לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2015, 18:37
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
המממ...נסה נפילה לתוך מכונת הגריסה של צינורות פלסטיק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הולי פאקינג שיט - יש דרך יותר נוראה למות...?"

זה קרה לעמית שלי לעבודה במפעל לפני שנים רבות. בחור צעיר שעבד איתי בגריסת הצינורות שיצאו פגומים בייצור (מדובר במכונה שגורסת בתוך שניות צינורות פלסטיק בעובי ומשקל איימתנים לפתיתים זעירים). הוא דווקא היה הזהיר מבין שנינו בעבודה על המכונה המסוכנת והיה צועק עלי מדי פעם שאני חסר אחריות
. יום אחד, כמה חודשים אחרי שעזבתי את העבודה קיבלתי טלפון וסיפרו לי בזעזוע ש״פתחי נפל למגרסה״. מסתבר שאיש לא שם לב עד שחיפשו אותו שיצטרף לארוחת הצהריים. מצאו את המלגזה עובדת מתחת למכונת הגריסה וממנה יוצאים פתיתים אדומים....
במפעל עבדו אותה שעה בני משפחה שלו ולפי מה שסופר לי ההיסטריה הייתה רבה. מהגופה, למותר לציין, לא נשאר כלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2015, 06:09
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שמע זה גאוני...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אולי למגרסות בשר אין, אבל למגרסות פלסטיק נניח (כמו בדוגמא של קגנס) אפשר לעשות משהו"

כל מי שמתעסק עם עץ הרבה נפצע לפחות פעם אחת בחיים שלו, אני מכיר בחור בשנות ה60 לחייו, מאוד מאוד אחראי ולא פזיז, שאוהב להתעסק עם עץ בתור תחביב (בונה נדנדות / תיבות הפתעה לנכדים...).
יום אחד הוא עבד עם מסור חשמלי עגול (לא פנדל) בשביל לחתוך פלטת סנדוויץ, מכיוון שמדובר בחומר מאוד רך וקל לחיתוך, המסור התקדם מהר מדי, מבלי לשים לב הוא פגע בטעות בכף היד השניה שהייתה מונחת על הפלטה ליד קו החיתוך.
עד לשלב שהוא הרגיש את הכאב הלהב חדר יותר מ3סמ בכף היד שלו כאשר הוא מרסק בשר ועצמות.
איכשהו הוא הצליח לשלוף את היד המדממת, סגר עם בגד והלך לביה״ח.
משם ניתוח ולמיטב ידיעתי יש לו פגיעה עצבית שם.

על עצמי אני יכול להעיד שיצא לי להיחתך ממסור חרב כאשר חתכתי עץ דק ולא לקחתי בחשבון שהמסור ממשיך לעבוד עוד מספר שניות לאחר החיתוך (נגמר בשריטה קצת עמוקה ומעצבנת אבל לא במשהו שדורש תפרים או ביהח).

יצא לי גם לקבל ריקושטים לעין בזמן שחתכתי קרניזים מפוליארתן במסור פנדל.

למזלי זה רק גרם לכאב של מספר דקות ולא משהו רציני.

מאז אני מקפיד תמיד לעבוד עם כפפות ומשקפי מגן בכל הקשור לחיתוכים, גם אם מדובר בדברים קטנים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר