לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2015, 13:42
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אותו דגם מטוס שיורט בטורקיה יורט בגולן לפני שנה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=ai22] מבחינת ישראל אין..."

משרד ההגנה הרוסי אישר שמטוס הקרב מדגם סוחוי 24 יורט בידי חיל האוויר הטורקי והתרסק בשטח סוריה.

בספטמבר 2014, הפילה ישראל מטוס סורי מדגם זהה, סוחוי 24, שחצה את הגבול ונכנס כ־800 מטרים לתוך רמת הגולן. ההפלה ההיא נעשתה באמצעות טיל קרקע־אוויר מדגם פטריוט.

לפני חודשיים נתניהו נפגש עם נשיא רוסיה והכריז על הקמת מנגנון תיאום בין ישראל ורוסיה.
פוטין מצידו, הכריז משהו שתורגם כך:
"אנו מודעים לעניין של ההפגזות נגד ישראל ומגנים כל הפגזות כאלה. ידוע לי שהפגזות אלה מבוצעות על ידי מערכות ביתיות. לגבי סוריה, אנו יודעים שהצבא הסורי הוא במצב כזה שאינו מסוגל לפתוח חזית חדשה. היעד העיקרי שלו הוא להגן על המדינה הסורית. יחד עם זאת, אני מבין את דאגתך ואני שמח מאוד שבאת כדי לדון בכל הסוגיות באופן מפורט.

אנו אף פעם לא שוכחים שבמדינת ישראל גרים הרבה מאוד יוצאי ברית המועצות לשעבר, ויש לכך השלכה מיוחדת על היחסים בין שתי המדינות. כל פעולותיה של רוסיה באזור היו תמיד אחראיות מאוד".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2015, 15:17
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אותו דגם מטוס שיורט בטורקיה יורט בגולן לפני שנה"

AI22 - לרוב אני מסכים איתך אבל כאן אני נאלץ לצדד ב-Narion - אפשר להעריך בסבירות גבוהה שגם בלי שת"פ אקטיבי עם הרוסים בח"א יודעים האם מטוס שמתקרב לגבול הוא רוסי או סורי - הרוסים ממריאים כיום משדות תעופה מאד מסוימים (נדמה לי שבעיקר אחד ספציפי) ורק הם ממריאים ממנו - מטוסים אחרים שלהם בכלל מגיעים מרוסיה עצמה - רובם בנתיבים שכנראה כבר מוכרים למי שצריך להכיר בח"א - בקיצור גם בלי שהרוסים יגידו לנו אנחנו יודעים מי זה מי.

כמובן שזה לא מוריד כלום מהחשיבות של השת"פ מול הרוסים ובאופן כללי מדובר כרגע במצב מאד ייחודי בו אנחנו נמצאים אולי לראשונה בהיסטוריה.
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

ישן 30-11-2015, 16:37
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "למרות האפשרות לבצע הערכות זה לא סביר"

אין מחלוקת על קיום התיאום (וגם לא על התרומה שלו למנוע תקריות כמו אלו שקרו בטורקיה).

איכשהו אני נותן קצת יותר קרדיט לחברה בחיל האויר שיוכלו לעקוב לבד גם בלי תיאום אחרי הרוסים ולהבדיל בינם לבין מטוסים סוריים (אחרי הכל זה לא שהרוסים מנסים לחדור לשטח ישראל באופן מכוון ומתחמקים ממכ"ם - אני מקווה לפחות), הם טסים למשימות הרגילות שלהם בשטח סוריה - ברוב המקרים אגב אני מניח בגבהים לא מאד נמוכים בשביל לחמוק מאמצעי הנ"מ שבידי המורדים.
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

ישן 06-12-2015, 08:13
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי yruas שמתחילה ב "ההנחות שלך לא ממש נכונות"

יש הבדל עצום בין העובדה של טורקיה ולרוסיה אינטרסים הפוכים בכמעט כל נושא,
לבין הטענה שטורקיה תומכת בדאעש.

גם הטענה שהנפט הוא אינטרס משותף לטורקיה ודאעש לא מחזיקה מים, המטרה המוצהרת של טורקיה היא להשתלט על צפון סוריה, מה שיאפשר לה להפיק הרבה יותר רווחי נפט מאשר שיתוף פעולה עם דאעש...

זה שהתעמולה הרוסית קוראת לכל מי שלא מסכים איתה דאעש, לא הופך את הטענה הזו לעובדה...

ישן 08-12-2015, 03:18
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "יש הבדל עצום בין העובדה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cre666
גם הטענה שהנפט הוא אינטרס משותף לטורקיה ודאעש לא מחזיקה מים, המטרה המוצהרת של טורקיה היא להשתלט על צפון סוריה, מה שיאפשר לה להפיק הרבה יותר רווחי נפט מאשר שיתוף פעולה עם דאעש...

אני לא רואה איך החצי השני של המשפט מצדיק את הטענה המובעת בחלקו הראשון. הנה מצב המאפשר את שניהם:

בצפון סוריה, בקרבת הגבול הטורקי, ישנו המיעוט הטורכמני. להם קשרי תרבות לטורקים והם אף חוצצים בין דאעש לטורקים באיזור זה. עד כאן העובדות, מכאן והלאה השערה \ ספקולצייה:
מה אם הטורכמנים הם הם הקונים את הנפט מדאעש, ומוכרים אתו לטורקים שמשלמים להם בנשק שבו הטורכמנים משלמים לדאעש...
זה משרת מספר טענות:
(1) הטורקים יכולים לטעון שאינם קונים דלק מדאעש.
(2) הטורקים יכולים לטעון שאינם מספקים נשק לדאעש
(3) הטורקים מחזקים את דאעש שעושה עבורם את העבודה המלוכלכת... לוחמים גם בתומכי דמשק וגם בכורדים,
(4) מונע מדאעש לתקוף את טורקיה הספוגה בתנועה סוענת של אנשי דאעש נכנסים ויוצאים בנוסף לתומכים מבית...
(5) הטורקים תומכים במקורבים להם - הטורכמנים, אשר להם,
(6) חזקה על חלקה המזרחי צפון סוריה, ...הקרוב לנפט. ונסגר המעגל

נכון שספקולציה, אך קושר הרבא נקודות, ותואם את מוסר השלטון הטורקי.

נערך לאחרונה ע"י 2liviu בתאריך 08-12-2015 בשעה 03:25.
ישן 11-12-2015, 17:14
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "[QUOTE=cre666][COLOR=Blue]גם..."

אפשר גם לטעון שהמשפחה של ארדואן מנהלת שוק שחור וקונה מדאעש במסווה,
או שדאעש מוכרים נפט לחייזרים.
זה שאפשר להעלות ספקולציות - לא הופכת את אותן ספקולציות לסבירות.

רוצה לדעת איך הנפט של דאעש נמכר?
חפש את השם Georg Haswani.
כשתגיע למושל קלמיקיה, המחוז הבודהיסטי היחיד ברוסיה האירופאית, אני ממליץ על הפוגה קומית.
קרא על איומז׳ינוב, מושל קלמיקיה, מי הם היועצים הרוחניים שלו, ומה לטענתו הסיבות לסנקציות נגדו...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר