לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2014, 08:58
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
ממשל אובמה עצר משלוח טילים לישראל

Ynet: "בעיתון "וול סטריט ג'ורנל" נכתב כי ממשל אובמה עצר משלוח של טילי הלפייר לישראל, כחלק מהעימות בין ארצות הברית לבין ממשלת נתניהו על רקע מבצע "צוק איתן" ... גורמי ממשל אמריקניים אמרו שהתנהלות ישראל במערכה בחודש האחרון שכנעה אותם כי ראש הממשלה בנימין נתניהו והצוות שלו לביטחון לאומי "פזיזים ואינם ראויים לאמון" ... משרד ההגנה עמד כבר להעביר משלוח ראשון של טילי הלפייר לישראל, אבל אז התגלה הדבר לבכירים בבית הלבן, ואלה החליטו לעצור זאת. הם הורו בעקבות זאת ל-DSCA (הסוכנות לשיתוף פעולה ביטחוני), למפקדת הצבא האמריקני באירופה ולסוכנויות האחרות להתייעץ עם הבית הלבן ומחלקת המדינה, לפני שהם מאשרים בקשות ישראליות נוספות"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4558595,00.html

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2014, 09:21
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
הגיע הזמן להפעיל את התותחים הכבדים, כלומר את הלובי היהודי בארה"ב, ביתר שאת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "ממשל אובמה עצר משלוח טילים לישראל"

אמנם ביבי לחיץ, אבל אני חושב שצריך קצת יותר לגבות אותו בעת הזו - הוא כרגע עומד מול ממשל אמריקאי עויין מאוד. לממשל האמריקאי אכפת משלום תושבי ישראל כמו קליפת השום, וביבי צריך לקחת החלטות שאולי יעמיקו עוד יותר את הקרע בינינו ולבין האמריקאים, אבל יהיו טובים בסך הכל לתושבי המדינה.
אני יודע שזה אופטימי מדי, אבל אני מקווה שזה מה שהוא יעשה בסופו של דבר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 14-08-2014, 13:17
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הרמת לי להנחתה.. אז קבל.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "למי דרוש הנשק כשיש לנו אלוהים - או שאין או שהוא נגדנו ?"

בתור אדם דתי, אני בטוח שאין לנו על מי להישען, אלא על אבינו שבשמיים. אנחנו אולי לא בגלות מבחינת היותינו במדינת ישראל, אבל אנחנו כן בגלות מבחינת תלותינו באחרים ובמה העולם יגיד. אין אח ורע בעולם דוגמא למדינה שכ"כ מסתכלים עליה והיא תלויה באחרות. בסוריה אנשים נשחטים כמו שאתה ואני מתכתבים ויש איזה זונה קנדית שרוצה לראות את ביבי על ספסל הנאשמים בהאג... דאע"ש משתוללים ויש איזו זונה בריטית שלא רוצה יהודים בעירו..

במקום עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב, אז המצב הוא - עם לבדד ישכון ולגויים ידפוק חשבון.

אם רק תבטח בבורא עולם, אדון האדונים ומלך מלכי המלכים ולא בעבד כי ימלוך, מצבינו יהיה שונה לאין שיעור. אם היית נשען עליו ב-א-מ-ת ולא רק מתי שהוא "מחלק סוכריות", לא היינו צריכים "להישען" על קריזות של הממשל הכי גרוע אי פעם.

אבל היות ואתה חייב לאכול לא כשר, לא לשמור שבת ובאופן כללי לשנוא יהודים. אז זו התוצאה.

ישן 15-08-2014, 13:36
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מכירתו קיבלה את כל האישורים החוקיים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בדיוק, דן! ממשלת הכיבוש חייבת..."

1 אין מדובר על מכירה וכבר כתבתי זאת לעיניך הערלות. מדובר על סיוע אמריקאי ללא תשלום. אלא מתוך הקצבת דולרים מיוחדת למטרות בטחוניות. כתבנו כבר שהאמריקאים אינם "פריירים" - הם "מרוויחם" מהתרומה עבודה לאמריקאים ( לפעמים על חשבון עובדים ישראליים ) ולא פחות חשוב ידע שפותח במשותף ו/או ע"י ישראל.

2. על פי הדוו"חים בתקשורת ( המעוותת והשמאלנית כמובן ), לא התקבלו כל האישורים הנחוצים, ביניהם אישור הנשיא וההספקה בוצעה בקיצורי דרך. האמריקאים מקפידים על נוהלים ואינם אוהבים עבודה "פרטצית". ההספקה תחודש כאשר יולמו כל ההליכים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר