לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2014, 20:01
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שכחת לומר 'אפרטהייד' זה היה מוציא אותנו ממש טוב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "חייל ממערך התקשורת של צה"ל ירה לעבר המפגינים בביתוניא"

אתה כבר מעלה את 'ועל זאת'. זה נשמע ממש טוב. כמעט כמו לומר 'הארץ'. כפי שאמרת בכתבה עצמה כתוב במובלע שלא נמצא קשר בין הירי לבין המקרים [הלא ברורים שכן כרופא ופראמדיק אני מניח שברור לך שרוב נפגעי הירי מקליע במהירות גבוהה אינם נוהגים ליפול בזהירות, לבצע היפוך על הגב ולישר את רגליהם וכלוחם ברור לך שפגיעה ממרחק 100 מ' בקליע בודד מתנוחת ירי בעמידה ע"י מי שאינו צלף בשני ארועים צמודים - היא לא סבירה ובטח שלא מכוונת].

לא מפריע לך שבכתבה אין בקורת עיתונאית על העדר נתיחות וקליעים ועל דפוס סילוק 'הגופות' המהיר או על הביזריות שבצילומי 'הירי'? לא צף בזכרונך צילום הלוויה בה רעש המזל"ט גרם לשהיד הפלשתיני לקפוץ מאלונקתו? אינך מבין שביום של סרטון שכזה יכול ונועד להכשיר את רצח היהודי הבא ולהמתין לתגובה ומסקנות סופיות בטרם 'ועל זאת'?

כמובן כמובן שאם יתברר שלא קרה כלום - אתה תסלח למדינה שהרשעת מראש. רק טיפת הרעל הקטנה שלא התכוונת לטפטף תשאר במערכת לנצח ותתן לגיטימציה בינלאומית לטרוריסט הערבי הבא [המבצע לא כולל מציירי גרפיטי ובני משפחותיהם]. זו לא תאוריה. אני מניח שהמגננה של מערכת הבטחון וההסתה התקשורתית של השמאל הקיצון הישראלי יחד עם מערכת התעמולה הפלשתינית בעקבות 'הצגת א-דורה' גבו את חייהם של אי אלו ישראלים טובים.

אתה שולט היטב באלתרמן. תבקש מהעיתון הנאור להעלות את השיר 'כה אמר השטן'. אולי משהו יחלחל לחלק מהתמימים שבקוראים [שהרי אנשי המערכת והחלק הבלתי תמים של הקוראים יודעים בדיוק את מה הם מחפשים בעיתון הזה ואיזה יצר עצמי הם מספקים].

אם הם יקבלו את 'כה אמר השטן' תתקדם איתם הלאה לשירי אלתרמן נוספים http://www.zeevgalili.com/2007/08/456

סרטונים להנאתך ובכדי להעביר לך את הזמן [תתעלם מהכתוביות, מותר לך, עורכי הארץ התעלמו הרי גם מהצילומים ומהמזה"ת]

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ובשביל לשמח אותך הא לך ציטוט ממקור נוסף שאינו חשוד באהבת ציון:

לוחם צה"ל שמסונף ליחידת תקשורת, שסופח לכוח מג"ב שניסה לפזר את המפגינים בתקרית לפני כשבוע וחצי, הושעה מתפקידו ומבצע בימים אלו עבודות רס"ר. הוא הושעה לאחר שתחקיר האירוע ביום הנכבה העלה כי ירה שני כדורי גומי לעבר קיר של מבנה במטרה להבריח את מפרי הסדר בתקרית. החייל ביקש ממפקד הכוח של מג"ב את נשקו המכיל התקן מיוחד לירי כדורי גומי, לאחר שעות שבהן ביצע משימה שאינה נחשבת למבצעית.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4524994,00.html

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 28-05-2014 בשעה 20:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2014, 20:40
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שכחת לומר 'אפרטהייד' זה היה מוציא אותנו ממש טוב."

כפי שכתבתי, אני מקווה מאוד שיתגלה שזאת רמאות.
אני גם מאוד שמח מהמדיניות של צה"ל לא להוציא כרגע כלום לתקשורת מעבר לחקירה, ושלא חוזרים על קבלת האשמה האוטומטית כפי שקרתה בא-דורה.
ועד לפרסום הזה אפילו לא חשבתי שהסיפור דורש התייחסות בפרש. (הרי זה סיפור קלאסי בשבילי, הכיבוש המרושע שהורג ילדים תמימים, לפחות בוויכוח אחד הייתי מנצח )
הרצתי את הסרטון כמה פעמים ולא הצלחתי לשים לב אם יש או אין רומה בקצה הנשק שלו. (לאלו שלא פזרו הפס"ד, רומה זה החרא הזה שנראה כמו משתיק קול שמחברים לקצה הנשק ודרכו יורים את כדורי הגומי)
לא רציתי להעלות את זה כאן כי קיוויתי שזה עין מקצועית תשים לזה לב בלי לקבל רעיונות ממני.

מצד שני, קיימת האפשרות שחייל ירה למוות בשני אנשים, שלא סיכנו אותו או אף אחד אחר.
וזאת לא אפשרות תלושה מהמציאות.
ואם זה קרה, זה לא מטיל כתם על כולנו, אם צה"ל יבחר לטייח את זה, אזי כתם כזה יוטל.

ישן 28-05-2014, 21:45

קיימת אפשרות שקיבלתי שוחד מציידי לויתנים בכדי להתערב לטובת קפטן הוק בבחירות לנשיאות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כפי שכתבתי, אני מקווה מאוד..."

מכיר את הכותרת הידועה ב'זוארץ' שנפתחת בשאלה דרמתית ונגרמת במילה הקטנה 'לא'?

אז אם נודה על האמת - יש כאן צד רצחני שכבר ביים לא מעט, יש כאן שני סרטוני נפילה מפוקפקים עם רמזים גסים לביום, יש כאן מכונת תעמולה ערבית שמתה להרוג יהודים בעזרת סרטונים שכאלה ושאר לא סיפק שום קצה חוט להגעה לחקר האמת [השתגעו הפלשתינים? חקר האמת?] ויש כאן חייל מרוחק ולא מיומן שנחקר והגוף החוקר הגיע למסקנה שהוא אינו רוצח. די הגיוני לאור המרחק, פרקי הזמן שבין שני הנופלים המצולמים,, המיקום הצמוד עד גיחוך של מקום הנפילה הנקי למשעי. אבל הכותרת שלך אין בה מאומה מסימני השאלה הללו והריצה שלך לרוצח ממלחמת השחרור הייתה מהירה מדי.

אי שם יש חייל שהכותרת שלך האשימה ב70% סכוי לרצח מבלי שיהיו ראיות תומכות בכך אפילו בגוף הכתבה של פשקוויל התועבה המשמש את שונאי ישראל 'המתונים' ברחבי העולם.
ישן 31-05-2014, 17:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אוי, כמה שהארץ פתצטיים בניסיונם להציל את כשלי הפאליווד הנוכחי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "חייל ממערך התקשורת של צה"ל ירה לעבר המפגינים בביתוניא"

הסיפור מהביתוניא הוא מחדל מזעזע של בימוי ואי הפקץת לקחים. מומחד אל-דורא הצליח להם בענק, אבל מכיוון ששם ידוע, לפחות פה אצלנו, שהיה בלוף גדול - היה ראוי שישקיעו טיפה יותר בהכנות. בפועל, היה משחק מוגזם וכושל (מה זה השליחת ידיים הזו?! מה זה הנפילה ההססנית הזו?!), בימוי ירוד (מה זה העיתוי הלא מתאים של הופעת האמבולנס והעדר כתמי הדם בנקודה שבה שכבה לכאורה גופה מנוקבת משני הצדדים?), וערכי הפקה ירודים.

אני מבין ללבם של עורכי הארץ, שאצים לאמץ כל עלילת דם אנטישמית (זה מאוד נאור ואין בימינו - ובאירופה זה תמיד היה להיט, ואין אירופאי מ"הארץ"...) - אבל בחייאת, מותר גם למעריצים להביע אכזבה כשהכוכב ההוליוודי הנערץ עליהם, משתתף באיזה בי מובי כושל - והסיפור של ביתוניא הוא בי מובי כושל.

מכל הסיפור הנלעג שפרסם "הארץ", אין אפילו שמץ חיבור לכדור ה5.56 שבו נופפו הפלסטינים כזה שלכאורה פגע ברוגים - וכל מה שיש להם להגיד בפועל זה שתומך לחימה השתתף בירי לעבר מחבלים שיידו אבנים לעבר כוחותינו - כשעל נשקו מותקן רומה (שלא מאפשא ירי חי).

אין לי מושג איך והאם בכלל, נהרגו שני פלסטינים בהתפרעות האלימה שיזמו הפלסטיני שני מטר מכביש 443 (עליו נוסעת התינוקת שלי לא מעט פעמים בכדי לבקר את הסבים שלה במרכז ובצפון), אבל מבחינתי, כל איום אבנים על הכביש הזה (או כל כביש אחרכ שעליו נוסעים אזרחים חפים מפשע), צריך להיענות בכל אמצעי שיבלום את התופעה, גם אם כמה מיידי אבנים ייפגעו.
ישן 31-05-2014, 20:06

אבל..אבל.. אני גם הייתי חירניק ואמרו לי שא-י אפשר. מצד שני שיקרו לי כל כך הרבה פעמים.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "טוב, לי אמרו שאי אפשר - אבל..."

אבל אפילו קגנס יסכים שהסכוי לפגיעה בשני אנשים באותו מטר רבוע עם גלילון ממרחק 100 מ' כשיש לך רומה על הקנה - קטן רק קצת יותר מהסכוי לזכות בלוטו. ואת זה אני אומר בתור אחד מבעלי זכויות היוצרים של חברת ההזנק 'לפוצץ בלוני מטרות ע"י נגיעה בהם עם הקנה הלוהט'.

על מה הדיון בכלל, חברים? אם באופן תאורטי יכול להיות שחייל צה"ל ירה דרך רומה כדורי גומי בזמן נסיון למנוע ידוי אבנים על כביש ויפגע במישהו שבאותה שניה לא מיידה אבן? בטח שזה יכול לקרות. יכול לקרות גם שאנשים נבונים יביאו מחבלים חמושים לשמור עליהם ממחבלים חמושים אחרים ויקראו לזה 'שלום'. הכל יכול לקרות במזה"ת. אבל במקרה ה-ז-ה יש את הסרטונים שסיפקו בני דודינו והם מספיקים בכדי להראות לכל בר דעת שכאן, סביר שזה לא קרה.

אז במקום לנהל דיון תאורטי על 'אם הילדים המסכנים והחפים מפשע נפגעו מירי זדוני של חיל' כדאי למקד אותו יותר בשאלה 'למה עתונאי ופוליטקאי שמאל יהודים משתפים פעולה עם נסיון לשמר עלילת דם שכל מטרתה ללבות להבות'.
ישן 31-05-2014, 20:35
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
טמפונים פיספסתי גם משלושים מטר...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אבל..אבל.. אני גם הייתי חירניק ואמרו לי שא-י אפשר. מצד שני שיקרו לי כל כך הרבה פעמים."

מה לעשות, אין להם מסלול בליסטי שמאפשר דיוק שאפילו קרוב לסביר.
בעיני הם היו סוג של כלי להרתעהֿ או פגיעה ממוזלת.
כאמור, אני לא הייתי בטוח אם באמת אפשר לירות חי דרך הרומה למרות שהבטיחו לנו שכן (וגם היצרן טוען שכן). אני זוכר שכמש"ק בפלוגה זה הטריד אותי ולכן תיכננתי לעשות נסויים בעניין במטווח. במטווח אכן התחוור לי שאפילו למטרת דמות מ25 מטר קשה לפגוע עם הגלילונים. לבדוק אם אפשר לירות חי דרך הרומה בסוף לא היה לי אומץ...לא התחשק לי שרגל וחצי בתוך האזרחות אני אאבד חלק מהלסת....

וכמובן, חשוב להדגיש שממרחק מאה מטר גלילון הגומי אינו קטלני ואפילו לא ממש אמור להכאיב.

בכל מקרה, אני מצאתי לנכון רק להגיב לעניין המקצועי של "כדורי הגומי"...לא היה לי זמן להעתמק בפרטי התקרית הספציפית ולחוות דיעה. ככלל, וייתכן שאני נאיבי, אני כמובן מכיר את ההצגות והזיופים הנרחבים של תעשיית פוליווד אבל אני מתקשה להאמין שמזייפים הריגה ברמה כזאת ואת אגדות אל דורא בתפקיד אלוויס פרסלי אני מתקשה לקנות. כמובן, אני לא מכיר את המקרה לעומק וייתכן שאני טועה-אשמח לטעות במקרה הזה.
ישן 31-05-2014, 19:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אפשרי ירי דרך רומה התוספת של..."

בתמונה נראים נערים שהגיעו למקום התפרעות שכללה ידויי אבנים מאסיביים לעבר כוחותינו. התמונות, כהרגלם של מפיקי פאליווד, ערוכות באופן בוטה כ"כ, שכלל לא ניתן להבין מדוע בכלל היה צורך בנוכחות של צה"ל במקום...

שוב, אני יודע שזה מזעזע לחשוב שיש אנשים שמפברקים הריגה למען אפקט תעמולתי, אבל הפלסטינים כבר עשו את זה בעבר, ולמען האמת, הם כבר עשו דברים קצת יותר נוראיים מזה...

העובדה ש"הארץ" כבר מתחיל לעסוק בשאלה האם ניתן למות מכדורי גומי, רק מלמדת עד כמה הם מחוייבים למה שברור גם להם, כשקר פלסטיני (הם אלה שהבליטו את הטענות הפלסטיניות, בהן נטל חלק פתולוג פלסטיני, שבהן נטען שהמתפרעים נפגעו מירי חי).

אני רוצה שיהיה ברור - גם לו השקר היה אמת (והוא לא, אין צ'אנס שהגירסא הפלסטינית נמצאת באותה גלקסיה של האמת), הרי שהירי מוצדק. הניסיון להפוך ידויי אבנים ל"הפגנה לא אלימה", זה פטנט פלסטיני ישן, שאיכשהו עובר כאן בשתיקה. בימים שבהם כולם רצים להזדעזע מכל פנצ'ר לרכב ערבי ביקנעם - אפשר וצריך להבהיר להורים של חיילי צה"ל ולחמי מג"ב, שאלה לא יופקרו לחסדי "פושעי שנאה" (אוי, זה ביטוי כ"כ מטומטם, אבל אין ברירה אלא להשתמש בו, כדי להדגיש את עומק הצביעות שבו) ]לסטינים, ושאם אלה ינסו לאיים על חייהם, הם ייקחו בכך סיכון משמעותי, עד כדי נטרול.
ישן 28-11-2014, 08:35
מנהל

החוק הישראלי דורש רף גבוה מאוד עבור אישום ברצח
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "בהתחלה חשתי גאווה מאוד גדולה...."

ראינו את זה למשל במקרה של רוצחי ("הורגי") אותו מסכן שצעירים ערבים היכו אותו למוות בטיילת בצפון תל אביב (שכחתי את שמו). כדי להרשיע ברצח נדרש להוכיח החלטה להמית, הכנה והעדר קינטור. שלושת המרכיבים האלה נעדרים (או לפחות קשים מאוד להוכחה) בסיטואציה של התפרעות.
לכן, אין מה להיות מופתע גם אם מנתקים מההקשר הפוליטי והציבורי-ואלו משמעותיים מאוד.
מעבר לכך, גם בסיטואציות הרבה יותר מובהקות של רצח (למשל רצח שבויים חסרי ישע) הנטיה בישראל (וחשוב לציין שגם במדינות מתקדמות בעולם) היא לא לשפוט בחומרה את המבצעים אם הם שלוחי המדינה שפועלים במסגרת הכוחות המזויינים שלה.
למותר להזכיר את מבצעי הטבח בכפר קאסם ששוחררו בתוך שנים ספורות לכל היותר ומקרים רבים שבהם לא הייתה אפילו העמדה לדין. כך שהעמדה לדין על הריגה במקרה הזה היא בהחלט הרבה מאוד.

אני לא מכיר את הסיטואציה המדוייקת שהייתה במקום, אבל בהחלט ייתכן שגם אישום בהריגה הוא מוגזם. חייל שמתומדד עם התפרעות יכול בקלות יחסית להגיע למצב של ירי מהסוג הנ"ל גם אם הוא בסך הכל מבקש למלא את תפקידו בהתאם לפקודות. כשאתה חייל צעיר ועפות עליך אבנים בהחלט ייתכן ששיקול הדעת שלך לא יהיה אופטימלי.
ישן 28-11-2014, 11:02
מנהל

ספק אם אפשר לקבוע מטרה להרוג
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מקווה שיתברר אחרת. אגב, הורג..."

ראשית, ניתן לטעון שהחייל התכוון לירות גומי אבל התבלבל וירה חי ואחר כך נלחץ והסתיר את הסיפור. זה בהחלט אפשרי וכמעט קרה לי פעם (מי שמנע ממני לירות את הכדור החי היה מפקד בכיר שנכח בסביבתי באותה הפרת סדר ואיכשהו שם לב).
שנית, החייל יכול לטעון שכיוון בכלל לרגליים אבל פספס ופגע בגב-הרי לא קשה להחטיא בצורה כזו
לכן, הריגה היא הסעיף שלו סיכוי גבוה יותר להרשעה.
לגבי מקרים שלא צולמו-לי אין ספק כלל שמקרים לא מעטים קורים כשאין מצלמות בסביבה ואיש אינו יודע. החיילים מדווחים מה שהם מדווחים למפקדיהם, הם מדווחים לאלו שמעליהם, ואלו מעבירים לדובר צה"ל. בתוך ישראל זה קורה פחות כי יש חקירה ממשית על כל ירי ועדיין זה קורה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר