לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2015, 09:58
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה מניח שמי שבא למוסד דתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אתה מניח שמי שבא למוסד דתי להשכלה גבוה רוצה קיצונות דתית, זה בטוח לא נכון לגבי כל הדתיים שבאים למוסד ובטוח לא נכון לגבי כל הדתיות. מי שמחפש מוסד דתי לא ילך למוסד חילוני.

שוב, אותו דבר קיים גם הפוך ואין תרעומת על כך בגלל שזה, אברוך צמיר, ליברלי.

לא כל מי שלומד במוסד חילוני להשכלה גבוהה רוצה חילוניות מוקצנת אבל זה בדיוק מה שהוא מקבל בתוך פרצוף שלו. אז יש כאלה שזה לא מספיק גרוע בשבילם בשביל לפנות לאופציה השנייה אז הם חורקים שיניים וסובלים, ויש כאלה ששני סוגי הקיצונות לא תואמת אותם, אבל הם מעדיפים אובר דתי על האלטרנטיבה היותר גרועה של אובר חילוני.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2015, 11:57
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זו כאילו רק הדעה שלך, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
זו כאילו רק הדעה שלך, אבל לדעת האנשים שמתנגדים להדרת נשים ותומכים ביציאה של חרדים לשוק העבודה, הסידור הזה כידוע רע.

וזאת כאילו, רק הדעה שלך.

אני תומך בהרחבת מעגל העבודה בקרב הציבור החרדי, מתנגד להדרת נשים וחושב שזה סידור מעולה.
ציטוט:
לא דורשים מהחרדים לאכול חזיר, אלא רק לעשות מה שהדת מתירה, מה שדתיים לאומיים עושים, ומה שגם הם עצמם עושים.

בסדר, לא דורשים שיאכלו כשר וישמרו שבת, כולה שיכסו את עצמן קצת, מה שחלק גדול מהציבור החילוני עושה בכל מקרה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 03-12-2015, 13:13
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אבל אתה בז להן. גם אם לא תודה..."

בתור אישה, <לא שמאלנית> אני די נרתעת (לא מוצאת את המילה הטובה ביותר להגדיר מה אני חושבת עליהן, אבל לא בזה להן) מהן.

אני חושבת שזה תוצר של חברה שעוברת "שטיפת מוח" שמלמדת אותן ואת הגברים שלהן שיש חלוקת
תפקידים מאוד ברורה לנשים ולגברים ויש מקום מאוד ברור שבו האישה נמצאת ואיפה הגבר נמצא.
והגברים שלהן מנצלים את זה כי נוח להם והן לא יודעות שהן יכולות להיות הרבה יותר ממה שייעדו להן.

אני כמובן חושבת שיש שם נשים שיודעות שהן יכולות להיות מה שבא להן ועדיין נוח להן להיות מי שהן.
אבל הרוב נולדות לתוך זה ולא מודעות לזה...

ולגבי שיפ, נראה לי שהוא יותר מרחם עליהן מאשר בז להן

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:43

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר