לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2015, 22:06
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "יש קטע שבו ג'סיקה ג'ונס..."

נסתכל שניה על Supergirl. ראיתי את הפרק הראשון וזה היה כואב בנשמה. האפקטים שם היו כל כך מזעזעים שחשבתי שזה סרט של סטודנטים מזימבבואה. כל זאת בגלל שהם התמקדו מאוד על האפקטים, יש שם סצינת "קרב" עאלק שהיא נלחמת באיזה שקר כלשהו ומראים אותה "עפה" ואתה רואה שזה חוטים.

ב-Jessica Jones הבמאים כל כך טובים שבכל פעם שהיה איזה משהו "על טבעי" שהיא או מישהו אחר עשו, הם שיחקו עם המצלמה בצורה כזו שלא היה שוט כזה שאפשר לראות בבירור את הבולשיט. נדמה לי שהיה קטע שהיא קפצה איזה 10 מטר למדרגות חירום, והמצלמה בדיוק חתכה ולא ראו את כל הקפיצה. התרשמתי לטובה מזה כי זה אומר שהם יודעים מה הם עושים, אי אפשר ליצור אפקט של בנאדם עף בצורה משכנעת בתקציב של סדרת טלוויזיה, גם לא כמה מיליונים טובים (200 מיליון דולר זה ל-4 או 5 סדרות). זה משהו שצריך בשבילו תקציב של סרט רציני. אז הם הראו לי את הסצינה באופן שאפשר לי להמשיך לעקוב ולא יצר אצלי איזה רגע של תגובה חריפה לאפקט מזעזע שהורסת את שאר הצפיה. זה מראה על הרצינות שבה כל הגורמים בהפקה לוקחים את החומר הזה.

בכלל, הרושם שלי מ-Jessica Jones וגם מ-Daredevil הוא ש-Marvel השכילו לבנות יקום שהוא בקושי מזכיר עולם קומיקס. Jessica Jones זה מותחן פסיכולוגי מרתק ו-Daredevil זו דרמת פשע. במקרה הדמויות האלה הן דמויות קומיקס עם יכולות מסויימות, אבל זה משני לעלילה והסיפורים שהם מספרים. זה די מדהים בעיני וזה פותח פתח לכל הרבה תוכן איכותי ביקום הזה.
התוכנית היא לשחרר את Luke Cage ב-2016 (מצלמים עכשיו את הסדרה שלו), לשחרר עוד סדרה על דמות בשם Iron Fist ואז לאחד את כולם לסדרה בשם Defenders. אם שתי הסדרות שציינתי מקודם הן אינדיקציה לבאות, אני מאושר.

זהירות - ספויילר!

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2015, 00:51
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "ימשיכו לייצר אותם כל עוד זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
כשהלכתי ל"ענן אטלס" הייתי היחיד באולם. העם לא רוצה דברים מורכבים ומי שרוצה להרוויח כסף צריך לתת לעם את מה שהוא רוצה.

כשאתה מביא את "ענן אטלס" כדוגמא לסרט כביכול איכותי ומורכב, זה לא מחזק את הטענה שלך..
סרט יומרני ומתיש, שמנסה לגרום לך לחשוב על מהות החיים והקיום ושיט, אך כל מה שיוצא לו זו פילוסופיה בגרוש.
הוא לא באמת גורם לך לשאול שאלות, והוא לא באמת מעניק לך תובנות על הקיום, הוא רק מציג לך קלישאה קטנה ושטוחה שעליה נבנו 3 שעות של כלום (ברובו).
מבחינה ויזואלית הוא מרהיב, מבחינה עלילתית הוא דבילי להפליא.
אם היו מקצצים אותו בחצי זה היה מחפה על זה, היה עושה לו רק טוב.

ישן 29-11-2015, 08:39
מנהל פורום חומרה

הדמויות בכוכב הקופים הם אנשים אמיתיים בחליפות motion capture.
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מה הקשר?"

אי אפשר ליצור דמויות אנושיות במחשב כי התנועה של דמות אנושית והדקויות של הבעות הפנים הן מורכבות מדי לסינתוז. לכן מלבישים דמות על אנשים אמיתיים שנותנים לדמות את התנועות שלה והבעות הפנים שלה. את זה אפשר לעשות בכיף.
התסריט של כוכב הקופים החדש הוא לא פחות ממבריק. הוא מאוד לא צפוי ומאוד לא שגרתי. זה סרט בלי נבל ראשי, רק דמויות עם השקפות שונות שבכורח הנסיבות מתנגשות, אפשר להבין כל צד בסרט וזה אחד הדברים שהופכים אותו לכל כך טוב.

הביטחון שבו אתה פולט את דעותיך המאוד לא מבוססות משעשע אותי. יש לי הרגשה שנכונו לי עוד הרבה הודעות "מה שתגיד".

ישן 29-11-2015, 09:34
מנהל פורום חומרה

אחחח, להיות צעיר.
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "איך אין נבל ראשי????"

קובה הוא דמות משנית, והוא שימפנזה. הדמות הראשית היא סיזר ומולו יש בנאדם ראשי.
גם את הלוגיקה מאחורי קובה אפשר להבין. בנו את זה בצורה מאוד חכמה, עוד מהסרט הראשון. לסרט יש מעין מסר (למרות שאני שונא לנתח כאילו מסרים בסרטים, אני חושב שיוצרי סרטים פשוט רוצים לספר סיפורים טובים ולא להעביר מסרים) שלמרות שאחת הקבוצות בסרט חשבה שהיא טובה יותר מהאחרת, בסוף הם למדו שהם בדיוק אותו דבר, יש רעים וטובים בכל הצדדים והיהירות הזו הביאה לתוצאות הרסניות.

"שקוף שבני האדם ינצחו בסוף" - וואו, איזה שייקספיר אתה. זו אמירה חסרת משמעות לחלוטין בסרט. את מהלך האירועים אי אפשר היה לצפות. מה גם שבני האדם לא ניצחו. אף אחד לא "ניצח".
"בקרב המכריע הגורילה הטובה תנצח" - שוב, פשוט סטיבן הוקינג כבודו. אני מניח שאת הניחוש המבריק הזה ביצעת כשראית שמתחיל הקרב. Hat's off to you.

אתה בהחלט מוזמן "לא לקבל" שום אפקט, אין עם זה בעיה. הסרט קיבל מועמדות לאוסקר על אפקטים והוא נחשב על ידי רוב המבקרים לאחד הסרטים המדהימים ביותר שנעשו אי פעם מבחינת האפקטים. כמאמר הידוע - דעתך חשובה, אך לא נחשבת.
ב-Interstellar היו הרבה רגעים שפי נפער ואמרתי WTFFF אבל זה בעיקר היה כי לא האמנתי שהבולשיט שאני רואה זה סרט של כריסטופר נולאן.

אני באמת לא יודע למה אני מבזבז זמן יקר על סמי-ויכוח עם דמות חסרת פנים באינטרנט כשיש לי דברים טובים יותר לעשות. Live long and prosper, Murphhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

ישן 29-11-2015, 18:13
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "הדמויות בכוכב הקופים הם אנשים אמיתיים בחליפות motion capture."

משחקים כמו fifa, nba והאלה של סוני משתמשים במספר בודד של אנשים לייצר את התנועות כולל הכי מורכבות עם כדור או בלי ולא צריך להלביש מאות/אלפי אנשים בחליפות האלה. ב EA משתמשים בשני אנשים ותוכנה מייצרת את התנועה לכמה דמויות שתרצה על המסך. הם רק צריכים לסרוק את הפנים של השחקנים באמת עם ציוד מיוחד ותוכנה מתאימה את הראש לדמות של השחקן ומייצרת את כל הדמויות על המגרש עם גובה והצורה של הפנים כולל השיער על הראש.

ככה שאולי Narion צודק באופן שבו הכינו את הסרט המדובר של כוכב הקופים, לא ראיתי את הסרט הזה ולא כיצד הכינו אותו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 28-11-2015, 20:31
מנהל פורום חומרה

קיטש?
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "זה סרט שאני הולך לראות. הקודם..."

לא זכור לי כל כך קיטש בסרט הקודם. דווקא ממש אהבתי את הדמות של פלקון, והאקשן שהוא הביא לסרט היה די מדהים. מה גם שהם השכילו לעשות את cap יותר bad-ass. גם סצינות האקשן שלו היו הרבה יותר טובות ממה שהיה לפני כן.
עוד דבר שהם השכילו לעשות זה להביא שחקן ענק בדמות רוברט רדפורד לתפקיד ראשי. זה נותן יוקרה מסויימת, מוסיף לאמינות של התפקיד.
חשבתי שזה היה אחלה סרט. עדיין, מבחינתי, הסרט הטוב ביותר שמארוול עשו עד היום היה Iron Man הראשון. זה סוג של Batman Begins (המון נקודות מקבילות בין השניים), רק קצת יותר כיפי והרבה יותר מגניב.
בכל זאת, הטריילר המדובר פשוט מדהים. נראה שהאולפנים לומדים טוב יותר איך לבנות טריילרים שימכרו את הסרטים שלהם.

ישן 29-11-2015, 23:48
מנהל פורום חומרה

זה נשמע כמו מוטיב שראיתי בלא מעט סרטים.
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "אני לא זוכר משם הרבה. מה שאני..."

עדיין, ההוצאה לפועל של הסרט היתה טובה מאוד. הבמאים, האחים רוסו, הכניסו לסרט אוירה מציאותית משהו. האקשן היה יותר מציאותי וטוב מהסרטים הקודמים, הדמות של פלקון היתה תוספת מצויינת לסרט.
יש הרבה מה לאהוב בסרט. עדיין, אני לא חושב שזה הסרט הטוב ביותר שמארוול עשו עד היום. לדעתי Guardians טוב יותר, גם Iron Man הראשון, בטח Avengers הראשון אבל זה לא ממש פייר.

בכל אופן, הטריילר הזה פשוט מדהים. נראה גם שהכיוון שהם הולכים אליו זה סרט מאוד דרמטי עם קונפליקטים מאוד רגשיים בין דמויות ראשיות, בעיקר בין cap וטוני סטארק. נשלב את זה עם ההצגה של Black Panther וספיידרמן החדש ויחד עם הסגנון של הבמאים האלה ואני בטוח שיהיה סרט מצויין.

אבל איפה הטריילר שלי ל-X-Men: Apocalypse איפההההה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר