לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2015, 03:51
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
טרור בצרפת: כ-160 הרוגים במספר פיגועים בפאריס, סגר הוטל על העיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "118 בני ערובה הוצאו להורג בפריז - ואותנו מתייגים !!!"

"מתקפה משולבת הערב בפאריס - מצב חירום הוכרז בצרפת • באולם הופעות נרצחו יותר מ-120 מבלים, בני ערובה שהוחזקו - שוחררו • כ-40 הרוגים בשישה מוקדים נוספים: חמוש נכנס לבית קפה וירה מנשק אוטומטי על הסועדים, שני מחבלים מתאבדים התפוצצו סמוך לאיצטדיון הלאומי"

קישור

מעניין שאובמה עכשיו מדבר אחרת כמו שה bbc מדברים אחרת מאשר רוצחים משפחה שלמה בישראל של יהודים. לא קשה להבין איזה דת אחראית לטרור הזה בצרפת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2015, 08:43
  משתמשת נקבה *pestilence* *pestilence* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.15
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "גם לא כשנרצחו ישראלים בפיגועי טרור ? מעניין....."

נמאס לי שאתם דוחפים את ישראל לכל דיון. תכניסו לכם טוב טוב לראש:
ישראל והיהודים הם לא מרכז העולם, בניגוד גמור למה שכולכם אוהבים לחשוב.
אבל אם אתה מתעקש: אני די מנותקת מהחדשות כבר תקופה ארוכה כי הסכסוך (פה) כבר מזמן נמאס עלי ונמאס לי לשמוע עליו. אפשר להבין אותי, לא? אחרי הכל, כבר מאז
שאני זוכרת את עצמי הסכסוך הזה נמצא תמיד ברקע, מלווה. אז מתישהו כבר מפתחים אדישות ועור של פיל לחדשות האלה, שהן שגרה פה, ללא ספק.
לעומת זאת, כשאת מתעוררת בשבת בבוקר ויורדת למטה לסלון, והטלוויזיה פתוחה על ערוץ 2 כי אבא שלך רואה חדשות, ואת שואלת את אבא שלך "נו, מה קרה הפעם?",
מסתכלת על המסך ורואה את הדיווחים, את הכמות, את גודל המכה, הפתאומית, אז כן, מזדעזעים, מה לעשות.
ישן 14-11-2015, 08:02
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
״ המקורות ללוחמה בטרור של הדבקה״???? פחחחחחחחחח......
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "118 בני ערובה הוצאו להורג בפריז - ואותנו מתייגים !!!"

דווקא אלה המקורות שלך בערב/ לילה שכזה? נו באמת.
ואני דווקא ממתין לתגובה שתבוא מצד מוסלמי צרפת ומדינות הטרור, אין לי ספק שהכרוניקה הכלכך מוכרת תחזור על עצמה ובגדול, שוב נראה את מנהיגי איראן מגלגלים עיניים ו״ מגנים את הפשע הנתעב״, את מוסלמי צרפת מביטים במבט של קופקר ספאנייל ומציגים את עצמם כקרבן ואת השמאל הצרפתי ששוב יטען שהכל זה בגלל האופן בו מתנהג המערב לערבים באשר הם.... יעברו שבוע יעברו שבועיים ועולם כמנגו ינהג.... עד הפעם הבאה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:40

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר