לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2015, 21:52
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "מדובר בשיח בין אנשים עם תרבות..."

מה לעשות שאני לא פוליטקלי קורקט, ואומר את דעתי חופשי.
כן מדובר באסופה של בבונים, אם לתת להם כאן לשלוט נקבל שלטון נוסח סטאלין, או סין\ כל מדינה מוסלמית של ימיינו, איפה שמוצאים להורג אנשים שהתנהגו בצורה "חילונית מדי", וכפרו ב"ערכי" האיסלאם\ או חלילה דברו כנגד השלטון בסין.
אני קורה ליצורים הללו קופים פרימיטיביים, ולא מתבייש בכך ולו לרגע. אנשים אחרים מייבאים את היצורים הללו לשוודיה(למשל), ובעוד לא הרבה שנים מהיום, גם ההכי "נאורים" שביניהם יבינו שהם יבאו לארצם אוסף של קופים. קל לך לחיות בבועה משלך, ולא להרגיש על בשרך מה זה לחיות לצידם, ולקשקש לנו מוסר ברשת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2015, 07:04
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "בת 14 ששוחטת היא רוצחת..."

1)אתה חיי במציאות, ולא בכוכב הפילוסופי X.
2)בעולם מושלם, הילדה הזו הייתה צריכה להילקח מבית הוריה, ולקבל מסגרת קשוחה של כמה שנים, כנ"ל לגבי הילד בן 11, שניהם לא אמורים לחזור הביתה. מיותר לציין שכל עוד הם מהווים סכנה, צריך לירות בהם ללא סנטימנטים.
בארץ אין מסגרות כאלה, כי אנחנו חיים על כדור הארץ, נכון? ויש סדר עדיפויות, אגב מסגרת משקמת לנוער אלים, היא די גבוהה אצלי בסולם, כרגע אין.
3)"החתולים"\קופים, תקרה להם איך שתרצה, התחילו להגיע למדינות כמו שוודיה לא מהיום, הם התחילו לקבל אותם מתחילת שנות ה80, כאשר כבר אז רבים הזהירו, וידעו בדיוק במה מדובר.
4)למרות שאני אדם חילוני, יש בתורה משפטים שאני מאוד מאמין בהם, אחד מהם כבר אמרתי לך והוא ישירות מהספר, ועשיו עוד משפט הפעם מההלכה "ענייני עירך קודמים", מדינה כמו שבדיה לא יכולה להרשות לעצמה להמשיך ולהכניס פליטים, יש מדינות אחרות שמוכנות לקלוט אותם, אפילו טורקיה(תומכת נלהבת של האביב הערבי לוקחת אחריות) עצמה מקבלת אותם לחיקה, ברור לי שהחתול רוצה לשוודיה, גם החתולים אלצינו לא מסתפקים במצריים, אם היה מצב של רצח עם, ואף מדינה אחרת לא הייתה מוכנה לקלוט, הייתי חורק שיניים, ונזכר מה היה גורל היהודים לפני כמה עשורים, זה לא המצב כאן, זה גם לא המצב בשוודיה, בטח לא בשוודיה של שנות ה80.
אם נחזור לכאן, אני רואה כאן את ה"חתולים" שלך, הם חבבים, ואין לי שום בעיה אתם(מחלות מין, פשיעה גבוהה יותר), אבל לא משהו קריטי, וכרגע הם מתנהגים למופת, אבל כמו שהיו כאלה שידעו מה ייקרה עם הדור השני של הקופים(הרשה לי), אני בוודאות יודע מה יקרה לחתולים שלנו כאן!!!, הם לא יהפכו להייטקיסטים, ורופאים, לא לעורכי דין! הם ימשיכו לנקות רחובות, עד שימאס להם! ומה שקורה היום בשוודיה, יראה לנו גן עדן, בניגוד לשוודים היכולות שלנו לשלב אותם הרבה יותר מוגבלות, כי במציאות של כדור הארץ, אנחנו מדינה עם מעט משאבים, ולכן, כבר היום צריך להעיף מכאן לכל הרוחות את כל החתולים שלא נשקפת סכנה לחייהם, לא לתת לעבור לפלטים חדשים! לא נשקפת להם שום סכנה במצרים!
לאחר שעשינו סינון רציני, והשארנו כאן את מי שבאמת צריך לפי קריטריונים הומניטריים, ולא על פי דרישות של בעלי ההון שרוצים להעסיק כמה כושים בזול, צריך גם יהיה להשקיע בכושים הללו, ולשלב אותם בחברה, וגם אז כמו בשוודיה, מדובר בעסק לא פשוט בכלל, אבל לפחות נישן רגוע, ונדע שאנחנו עושים את הדבר הנכון.
ואחרי כל סיפורי החתולים, נזכיר שאנחנו חיים על כדור הארץ, ולא באקדמיה, ושיש לך, ולחברה כמוך בהחלט שגעון גדלות, אתם לא יכולים לשנות את העולם כמו שנראה לכם, יש כוחות שהם מעבר לאידאלים שלכם, ומציאות בה באירופה הימין הקיצוני עולה, והוא עולה מהעם, ונבחר ע"י האדם הממוצע, לא על ידי איזה פלוץ מהאקדמיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר