לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2014, 09:29
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
פייגלין: בעלות המלחמה היה אפשר לעזור לתושבי עזה לממש הגירה

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/281024
ח"כ פייגלין עורך חישוב ולפיו בעלות המוערכת של מבצע 'צוק איתן' ניתן היה לממש את רצונם של 70 אחוזים מהפלשתינים בעזה להגר לחו"ל.

בעקבות פרסום סקר ברשות הפלשתינית ולפיו 70 אחוזים מהפלשתינים היו מעוניינים להגר למערב אם הדבר היה מתאפשר להם, מציע חבר הכנסת משה פייגלין לאפשר להם ליישם את משאת נפשם בחלופה לתקיפה ברצועה.

חבר הכנסת פייגלין עורך חישוב ולפיו בסכום עלותו של מבצע 'צוק איתן' על פי הערכות ניתן היה להעניק לכל משפחה ערבית ברצועת עזה סכום השווה לכמאה משכורות חודשיות ממוצעות ברש"פ ובכך לדרבן אותם להגר משטח הרצועה.

תחת הכותרת 'למה להרוג אותם אם אפשר לעזור להם לממש את רצונם וללכת?' מציג פייגלין את הצעתו המתבססת על נתוני המכון של הדמוגרף יורם אטינגר, מכון אותו מגדיר פייגלין כ"היחיד שנתוניו ממוסמכים, מקצועיים ומוכחים בכמה הצלבות".

על פי נתוני המכון הזה מספרם של הערבים בישראל מתפלג כך: ביהודה ושומרון - 1.7 מיליון, ברצועת עזה - 1.3 מיליון, במזרח ירושלים - 300,000 (בעלי תעודה כחולה) וערביי ישראל מונים 1.4 מיליון.

"בואו ונשחק קצת במספרים", כותב פייגלין, "לפי הנתון שפורסם במדורי הכלכלה הבוקר, על פי תקדים מלחמת לבנון השנייה, עתיד מבצע צוק איתן לעלות באופן ישיר ועקיף - לפחות עשרה מיליארד ₪. בעזה 1.3 מיליון תושבים (לא 1.8) שהם כ- 200,000 בתי אב. משכורת חודשית ממוצעת בעזה הינה כ- 350 ₪ בפועל - בואו נגיד 500 ₪".

התוצאה המתבקשת לגרסת פייגלין היא כי "במה ששילמנו כדי להרוס את עזה ולהרוג אלפי עזתים, יכולנו לשלם 50,000 ₪ לכל בית אב ברצועה - שהם כמאה משכורות חודשיות, או אם תרצו כשמונה שנות עבודה - סכום שהיה מסייע להם בנחת ולאורך זמן לממש את רצונם להגר".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2014, 09:45

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אתה פייגלין, וזהבה גלאון..."

אני לא מתייחס לאיש אלא לרעיון. כל המדינה מבינה שזו הדרך הנכונה וכמעט היחידה, אבל בשעתו הקיצונים של השמאל הקיצוני הרימו צעקה שזה טרנספר וקיצוני וכולם נפחדו.

הייתה טעות שלא היו צריכים לקרוא לזה טרנספר, אלא עזרה להגירה. אבל זה לא יעזור. כל עוד יש פתרון שיעזור למדינת ישראל, השמאל הקיצוני לא ירשו לזה.

עדיף להגיד את האמת שכל המדינה נמצאת בגלות איומה אצל קמצוץ של השמאל הקיצוני מאשר לברוח מהמציאות

קשה מאוד להסביר את זה באופן הגיוני. רואים במוחש איך מתקיים פסוק בתורה (בפרשת התוכחה-קללות רחמנא ליצלן):

וְהַנִּשְׁאָרִים בָּכֶם וְהֵבֵאתִי מֹרֶךְ בִּלְבָבָם בְּאַרְצֹת אֹיְבֵיהֶם וְרָדַף אֹתָם קוֹל עָלֶה נִדָּף וְנָסוּ מְנֻסַת חֶרֶב וְנָפְלוּ וְאֵין רֹדֵף. וְכָשְׁלוּ אִישׁ בְּאָחִיו כְּמִפְּנֵי חֶרֶב וְרֹדֵף אָיִן (ויקרא כו לו-ז).

ישן 29-07-2014, 10:56

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "זה לא טרנספר!(אלה אם אתה אונס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
ז
ג)(והכי חשוב), תמצא לי מדינה(מערבית) שתהיה מוכנה לקלוט מליון(2 מליון), פלסטינים.
.

1. למה רק מערבית? האם עזה היא מדינה מערבית?

2. יש המון ערבים פלשטינאיים כבר עכשיו בהרבה מדינות: ארה"ב, צרפת, אנגליה, רוסיה, אוקראינה, קאטר ושאר מדינות המפרץ. אנחנו לא צריכים להגיד להם לאן לנסוע רק לתת את הכסף למי שירצה להגר. הכסף עושה נפלאות. עם כסף ובגלל כסף הגיעו לכאן המון מסתננים מאפריקה. הערבים הפלשטינאיים הם הרבה יותר רצויים בארצות מערב מאשר מהגרים מאפריקה. ומסתננים מאפריקה אפילו בארה"ב יש הרבה יותר מאשר 2 מיליון.

אני מתאר לעצמי שגם אתה יודע מה שכתבתי, הנקודה היא שלא רוצים להודות שנמצאים בגלות אצל קמצוץ של יהודים שמאלנים.

מתקיים בדייקנות מה שכתוב בתורה:

וְהַנִּשְׁאָרִים בָּכֶם וְהֵבֵאתִי מֹרֶךְ בִּלְבָבָם בְּאַרְצֹת אֹיְבֵיהֶם וְרָדַף אֹתָם קוֹל עָלֶה נִדָּף וְנָסוּ מְנֻסַת חֶרֶב וְנָפְלוּ וְאֵין רֹדֵף. וְכָשְׁלוּ אִישׁ בְּאָחִיו כְּמִפְּנֵי חֶרֶב וְרֹדֵף אָיִן (ויקרא כו לו-ז).

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-07-2014 בשעה 11:06.
ישן 29-07-2014, 11:17
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "..."

1)אתה אמרת מדינות מערביות(אלה המלים שלך!!!), כמובן שגם מדינות ערביות לא ירצו לקבל אותם(מסיבות ברורות), נשאר רק מדינות אפריקה, שגם להם תצטרך לשלם(ולא מעט בכלל), ומן הסתם לאפריקה אף אחד לא ירצה לעבור. שוב פעם אתה מקשקש, כסף לא עושה נסים בטח לא 50 אלף מסכנים, האם בתמורה למתן ה50 אלף נחתם הסכם אי חזרה לעזה? אם כן על פי איזה סמכות חוקית מדינת ישראל יכולה לדאוג שההסכם יכובד?! בקיצור תתן למשהו שם 50 אלף הוא לא ימצא מקום אחר שיהיה מוכן לקלוט אותו ויחזור לעזה.
ציטוט:
יש המון ערבים פלשטינאיים כבר עכשיו בהרבה מדינות: ארה"ב, צרפת, אנגליה, רוסיה, אוקראינה, קאטר ושאר מדינות המפרץ.

ואם היו יכולים גם כל השאר היו עוזבים, 50 אלף לא יכולים להבטיח זאת!
ישן 29-07-2014, 11:27

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "1)אתה אמרת מדינות מערביות(אלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
1)אתה אמרת מדינות מערביות(אלה המלים שלך!!!),

ואם היו יכולים גם כל השאר היו עוזבים, 50 אלף לא יכולים להבטיח זאת!

מדינות מערביות זו לא מדינה מערבית אחת כמו שאתה כתבת.

יש כבר ערבים "פלשטינאיים" בארצות מערב וגם בארצות המזרח וגם בארצות ערב וגם באפריקה. הכסף הביא אותם לשם, ואלו שעוד לא הגיעו לשם, כנראה שחסר להם את הכסף לניוד או להסתננות. 50 אלף זה הרבה יותר כסף מאשר היה לאלו שכבר הסתננו לארה"ב או לשאר מדינות.

ולא חייבים את כל ה2 מיליון שיעברו, רק הצעירים שכל עתידם עוד לפניהם, וגם זה מספיק אם יהיה 70 %.

אם היו הולכים בדרך שכתבת עם כאלו מאמצים, היו כל התירוצים לא להקים מדינה בכלל. אבל הקימו, בגלל שאז זה היה באופנה. עכשיו לא בטוח מה היא האופנה.

כל כך קשה להודות שנמצאים בגלות אצל קמצוץ של יהודים שמאלנים.

מתקיים בדייקנות מה שכתוב בתורה:

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-07-2014 בשעה 11:31.
ישן 29-07-2014, 11:35
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]1)אתה..."

יש לכם שם המון דתיים בארצות הברית, מליארדרים\מליונרים, למה שלא ישתתפו בניסוי ויתרמו?
אין פה שום דבר מנוגד לחוק, ושם שמאלני לא ימנע ממך.. השאלה בעינה עומדת, הכיצד תבטיח כי זה שקיבל 50 אלף אכן יעזוב?... ,תתחילו בקטן תגרמו ל1000 לעזוב ותראו דוגמה למדינת היהודים..

ציטוט:
נראה לי שהאיש הזה לא ניסה לאחרונה לקבל אזרחות בשווייץ או באמריקה הדמוקרטיות. אילו היה מנסה היה לומד שחתונה עם שווייצרית, בניית בית בלוצרן, וגידול ילד בברן, לא מקנים אזרחות, אלא רק תושבות זמנית. ולאמריקה יש חיילים היספניים שנלחמים באפגניסטן, ויש להם רק גרין קארד, שמסדיר את 'עבודתם' בצבא האמריקני. אולי יקבלו אזרחות, אם ירצה הנשיא והממשל. יש עוד דוגמאות לאיים שבהם ארה"ב שולטת ותושביהם אינם יכולים להיות אזרחים. כשכל הגויים יחלקו אזרחות, אנחנו נשקול לחלק סוכריות. בפעם האחרונה שהרבה יהודים בדקו את זה לפני השואה אמריקה החזירה אותם עם האנייה להיטלר.

ואני אוסיף ואומר למה שלא נתחיל מפייגלין, שיתרום 100 אלף ש"ח(זה לא הרבה בשביל יהודי טוב), ויגרום לעזיבה של שניים מרצון, ועד אז לא רוצה לשמוע ממנו כאן.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 29-07-2014 בשעה 11:43.
ישן 29-07-2014, 13:40

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ybd123 שמתחילה ב "רק שהרבה מהכסף הזה לא נועד..."

את זה אני לא יודע, אבל היו המון מקרים של חילוניות שנכנסו בטעות ליישובים ערביים וזעקו נואשות שיצילו אותם מהטפשות שהם נפלו בה, והיחידים שבאו לעזרתם היו ארגונים חרדיים. ואת זה גם אתה יודע.

ומתי בפעם האחרונה הייתה עמותה חילונית שקנתה בתים בארץ ישראל ליישב שם יהודים חילוניים? לא רוצים שחס וחלילה יהנו מזה יהודים דתיים, בבקשה. אבל למה לא לקנות בתים עבור יהודים חילוניים?

אבל יש עמותות למכביר שנועדו להלשין על חיילי צה"ל הפועלים תוך סיכון חיים, אלו שבאים להפריע במחסומים, וכן הלאה, ואפילו על המשט לעזה הם הגיעו...

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-07-2014 בשעה 13:46.
ישן 22-10-2015, 14:44
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אתה בטוח שאתה לא עושה השלכה?
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה חושב שאני בורח ממשהו ?..."

ערבים אני ממש לא שונא - לפחות אם הם לא חפצים בהשמדתי.
רק אתמול פגשתי אחד שניסיתי לתפוס הרבה זמן.
נחמד לפגוש אנשים טובים כאלה - שמחזירים אותך לפרופורציות.

וגם את אלה שכן חפצים בהשמדתי,
אני מעדיף לשחד כדי שיעזבו על פני צורך לכלוא או חלילה להרוג.
זו לפי הבנתי - גם הגישה שמציג פייגלין.

גם גויים וגויות באופן כללי אני לא בכלל לא שונא (כל עוד הם לא מנסים לפגוע בי) - למרות שאני ממש לא רוצה שמישהו מבני משפחתי ובני עמי יתחתן איתם.
פשוט חושב שזה רעיון ממש רע, שיפגע בנו בהמשך.

חילונים ולסביות אני בכלל לא שונא. כל עוד הם לא מנסים לפגוע בי - ובאופן די גורף אני לא חושש מפגיעה כזו מצידם.
למעשה החילונים היחידים שאיימו עלי בגלל נושאי דת היו בפורמים האלו, ועד כמה שידוע לי, אף לסבית לא ניסתה לפגוע בי.

בכל הנוגע לשמאלנים,
הדרישה האובססיבית לפגיעה נרחבת בזכויות אדם בסיסיות, גורמת לי לסלידה מסויימת.
נראה לי שזה טבעי.
וככל שהדרישה הזו תוקפנית יותר - באופן טבעי הסלידה מתגברת.
אם בעבר הייתי מצליח למצוא תירוצים קלושים להתנהגות כזו, ככל שעובר הזמן אני מוצא אותה יותר ויותר בזויה.
אבל ככל שזה נוגע לרמה האישית - זה לא מתבטא במשהו מעבר לחשדנות.
בטח לא שנאה.
אני מסתכל קצת מעבר לשיטחי ומאחורי ההשקפה החשוכה הזו אני רואה תכונות שראויות לרחמים - לא לשנאה.
ישן 22-10-2015, 15:08
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אתה בטוח שאתה לא עושה השלכה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22

בכל הנוגע לשמאלנים,
הדרישה האובססיבית לפגיעה נרחבת בזכויות אדם בסיסיות, גורמת לי לסלידה מסויימת.
נראה לי שזה טבעי.
וככל שהדרישה הזו תוקפנית יותר - באופן טבעי הסלידה מתגברת.
אם בעבר הייתי מצליח למצוא תירוצים קלושים להתנהגות כזו, ככל שעובר הזמן אני מוצא אותה יותר ויותר בזויה.
אבל ככל שזה נוגע לרמה האישית - זה לא מתבטא במשהו מעבר לחשדנות.
בטח לא שנאה.
אני מסתכל קצת מעבר לשיטחי ומאחורי ההשקפה החשוכה הזו אני רואה .

הפוך גוטה ? הפוך ??

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר