לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2015, 23:50
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "תלונות על מזון מקולקל במתקן חולות."

אני מסכים חלקית עם הדוברת.

הטענה כי יש לשחרר את כולם, ואז להחליט מי חוזר הביתה, ומי הולך לת"א. (בוודאי, רק שאני מסייג).
הדיונים המשפטיים בארץ נמשכים דורות, לשחרר את כולם? רק לביתה של הדוברת. (יש הרבה בעיות בארץ, אחת מהן היא הנושא של עומס על בתי הדין, בהכרותי עם ארגוני השמאל בארץ, דיון על כל שוהה כאן יעבור עשרה בגצים, וזה ייקח דורות - הבעיה גם אתכם!)

אני מסכים ללא סייג עם הדוברת - המצב מחפיר, אני מתבייש במה שקורה! חד וחלק, ללא מלים - תדאגו להם לתנאי מחיה הולמים! תנו להם אוכל! זה עולה פחות מכל מיני דברים מיותרים שאנו כן ממנים, וואו! באו נהיה בני אדם! זה לא ממש קשה!

כמובן שהדוברת חושבת שלכל אחד מגיע חדר משלו - מלון חמישה כוכבים...
אבל - אם בברית המועצות אנשים חיו בתנאים כאלה, ואפילו הוציאו כמה מדענים מברקים, ועוד כל מיני הישגים כאלה ואחרים, לא יקרה כלום עם המסתננים יחיו קצת בצפיפות.(לפחות זמנית).

אוביקטיביות - זו לא מילה גסה.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 26-12-2015 בשעה 00:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2015, 04:23
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כל קיומו של המתקן "מקולקל""

למה לעזאזל אנשים כמוך אף פעם לא רואים את המציאות? בימין יש נוער הגבעות, בשמאל יש לי אותך(ואני אוהב אותך), יש גם מחבלי שמאל של ממש.
ציטוט:
"בשר מעובד, שניצלים, הנקניקיות מהסוג הזול הזה, נו אתה יודע?" אמרה, אשת החן, פעילת זכויות האדם, למראין ההמום!

איפה הייתה הבחורה היפיפיה הזו(באמת ), כאשר שלוש שנים שרתתי את המדינה, קרעתי את התחת, ולא קבלתי סטייקים, רק שניצלים מהסוג, נו הזול והמעובד הזה.. אתם יודעים.

ציטוט:
ובכלל איפה הייתה הדוברת כאשר עברתי התעללות של ממש בצבא הגנה לישראל - שלוש שנים גרתי בתוך ספינה של חייל הים, אני ועוד 30 חברה בחדר קטנטן - גם לי לא היה שם חימום frown emoticon (רק קרור - לא בשביל לשמח את החיילים חלילה, אלה בכדי לשמור על המכשור היקר בספינה). שלוש שנים חיכיתי לדוברת שכזו! מה שכן... אוכל סביר היה לנו - אותו הדבר אני דורש עבור השוהים במתקן חולות. (רק שלא תבינו חלילה שאכלנו סטייקים בצבא...)

ימין, ושמאל, אני כל כך - מפחד משניכם! אני נורא מבולבל!

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 26-12-2015 בשעה 04:25.
ישן 26-12-2015, 07:30
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
על פי מה קבעת שאני שמאל - אני זה אני ואינני מתייג עצמי בשום קבוצה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "למה לעזאזל אנשים כמוך אף פעם..."

יש לי דעות הנקבעות ומשתנות על פי המציאות
והמציאות אינה פשוטה - היא מסובכת ומסתבכת הן ע"י כאלו המשוייכים או משייכים עצמם לימין והן ע"י כאלו המשוייכים או משייכים עצמם לשמאל.

מה שחשוב לגבי הוא היחס האנושי וההתחשבות באחר מחד וההענשה בחומרה של כל אלו הפוגעים בסדרי החיים התקינים מאידך.
למרות שביסודי אני פצפיסט וקוסמופוליטי - אינני מתעלם מהמציאות המרה של עולמנו. זו החיה על חרבה ומפולגת לארצות, עמים, עדות וקבוצות. עד שיגיע היום ה"משיח" ( כמטפורה לא כאמונה בו ) נאלץ לפעול על פי המציאות ולשרוד כעם כמדינה וכיחידים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר