לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2014, 13:06
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
צודקת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "השנאה הגיעה לפורדיס: "שורפים את הבית""

זה מתחיל ככה ונגמר באלימות אמיתית, כמו ירי או השלכת אבנים לעבר רכבים. אני רק קצת לא מרוצה מהסיקור החד-צדדי ומהעובדה שכבר קבעו כי אלו יהודים שביצעו זאת ולא ערבים כפרובוקציה - דבר שכבר אירע בעבר. רוב הטוקבקיסטים, וחשוב לציין כי הם צריכים לעבור את הצנזורה של הקומיסר בטמקא, טוענים כי העובדה שאין מעצרים וכתבי אישום אינה בגלל שאולי לא יהודים עשו זאת, אלא כי המשטרה/פרקליטות/בתי הדין - מחק את המיותר או אף אחד מהם - לא עושים עבודתם נאמנה כי הם נשלטים ע"י "בנט וחבורתו". אני מעוניין שייתפסו וישליכו לכלא את מי שביצע את המעשה, אבל שיכניסו גם את אלה שמשליכים אבנים או בקתבי"ם על רכבים, רק משום שנהגיהם יהודים או את אלה שמטרידים נשים יהודיות בדרך לאוניברסיטה כי הם יודעים שאם יעזו לעשות כך לערביה - דמם בראשם (ואז מחוצה לו). אני מציע שתקראי גם את התגובה השנייה ובנוסף, נסי לזכור כי יהודים לא היו כזו בעייה בגרמניה. יחי ההבדל הקטן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2014, 12:28
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אכזבת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אז מה ? אז הפגינו.....זה עוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
אז מה ? אז הפגינו.....זה עוד מותר.....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דו"ח אור אשר כבר קראת מתוכו באשכול זה
אחר זמן קצר קיבלו שוטרי הסיור הודעה נוספת מהיומנאי, על כך שהמפגינים החלו "להציק" לכלי רכב שחולפים בכביש חיפה-תל אביב הישן והם מונעים כניסת כלי רכב של יהודים לפרדיס.

זמן קצר אחר כך, נתקבל דיווח כי בתוך הכפר מתנהלת תהלוכה של מפגינים, שאותם מוביל השייח' עבד אל-רחמאן אבו אל-היג'ה מן התנועה האסלאמית. התהלוכה נעה בתוך הכפר לכיוון היציאה הצפונית של היישוב, שגם היא נמצאת על כביש חיפה-תל אביב הישן [ד]. כ-150 עד 200 מפגינים ירדו לכביש חיפה-תל אביב והלכו על השוליים לכיוון הכניסה הדרומית של פרדיס [א], שהיא הכניסה הראשית ליישוב, ובה היו מפגינים נוספים. המפגינים שהלכו על שולי הכביש צעקו "מוות ליהודים" ודפקו על הפח של מכוניות שחלפו לאיטן על הכביש. בשלב מסוים החלו לגלוש אל הכביש עצמו, וכן החלו לאסוף ולהחזיק בידיהם קרשים שמצאו בדרכם. כל אותו זמן נסע מאחוריהם רכז המודיעין והוא דיווח לראש משרד הסיור, דניאלי, שהיה בסמוך לכניסה הדרומית [א], על המתרחש[4]. דניאלי, ביחד עם עוד שישה שוטרים, עזבו את הכניסה הדרומית ונעו על הכביש לכיוון המתגודדים. זמן קצר לאחר שדניאלי ושוטריו הגיעו אל מפרי הסדר, חסמו הללו לגמרי את כביש חיפה-תל אביב הישן. הם הגיעו למסעדה שבשולי הכביש, הידועה בשם "מסעדת מירו" [ה], השייכת לתושב פרדיס. בעל המסעדה נהג לתלות דגל ישראל בחזית המסעדה. באותה שעה ישבו לקוחות יהודים בתוך המסעדה ואכלו. חלק מהצעירים המקומיים פרצו לתוך המסעדה, קרעו את דגל ישראל, הרסו כל מה שנקרה בדרכם ותוך קריאות "מוות ליהודים" ניסו להגיע אל הלקוחות היהודים ולפגוע בהם.

לאחר שחברו שתי קבוצות המפגינים, החלה התפרעות קשה וכמויות גדולות של אבנים נזרקו לעבר השוטרים. חלק מהשוטרים נפגעו

מתפרעים תפסו את המכשיר, שברו אותו וזרקו אותו לצד הדרך. המתפרעים גם הציתו אוטובוס של חברת אגד שעמד בצד הכביש

הצומת עצמה היתה מלאה בכלי רכב, אשר הגיעו מכיוון הצפון דרך ואדי מילכּ. על רקע המצב באזור פרדיס ניתנה הוראה לסגור את כביש ואדי מילכּ[6] מאזור בת שלמה. אך מאחר שהכביש היה עמוס, נשארו כלי רכב רבים בקטע הכביש שבין בת שלמה לבין צומת פרדיס, ונדרש זמן לא מועט כדי לפנות לגמרי את הכביש והצומת. על רקע מצב זה, בו היו לכודים כלי רכב בצומת ובקרבתה, דיווח פקד דניאלי למפקד המרחב, שהיה בתחנת המשטרה בזכרון יעקב, כי הירי באוויר שביצע לא עזר ולא הרתיע את המתפרעים, וכי אבנים החלו לפגוע במכוניות האזרחים התקועות בצומת. פקד דניאלי אמר למפקד המרחב, ש"אין לו כבר תחמושת, גז, ... וגם היריות באוויר לא עצרו את הפורעים, ואם לא נעצור אותם בדרך אחרת זה עלול לגרום לאסונות בנפש ליושבי המכוניות שחטפו אבנים ולא יכלו לברוח כי היה שם פקק אחד גדול"

.

ואני תמה מה 'עוד מותר' לשיטתך.

שלי דדון? [לא כתבת משהו לרשויות בנושא?]
סנ"צ מזרחי ורעייתו? [פנית למבקר המדינה?]
או אולי משהו מארועי שבת אקראית שלא שמעת עליהם כי היית עסוק בלהביט במראה ולשיר לעצמך 'מה יפית?'

אם אבנים וחבטות על מכוניות של משפחות תוך צעקות 'מוות ליהודים' באוקטובר 2000, הצתות, פציעת שוטרים שהגנו על משפחות יהודיות ותקיפת ערבים שהעזו לסטות מהסטטוס קוו הפרו אלימותי שהשמאל הקיצון מנסה להנחיל לערביי ישראל ולהגן על אורחי מסעדתם - נחשבים כולם בעיניך כ'אז מה, אז הפגינו' [ספר זאת למשפחתו של בכור ז'אן כמובן] - אני מציע לך לבדוק טוב טוב באיזה חומר אתה ממרק את המצפון.

אני מעדיף לחבק אנשים מהסוג הזה http://www.magazin.org.il/inner.asp?page=180167 מאשר מתממים המזדעזעים מגרפיטי אך מסנגרים על אבנים רק בגלל השוני בזהות הקורבנות. כולי תקווה כי בחיים החוץ אינטרנטיים אתה שייך לקבוצות שכאלה ולא שייך לזן שמסביר לערביי פרדיס מדוע הצתת רכוש של יהודים והטלת מצור אלים על משחות במכוניות הם הפגנה לגיטימית.

ישן 04-05-2014, 00:02
  sh_woll sh_woll אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אכזבת"

כן, מותר להפגין,
אסור לקרוא 'מוות ליהודים'
אני רוצה כי מדינת היהודים תאפשר להפגין, ותיתן לקוראי 'מוות ליהודים ' הטיפול המתאים.....ויתכן כי בשתי נקודות אילו נכשלנו....וכדואג לעתידי כאן, חשוב לכתוב על כישלונות,
אני לא רואה עצמי בתוכנית ריאליטי בין שני עמים, כשכל צד אמור להציג הצד שלו כיותר טוב, המאמץ לא צריך להיות בכיוון הזה , אלא ברצון להבין את עצמנו, את המציאות.
האם אתה חושב כי פחות כואב לי על אזרחים ואנשי ביטחון יהודים שנהרגו?
אני פשוט לא רואה כנכון, כתגובה, לכתוב עד כמה הם חרה, התגובה צריכה להיות בדיקה עצמית, מה גרם לכך, האם אפשר למנוע.....אני דואג לחברה שלי, בשביל מה להתעסק איתם?
אתה גם צריך לבחון את הדו"חות בצורה ביקורתית, לראות כי רכז המודיעין לא נפגע, אזרחים לא נפגעו.....תקיפת שוטרים זה דבר מקובל למדי במגזר, ,הם נציגי המדינה ,זה הסיבה שחטפו את עיקר האבנים, בסדר, זה לא נחמד, אבל זה הסטטוס קוו הקיים ביננו לבין מיעוט שיש לו בבטן משהו נגדך,
חוץ מהדוחות שאתה מראה לי.... כשכן לאותו כפר, כמעסיק פועלים מאותו כפר, וכאזרח הרוצה להבין....כשנודע לי מה קורה, נסעתי לראות, כמובן היה לי חשש מסוים, ולכן לא הכנסתי עצמי למרכז ההפגנה, אלא הגעתי דרך השדות ממערב, לנקודה שבין השוטרים שהיו בצומת פורדיס, למרכז ההפגנה שהיתה בכניסה הראשית, הסתכלתי במפגינים, והיה חשוב לי במיוחד להתרשם מהערבים שלידי, קודם כל למען ביטחוני,
בקטע ההפגנה שאני ראיתי, לא ראיתי משהו אלים מעבר להתכנסות...הנפת דגלים ושאר הדברים השיגרתיים, מה שעזר לי להבין המצב טוב יותר הוא המקומיים שהיו לידי, שהתנהגו התנהגות רגילה בהחלט, זה לא היה יום שבו הערבים החליטו לפגוע ביהודים, ואפילו אם היו פגיעות שכאלה.
ישן 04-05-2014, 15:37

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "כן, מותר להפגין, אסור לקרוא..."

ציטוט:
.....תקיפת שוטרים זה דבר מקובל למדי במגזר

סליחה אבל זה נשמע מאוד גזעני

ציטוט:
הם נציגי המדינה ,זה הסיבה שחטפו את עיקר האבנים, בסדר, זה לא נחמד, אבל זה הסטטוס קוו

כלומר מבחינתך בתרבות הערבית - זריקת אבנים על נציגי מדינה זה סטטוס קוו? אני מוחה בשמם ומבקש לציין כי אם זה 'סטטוס קוו' אני לא רוצה לתאר לעצמי איך נראית מחאה פסיבית...

ציטוט:
זה לא היה יום שבו הערבים החליטו לפגוע ביהודים, ואפילו אם היו פגיעות שכאלה.

'הערבים החליטו'? 'הקיבוצניקים החליטו?' 'האשכנזים המרוקאים החליטו?' באיזו רשות אתה כורך אזרחים ערביים שומרי חוק בעשרות אלפי ערבים אלימים ופורעי חוק כאילו מדובר היה ב'החלטה' או בהצבעה כלשהי 'האם לצאת ולזרוק אבנים על יהודים במכוניות'?

ישן 29-04-2014, 17:37
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
לדעתי המעשים הללו התחילו כנסיון של גורמי ימין קיצונים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "השנאה הגיעה לפורדיס: "שורפים את הבית""

להבעיר את השטח אבל ההמשך שייך בעיקר לחבורות של משועממים וחוליגנים שמחפשים צחוקים
לדעתי זאות הסיבה שהמשטרה לא מצליחה לתפוס אותם

הבעיה השניה היא שאנשים לוקחים את הדברים הללו יותר מדי ברצינות להגיד שהם טרוריסטים זה הגזמה פראית והתלהמות לשמה אבל למה כבר אפשר לצפות ממשלה שזה הדבר היחיד שיודעת לעשות??
כמובן שצריך לתפוס אותם ולקנוס אותם/מאסר על תנאי...

לדעתי הפתרון הכי טוב זה לעשות מה שעשו באנגליה אם הרצים העירומים במגרשים מצד אחד לתפוס אותם אך מצד שני להתעלם מהם ולא לתת להם במה וזה נוגע גם להצהרות מטומטמות סגנון "הם טרוריסטים!!!!!!!" וגם שהתקשורת תשתף פעולה ולא תעלה תצלומים או תדווח...
ישן 30-04-2014, 22:03

מוזר שבוחרי הכותרות בYNET לא מבצעים חיפוש אפילו באתר שלהם

כי לפי YNET השינאה כנראה הגיעה לפרדיס כבר מזמן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3992558,00.html

ועוד מכיוונו של בן אחיו של ראש המועצה http://www.magazin.org.il/inner.asp?page=232435

מי שכמו בוז'י מכנה וונדליזם וקשקוש על קירות מסגדים 'טרור יהודי' - מזמין ומייצר במילותיו טרור אמיתי כנגד יהודים. זה לא מפתיע שמי שקופץ לזעוק 'טרור' על חבלה ברכוש הנחשדת כמבוצעת בידי יהודים - מתעלם במובהק ממאות מקרי נסיונות חבלת גוף המוכחות והידועות כמבוצעות בידי ערבים ע"י ידוי אבנים ובקת"בים ומאלפי חבלות רכוש,כתובות לאומניות ערביות ולעיתים אף הצתות בתי כנסת.

ישן 01-05-2014, 07:55

אופסי
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אם בוז'י במקום 'טרור' היה..."

"במהלך הפגנה שעורכים מאות ערבים מפורדיס בעקבות הפגיעה בכלי רכב ובמסגד בכפר הלילה, יידו ערבים אבנים על כלי רכב בכביש 4 הסמוך לכפר. סוכנות תצפית דיווחה כי הכביש נסגר לתנועה. יש לציין כי במהלך היום אירעו מספר אירועי זריקות אבנים בידי ערבים באזור."

גרפיטי זה מתגרה ומלכלך ופנצ'ר זה מעצבן אבל אבן - הורגת. אז איך תכנה את ידוי האבנים ע"י בני המקום שעד שלשום ידע רק תום וטהרה כמו כפרו של דרדסבא ורק אתמול הגיעה אליו השינאה?

ולהבדיל ממקרה הגרפיטי והוונדליזם שנראה שמזין, מענג ומספק את הבלוטות האלקטורליות של טיפוסים כמו נשיאנו או כמו בוז'י - לפתע ד-מ-מ-ה. אף אחד בתקשורת לא פותח מקרופונים מגנים, אף אחד לא צולב בראיון ברדיו את יו"ר המועצה או דורש גנויים מהקאדי. והרי כאן להבדיל ממקרי הגרפיטי בפרדיס ובטובה זנגריה - הכתובת ברורה.

לקט ידיעות רק מהיממה האחרונה על ארועים מסוכנים הרבה יותר ממקרי וונדליזם לא מפוענחים בפרדיס אשר לא זכו להתיחסות תקשורתית או צבורית:

23:02 שני בדואים בני 13 ו-26 נעצרו בידי קצין משטרה לאחר שהשליכו אבנים על ניידת בכביש 25 בנגב. הקצין הצליח לרדוף אחרי השניים ולעצור אותם.

ערבים יידו חפץ לעבר אוטובוס במבתרי חלחול בהר חברון (הצלה)

ערבים יידו אבנים לעבר רכב של יהודים סמוך לישוב נגוהות בהר חברון, נזק נגרם (סוכנות תצפית)

ערבים מתפרעים ומיידים אבנים לעבר כוחות הביטחון סמוך לישוב פסגות בבנימין (סוכנות תצפית)

ערבים יידו אבנים לעבר רכב יהודי סמוך לכפר נעלין במערב בנימין (הצלה יו"ש)

ערבי כבן 22 מטירה, נעצר בחשד למעורבות באירוע ירי לעבר בית לפני כשבועיים. כתוצאה מהירי נגרם נזק לרכוש.

תראה מה קרה רק במוצא השבת האחרונה:

20:40חייל צה"ל נפצע קל לפני זמן קצר מיידוי אבנים סמוך למחסום המנהרות
02:09וואדי חרמיה: סמוך לסינג'יל יידוי אבנים מסיבי נזק ל 8 רכבים ופצוע קל

בדיוק כמו שאכיפת חוק סלקטיבית היא שתוף פעולה עם הפשע - כך גם הדיווח החדשותי הבררני בכלי התקשורת המרכזיים הינו תעמולה ויחסי ציבור כנגד מי שלא מתיישר עם האג'נדה המובלת ע"י טיפוסים השותפים לעמדותיה של הפרובוקטורית מיד ושם.

ללא קשר לארועים המכוערים האחרונים כמו הוונדליזם והפגיעה ברגשות דתיים שבוצע ע"י אלמונים שיתכן והם יהודים או לנסיונות ההרג והפציעה באמצעות ידוי האבנים בצומת שבוצעו בידי מקומיים שיתכן והם ערבים תזכורת להסטוריית 'אי השינאה' האזורית:
http://elyon1.court.gov.il/heb/veadot/or/inside3.htm

5. בתאריך 1.10.00 בשעה 11:00 לערך, דיווח יומנאי תחנת זכרון יעקב לניידת הסיור על התקהלות בכניסה הראשית לכפר פרדיס [א]. ניידת הסיור חלפה במקום והשוטרים ראו 20-30 צעירים מפגינים בכניסה ליישוב, כשהם מניפים דגלים שחורים לאות אבל ודגלים ירוקים של התנועה האסלאמית. השוטרים לא התעכבו במקום והמשיכו בדרכם. לאחר זמן קצר קיבלו שוטרי הסיור הודעה נוספת מהיומנאי, על כך שהמפגינים החלו "להציק" לכלי רכב שחולפים בכביש חיפה-תל אביב הישן והם מונעים כניסת כלי רכב של יהודים לפרדיס. נאמר לשוטרים שבניידת לחזור לכניסה לכפר ולעמוד שם. השוטרים חזרו למקום והבחינו, כי מספר המפגינים גדל בינתיים והוא מונה כ-100 איש, וכן הבחינו בכך שהגיעו למקום פעילים של התנועה האסלאמית והם נואמים בפני המפגינים. לשני שוטרי הסיור הצטרפה בשלב זה גם ניידת השיטור הכפרי ובה שני שוטרי משמר הגבול. בשלב מסוים הבחינו השוטרים ברכב של יהודי אשר הגיע לכניסה לפרדיס. מתפרעים מן המקום זרקו עליו אבנים ושברו את שמשות הרכב. שני שוטרים נכנסו אל בין ההמון וחילצו את הנהג עם רכבו. בינתיים, הלך וגדל מספר המפגינים. בשלב מסוים הצטרף אל השוטרים גם פקד דניאלי, ראש משרד הסיור.

זמן קצר אחר כך, נתקבל דיווח כי בתוך הכפר מתנהלת תהלוכה של מפגינים, שאותם מוביל השייח' עבד אל-רחמאן אבו אל-היג'ה מן התנועה האסלאמית. התהלוכה נעה בתוך הכפר לכיוון היציאה הצפונית של היישוב, שגם היא נמצאת על כביש חיפה-תל אביב הישן [ד]. כ-150 עד 200 מפגינים ירדו לכביש חיפה-תל אביב והלכו על השוליים לכיוון הכניסה הדרומית של פרדיס [א], שהיא הכניסה הראשית ליישוב, ובה היו מפגינים נוספים. המפגינים שהלכו על שולי הכביש צעקו "מוות ליהודים" ודפקו על הפח של מכוניות שחלפו לאיטן על הכביש. בשלב מסוים החלו לגלוש אל הכביש עצמו, וכן החלו לאסוף ולהחזיק בידיהם קרשים שמצאו בדרכם. כל אותו זמן נסע מאחוריהם רכז המודיעין והוא דיווח לראש משרד הסיור, דניאלי, שהיה בסמוך לכניסה הדרומית [א], על המתרחש[4]. דניאלי, ביחד עם עוד שישה שוטרים, עזבו את הכניסה הדרומית ונעו על הכביש לכיוון המתגודדים. זמן קצר לאחר שדניאלי ושוטריו הגיעו אל מפרי הסדר, חסמו הללו לגמרי את כביש חיפה-תל אביב הישן. הם הגיעו למסעדה שבשולי הכביש, הידועה בשם "מסעדת מירו" [ה], השייכת לתושב פרדיס. בעל המסעדה נהג לתלות דגל ישראל בחזית המסעדה. באותה שעה ישבו לקוחות יהודים בתוך המסעדה ואכלו. חלק מהצעירים המקומיים פרצו לתוך המסעדה, קרעו את דגל ישראל, הרסו כל מה שנקרה בדרכם ותוך קריאות "מוות ליהודים" ניסו להגיע אל הלקוחות היהודים ולפגוע בהם. בעל המסעדה ביחד עם בני משפחתו שהיו במסעדה חצצו בין המתפרעים לבין הסועדים, כשהם מחזיקים בידיהם קרשים וסכינים, ואיימו לפגוע במתפרעים. המתפרעים לא הצליחו להגיע אל הלקוחות שהיו במסעדה ובשלב מסוים עזבו את המסעדה[5]. במהלך אירוע זה, או זמן קצר לאחריו, חברו המתפרעים שנעו על הכביש למתגודדים שהיו בכניסה הדרומית של פרדיס [א]. מספרם הגיע בינתיים, לפי הערכות השוטרים, ליותר מאלף איש.

6. פחות או יותר בשלב זה שלח פקד דניאלי שוטרים אחדים לחסום את כביש חיפה-זכרון יעקב, בקטע הכביש הנמצא צפונית לפרדיס. הכוונה היתה למנוע מכלי רכב שמגיעים מצפון להמשיך בנסיעה ולהגיע לאזור ההתפרעות. באותו שלב החלה התחנה להזעיק שוטרים מביתם. מפקד התחנה ומפקד המרחב הגיעו לאזור והיו בתחנת זכרון יעקב. נוסף לכך, הורה מפקד המרחב לתחנות חדרה, חיפה וזבולון לשלוח כל אחת ניידת סיור לעזרת תחנת זכרון יעקב.

7. לאחר שחברו שתי קבוצות המפגינים, החלה התפרעות קשה וכמויות גדולות של אבנים נזרקו לעבר השוטרים. חלק מהשוטרים נפגעו והשוטרים, שבעה במספר, נסוגו לאחור לכיוון צומת פרדיס [ג]. תוך כדי כך ירה פקד דניאלי אל עבר המתפרעים את כל אמצעי הגז המדמיע שברשותו. מדובר בשישה טילי גז ובעוד מספר מועט של רימוני גז. לפני ירי אמצעי הגז הכריז מפקד התחנה, רב פקד עשור, באמצעות מערכת הכריזה שברכבו, כי מדובר בהתקהלות אסורה, ואם לא יתפזרו, יינקטו אמצעים נגד המתקהלים. ירי הגז המדמיע לא הועיל והמתפרעים המשיכו להתקדם לעבר השוטרים, תוך כדי זריקת אבנים לעברם. בשלב זה, על מנת להרתיע את המתפרעים, שלף פקד דניאלי את אקדחו וירה מחסנית שלמה באוויר. גם השוטר רוני דקסה ירה באוויר 13 או 14 כדורים מרובה קרבין. הירי באוויר לא הרתיע את המתפרעים. השוטרים נאלצו להמשיך לסגת לאחור, כאשר תוך כדי כך דניאלי יורה באוויר מרובה מגל. לאחר שנגמרה התחמושת במגל, לקח פקד דניאלי רובה קרבין והמשיך לירות באוויר. גם ירי זה לא השפיע על המתפרעים, אשר המשיכו להתקדם לעבר השוטרים שהיו כל העת במגמת נסיגה לאחור. בעת נסיגת השוטרים נפל מכשיר הקשר של פקד דניאלי. המתפרעים תפסו את המכשיר, שברו אותו וזרקו אותו לצד הדרך. המתפרעים גם הציתו אוטובוס של חברת אגד שעמד בצד הכביש [ו]. בשלב זה נכנסו השוטרים לניידות המשטרה שהיו איתם במטרה לסגת לאחור. זרם האבנים הנזרקות גבר וכתוצאה מכך נופצו השמשות של ארבע ניידות שהיו במקום, שעה שהשוטרים היו בהן. השוטרים יצאו מהניידות ונסוגו לאחור, בעוד המתפרעים ממשיכים להתקדם לעברם. כך נסוגו השוטרים לאחור עד שהגיעו לצומת פרדיס [ג].

הצומת עצמה היתה מלאה בכלי רכב, אשר הגיעו מכיוון הצפון דרך ואדי מילכּ. על רקע המצב באזור פרדיס ניתנה הוראה לסגור את כביש ואדי מילכּ[6] מאזור בת שלמה. אך מאחר שהכביש היה עמוס, נשארו כלי רכב רבים בקטע הכביש שבין בת שלמה לבין צומת פרדיס, ונדרש זמן לא מועט כדי לפנות לגמרי את הכביש והצומת. על רקע מצב זה, בו היו לכודים כלי רכב בצומת ובקרבתה, דיווח פקד דניאלי למפקד המרחב, שהיה בתחנת המשטרה בזכרון יעקב, כי הירי באוויר שביצע לא עזר ולא הרתיע את המתפרעים, וכי אבנים החלו לפגוע במכוניות האזרחים התקועות בצומת. פקד דניאלי אמר למפקד המרחב, ש"אין לו כבר תחמושת, גז, ... וגם היריות באוויר לא עצרו את הפורעים, ואם לא נעצור אותם בדרך אחרת זה עלול לגרום לאסונות בנפש ליושבי המכוניות שחטפו אבנים ולא יכלו לברוח כי היה שם פקק אחד גדול"[7].

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 01-05-2014 בשעה 08:02.
ישן 01-05-2014, 22:22

כישורי המדידה שלי מעולם לא היו משובחים, את המשולש תמיד איבדתי,
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "שלום ליפהפיה, אם יש לך כישורי..."

במד הזוית תמיד סטיתי ומהמחוגה תמיד נדקרתי ובכל זאת להניח שהתפרעויות אוקטובר הם סוג של 'אפליה מתקנת' ושמשפחות שנסעו בכביש 4 וחטפו אבנים בסה"כ לא הבינו את הדקויות בתפיסה המקומית - זו שגיאת מדידה גדולה אפילו לגבי.

אבל כדי שלא נסטה מהנושא צריך להבהיר: את ענין אוקטובר 2000 הבאתי כדי להראות שהשנאה לא הגיעה לפרדיס רק עכשיו אלא הייתה קיימת באנשים מסויימים במקום כבר ממזמן ובצורה הרבה יותר אלימה מוונדליזם רכוש. אין בהתפרעויות אוקטובר 2000 או בתפיסת מחבל מהאריסטוקרטיה המקומית בכדי להכתים ציבור שלם בכפר או להצדיק וונדליזם רכוש כלפי אנשי המקום. רק צריך להשאר בפרופורציות ולא להפוך חבלות רכוש ע"י גורם לא מאותר לגרעינו של הסכסוך הישראלי-ערבי. בבסיס הסכסוך הישראלי-ערבי עמדה ועומדת המציאות המשתקפת מ'קיר הברזל' ומאז כתיבת המאמר - לא השתנה הרבה בשורה התחתונה בנושא זה.

סליחה שרק כעת הבחנתי בתגובתך. הייתי עסוק בלבזבז זמן לימוד לאשלי.

לילה טוב.

ישן 01-05-2014, 07:36
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אשלי - אני מנסה להפריע לך ללמוד ואתה לא מגיב..."

לא ראיתי, מצאתי סתירה בין מה שלימדו אותי בסבב עיניים לבין ההריסון...
משהו קטן אבל מעצבן.

בסבב עיניים המומחה לרשתית התעקש שרטינופתיה מתפתחת אצל חולי סוכרת גם אם רמות הסוכר שלהם מאוזנות ושיש אצלו לא מעט חולים עם A1C של 6.5 כל חייהם ופגיעה משמעותית.
הריסון כותב אחרת.
מי צודק?

בכל מקרה, מאחר וחודש ניסן הסתיים, ותקופת בן הזמנים הסתיימה גם היא ותלמידי הישיבות חזרו לאומנותם. (מעניין שלהסדרניקים ובחורי ישיבה גבוהה יש פי 6 יותר חופשים מלחיילים בשירות חובה?) אז עד לבן הזמנים הבא צפוי שקט בקרב מרססי הגרפיטי.

החלק שמתסכל זה שמדינה שמסוגלת לחסל איזה משהו בקצה השני של העולם לא מסוגלת לשים את ידה על חבורת מתסיסים. הרי אם הרמז של קגנס נכון אז בטח שיש להם אינטרס להפסיק את השטות ואם מדובר בוונדאליזים יהודי ונסיון להתסיס אז זה לא צריך להיות מסובך.

ישן 01-05-2014, 08:40

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לא ראיתי, מצאתי סתירה בין מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77

בכל מקרה, מאחר וחודש ניסן הסתיים, ותקופת בן הזמנים הסתיימה גם היא ותלמידי הישיבות חזרו לאומנותם. (מעניין שלהסדרניקים ובחורי ישיבה גבוהה יש פי 6 יותר חופשים מלחיילים בשירות חובה?) אז עד לבן הזמנים הבא צפוי שקט בקרב מרססי הגרפיטי.

החלק שמתסכל זה שמדינה שמסוגלת לחסל איזה משהו בקצה השני של העולם לא מסוגלת לשים את ידה על חבורת מתסיסים. הרי אם הרמז של קגנס נכון אז בטח שיש להם אינטרס להפסיק את השטות ואם מדובר בוונדאליזים יהודי ונסיון להתסיס אז זה לא צריך להיות מסובך.

זה לא הוגן להאשים את תלמידי הישיבות כולם או מקצתם בדבר ללא קצה חוט כלשהו. הסכוי שמישהו עם שטריימל וקפוטה ונעלי זמש יכנס לתוככי כפר ערבי למקום מרכזי כמו מסגד וירסס גרפיטי בלי לחטוף מכות - הוא אפסי. הסכוי שתלמידי ישיבה באקסטרים של 'להכנס למדבר יהודה עם 1/2 ליטר מים' יצרפו לעסק גם הצתת מכוניות - הוא פחות מאפס. מי שרוצה למחות על קיצוץ תקציבי ישיבות עושה זאת על קירות בגבול בני ברק ולא שם נפשו בכפו ונוסע למקום תפילה נוכרי כדי לשכנע את לפיד להעביר לו תקציבים. אז זה פשוט לא הוגן לכרוך אותם בזה.

כמו לך גם לי אין מושג מי ומה עשה את זה או את המעשה בטובא זנגריה. אבל ההשערה של קגנס היא לא תלושה לחלוטין. הרווח מכל ארוע כזה לקיצוני תנועה האיסלאמית הוא די ברור ולמעשה יש גורמים בתקשורת המוכנים להעניק את השכר התעמולתי אף למפרע. כפרים ערביים רבים שסועים בינהם בגלל המבנה החמולתי ויודעים אלימות לא מעטה בין קבוצות ובין חילוניים למוסלמים אדוקים. אלימות שלמשטרה היהודית היה נוח להתעלם ממנה עד לעשור האחרון. ככה שפוטנציאל לבצוע הארוע בידי ערבים בהחלט קיים.

העובדה שהקמת יחידה נבדלת בפרקליטות ובשב"כ [עם אנשים הנחשבים לבכירים ולמנוסים ושהוכיחו עצמם בסיטואציות מורכבות יותר] ושנים של אכיפה סלקטיבית האזנה, מעקבים ומה לא - טרם הצליחו לאתר לאורך שנים יותר ממספר בודד של מבצעי גרפיטי ומשחיתי רכוש הנופל ממספר משחיתי הרכוש והגרפיטי הלא לאומניים שמתרחשים ברעננה בקייץ שקט אחד יכולה לכוון לאחת משלוש אפשרויות: [1] מבצעי תג מחיר הינם קבוצת מחונני על בעלי יכולות המביישות את חמקני אלקאיידה ואת מומחי הNSA אשר פועלים תוך מידור, מנהלים אורח חיים כפול, מתקשרים בקודים שטרם פוצחו ושמים את ג'יימס בונד בכיס הקטן (ואז עלינו לנשום לרווחה שאת כל היכולות הללו ממקד ארגון הרשע הזה בקישקוש על קירות, גיזום עצים והצתת מרבדים ולא מנסה לעולל חלילה לערבים פרומיל ממה שמעוללים ומנסים לעולל ערבים מסויימים ליהודים בא"י) [2] תרכיז ורוד שהחדיר הפרופסור קתרוס למתקן השתיה במשרדי היחידה היהודית המיוחדת לפשעי תג מחיר גורם לכל מיני קליברים להפוך לקונילמלים חסרי מזל מרגע הגיעם לחקור פשעי תג מחיר [3] ארועי תג מחיר הינם ארועי חבלת רכוש ואלימות המבוצעים בחלקם כמעשים יחידניים ע"י נוער שוליים או קיצוניים משיחיים כשם שמתרחשים בכל מקום בעולם המערבי. ארועים אלו משחקים לידי קיצוניים בצד השני של המשוואה ובהם מוסלמים קיצוניים ויהודים מהשמאל הקיצוני וכמובן לידי התקשורת החד צדדית ואלה מוסיפים להם ומעצימים אותם (זוכר את ההשבעה לארגון אי"ל? זוכר את הסוכן 000 לוקח אחריות למעשה פגיעה פלילי בערבים בחלחול בשם ארגון ד"ב הבדוי? זוכר מסור חשמלי ענק כלשהו שנתפס במכוניתו של מישהו שבא 'להגן על הערבים מפני מנסרי עצי הזית'?). בנוסף סביר שאלמנטים פליליים ערבים משתמשים בכותרת 'תג מחיר' כדי לטשטש עקבות (וגם יהודיים או מעורבים כמו במקרה של המסגד בת"א או השחתת המצבות ע"י אוהדי כדורגל). בתוך הסלט הזה - קשה למשטרה ולפרקליטות לפעול.

אם מי שמסוגל לחסל אויב בתוככי מדינתו לא מצליח ללכוד מקשקש על מסגדים כאשר כל הפלאפונים ומצלמות האבטחה באיזור פרוסים לפניו - יתכן והפתרון אינו כה פשוט בסגנון 'קנינו רגל קרושה במסעדה בפרדיס וקיבלנו ספריי מתנה אז נכנסנו לכתוב משהו על איזון תקציבים על קיר המסגד כי מקסימום ישברו לנו את העצמות'.

נ.ב

הגרפיטי המתוקשר אולי יפחת לפי התאוריה שלך. הגרפיטי הלאומני הערבי הלא מתוקשר, השחתת בתי כנסת, הטרדת יהודים בדרך לתפילה ויהודיות בדרך לחניה באוניברסיטה, ידוי אבנים על רכבי יהודים שאולי יהרגו ואולי לא - כל אלה ימשכו באותו מקצב. אבל עליהם - לא נשמע.
ישן 01-05-2014, 11:10
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
רק לחדד אולי את סעיף [1]
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] בכל מקרה,..."

ייתכן שהם לא כאלה מחונני על, אלא פשוט שתו מהנוזל הסגול של אותו פרופסור קתרוס דנן. גם לי נראה קצת מוזר כי קבוצה של יהודים, או אפילו אחד, יצליחו להגיע בלא שייאתרו אותם אל מסגד ויציתו אותו. נראה לי שכשכבר יתפסו אותו סופסוף - אולי כדאי לגייסו למוסד? מה שהכי מוזר הוא שכל הטוקבקים שעברו את קומיסר הצנזורה של טמקא (ודומיו) מגיעים גם הם למסקנה המתבקשת, כי זוהי אוזלת ידם וחוסר רצונם של הפרקליטות/משטרה/שב"כ/ביבי (מחק את המיותר אם יש כזה). במקרה שמבוצעים מאסרים, זהו האות ללינצ'טרנט בכל הימין (המתנחבלים), בכמויות של דם ואש שיעלו סומק בלחייהם של לוחמי אלקעידה בסוריה, מאותם אנשים שלא יחשבו לגנות את הפוסטמה מיד-ושם או אפילו להגיד כי היא חרגה מגבולות השיח הציבורי והטעם הטוב. מעניין. משמתברר כי אין הוכחות והנאשמים משוחררים או כשמגלים כי האשמים הם מקרב המגזר - דממה. בלילות של נדוני שינה אני שם אוזניות גדולות ומשמיע בווליום גבוה את הטוקבקים בכתבות הללו או את הסיקור התקשורתי אודות טרור האבנים ביו"ש/י-ם כדי להירדם. שינה עמוקה ונטולת חלומות מובטחת.

ישן 01-05-2014, 11:38

יסלח לי ידידי אבל בכתבי דנידין יש לי מידה של בקיאות
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "רק לחדד אולי את סעיף [1]"

נוזל סגול - הופך את מי ששותה לבלתי נראה

הנוזל הורוד שפותח לבינתיים ע"י הפרופ' קתרוס הופך את הסובבים את מי ששתה לבלתי נראים בעיני השותה.

הנה כאן - ספר בו מנסה דנידין להאבק באכיפה הסלקטיבית של הפרקליטות ביו"ש:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.booksefer.co.il/files/catalog/media/12011044331376.JPG]

וכאן הוא מצטרף לצוות פולחן אישיותו של פרס ומניעת שאלות בעיתיות ב YNET

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://simania.co.il/bookimages/covers6/60805.jpg]

ישן 01-05-2014, 17:19
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] בכל מקרה,..."

מבחינת הישיבות לא רק הישיבות החרדיות סיימו שלשום את חופשתם.
מבחינת האפשרות שבעצם אין דבר כזה תג-מחיר וזה הכל פרובוקציה של ערבים.
1. אני לא שולל, ע"ע טובא-זנגריה שכנראה זה מה שקרה שם. גם הסיסטמיות והדרך בה זה עובר מכפר לכפר ולפחות בשתי הפעמים האחרונות מקומות עם יחסיי שכנות לגמרי לא רעים. (בג'יש הצפתים עושים קניות ובפורידיס יש אחלה ברבוניות)
2. פעם אחרונה שבדקתי השב"כ מקבל פקודות מראש הממשלה, אולי בתפיסה הקונספרטיבית הרווחת השב"כ הוא סניף של הקרן החדשה אבל לי זה נשמע פחות סביר. לשב"כ יש גם היסטוריה ארוכה מאוד של תפיסת ערבים, לא פעם עוד לפני שהם מבצעים את זממם.
הבעיה של הגרפיטים הללו היא כבר הרבה מעבר לאי נעימות, גם בהיבט הפנימי בארץ וגם בהיבט הבן לאומי. אז הגוף הזה שמשופע בתקציבים ובאנשים מוכשרים שאמור להיות מסוגל לתפוס מחבל מתאבד, שמכיר את הנהגת הפלג הצפוני/הפלג הדרומי ואת עוזריהם לא מסוגל למצוא את זה שאמר לבני התשחורת לכו וציירו על הקיר בג'יש?

ישן 01-05-2014, 18:20

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מבחינת הישיבות לא רק הישיבות..."

ציטוט:
2. ] פעם אחרונה שבדקתי השב"כ מקבל פקודות מראש הממשלה, הגוף הזה שמשופע בתקציבים ובאנשים מוכשרים שאמור להיות מסוגל לתפוס מחבל מתאבד, שמכיר את הנהגת הפלג הצפוני/הפלג הדרומי ואת עוזריהם לא מסוגל למצוא את זה שאמר לבני התשחורת לכו וציירו על הקיר בג'יש?

ונראה לך שראש הממשלה נתן פקודה לשב"כ להמנע מלתפוס את מציירי הגרפיטי כי הוא בעצם תומך נסתר של פייגלין ומבלה את כל שעות השינה של שרה בכתיבת טוקבקים ברוטר?

ואם נניח שניתן לכלוא עבריני גרפיטי ע"י הטיית משאבים מלוחמה בטרור אמיתי לטובת תפיסת אלה שהתקשורת הרשיעה קולקטיבית בלי משפט [מעבר לקיום מחלקה בשב"כ/בפרקליטות/נהלים משטרתיים לאכיפה סלקטיבית/נהלים מפלים לרעה מבחינת כתבי אישום] - נראה לך שזה נכון לעשות זאת? נראה לך נכון להוריד האזנות ומעקבים אחר מיצריי חגורות נפץ כדי לתפוס מבריחי מיכל ספריי?

ציטוט:
2. ]
הגרפיטים הללו היא כבר הרבה מעבר לאי נעימות, גם בהיבט הפנימי בארץ וגם בהיבט הבן לאומי.

אני מבקש שביושר תנמק לי מדוע הגרפיטים הללו הם 'הרבה מעבר לאי נעימות 'יותר מאשר מאות מקרי ידוי אבנים בחודש שיכולים לעשות ממוח של מי שלא בא טוב בקלפי של משיחי אוסלו לעיסת בשר, עשרות בקתק"בים שיכולים להפוך ילדים ללפיד בוער, עשרות הטרדות של יהודים ויהודיות במזרח ירושליים, ריסוס כתובות ערביות על קירות בכל הארץ והשחתת אתרים ארכאלוגים, הטלת אימה על מבקרי בית הקברות בהר הזיתים והרס שיטתי של מצבות או של ערכים ארכאולוגיים בהר הבית. מדוע? מדוע אתה לא חושב על כך שגם את אלפי הארועים המתוארים עוד מבלי להכנס לערוב הפלילי-לאומני לא מצליח השב"כ למנוע?

אני מבקש שביושר תנמק לי מדוע אתה כדוברו של אשלי סבור שכל הצבועים שבאים ללקט קולות בטובא זנגריה ובפרדיס ובאולפנים הפתוחים לא משמיעים שום קול מחאה יומיומי כנגד מעשים חמורים הרבה יותר?

היתכן שפשוט מטעמי גזענות פוליטיקאי השמאל סבורים שמעשי אלימות בידי ערבים הם משהו טבעי?

אני מבקש שתאמר לי מדוע דווקא במקרה הזה אתה כאדם ערכי וישר מרשה לעצמך להכליל ציבור ולהרשיעו ללא משפט למרות שהמלכות משקיעה לא מעט משאבים בהשגת הרשעות שכאלה? מה ההצדקה המוסרית להרשעות קולקטיביות שכאלה רק בגלל שמישהו יהודי? עלה בדעתך שאם ברצח בחלחול או בהשבעה בהר הרצל או בנסיון ההצתה בת"א - נחשפה פרובוקציה לא יהודית- אזי היא קיימת גם בחלק מהמקומות האחרים ולא רק בטובא-זנגריה?

זה קצת לא הוגן למרוח כותרות המשוות את ישראל לדרום אפריקה או אף מעבר לכך על פני 'העיתון האיכותי בשפה האנגלית' תוך עיוות, הגזמה והעלמת מעשי האלימות הרבים יותר והעזים יותר מהצד השני, לשלוח משלחות שישחירו את שם ישראל בעולם, להאחז בנקודות מפתח באקדמיה ובתקשורת הישראלית תוך יניקת כספי ציבור מזכיונות ומשכורות ולהשחיר יום יום את המדינה בתבל ואז לצקצק כמו שעושה ציפי לבני שפתיים בדאגה מחשש שמא ציור גרפיטי יוציא אותנו לא טוב.

יש לך אולי רעיון מדוע מחלקת המדינה משבחת את הפלשתינים על צמצום מעשי הטרור [כלומר , היו קצת פחות רציחות של יהודים ורוב הקסאמים לא פגעו וההסתה המאורגנת במערכת החינוך בינתיים לא יצרה כמות של חגורות נפץ שהשב"כ לא הצליח לחסום] ומגנה אותנו בו זמנית על ארועי גרפיטי?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 01-05-2014 בשעה 18:25.
ישן 01-05-2014, 19:49
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "..."

לחלק הראשון זה צריך להיות הפוך
לו ביבי הוא ראש ממשלה, הוא צריך להגיד לאנשים שם בשב"כ, תעשו לי טובה תתפסו כבר את המתסיסים הערבים האלו. נעשה תפיסה גדולה ומתוקשרת ומן הסתם זה יגמור את הסיפור הזה.
יתרה מכך, אחרי שתתפוס חוליה מאורגנת של ערבים שמנקבים לעצמם את הצמיגים או מרססים על המסגד שלהם כתובות - עדיף ביחד עם הנחיות של האיש מהפלג אז כנראה הפרובוקציה הזאת תפסק.
האמת, שהיה שלב שחיכיתי שזה יקרה, כי כאן בפורום כבר שכנעו אותי שזאת פרובקציה מתוחכמת של ערבים. ואם אני חשבתי על זה זה, אז א' מהשב"כ לא יכול לחשוב על זה?

וכשאני רואה את ההדרכות המסודרות של בן גביר וחבריו לנוער על איך לא נהפכים לסייען של השב"כ זה גורם לי לחשוב שאולי במקרה הזה, להיות נביא בעירך זה עלול להיות הרבה יותר מסובך.
כי שוב אם זאת פרובוקציה ערבית שמדינת ישראל לא מסוגלת לחשוף אז זה הזוי.

וזה שזה יותר מאי נעימות לא הופך זריקת אבנים או בקת"בים או כל דבר אחר לפחות חשוב.
ומה לעשות אדם שנושך כלב זאת חדשה, ערבי שזורק אבן לצערנו הרב זאת לא חדשה.
לשמחתנו כשנתן זאדה עשה פיגוע בתוך אוטובוס היינו הרבה יותר מופתעים.
וכקבוצה ברוב המוחלט של המקרים, אם נשווה את עצמנו לערבים ננצח. רק שהם לא בהכרח הפרמטר.

אגב, גם תאונות פגע וברח הן הרבה יותר נוראיות מציור הגרפיטים וניקוב הצמיגים.
וכמו שהמלחמה בנהגים עברייניים לא קשורה בכלל למלחמה במציירי הגרפיטי כך גם המלחמה באלו שמנסים לשרוף יהודים לא צריכה להיות מושפעת מזה.

ישן 01-05-2014, 20:17

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לחלק הראשון זה צריך להיות..."

ציטוט:
לחלק הראשון זה צריך להיות הפוך
לו ביבי הוא ראש ממשלה, הוא צריך להגיד לאנשים שם בשב"כ, תעשו לי טובה תתפסו כבר את המתסיסים הערבים האלו. נעשה תפיסה גדולה ומתוקשרת ומן הסתם זה יגמור את הסיפור הזה.
יתרה מכך, אחרי שתתפוס חוליה מאורגנת של ערבים שמנקבים לעצמם את הצמיגים או מרססים על המסגד שלהם כתובות - עדיף ביחד עם הנחיות של האיש מהפלג אז כנראה הפרובוקציה הזאת תפסק.
האמת, שהיה שלב שחיכיתי שזה יקרה, כי כאן בפורום כבר שכנעו אותי שזאת פרובקציה מתוחכמת של ערבים. ואם אני חשבתי על זה זה, אז א' מהשב"כ לא יכול לחשוב על זה?

.

הנה סתם כותרת אקראית http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4039295,00.html , אז אתה סבור שביבי רק יזם כותרת בעיתון אוהד ע"י עיתונאי ידידותי לו ומיד אח"כ כשפגש את ראש השב"כ דיסקין שהיה לו כאח - הוא קרץ לו ואמר לו 'ענינים כרגיל'? אולמרט גיבור הולילנד ואביר עמונה - גם הוא לא רצה לתפוס את מקשקשי הקירות?

אלו פיתולי מילים כדי לומר 'ראש ממשלת ישראל לא מעונין לטפל במרססי תג מחיר' ואח"כ לדאוג שזה 'לא יצייר אותנו טוב בעולם' ולא מענה על אף אחת מהקושיות שהועמדו בפניך. אולי התעלמת ממה שכתבתי אבל א' מהשב"כ לא מצליח לתפוס גם את עשרות מידי האבנים והבקת"בים של השבוע האחרון. גם זה במכוון? כולי אגב תקווה שא' מהשב"כ להבדיל מאנשי YNET מבין שסדר העדיפויות האמיתי מעמיד את מחבלי הכבישים לפני מקשקשי הקירות.

כולי תקווה שגם אתה חושב שא' מהשב"כ צריך לתפוס הרבה קודם את מידי האבנים וזורקי הבקת"בים למאותיהם או את מטרידי הסטודנטיות בהר הצופים.

ולענין התאוריה ש'אם נתפוס פרובוקטור אז זה יפסק' - הנה נתפסו פרובוקטורים. האחד בענין תוכנית ל'תג מחיר' מבויים בחסן בק, http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4068072,00.html האחר לגבי מצבות ביפו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4132827,00.html ואפילו איש שלום חסוד הנאבק ב'תג מחיר-זיתים' נתפס עם מסור חשמלי במכוניתו. http://www.inn.co.il/News/News.aspx/145253 http://www.inn.co.il/News/News.aspx/269378 זה גורם לך לשנות את דפוס המחשבה? משהו יגרום לך לשנות את דפוס המחשבה?

ציטוט:
וזה שזה יותר מאי נעימות לא הופך זריקת אבנים או בקת"בים או כל דבר אחר לפחות חשוב.
ומה לעשות אדם שנושך כלב זאת חדשה, ערבי שזורק אבן לצערנו הרב זאת לא חדשה.
לשמחתנו כשנתן זאדה עשה פיגוע בתוך אוטובוס היינו הרבה יותר מופתעים.
וכקבוצה ברוב המוחלט של המקרים, אם נשווה את עצמנו לערבים ננצח. רק שהם לא בהכרח הפרמטר.
.

כלומר האולפן הפתוח בפרדיס הוא למעשה נסיון להענקת מחמאה של השמאל למוסר היהודי ציוני? כל הכותרות בYNET מטרתם לשבח את היהודים? תעשה לי טובה - המטרה היא השחרת חלק מסויים מהיהודים. החלק שאינו שותף לטענה כי נסיונות רצח יומיומיים של משפחות יהודיות הנעות בדרכים ושאר הרשימה הארוכה שהעלתי הם דבר שצריך 'להכיל' ומנגד צריך להכות על החזה [של אחרים כמובן] על כל גרפיטי לא מפוענח.

מה בשלב הבא - נפסיק להודיע בחדשות על קסאמים? אולי בכלל נשדר כמו בסיכום מזג האוויר השנתי בכל ערב ראש השנה כמה יהודים נרצחו בידי ערבים כי 'כלב נשך אדם זה לא חדשות' אבל נקדיש משדר יומי ל'נוסע יהודי דיבר בקול רם לנהג אוטובוס ערבי'? הרי זה הרף הנדרש, לא?

http://www.presspectiva.org.il/cgi-webaxy/item?277

ישן 01-05-2014, 20:39
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77]לחלק הראשון..."

א' מהשב"כ דווקא עושה עבודה לגמרי לא רעה עם מיידי האבנים.
לך לבית המשפט הצבאי הקרוב לביתך, תגלה שיש לא מעט כאלו בכל גיל שהוא שנשפטים ונענשים על ידוי אבנים.

ואתה מתעלם מהנקודה ההפוכה, שנינו חיים בעולם הזה, לצערנו הרב באינספור תחומים מה שקובע את סדר היום הוא לא רק מה שחשוב אלא מה שנשמע. ראבק, יש באזזז מסביב לציורי גרפיטי - יש לך משטרה ושב"כ תפסיק את זה. ואם יש קבוצה שעסוקה בצורה סיסטמית לעשות דה-לגיטימציה מזויפת, אז על אחת כמה וכמה תתפוס אותם ותעשה את זה ברעש גדול.
אני אשמח מאוד כשיביאו חוליה של ערבים ישראלים למשפט על ציור גרפיטי על מסגדים.

אגב, על הצילום של ההוא עם המסור ראיתי בזמנו דיון שאומר הוא באמת הלך לעשות פעולת גיזום בעצי זית, אבל אף אחד מהערבים לא דיווח על פעולת תג מחיר ועל השחתת עצים. אז זה שיש ערבי עם מסור שגוזם את עצי הזית שלו לא אומר שהם מייצרים פרובקציה.

לא ידעתי שיש אולפן פתוח בפורידיס כי אם אני לא בפרש או בפייסבוק אז אני מנסה לענות על שאלות (אם אתה רוצה יש לי עוד אחת) אבל יותר סביר מאשר שהם מוזנים משנאת יהודים זה שהם מוטרדים מזה שמשהו יקרע להם את רקמת החיים.
אחד הדברים שאתה באמת מפספס זה את התקווה שלנו לנורמאליות. כשאחד ממוצע יושב בפארדיס ואוכל ברבוניה או יושב בג'יש על צלחת חומוס הוא מאמין שבעצם אין שום סיבה שלא יהיה כאן דו-קיום. כי בסך הכל אם אני לא לחוץ על כל מני דברים כמו טוהר המחנה אז מה אכפת לי שיגורו כאן מוסלמים ונוצרים שמדברים ערבית? וכשאתה נכנס לכפר ערבי לעשות את הקניות שלך בצורה קבועה, מרגיש בנוח לתקן שם את הרכב ופוגש את השכן הערבי בדואר אתה מאמין שיש סיכוי
כשהמקום שכולם עושים בו קניות בנהריה - שוק פייסל במזרעה, מקושט בדגלים לפני יום העצמאות ולא מוכר לחם בפסח אז אתה מאמין שהיי בסוף אפשר יהיה לחיות כאן חיים נורמאליים.

אלו שמציירים גרפיטים ומנקבים צמיגים נלחמים בדיוק בזה. ויש לא מעט ערבים שישמחו להלחם בתופעה הזאת ולצערי גם לא מעט יהודים וצריך להלחם בהם.

ישן 01-05-2014, 21:17

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "א' מהשב"כ דווקא עושה עבודה..."

ציטוט:
א' מהשב"כ דווקא עושה עבודה לגמרי לא רעה עם מיידי האבנים.
לך לבית המשפט הצבאי הקרוב לביתך, תגלה שיש לא מעט כאלו בכל גיל שהוא שנשפטים ונענשים על ידוי אבנים.
.

אז זה אומר שבשבוע הקרוב לא יהיו ידויי אבנים כי א' כבר תפס את כולם?
http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.2177890
http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1965231
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4127011,00.html

אדל כבר יכולה לחזור לחייך וא' יכול להתפנות לרעים האמיתיים?

או שאולי א' הנאמן לא עשה עבודה מושלמת כי אין לו די משאבים ליבש את ביצת הטרור הערבי וכי לאוייב יש הרבה יותר גייסות של מיידי אבנים ובקת"בים מאשר מספר היהודים שמוכנים לקשקש על קירות ערביים ועוד יש כאלה שרוצים לקחת מהמשאבים שלו כדי לתפוס עבריני גרפיטי

ציטוט:

ואתה מתעלם מהנקודה ההפוכה, שנינו חיים בעולם הזה, לצערנו הרב באינספור תחומים מה שקובע את סדר היום הוא לא רק מה שחשוב אלא מה שנשמע. ראבק, יש באזזז מסביב לציורי גרפיטי - יש לך משטרה ושב"כ תפסיק את זה. ואם יש קבוצה שעסוקה בצורה סיסטמית לעשות דה-לגיטימציה מזויפת, אז על אחת כמה וכמה תתפוס אותם ותעשה את זה ברעש גדול. .

זה כבר ממש מוזר. השמאל הקיצון בשליטתו בתקשורת המשודרת ובעתונות הכתובה [טרם הכניסה של אדלסון אויב חופש הדיבור] מייצר את הבאאז והצבור חפץ החיים במדינה צריך לעזוב הכל ולשחק ב'חומסקי אמר' כדי לענות לבאאז הזה? למה את הבקורת הנוקבת שלך אתה לא מפנה כלפי מיצרי הבאאז? גם מהם אינך מצפה למוסר בסיסי?

ציטוט:

אני אשמח מאוד כשיביאו חוליה של ערבים ישראלים למשפט על ציור גרפיטי על מסגדים.

אגב, על הצילום של ההוא עם המסור ראיתי בזמנו דיון שאומר הוא באמת הלך לעשות פעולת גיזום בעצי זית, אבל אף אחד מהערבים לא דיווח על פעולת תג מחיר ועל השחתת עצים. אז זה שיש ערבי עם מסור שגוזם את עצי הזית שלו לא אומר שהם מייצרים פרובקציה.
.

אתה לא רואה את האבסורד? חוליות של ערבים הובאו כבר למשפטים על דברים הרבה יותר קשים, הורשעו, ישבו, שוחררו ושוב חזרו לטרור ואתה מצפה להרשעת ערבי ב'תג מחיר' כדי 'לטהר' את שמם של אלה שלא הורשעו?

ציטוט:

.

'ההוא עם המסור' הוא לא 'ההוא' זוטר. זהו פעיל שמאל מרכזי בלתי יערבי בעליל שמצווח לא מעט כנגד המתנחלים [שבתורם מלקקים לו בכתבה מפרגנת במקור ראשון שלכבודה הוא אפילו סתם את אפו והיגג והתלקק בחברותא עם יהודי שכן הורשע בעיניני טרור] . די הגיוני שאחרי שחשפו את מסורו במכונית אז באותו יום 'לא ידווחו על תג מחיר'. יש גבול גם לזחיחות התקשורתית של מחבלי המדיה, לא? כשחושפים בתמונות מזיפי חבלה בזיתים אתה לא מסתפק בתמונות ברורות אבל כשזה נוגע להאשמת יהודים בגרפיטי - רף הראיות שלך יורד פלאים.

ציטוט:

לא ידעתי שיש אולפן פתוח בפורידיס כי אם אני לא בפרש או בפייסבוק אז אני מנסה לענות על שאלות (אם אתה רוצה יש לי עוד אחת) אבל יותר סביר מאשר שהם מוזנים משנאת יהודים זה שהם מוטרדים מזה שמשהו יקרע להם את רקמת החיים. .

אתה לא מודע לבאאזז התקשורתי? הרי ציינת אותו בתחילת הודעתך. אתה חושב שמישהו בתקשורת רואה מישהו שאינו שמאל-קיצון-בן דמותו המדוייק כ'חלק מרקמת החיים שלו'? הם לא מודאגים מקריעת רקמות של יהודים. הרצח בפסח כבר נשכח ולא זכה ל3% שימת לב תקשורתית כמו הגרפיטי הזה ואתה חושב ש'רקמת החיים' זה משהו שמעניין מישהו מאנשי הבאאזז?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 01-05-2014 בשעה 21:19.
ישן 04-05-2014, 22:13
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני מאמין לכל הודעות משטרת ישראל
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "התאמין? 2012 בית זרזיר: שני נערים השחיתו כיתת לימוד בבית ספר וריססו "מוות לערבים""

הלוואי שהיא תעשה את עבודתה כראוי ותחשוף את מבצעי תג מחיר באשר הם.
עדין לא ראיתי שמי מהאשמים הועמד לדין וקבל את העונש הראוי .

אני מסכים שעשויים להיות גם וונדליזם ערביים שקל להם לפעול על גל תג המחיר - שהוא לבטח המצאה יהודית בסיסית. ההבדל הוא בעובדה, שהמשטרה וכוחות הביטחון משקיעים בתפיסת ה"ונדלים" הערביים ומתעלמים מהוונדלים היהודים. ראה במיוחד מקרה יצהר - שם הוונדלים היו לבטח יהודים.

אינני מתרגש מהעובדה שפעולות תג מחיר עשויות להתבצע ע"י יהודים אפילו בשבת.. פגיעה בערבים ובחיילי צה"ל ומתקניו דוחה שבת.
ישן 01-05-2014, 09:59
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08

ושוב ynet בכתבת clickbait:

הפצצה לא באיראן, היא כאן
כיצד מנגנוני הביטחון הישראלי, כמו משטרת ישראל והשב"כ המיומנים והמנוסים אינם מצליחים לשים ידם על ראשי ארגון "תג מחיר"?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4514913,00.html

כמו שניתן לראות בכותרת-המשנה, הבן אדם הלך בדרך המחשבה של ישראלה והגיע לתוצאה ההפוכה...

כמה פנינים מהכתבה:
״[...]מה שמטריד לא פחות הוא שקבוצות קיצוניות מהעם היהודי, ששרד את השואה, קוראים "מסגדים החוצה". האם לא נלמד הלקח?״

״[...]הציבור הערבי-ישראלי סופג עד כה את מעשי הבריונות והאלימות הללו בשקט יחסי, ואינו מגיב בדרכים אלימות או לא חוקיות.״ ( )

ודרך אגב שמתי לב למגמה בכתבה הנ״ל והיום ב״הארץ״ לכנות את המקרים האלה בשם ״פשעי שנאה״. כנראה ש״תג מחיר״ כבר מוצה או שזה סתם הרצון הרגיל להתחקות אחרי ארה״ב.
ישן 02-05-2014, 13:27
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מענין שמבצעי תג מחיר מפנים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
מענין שמבצעי תג מחיר מפנים את פעילותם כנגד ערבים אזרחי מדינת ישראל, הידועים במתינותם, באיפוקם ובסיוע לישוב היהודי בתקופות קשות.

לא יודע אם בור או שקרן.

ערבים משת"פים עם הפלסטינים יש בטונות. הנה, רק עכשיו נסוב דיון על שחרור מחבלים עם אזרחות ישראלית (וגם כאלה יש מספיק), בימים האחרונים היו כמה אירועי אלימות (כולל רצח) שהחשודים המובילים בהם הם כנראה ערבים אזרחי ישראל.

הגן ילדים שהיה בפורדיס הוא כאין וכאפס לעומת האלימות שמפיעלים ערבים אזרחי ישראל כנגד יהודים, בין אם בגניבות, פריצות, פרוטקשן, ונדליזם, הטרדות מיניות, קללות, אלימות מילולית, פיזית ועוד.

האם זה אומר שכולם כאלה? בודאי שלא. אבל כפי שלא נכון להכליל שכל הערבים רעים-אלימים-מחבלים (כי יש ביניהם המון כאלה) לא נכון להגיד שערבים אזרחי ישראל ידועים במתינותם, איפוקם ושות' רק בגלל שיש גם הרבה כאלה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 02-05-2014, 15:42
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בור או מי שאינו מבין ו/או רוצה להבין
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=ישראל היפה]מענין..."

זאת היא הכותרת עליה הגבתי - "השנאה הגיעה לפורדיס: "שורפים את הבית" "

יחד עם זאת פושעים מכל הצדדים חייבים להענש על מעשיהם. אין לפגוע בחפים מכל פשע ועוון רק בגלל העובדה שהם מוגדרים/שייכים לקבוצה מסויימת.

אם יהודי רוצח יהודי הרי שלא יעלה על דעתך לפגוע בכל היהודים באשר הם.
בגלל גנב יהודי לא תציע להעניש את כל היהודים.
בגלל יהודי שמשתף פעולה עם אוייבינו לא תציע לפגוע בכל היהודים.

בכלל מרבית הערבים אפילו אלו המגדירים עצמם פלסטינאים אזרחי מדינת ישראל - הם אזרחים נאמנים ושומרי חוק כמו כלל אזרחי המדינה. מיעוט שבהם מסייע לאוייבינו - אותו חייבים להעניש.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 02-05-2014 בשעה 15:48.
ישן 03-05-2014, 22:27
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
די לקשקושיאדה
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בור או מי שאינו מבין ו/או רוצה להבין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אם יהודי רוצח יהודי הרי שלא יעלה על דעתך לפגוע בכל היהודים באשר הם.
בגלל גנב יהודי לא תציע להעניש את כל היהודים.
בגלל יהודי שמשתף פעולה עם אוייבינו לא תציע לפגוע בכל היהודים.

בכלל מרבית הערבים אפילו אלו המגדירים עצמם פלסטינאים אזרחי מדינת ישראל - הם אזרחים נאמנים ושומרי חוק כמו כלל אזרחי המדינה. מיעוט שבהם מסייע לאוייבינו - אותו חייבים להעניש.

לא היה פה שום רצח - היה פה גרפיטי.
גרפיטי על בית כנסת ראיתי מספר פעמים גם בשכונה בעיר שלי.
אף אחד לא חושב להזעיק את הצבא או המשטרה כדי לטפל ב"ארוע טרור" או קשקוש דומה.
השמש פשוט צובע מחדש.
פיתרון טכנולוגי מהפכני שמשום מה לא ניתן לבצע במסגד.
ישן 04-05-2014, 19:33
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ותרומתי לפורפורציות.....

ראשית, לא כל פעולה אלימה על רקע לאומני היא ״תג מחיר״. ״תג מחיר״ מתייחס לפעולות תגמול על אירועים ספציפיים. מדובר בעסק עלוב ומקומם במיוחד שכן מדובר בפגיעה עיוורת באנשים בגלל מוצאם וללא כל אחריות לפעולה נגדה נוקמים. זה במיוחד בולט כשמדובר בתג מחיר על פעולות של ממשלת ישראל (הצבא ו/או המימשל).
וייאמר מייד, אין לי ספק שלפחות חלק מאירועי תג מחיר הם אותנטיים לחלוטין. לדעתי, לא כולם.
שנית, פעולות תג המחיר ומה שמכונה תג מחיר אינם טירור שניתן להשוותו לטירור הפלסטיני. למיטב ידיעתי אף אחד לא נהרג או נפצע קשה בגינן. מצד שני, גם פגיעה ברכוש ופגיעה ברגשות הם לא עניין לזלזל בו. אני לא מזלזל למשל בציור צלבי קרס בבית קברות יהודי או קיר בית כנסת באירופה.
ולבסוף, לפעולות ״תג מחיר״ יש השלכות מדיניות ופוליטיות הרבה מעבר לעצם הנזק. לכן, תשומת לב מיוחדת לחקירתם ומניעתם אכן נידרשת.
ישן 05-05-2014, 06:26
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
גזען. אתה ממש מצפה שהערבים יתנהגו בצורה מסויימת רק בגלל שהם ערבים...
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי ביל בולים שמתחילה ב "אולי הבנתי משהו ממך, האם אתה..."

למה יהודים לא מתנהגים כמו ערבים נוכח הגרפיטי שהערבים מרססים, של צלבי קרס וכו'? למה כשהערבים נוהגים כמו משוגעים בכבישי הארץ, היהודים לא חוטפים את הג'ננה ומתחילים לטבוח בערבים? ומה עם הפרוטקשן שהערבים אוהבים לגבות? ומה עם העובדה שערבים מייצרים פי שניים פשיעה מגודלם באוכלוסיה בישראל? אולי אני אמחק איזה כפר ערבי כי זה מעצבן אותי?
אה, אתה לא חושש שזה מה שזה יקרה, כי אנחנו יהודים - אבל ערבים?! הם לא אחראים למעשים שלהם - הם פראים חמומי מוח! צריך לשמור עליהם מעצמם, לא להכעיס אותם כדי שלא יתעצבנו ויתנהגו כמו... ערבים...

גזען קטן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר