
בכלל אני בעד הצעת חוק, העלה אוטומטית של עונש במקרה שהערעור לא מתקבל(פרט למקרה שמדובר בערר על גודל הענישה בלבד, ולא ערעור בדבר ההרשעה עצמה).

הצעת חוק נגד בג"ץ?

זה טוב שאתה אופטימי, אבל אתה קצת מנותק מהמציאות.

בפעם האחרונה שניסו להריץ חוק שמגביל את כוחו של בג"ץ, זה דיי התרסק לרסיסים, ואפילו לא היה קרוב לחקיקה.

(עד כדי כך החכי"ם שלנו גרועים).

*החלק היותר "משעשע" בכל הסיפור, זה שהממשלה הנוכחית דפקה נחשבת לאחת הימניות במהותה בשנים האחרונות, ועדיין אין בכוחה לקדם חוקים נורמאלים.

אפילו החוק שבנט מנסה להעביר בעניין האי שחרור מחבלים, נכנס עכשיו לקשיים עקב התנגדות "יש עתיד" - ואחד הצבועים שחברים בה - יעקב פרי (אדם שכביכול הקדיש חלק ניכר מחייו למלחמה בטרור - Yeah right...)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2014, 01:08
  sh_woll sh_woll אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
מותר לשאול האנשים היקרים הגולשים כאן....למה כלא ?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "סוף סוף קצת צדק במדינה הרקובה שלנו..."

מה הסיבה כי ברור לכולם כי העונש הראוי לאולמרט הוא כלא ?
מה זה נותן?
כי מגיע לו ?
מה מגיע לו ? השפלה? סבל ?
או הרעיון הוא להרתיע הבאים [שלא יבואו]אחריו ?
או להגן עלינו מפניו ?
.....אני רוצה להציע משהו עדיף, [חשבתי על כמה דברים, ואסתפק באחד],
אולמרט יחויב בצאתו מביתו [וגם בתוך ביתו כשמגיעים זרים לביתו],ללבוש בגד המיועד לאנשים שהורשעו, עם כתובת מתאימה,
הבגד יהיה מוכר מעתה והלאה כבגד מורשעים,
למי שרוצה להעמידו במקומו, זה יעשה זאת יותר טוב מכלא, יותר פשוט, ויותר זול למדינה,
וזה יתווסף על פרסום הרשעתו , שזה כבר עונש,
וכמובן הוא לא יוכל לעסוק בעיסוקים מסוימים,
ואני חושב גם כי כדאי שהשופט יטיל על מערכת החינוך לדבר על הנושא בבתי הספר .....
.....לדעתי אנו דבקים בכלא כפתרון גורף....כי התרגלנו......
איבדנו קצת היכולת לחשוב בצורה עניינית מה מטרת הענישה....ואיך משיגים אותה מטרה בצורה הכי יעילה.
ישן 15-05-2014, 06:37
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
צודק! למה להשפיל אותו בכלא?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "מותר לשאול האנשים היקרים הגולשים כאן....למה כלא ?"

אבל אני לא אוהב את ההצעה שלך. אני חושב שבמקום להשפיל אותו, צריך פשוט להורות עליו - כל פעם כשהוא יוצא מהבית ולמשך כל הזמן הזה - לתחוב מלפפונים קטנים לנחיריים באפו, וכך הוא יאלץ להסתובב בחוץ.
בנוסף, בכל פעם שאולמרט מדבר עם מישהו - יש לאלץ אותו לעשות מידי פעם תנועות מגונות בידיו אל עבר האדם אליו הוא מדבר. לדעתי זה הוגן - אחרי הכל, אנחנו לא רוצים להשפיל אותו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 13-05-2014, 13:34
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יום חג לצדק הבסיסי. אז למרות שהצדק לעיתים תכופות מפסיד והרשע מנצח תכופות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "שש שנות מאסר לאולמרט"

אפשר לרגע לחייך ולשמוח על שלפעמים, רק לפעמים אפשר לקרוא לנבל בשמו. האיש שייצג יותר מכל את אני ואפסי עוד, האיש ששיחק באידאולוגיה מימין לשמאל כאילו הייתה לוח מקשים בכספומט הפרטי שלו, האיש שפעם העביר את לשכתו לכותל או שעט למלחמה מיותרת ופעם התחנן למסור את העיר העתיקה לאויב וזאת וגם זאת בכדי להרוויח זמן ליד הגה שלטוני מניב כלשהו, האיש שפיטפט סודות כמוסים כדי לשבש מהלים של רוה"מ נבחר ולרצות את אדוניו שבחו"ל, האיש ששיחק בחיי לוחמים טובים עשרות מונים ממנו וממשפחתו והחריב עשרות משפחות ברשלנותו ובנסיונו להשיג 'תמונה מנצחת' [כי הכל תדמית], האיש ששיקר בלי למצמץ שוב ושוב - מתחיל לצעוד לכלא. זה לא יחזיר איש מהלוחמים שהוכנסו והוצאו לילה אחר לילה ללבנון עם פקודות משתנות, זה לא יתקן את קו הרקיע של ירושלים, זה ישקם את הקרע שנוצר באלימות היזומה של עמונה אבל זה יעניק לי לפחות - רגע קטן של תחושת צדק.

כן, אני יודע שהוא לא נשפט על התנהלותו הפוליטית אלא על פרשיית שחיתות מסויימת. יתכן ועוד מעט יבין אפילו בית המשפט כיצד החליק ונחלץ מפרשיות שחיתות אחרות. אני יודע שזה לא פופולרי במילייה של בלונים נפוחים כמו יונית לוי לא לאהוב אנשים מושחתים מרגע שהם ששים להפוך לשמאל קיצון - ובכל זאת: אנחת רווחה.

קצב אנס, הירשזון גנב ואולמרט נטל שוחד ושלמונים וכולם זכו בסופו של יום לפגוש דין ובעיקר דיין.

אז לכבוד 'אודי חשודי' שילך סוף סוף ללמוד משהו חיובי ב1/9, לכבוד כל השחצנים היושבים כמוהו במסדרונות השלטון, הצבא, הפרקליטות, המשטרה ועולם העסקים ומשחקים בנו האזרחים הקטנים כאילו היינו ז'יטונים בקזינו שלהם, לכבוד קרובו של אולמרט בעל אלף הניקים שסגד לו כאן שנים בתקופות שעוד היו פה יותר גולשים - אני שב ומקדיש את שירה של חנה רובינא: 'קרב יום'.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
ישן 13-05-2014, 23:29
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בדרך כלל אני לא מגיב כאן, אבל על מה השמחה של כבודו?
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יום חג לצדק הבסיסי. אז למרות שהצדק לעיתים תכופות מפסיד והרשע מנצח תכופות"

אמרו שהחוק הקודם אומר 7 שנים הזמן של העבירות, והחוק החדש אומר 10 שנים על כל עבירה.
בשידור אמרו שלקחו 9 עבירות והפכו אותן ל 5 עבירות ויש לנו בעיה חשבונית כאן.
אם אולמרט והחברים שלו אשמים בכל ה 5 עבירות, עונשים בין 3 ל 7 שנים הם נמוכים ומאוד ולא נשכח שאחרים כמו אולמרט חלקם עם הרשאות קודמות עוד לפני פסק הדין הזה.

הקנסות שהם אמורים לקבל בשביל אנשים עם הכנסה בדרגה שלהם נמוכים ולא נגעו להם בפנסיה לאותם פקידי ציבור כולל הפנסיה של אולמרט. איפה העונש בדיוק? לא לטייל בכל העולם, לא לעשות עסקים ולהיות כמה שנים בכלא?

כבר עכשיו פורסם שאולמרט כאשר יהיה בכלא יהיה בתנאים טובים כמו שאר הנאשמים בפרשה שהולכים איתו לכלא למקרה ולא ראית את זה בטלויזיה או קראת על באינטרנט באתרי החדשות.
נראה שכבוד השופט אומנם רשם כמה אותם אנשים נצלו את הכוח שלהם לרעה בכל תיאור אפשרי בשפה העברית, הנאשמים שנתנו את השוחד והנאשמים שקבלו את השוחד, אך לא נתן להם את העונשים הכי קשים לפי החוק.

דבר שני, הרשות השופטת לא יכלה למצוא אולם יותר גדול מזה ויותר מתאים לתיק בסדר גודל כזה גם באופן חד פעמי ליום בו נותנים פסק הדין לאחד המשפטים היותר חשובים שהיו בישראל?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-05-2014, 23:59
  שלמה30 שלמה30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יום חג לצדק הבסיסי. אז למרות שהצדק לעיתים תכופות מפסיד והרשע מנצח תכופות"

אני חושב שהעונש כבד מדי וזאת ממספר סיבות:
הראשונה היה מקום להתחשב בגורמים נוספים כמו הגיל שלו. בכל אופן אדם בן 70 הוא לא בחור בן 30. גם העובדה שהיה ראש ממשלה ואיש ציבור ראויה להתחשבות- לא כי הוא נעלה יותר מה'איש הפשוט' אלא כי הנפילה שלו, מאיגרא רמה לב ירא עמיקתא, גדולה וכואבת הרבה יותר. [זה כולל ההתעסקות התקשורתית העצומה בו, שאינה נחלת אנשים רגילים שמואשמים] וראוי לשקלל גם את זה בעונש
סיבה נוספת - הוא לא לקח את השוחד לעצמו אלא נתן אותו לאחיו, שהסתבך בחובות. ולא שזה בסדר, אבל זה פחות חמור מאשר אם היה מבזבז את הכסף על טיולים ומכוניות ולעצמו. גם זה ראוי להתחשבות.
כל זה כמובן בהנחה שאולמרט אשם, לטענתו העברת הכספים לאחיו נעשתה לא על דעתו ואני מוצא היגיון ברצון של דכנר להעביר כסף לאח על מנת שאולמרט ירגיש מחויב לו. אבל לעניין זה, מן הסתם בג"ץ יחליט.
הטענות הנוספות שלך הן רגשיות ולא רלוונטיות למקרה הזה, גם אם הם נכונות לא עליהן הוא נשפט ולכן אמור להענש.
אני הייתי נותן לו שנתיים-שלוש.
ישן 15-05-2014, 11:02
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
זה עונש כבד ??? בהשוואה למעשים שנעשו
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי שלמה30 שמתחילה ב "אני חושב שהעונש כבד מדי וזאת..."

1. הגיל שלו - עד 120 . היום אדם בן 70 נחשב לאדם צעיר. אם הוא יכול להיות ראש ממשלה בפוטנציה - הוא גם יכול לשבת בכלא כאחד האדם.
2. העובדה שהיה ראש ממשלה ואיש ציבור ראויה דווקא להחמרה בעונש. הוא כלל וכלל אינו נעלה יותר מה'איש הפשוט'. הוא ניצל את כוחו הרב שניתן בידיו מתוך אמון הציבור - כוח שאינו קיים בידי ה"אדם הפשוט".
3. הנפילה שלו, מאיגרא רמה לב ירא עמיקתא, גדולה וכואבת - נכון ככל שאתה מצוי במקום גבוה יותר הנפילה היא כואבת יותר. אני מסכים שראוי לשקלל גם את זה בעונש בכוון להחמרתו.
4. הוא לא לקח את השוחד לעצמו אלא נתן אותו לאחיו, שהסתבך בחובות. הכל נשאר במשפחה . מילא אם היה תורם אותו לצדקה - היה במה להתחשב. ראה אפילו לופוליאנסקי שגנב את הכסף לטובת יד שרה - ההתחשבות היא בגין מחלתו ולא בגין תרומתו..
5. נדמה לי שאשמתו של אולמרט היא עובדה ( כל עוד לא יוחלט אחרת ) ולא בגדר הנחה .
6. אני הייתי נותן לו שבע עד עשר שנות מאסר - שהם בנכוי שליש וחופשות כ- 4 עד 7 בפנים..
ישן 14-05-2014, 05:54
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
פרט שמשמעותו יריית הפתיחה במסע רדיפה נגד השופט האמיץ ליצירת מאזן אימה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן טמקא בהתגלמותו - פריט חסר..."

מטרת האימה שהאדונים של הפושע ינסו ליצור היא כמובן להרתיע את שופטי העליון בשבתם בערעוריו.

ולחשוב שלאדוניו של אולמרט יש עוד לא מעט פוליטיקאים בכיס מכל הקשת הפוליטית - ממש ממש לא עושה לי טוב כאזרח.

נ.ב

האולמרטון מוציא את הכלים מהימ"חים. מעניין להציץ ב"פורום 'הפעיל' שמעבר לכביש" ולראות איך שורה ארוכה של 'ניקים' ותיקים מאוד בינהם לכאורה 'חרדים/ימניים קיצונים' מתייצבים באופן תמוה משמאלו של אולמרט. האם זה אומר שמישהו ברצפ"צ ['הרשות הצינית פוסט ציונית'] מפעיל ביום יום 'ניקים הזויים' באתרי אינטרנט כדי להבאיש את ריחו של הציבור החרדי ולזרוע שנאה בישראל? כי אם כן - זה יותר גרוע אפילו מגרפיטי על הקיר....

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 14-05-2014 בשעה 06:18.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר