לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2015, 11:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ביום שידליקו כאן ג'וינט בלי חשש - walla

קישור

אחרי שראיתי כמה כסף סמים עד אלה שלא מזיקים מכניסים לקרטלים בכל העולם וכמה עולה לרדוף אחריהם אני כבר בעד להפוך אותם לחוקיים לחלוטין בישראל, כאשר בעלי תפקידים במערכת הבריאות, אוצר, הביטחון (תפקידים עם אחריות רבה) לא יוכלו להשתמש, אבל כל השאר חופשי.
כאשר יהיו מקומות חוקיים תחת פיקוח רפואי לעישון של סמים יהיה ניתן לסמן על פי ת.ז מי משתמש ומי לא ולהעלות את הביטוח הרפואי לפי הסיכונים, חוסך למדינה לרדוף אחרי המכורים והסוחרים, כשהכל יהיה מוצהר כחוק וישלמו על זה מיסים באופן מלא כולם ועצם העובדה שאדם יעשן תחת פיקוח ולא ינהג ב"היי" עדיף לכולם.

זנות כנל הייתי הופך לחוקי בישראל מאותן סיבות, כאשר מי שהולך לזונה או זונה ישלמו על העיסוק או הבילוי בביטוח בריאות ולא יבריחו לפה נשים בכוח לעבוד בזנות בכפייה אלא זאת תהיה בחירה חופשית.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2015, 11:54
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
מיסוי היא שיטה הרבה יותר יעילה ממניעה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ביום שידליקו כאן ג'וינט בלי חשש - walla"

קח את ענף הבנייה:
במשך עשרות שנים השתוללה פה בנייה בלתי חוקית ולא הצליחו להפחית אותה,
וראה איזה פלא - מרגע שהמדינה התחילה להתייחס לענף כמו לפרה חולבת,
הבנייה הבלתי חוקית (והבנייה בכלל) הצטמצמו משמעותית.

והרי ההגיון הפוך:
במקום להתעלל באלו שמבצעים פעילות יצרנית וחיובית כמו עבודה מסודרת ורכישת בית,
המדינה צריכה למסות ולהתעלל ברגולציה דרקונית כלפי המסוממים ובועלי הזונות.
במקום מדיניות האכיפה הסלקטיבית העלובה שקיימת היום - שנותנת להם לחגוג בשקט,
כשכל השאר סובלים.

ולראיה:
כשהמדינה התחילה ליישם מדיניות דומה כלפי צרכני הסיגריות והאלכוהול - צריכתם ירדה משמעותית.
ישן 31-05-2015, 14:21
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מיסוי היא שיטה הרבה יותר יעילה ממניעה"

תמציא לנו חברי הפורום הנכבדים, נתונים המעשים שכמות המעשנים והשותים כאן ירדה בחמש השנים האחרונות בצורה משמעותית. (חבל לך על הזמן, זה לא קרה).
אתה רוצה למגר את הזנות, הסיגריות והאלכוהול? תרדוף תופעות אילו כמו שהיום רודפים אחרי מעשני הירוק. ותראה איך השימוש יורד באופן פלאי, מאחר ורוב האנשים בארץ הם נורמטיביים, קשה להם לרכוש ירוק, חלקם לא מעשנים כלל, וחלקם עושים זאת ממש לעתים נדירות, בכל זאת לא נעים ללכת לרכוש ירוק באיזה סמטה חשוכה.. ברגע שזה העניין יהיה חוקי, אני(ועוד רבים כמוני), נלך מדי פעם ונרכוש ירוק לקבל סטלה, לא בכל יום, אולי פעם בחודשיים בממוצע, כך זה כאשר זה נהפך לנגיש, עד היום יצא לי לעשן אולי 10 פעמים בחיי, מעולם לא קניתי(מסיבות שציינתי), תמיד אצל איזה חבר, או באיזה מסיבה.
חוץ מזה באיזה זכות המדינה יכולה להטיל עלי מס? לא מספיק אני משלם מסים יותר מ80% אזרחים במדינה הזו, לא מספיק מהמרים בכספי הפנסיה שלי בחברות מפוקפקות, אז אתה רוצה להטיל עלי עוד מסים כי החלטתי לעשן טיפה ירק פעם בחודשיים?
ישן 31-05-2015, 15:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אתה רוצה לעשן סמים וללכת לזונות? תשלם מיסים על זה ועוד קצת בביטוח הבריאות כן!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "תמציא לנו חברי הפורום..."

גם עישון של סיגריות צריך לגרור עלייה בביטוח הבריאות ועוד מיסים למדינה.

הזונה גם תשלם מיסים וביטוח בריאות בעצמה או דרך המעסיקים שלה כולל מס הכנסה וכולם שמחים מזה.

להלחם בסיגריות, זנות וסמים זה עסק אבוד מראש, ולכן עדיף שזה יהיה חוקי והמדינה תקבל על זה מיסים מכולם הזונות, הלקוחות שלהן, הבעלים של בתי הבושות, הבעלים של חלוקת הסמים ומי שקונה סמים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר