לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2016, 12:52
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
גילוי נאות: תנועת 'אם תרצו' חושפת את 'השתולים בתרבות'

http://www.kolhazman.co.il/88416
אחרי קמפיין 'השתולים' של תנועת הימין 'אם תרצו', במסגרתו נחשפו אנשי שמאל העומדים מאחורי ארגוני השמאל הקיצוני 'שוברים שתיקה' 'בצלם' 'יש דין' ועוד – אמש, השיק הארגון קמפיין חדש במסגרתו הוא חושף את 'השתולים' בעולם התרבות והאמנות.

דף הבית של תנועת "אם תרצו"
http://imti.org.il/

*

גם אותי מסמנים פה בפורום, וכל פעם שאני אומר משהו נגד רוחו של השמאל, מסמנים אותי כחרדי שחור משחור, למרות שאני לא מקבל גרוש משום ארגון חרדי. עושה הכול בהתנדבות מלאה.

אם הייתי מקבל כסף מאיזשהו ארגון, אני מסכים שהייתי צריך לחשוף מי הארגון ששמן אותי, כי זה לא הוגן להיראות נייטרלי בה בשעה אם אני לא נייטרלי.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-01-2016 בשעה 12:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2016, 14:14
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "גילוי נאות: תנועת 'אם תרצו' חושפת את 'השתולים בתרבות'"

הארגון הפשיסטי הזה לוקח את ישראל לכיוון מאוד לא טוב, כיוון סטאליניסטי, כיוון של סתימת פיות, כיוון מפחיד. כמה עזות מצח יש לחברי הארגון הזה, שכולם בשנות ה-20 או ה-30 לחייהם,
להסית כך נגד אמנים מהשורה הראשונה, שבמשך שנים ארוכות תרמו לתרבות הישראלית פי אלף יותר ממה שהם (חברי הארגון) תרמו למדינה?
תקנו אותי אם אני טועה, אבל מדינת ישראל אמורה להיות דמוקרטיה, ובדמוקרטיה לאנשים (וכן, גם לאמנים) יש זכות מלאה לדעות שונות מבלי שיסמנו אותם, ירדפו אותם ויציגו אותם כבוגדים נתעבים.

מה נהיה כאן? מה השלב הבא מבחינת "אם תרצו" ומירי רקב, לכלוא את כל השמאלנים, או לשלוח אותם אל מחנות לחינוך מחדש, סטייל הגולאג?

דרך אגב, אפילו בנט נגד הקמפיין הפשיסטי והמכוער הזה, ואני חושבת שזו הפעם הראשונה אי פעם שבנט מקבל ממני שאפו:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4759062,00.html
ישן 28-01-2016, 15:06

סטנדרט כפול...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי simply sivan שמתחילה ב "הארגון הפשיסטי הזה לוקח את..."

http://e.walla.co.il/item/2929882
תדמור, שהיה מראשי "אם תרצו", עזב את האירגון לפני כ-4 שנים וכיום הינו עורך משנה של אתר מידה: "לצערי לשמאל בארץ יש נטיה לפעול בשחור לבן. כל מה שאנשי שמאל ואירגוני שמאל עושים הוא בסדר וטהור, וכל אנשי הימין הם מבחינתם פאשיסטים, וכל החלטת ממשלה שהם לא מסכימים איתה היא אנטי דמוקרטית וכו'. אני חושב שזו נטיה בעייתית וילדותית, והיא מפגינה חוסר רצינות משמאל. הימין לדעתי פועל בדרך כלל בצורה שונה....

"באותה נשימה אני גם נגד סטנדרטים כפולים. אמנם אני לא אוהב את הקמפיין הזה אבל הוא לא יותר גרוע מעשרות קמפיינים מקבילים משמאל. אותם אנשים שעכשיו נפגעו ומתקוממים על הפגיעה בהם, ובצדק, אני לצערי לא שומע אותם מתקוממים כשהארגונים שהם חברים במועצות הציבוריות שלהם, 'בצלם', 'יש דין' ו'שוברים שתיקה', קוראים לחיילי צה"ל פושעי מלחמה. הייתי מצפה שכמו שעכשיו אני פה אומר פה אמירה שמסוגלת להביט למציאות המורכבת ולהתייחס אליה, שגם אנשי שמאל ינהגו באותו אופן. דרור פוייר, אגב, עושה את זה, ואני מצפה מאנשי שמאל נוספים לעשות את זה. שמעתי היום את יהושע סובול וח"כ עיסאווי פריג' קוראים להוציא את 'אם תרצו' מחוץ לחוק. עם כל הכבוד, זאת סתימת פיות".

ישן 28-01-2016, 17:43
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אתה חושב שהממשלה האמריקאית לבדה עמדה מאחורי הרשימות השחורות ושאר נפלאות התקופה?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "את, וקגנס, מתבלבלים קצת. אין..."

אז לא. תתפלא, אבל בכל הנוגע להוליווד למשל היו אלו גורמים פוליטיים בתוך התעשיה (ביניהם בלט רונאלד רייגן) שהיו מאוד בולטים בזה. מקארתי פעל בשילוב עם גורמים חברתיים בשביל לרדוף אחרי כאלו שנחשדו במבטאים אידיאולוגיה "לא אמריקאית" מספיק.
ותסלח לי, אבל "אם תרצו" לא לבד. היא פועלת על רקע זה שיש לך, למשל, שרת חינוך שבדיוק בימים אלו (צירוף מקרים "מוזר") קוראת להפסיק מימון של מי שהדיעות לו לא הולמות לדעתה. יכול להיות שלא ראוי לממן גופי תרבותבכלל, אבל במצב הנתון היום מדובר באיום ברור על מטה לחמם של אנשים.
כשמאיימים על מטה לחמם של אנשים בגלל דיעות-זה מקרתיזם.
שלא לדבר על כך שאין מה להתמם: מדובר באנשים (למשל גילה אלמגור) שדיעותיהם ידועות אבל הקמפיין של אם תרצו נועד לשלח בהם כל בריון וזב חוטם.
ישן 28-01-2016, 18:32
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה חושב שהממשלה האמריקאית לבדה עמדה מאחורי הרשימות השחורות ושאר נפלאות התקופה?"

לחץ חברתי וחרם כלכלי הוא דבר נפוץ ומקובל, גם אם אתה לא אוהב את המחרימים ומזדהה עם המוחרמים. לא משנה האם מדובר בנושא הכיבוש, תנאי עובדים, זכויות בעלי חיים... מה, רמי לוי אמור לבקש הגנה בגלל שיש כאלו שרוצים שהוא ישלם יותר לעובדים שלו? זוגלובק צריכה לקבל פיצוי בגלל שאנשים קונים פחות בשר מעובד? לא אמורים למחות נגד רנואר בגלל שילוב פרווה במעיל? אלו נושאים שככל הנראה פחות מהותיים ממדיניות ישראל בשטחים בהווה ובעתיד, אבל שם זה בסדר למחות ולהחרים? לא צריך להתקרנף ולהפוך למרטירים רק כי מישהו מתחיל להתנגד למי שזכה להגנה במשך זמן רב.

בנט בחור נאה, אבל הוא לא שרת החינוך
רגב אולי מתנהגת כפרחה צעקנית, אבל בחייאת- מי שניזון מתקציבי המדינה פתאום מתפלא שהמדינה מחליטה את מי היא תזין? ברור שעדיף לא להזין אף טפיל, אבל מוזר לי שהטפיל מתחיל להתעצבן שמתערבים לו בעבודה.
ישן 30-01-2016, 20:01
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "הרשימה עצמה היא רשימה.... היא..."

ולהאשים כל מי שאינו טבעוני בכך שהוא רוצח/אנס/שואה/נאצי? וכל מי שלא משלם שכר גבוה/מוכר גז בזול כחזיר קפיטליסטי?

לא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה. אם נשים רגע בצד את הבכי של אלו שלא יקבלו יותר תקציבים, לא נראה לי שיש להם בעיה בכך שמדווחים מה הדיעות שלהם/עם אילו ארגונים הם קשורים. הם מתעצבנים יותר מזה שמציגים אותם כיריבים ולא כסתם כאלו שלא חושבים כמו המרכז.

אני בהחלט לא מתרגש מהרשימה, לא רואה פה מדרון חלקלק ולא תקופות אפלות. שקיפות, זה הכל. ובהחלט מותר לחשוב, לכתוב ולהגיד שחברי ארגונים אלו פוגעים במדינת ישראל. זאת דעה, והיא אפילו לגיטימית.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י meac בתאריך 30-01-2016 בשעה 20:05.
ישן 28-01-2016, 14:34
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
גילוי נאות - נציגי הליכוד והבית היהודי מתנגדים לקמפיין זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "גילוי נאות: תנועת 'אם תרצו' חושפת את 'השתולים בתרבות'"

לעומת קמפיין המימון, וקמפיין הארגונים שמסייעים לרצח,
הקמפיין הזה לא "חושף" חתרנות נגד המדינה מצד מדינות זרות,
ולא חושף עבירות אתיות קשות בהתנהלות הארגונים הללו.

למעשה - הוא פוגע במטרה של הקמפיינים הקודמים,
בכך שהוא מציג את התמיכה הישראלית בארגונים אלו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
http://www.kolhazman.co.il/88416
גם אותי מסמנים פה בפורום, וכל פעם שאני אומר משהו נגד רוחו של השמאל, מסמנים אותי כחרדי שחור משחור, למרות שאני לא מקבל גרוש משום ארגון חרדי. עושה הכול בהתנדבות מלאה.
אתה לא מציג משהו נגד רוחו של השמאל,
אלא יוצא נגד השקפות שגם הימין בכנסת וחלק גדול מהחרדים מחזיקים בהם,
ובתור כך - מחזיק בדעות שנחשבות קיצוניות גם במחנה שלך.
ומסרב להקשיב לביקורת מתונה.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 28-01-2016 בשעה 14:37.
ישן 28-01-2016, 14:39

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "גילוי נאות - נציגי הליכוד והבית היהודי מתנגדים לקמפיין זה"

כל מי שיודע קצת תורה, יודע עד כמה זה מאוס להיות חנפן.

http://tora.us.fm/tnk1/klli/mdrjim/4ktot.html
אמר רבי ירמיה בר אבא: ארבע כיתות אין מקבלות פני שכינה: כת ליצים, וכת חניפים, וכת שקרים, וכת מספרי לשון הרע. כת ליצים, דכתיב משך ידו את לוצצים; כת חניפים, דכתיב כי לא לפניו חנף יבא; כת שקרים, דכתיב דובר שקרים לא יכון לנגד עיני; כת מספרי לשון הרע, דכתיב כי לא אל חפץ רשע אתה לא יגורך רע, צדיק אתה ה' לא יגור במגורך רע" (סוטה מב., וכן סנהדרין קג.).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר