לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2015, 06:57
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "חשדות כבדים לזיופים בפריימריס בליכוד."

דווקא לפייגלין אין זכות דיבור ולמקורבים שלו, כבר פורסם שועד עובדים שהוא סגר איתם דילים ולא קיים אותם יצאו נגדו ובחרו במשהו אחר שכנראה הבטיח להם משהו אחר...

חוטובלי אמורה דווקא לומר את זה, כי אנשים שלא עשו כלום נשארו בכירים או ירדו כמה מקומות ואותה זרקו החוצה, כשהיא דווקא הייתה מבין הח"כ של הליכוד והימין שבאמת עשו משהו בניגוד לפייגלין, כץ ואחרים בליכוד שלא עושים כלום למען הימין ביום יום.
אני לא זוכר ח"כ רבים מהליכוד כמו חוטובלי ורגב שהגיעו לתוכניות בוקר וערב עם מגישים ופאנל שלם של שמאל רדיקלי כשהן מדברות לזכות הימין מכל הלב ואם חוטובלי לא ברשימה משהו לא כשר פה ויש כאן לדעתי מקום לחקירה מהירה וכבדה.

כץ אדם שלא עושה כלום חוץ מדיליים עם קבלנים וחברות נמצא כל כך גבוה ברשימה? זה לא סביר אם נתחשב בעבודה שהוא בעיקר פוגע בתחבורה הציבורית ונותן לחברים שלו מתנות על חשבון הציבור והתקציב של המדינה.דוגמא חמה מהתנור היא החליפה של אחת החברות באופן הזוי לפני הבחירות ולא קשה לדעת שזה דיל של כץ עם חברים.
סילבן מה עשה משהו אמיתי למען הבוחרים שלו? אני לא זוכר כלום שהוא עשה פשוט.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2015, 09:36
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "אני לא מתווכח כרגע על אידאולוגיה,רק על יושר"

תראה, אני לא מסכים איתך.... הליכוד תמיד היה מפלגה ימנית ליבראלית פרגמתית. שזה ממש לא האידאולוגיה הפאשיסטית והפאנטיזם הדתי שאתה ממליץ להם עליו בכזאת התלהבות...

מצד שני, מאז שביבי נבחר שוב, האידאולוגיה והמדיניות בפועל של הליכוד היא איך להישאר בשלטון לכמה שיותר זמן, ואיך לזגזג ולהתפתל בתקווה לא להרגיז אף אחד יותר מידיי, שזה אומלל.

ואסור לשכוח את הכיבוש מצד המתנחלים שהליכוד עבר. מה שבטוח לא הוסיף ליציבות שלו.

אני אגיד לך מה הבעיה עם זה שביבי הצביע בעד ההתנתקות, הוא נאבק נגד התוכנית בתוך הליכוד ומירר לשרון את החיים, ובסוף הצביע בעד לא כי הוא חשב שזה נכון, אלה בשביל לא להיזרק מהממשלה...
ישן 04-01-2015, 11:34
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
אני מבין שפחות התחברת לאידאולוגיה שלי,אבל עזוב אותה שניה בצד
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "תראה, אני לא מסכים איתך......."

הליכוד הצהיר כמה פעמים שהוא לא ימסור שטחים,מצביעי הליכוד כשהלכו לקלפי בפירוש היו נגד תוכנית ההתנתקות ובזמן משאל מתפקדים הוכרע בבירור נגד התוכנית ומכאן צריכה להגזר התנהגות שלוחיהם בכנסת,זה ממש לא המצב בשנים האחרונות,אין אידאולוגיה ואין מחויבות לכלום חוץ מלכסא.
בעצם גם ביבי בעצמו יודע את זה,לכן לפני כל מערכת בחירות הוא מנסה לשווק את עצמו כימני ע"י הכרזה על צעד כלשהו חסר כל משמעות אמיתית אבל מצטלם טוב בתקשורת (כך למשל הוא הכריז כמה פעמים על בניות,חלקן הכרזות כפולות,כשבפועל טרקטור לא נסע ולא יסע בשטחים ההם).
לגבי ביבי,קשקוש,ביבי הצביע בעד ההתנתקות כמעט בכל הצבעה שהיתה כולל בממשלה כמה פעמים ואפילו יש סרטון שפרסם עמית סגל שבו הוא נראה נוזף באורי אריאל ואומר שזו תוכנית טובה. הוא התפטר שבועיים לפני הגירוש שכבר היה מאוחר מדי ואין שום משמעות למהלך.
אבל עזוב זה רק ביבי,מה עם כץ? לבנת? כל השאר? למה למשל אני לא חושד בח"כ אריאל שיצביע בעד ואפילו בחלום? התשובה פשוטה: הם צבועים והוא אמיתי,צייר את זה איך שבא לך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר