לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2015, 11:58
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
נהג המונית חבט באיש העסקים הישראלי-אמריקני "בגלל שדיבר עברית"

http://www.israelilifeusa.com/israe...n_the_news/6593

משה אינדיג, שעשה דרכו בשבת בערב במונית ממנהטן לברוקלין וניהל שיחה בטלפון בעברית, הותקף ע"י הנהג המוסלמי שבבריחתו ממנו פגע בו והפיל אותו לכביש

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/309971
"מנהג מונית הוא הפך לטרוריסט"

איש העסקים משה אינדיג הותקף אמש על ידי נהג מונית מוסלמי בדרך ממנהטן לברוקלין. הבוקר הוא סיפר לערוץ 7 על האירוע.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 18-11-2015 בשעה 12:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2015, 17:28
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "בטוח? אני שומע הרבה ביקורות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
בטוח? אני שומע הרבה ביקורות על אובר, על כך שהם לא מסננים מועמדים, ומקבלים גם אנשים ושודדים, או סתם אנשים שהשאירו נוסעים נכים בחוץ/נעלו כלב נחייה בבגאז'.

יש קמפיין די רציני נגד אובר (נתמך ברובו על ידי חברות המוניות השונות ועל ידי איגודי עובדים - כל מי שמפסידים מקיומן של חברות שיתוף נסיעות) אבל אני יכול לומר מניסיוני שרוב סיפורי האימה על אובר מופרכים וקשה למצוא לקוחות אמיתיים של אובר שיעידו מגוף ראשון על שירות גרוע.

הסינון, עד כמה שאני יכול לקבוע, די קפדני. אני מכיר כמה אנשים עם הרשאות של שימוש בסמים ו\או נהיגה בשכרות שניסו להתקבל לאובר ונדחו. הם עושים בדיקה די קפדנית לרכב לפני שמישהו מתקבל כנהג והם מטפלים בתלונות על חוסר ניקיון או גסות רוח די מהר.

זה לא מקרי שאובר וליפט צומחות במהירות הבזק בעוד חברות התחבורה הציבורית הישנות מתפוררות. השוק החופשי מדבר בשביל עצמו, לפחות עד שהממשלות השונות יחילו רגולציה דרקונית גם על שירותי שיתוף הנסיעות

ישן 21-11-2015, 09:12
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אין לי ספק שיש פה אינטרסים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אין לי ספק שיש פה אינטרסים (ראה למשל איך כץ נכנע לנהגי המוניות והכריז שלא יאפשר לאובר לפעול כאן), ואין לי ספק שיש לאפשר לכל אדם שמעוניין בכך להסיע אנשים בתשלום ברכבו. ייתכן בהחלט שהכתבות שראיתי היו מוזמנות, זה לא יפתיע אותי.

ניסיוני האישי עם אובר מוגבל (שלוש פעמים בלבד) אך בשלוש הפעמים שבהם אני נסעתי עם נהגים של אובר, הנהגים היו נקיים, מנומסים, דוברי אנגלית צחה (כשמדובר בנהגי מוניות זה בדרך כלל לא כך) וכלי הרכב כנ"ל.
יוצא לי לראות לא מעט נהגי אובר במקום עבודתי הנוכחי, אוספים ומורידים נוסעים, ועד היום לא ראיתי משהו שלא כראוי. בהתחשב בזה שבגראס וואלי אם אתה מזמין מונית, יש מצב שתחכה חצי שעה עד שתגיע המונית בעוד שאם אתה משמתמש באובר, לא תחכה יותר מעשר דקות במקרה הכי גרוע (אפילו ביום שלג, אגב) זה לבד כבר יתרון מה גם שבדרך כלל, ממה שיצא לי לראות, נסיעה עם אובר עולה במקרה הכי גרוע משהו כמו 25% ממחיר אותה הנסיעה במונית...

אגב, לפחות כאן, גם לממשלה יש אינטרס לשים לחברות שיתוף הנסיעות מקלות בגלגלים. עלות הרישוי לנהג מונית נעה בין 150,000 דולר ללמעלה ממיליון דולר, תלוי באיזו מדינה אתה נמצא. זה עסק שמכניס הרבה כסף לממשלה

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 21-11-2015 בשעה 09:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר