לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2015, 06:06
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "עשרות נשים בזנות נלחמות נגד סגירת בית הבושת שלהן ."

בסוף שנות התשעים היו באזור המרכז כמויות אדירות של זונות. בתקופת השיא היו לאורך רחוב ז'בוטינסקי (הרחוב בו ממוקמת תחנת משטרת רמת גן) כמויות גדולות של דירות בהן היה אפשר לשלם על סקס. באותם ימים היו מייבאים לכאן בחורות צעירות מברית המועצות לשעבר אחרי שהיו משקרים להן שהן יקבלו פה עבודה רגילה ואחרי שהן היו מגיעות היו מכריחים אותן לעבוד בזנות. אלה היו בחורות שאפשר לומר שהן היו עוברות אונס יום אחרי יום ובסופו של דבר גורמי אכיפת החוק החליטו לעשות טיפול שורש לתופעה הזו ובבגדול הצליחו להכחיד אותה וטוב שזה נעשה כי מה שהלך שם היה פשוט סחר בבני אדם.

לגבי הנושא עצמו שנוגע לישראליות שבוחרות לעסוק בתחום - אני הייתי נותן למקום להמשיך לפעול. אני לא סוג הבן אדם שסוגד לקונספט של חוק וסדר מעל הכל. אני סוג הבן אדם שמאמין שלפעמים צריך לבחור לעצום עיניים. אם לפרקליטות ברור שמדובר בנשים שלא מכריחים אותן לעסוק בזנות אז עדיף לא לדחוף אותן לעסוק בזנות ברחוב כי היכולת של אישה לשלוט בסיטואציה עם לקוח שהיא נמצאת איתו לבד באיזו סמטה או בחדר מדרגות היא שונה מהיכולת שלה לשלוט בסיטואציה שבה היא נמצאת עם לקוח בדירה שיש בה עוד זונות ואולי גם מישהו שהתפקיד שלו זה לשמור עליהן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2015, 13:29
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא טענתי שלא לגיטימי...אלא שעצם העמדה של העוסקים בתחום אינה הופכת אותו ללגיטימי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מי קבע שזה עיסוק לא לגיטימי?..."

בסופו של דבר זו שאלה מוסרית ולכן יש דיעות לכאן ולכאן.
מהבחינה החוקית, שלא אליה התכוונתי, הזנות בישראל היא בשולי החוק. כלומר, הזנות עצמה חוקרית אבל השידול לזנות אסור, וזה כולל לא רק פירסום של שרותי זנות אלא גם קיומם של בתי בושת למיניהם.
ולפני שאתה שוקל לוותר על עבודתך לטובת קריירה כנער ליווי, נא קח בחשבון שלקוחותיך יהיו במידה רבה כאלו שיש סיבות טובות לקושי שלהן למצוא מי שיבעל אותן. ובכלל, האם באמת תרצה לשכב, אפילו תמורת תשלום, עם מישהי שמסיבה זו או אחרת מגעילה אותך?
זה החיים של זונות...לרובן יש "שיטות" להתנתק מהמציאות כדי להתמודד עם תחושת הקבס, וזה כולל שימוש בסמים.
אציין שלי יצא לבקר בלא מעט מ"בתי העסק" האלה בתקופה שבה התנדבתי במשטרה. רוב העובדות במקומות האלו נראו לי מאוד לא מאושרות, בלשון המעטה. לחלק מהן היה מבט של עצב אינסופי כמותו כמעט לא יצא לי לראות בנסיבות אחרות.
ישן 14-12-2015, 16:13
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
הסיבות הללו הן דווקא לתמיכה ברגולציה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא טענתי שלא לגיטימי...אלא שעצם העמדה של העוסקים בתחום אינה הופכת אותו ללגיטימי"

הניצול בידי גורם כוחני למשל (סרסור) שגם מפעיל אלימות רבה, גם גורם לתופעות עבדות בפועל,
גורם לחוקים לעודד שיעבוד, שסמים הם מרכיב מרכזי בו.
ואין פלא שבמצב כזה יש סבל נוראי, שראית.

רגולציה גם יכולה לפעול בדרכים אחרות להפחתת תופעות כמו שימוש בסמים, חוסר יכולת לצאת מהמצב הקשה, הידבקות במחלות מין, ועקרות כתוצאה מהן.

מהצד השני להבנתי יש שני טיעונים:
האחת היא שרגולציה תגביר את הזימה וההפקרות, וניצול הנשים יהפך לליגיטימי יותר (שהרי הניצול שלהן מופחת, וסכנת המחלות מופחתת).
הסיבה השניה היא שבהעדר ניצול אכזרי, יותר נשים שמראש נוהגות באופן מופקר, יבחרו לעסוק בתחום.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר