לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2016, 20:18
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
שובר את המסך: נתניהו מטיל פצצה בשוק התקשורת

ציטוט:
בראשונה מאז חקיקת חוקי התקשורת, ולאחר 25 שנה של קיפאון, שוק השידורים בישראל עומד בפני טלטלה: צוות בין־משרדי בראשות מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, גיבש מתווה לרגולציה החדשה בשוק השידורים, מתוך כוונה להכניס גופי שידור חדשים לשוק השידורים הריכוזי, הנשלט כיום בידי הערוצים 2 ו-10 ו-HOT ו–yes.

דו"ח הביניים של עבודת הצוות, שהגיע לידי TheMarker, משרטט תמונת מצב חדשה בשוק התקשורת, הכוללת הורדת חסמים, הפחתת מחויבויות תוכן, קיצוץ ברגולציה הפולשנית ועידוד כניסת גופי שידור חדשים באמצעות הגנות ינוקא. כך, שחקן חדש שירצה להתחרות בזכייניות ערוץ 2 יוכל להיכנס לשוק ללא כל מחויבות השקעה בתוכן מסוגה עילית או בשידורי חדשות - עד שיחזיק בנתח שוק משמעותי. גם גופי שידור בשוק הטלוויזיה הרב־ערוצית יוכולו להיכנס לשוק ללא כל מחויבויות.

http://www.themarker.com/advertising/1.2829469
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2016, 22:06

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "תוכל להסביר לי מה התפקיד של..."

משרד התרבות is beside the point

קודם כל, צריך משהו שיקצה תדרים, אבל גם זה על גבול המיותר בעידן האינטרנט...

אני פשוט לא חושב שבמצב הנוכחי של דואפול, אם פשוט תעלים את הרגולטור, זה יוביל לשוק חופשי ותחרותי... נראה לי שזה דורש תהליך קצת יותר הדרגתי...

אגב, דווקא באמריקה (וקנדה) נטפליקס, וגם HBO, תרמו המון ליצירה מקורית... גם הוט וייס אגב, ועושים את זה גם בלי משרד התקשורת...

ואני דווקא בעד יוצרים ואמנים... הייתי מוכן בכיף לשלם כסף על לראות דרמה, או קומדיה, או סרט טוב, אחרי שאני חוזר מהעבודה, או אחרי שנשרף לי המח מהלימודים, במקום הזבל-ריאליטי-(לא) דוקומנטרי שערוץ 10 ו 22 משדרים... מידיי פעם גם הייתי משלם על איזה סרט טבע, או דוקומנטרי מעניין, או מדעי...

ואני חושב שיש עוד הרבה צרכנים כמוני, שיהיו בכיף מוכנים לשלם על איזה מודל נטפליקס-אמזון כזה, עם תוכן בסיסי ותוכן פרימיום...
ישן 26-01-2016, 20:51
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "משרד התרבות is beside the..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
משרד התרבות is beside the point

אותו דבר בדיוק, העברת כספים מהאזרחים אל היוצרים והאומנים

קודם כל, צריך משהו שיקצה תדרים, אבל גם זה על גבול המיותר בעידן האינטרנט...

תדרי סלולר, מה הקשר לאינטרנט?

אני פשוט לא חושב שבמצב הנוכחי של דואפול, אם פשוט תעלים את הרגולטור, זה יוביל לשוק חופשי ותחרותי... נראה לי שזה דורש תהליך קצת יותר הדרגתי...

לא כל דבר זה חשמל ומים, מדובר על טלויזיה רב ערוצית. אולי אין בכלל זכות קיום להוט ויס במתכונת הזאת? אולי המודל של סלקום ונטפליקס הוא מה שאמור להיות פה? מי אמר שבשוק חופשי יש זכות לכל מוצר שהוא?

אגב, דווקא באמריקה (וקנדה) נטפליקס, וגם HBO, תרמו המון ליצירה מקורית... גם הוט וייס אגב, ועושים את זה גם בלי משרד התקשורת...

האם חייבו אותם?

ואני דווקא בעד יוצרים ואמנים... הייתי מוכן בכיף לשלם כסף על לראות דרמה, או קומדיה, או סרט טוב, אחרי שאני חוזר מהעבודה, או אחרי שנשרף לי המח מהלימודים, במקום הזבל-ריאליטי-(לא) דוקומנטרי שערוץ 10 ו 22 משדרים... מידיי פעם גם הייתי משלם על איזה סרט טבע, או דוקומנטרי מעניין, או מדעי...

תשלם בעצמך, תעזוב אותי בשקט, לא צופה כמעט בטלויזיה, אפילו לא בחדשות.

ואני חושב שיש עוד הרבה צרכנים כמוני, שיהיו בכיף מוכנים לשלם על איזה מודל נטפליקס-אמזון כזה, עם תוכן בסיסי ותוכן פרימיום...

מה זה ענייני? תראה מה שאתה רוצה כל עוד אתה לא מכריח אותי לשלם לך על זה.

ישן 26-01-2016, 21:20

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "[QUOTE=Benjamin Willard]משרד..."

1. תדרים...
זה יותר קשור לספקים, מבחינת net neutrality, אולי גם מבחינת צריכת רוחב פס, אולי גם נכון לחייב ערוצים מסויימים לשדר באינטרנט בחינם (עם מודל פרסומות) בקטע של national broadcast, כמו ערוץ 22 ו 10 (ולהוסיף לשם את 9 ו20)

2. פרוק הדואופול...
לא הבנת אותי (והמשפט שלי נכה). התכוונתי, שנראה לי, שלהרוג את הרגולטור, דווקא יקשה על שחקנים חדשים להיכנס. אני בעד לסגור את הרשות השנייה, ולבטל את רוב הסמכויות של המועצה לשידורי כבלים ולווין, אבל נראה לי שזה צריך להיות משהו הדרגתי.
אל תשכח שליס והוט, יש המון כוח, הן קונות המון תוכן זר, והן ספקיות התשתית היחידות בארץ (יס =~ בזק)

3. יצירה מקורית...
שוב לא הבנת אותי. בארה"ב, וקנדה, פתיחת השוק לתחרות הובילה להגדלת ההשקעה בהפקה מקורית. נטפליקס, HBO, AMC , (אמזון בסימן שאלה) השקיעו המון כסף בהפקה מקורית בשביל למשוך אליהן צופים, ובלי שאף אחד יכריח אותן...
ישן 26-01-2016, 11:25
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
המודל של הBBC הרבה יותר דינמי מאשר אצלנו
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אני מבין למה זה לא..."

מלכתחילה הBBC החל כחברה פרטית, וגם בהמשך כל ערוץ תיפקד כענף עצמי. ממש חברה בפני עצמה.
חלק מהערוצים זכו למימון ופיקוח על תכנים מצד משרד החוץ. היה פעם גם ערוץ ישראלי שפעל כך.
יש תהליך מתמשך של פתיחת ערוצים חדשים ומכירת חלק מהערוצים והמחלקות האחרות,
הממשל יכול להחליט על קיצוץ בתקציבו או בתעריפים שהציבור משלם (ובשנים האחרונות היה קיצוץ גדול כזה).

זה אומר שיש ציפיה קונקרטית שערוצי הBBC יזכו לרייטינג, יהיו רווחיים, ולבסוף ימכרו או יסגרו,
או לחלופין שיענו על דרישות אחרות של הממשל, כך שיעניקו לו תועלת אחרת.

כל זה אומר שהחברה הזאת לא מנוהלת בידי וועד עובדים כוחני שפועל לפי המניפסט הקומוניסטי והשתלט על אמצעי ייצור,
אלא בידי מנהלים שמבינים שהם מקבלים כספי ציבור ונדרשים לספק תמורה או שהזרמת הכספים תתכווץ.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר