לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2016, 09:01
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "הכנסייה של מפלצת הספגטי המעופפת הוכרזה כדת רשמית בהולנד"

באותו נושא, באיסלנד אנשים מורדים במוסדות הדת בדרך אחרת

ציטוט:
אלים שומרים והחזרי מס: תנועת מחאה באיסלנד מחיה דת עתיקה

במחאה על כך שחלק מהמסים שגובה השלטון מממנים ארגוני דת, הצטרף בשבועיים האחרונים אחוז מתושבי המדינה לדת הזואיזם. במקביל למחאה, חלק מהמומרים החלו מגלים עניין אמיתי בדת

http://www.haaretz.co.il/news/world...emium-1.2795524
חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2016, 14:48
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "הכנסייה של מפלצת הספגטי המעופפת הוכרזה כדת רשמית בהולנד"

שועשעתי D:

ה"דת" הזו היא אחלה פרודיה שבעולם, והיא הוכחה ניצחת לכך שאת הדת יצרו והפיצו בני אדם, ולא דמות ערטילאית בשם "אלוהים" שאין לה לא דמות ולא גוף.
להאמין במפלצת ספגטי מעופפת זה "הגיוני" בדיוק כמו להאמין שאותה דמות ערטילאית ציוותה על מישהו בשם אברהם (שאין הוכחות שאיש כזה בכלל היה קיים) לבצע לעצמו ולתינוק שלו יצחק חיתוך בקצה של הבולבול. כאילו, WTF?
להאמין במפלצת הספגטי המעופפת זה "הגיוני" בדיוק כמו להאמין שמישהו בשם משה (שגם במקרה שלו אין הוכחות שבכלל היה קיים) ביקע את ים סוף לשניים והפך מקל לנחש, בעזרתו של... ניחשתם נכון: אותו "אלוהים".
להאמין במפלצת הספגטי המעופפת זה "הגיוני" כמו להאמין שמישהו בשם ישו הלך על המים, ריפא איש עיוור באמצעות מריחת בוץ על עיניו והאכיל 5,000 איש בעזרת 5 כיכרות לחם ו-2 דגים בלבד.

להאמין במפלצת הספגטי המעופפת זה "הגיוני" כמו... טוב, הבנתם את העיקרון

דרך אגב, אם בישו עסקינן: בואו נגיד שאם אכן היה קיים יהודי כזה בארץ ישראל לפני 2000 (ושוב: ייתכן גם שהוא פיקציה מוחלטת, אין לדעת את האמת בוודאות), שאכן יצא נגד הממסד הדתי ובעיקר נגד המסחרה שהתרחשה בחצרות
בית המקדש, ואולי אפילו באמת נצלב בשל כך, אני חושבת שהוא מאוד לא היה אוהב את הדת שנוצרה כאילו בשמו, ואת מה שהדת הזו עשתה, כאילו בשמו, במשך שנים רבות: חרמות, רדיפות, מסעות צלב, אינקוויזיציה, הרג ועוד דברים "נפלאים" ו"נחמדים" מן הסוג הזה.
ישן 31-01-2016, 16:21
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
הערות לסיפא שלך.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי simply sivan שמתחילה ב "שועשעתי D: ה"דת" הזו היא..."

בין ההיסטוריונים (היהודים והישראלים) מקובל שישו היה אכן קיים. זה אינו אומר כמובן שיש סימוכין למיתוסים סביבו.

לגבי הנצרות, כמובן שאין לו שום קשר לעניין. הוא מעולם לא חשב להקים דת חדשה. הוא נולד ומת כיהודי. מי שייסד את הנצרות, היה גדול גאוני השיווק בכל הזמנים - פאולוס. היהדות והמונותיאיזם שהיא הציגה משכה הרבה אנשים באותה תקופה, אך המצוות שמנהלות את חיי היום יום של היהודי, היו קשות לעיכול לרבים מעמי אותה תקופה שנרתעו מהקושי להיות יהודי.

פאולו ייסד "יהדות לייט". נתן למאמיניו מונותיאיזם ואל טרנסצנדלי, אבל שחרר את המאמינים ממגבלות דיאטה קשות, מקיצוץ קצה השפיץ ועוד. כך הוא הצליח להציג לשוק מוצר מעולה, ואכן ההמרה לנצרות הייתה סיטונאית. הרעיון ללכת אל הפגאנים ו"לגייס" אותם, במקום לנסות לשנות את העם קשה העורף עשתה את עבודתו קלה הרבה יותר מחד, והגדילה את חוג הצרכנים שלו מאות מונים.

ככלל, גם הנצרות וגם האסלם מוכיחים בהיסטוריה שלהם איך דת נוצרת ע"י בני אדם.

ישן 02-02-2016, 10:29
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אני אנסה להבהיר:
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני חייב להבין שנייה, אתה..."

מבין כל אפשרויות הבריאה שנחשפתי אליהן (אבולוציה \ אלוהים \ כלום) אני חושב שהכי הגיונית היא האופציה שחיים תבוניים יצרו אותנו.

אני מאמין באפשרות הזאת מכיוון שהיא נראת לי הריאלית ביותר.

בגדול, אם אתה מחליף את המושג "אלוהים" במושג "חיים תבוניים" אז אתה מקבל פחות או יותר את אותה תוצאה.

הסיבה שאני חושב ככה מקורה ב2 נתונים עיקריים:

1. כבר היום בני האדם מסוגלים ליצור חיים (תא חי מחומר כימי), סביר מאוד להניח שבעתיד הלא רחוק (עשורים בודדים) נצליח ליצור צורות חיים מתקדמות בהרבה (בע"ח חדשים לדוגמא).

2. ישנן המון עדויות היסטוריות (בעיקר בדרום אפריקה ועיראק) על נוכחות חוצנית בעבר.

זכריה סיטשין (ישראלי יהודי שהיגר לארה"ב), היה בין הבודדים בעולם שהצליח לתרגם את הכתב השומרי, ושם מפורט שחור על גבי לבן כל סיפור הבריאה המסופוטמי (מתארים איך חלליות הגיעו מהחלל, בחרו מקום נוח להתיישב, והחלו לפתח ציוויליזציה שתשרת אותם).

בגדול הסיפור התנכ"י (לפחות תחילתו) מבוסס על הסיפור המסופוטמי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-02-2016, 11:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני אנסה להבהיר:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
זכריה סיטשין (ישראלי יהודי שהיגר לארה"ב), היה בין הבודדים בעולם שהצליח לתרגם את הכתב השומרי, ושם מפורט שחור על גבי לבן כל סיפור הבריאה המסופוטמי (מתארים איך חלליות הגיעו מהחלל, בחרו מקום נוח להתיישב, והחלו לפתח ציוויליזציה שתשרת אותם).

כלומר סיפור הבריאה המסופוטמי יותר אמין בעינייך מסיפור הבריאה היהודי המוסלמי או ההינדי רק בגלל שמעט יותר אנשים הצליחו לתרגם אותו?
ציטוט:
בגדול הסיפור התנכ"י (לפחות תחילתו) מבוסס על הסיפור המסופוטמי.

אז איפה החלליות אצלנו..?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 02-02-2016, 13:23
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

תהנה:
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא התכוונתי איפה החלליות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
לא התכוונתי איפה החלליות פיזית. אם סיפור הבריאה התנ"כי מבוסס על המסופוטמי, ובמסופוטמי יש חלליות וחייזירים ופרופסור ארתורו, למה הם לא מופיעים בסיפור הבריאה התנ"כי?

(הדגשתי באדום את החלקים העסיסים):

"ויהוה המטיר על סדום ועל עמורה גפרית ואש מאת יהוה מן השמים: ויהפך את הערים האל ואת כל הככר ואת כל ישבי הערים וצמח האדמה: ותבט אשתו מאחריו ותהי נציב מלח..." בראשית פרק יט פסוקים כד-כו.

-אלוהים משגר טיל יריחו על סדום.

"ובלכת החיות ילכו האופנים אצלם ובהנשא החיות מעל הארץ ינשאו האופנים: על אשריהיה שם הרוח ללכת ילכו שמה הרוח ללכת והאופנים ינשאו לעמתם כי רוח החיהבאופנים: ודמות על ראשי החיה רקיע כעין הקרח הנורא נטוי על ראשיהם מלמעלה: ותחתהרקיע כנפיהם ישרות אשה אל אחותה לאיש שתים מכסות להנה ולאיש שתים מכסותלהנה את גויתיהם: ואשמע את קול כנפיהם כקול מים רבים כקול שדי בלכתם קול המלהכקול מחנה בעמדם תרפינה כנפיהן: ויהי קול מעל לרקיע אשר על ראשם בעמדם תרפינהכנפיהן: וממעל לרקיע אשר על ראשם כמראה אבן ספיר דמות כסא ועל דמות הכסא דמותכמראה אדם עליו מלמעלה" - יחזקאל פרק א פסוקים ד-כו.

-לא חושב שיש צורך לפרט, אבל אם תתקשה תגיד לי ואני אשמח.

"כאשר יהיה האופן בתוך האופן... לא יסבו בלכתן" - יחזקאל פרק א פסוקים טז - יז.

-כנ"ל.

"מעל לרקיע אשר על ראשם בעמדם תרפינה כנפיהן: וממעל לרקיע אשר על ראשםכמראה אבן ספיר דמות כסא ועל דמות הכסא דמות כמראה אדם עליו מלמעלה". - יחזקאל פרק א פסוק כו.

-כנ"ל.

"...בן אדם התחיינה העצמות האלה ואמר אדני יהוה אתה ידעת: ויאמר אלי הנבא על העצמות האלה ואמרת אליהם העצמות היבשות שמעו דבר יהוה: כה אמר אדני יהוה לעצמות האלה הנה אני מביא בכם רוח וחייתם: ונתתי עליכם גידים והעלתי עליכם בשר וקרמתי עליכם עור ונתתי בכם רוח... והנה רעש ותקרבו עצמות עצם אל עצמו: וראיתיו הנה עליהם גידים ובשר עלה ויקרם עליהם עור מלמעלה... ותבוא בהם הרוח ויחיו ויעמדו על רגליהם חיל גדול מאד מאד". - יחזקאל פרק לז פסוקים ג-י.

-בפסוק הזה מסבירים עד כמה קל להנדס אדם (כמו שאמרתי מקודם, זה רק שאלה של זמן עד שגם אנחנו נגיע לרמה הזאת, זה לא ממש מד"ב).

"שבעה אלה עיני יהוה המה משוטטים בכל הארץ..." - זכריה פרק ד פסוק י

-קטע, תמיד הייתי בטוח שה' הוא אל יחיד, בכל אופן הכוונה בפסוק הוא לכך שקיימים 7 בסיסים חוצנים על פני כדהו"א.

*ואני יכול להמשיך עם עוד כמה עשרות פסוקים, אבל באמת שאין לי כוח, מקווה שתסתפק במה שיש כאן, ושתחזור בשאלה (אבל עדיין תשאר ציוני ואוהב ישראל).

ישן 02-02-2016, 23:03
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אז מה זה אופנים שמרחפים באוויר?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
מגשי פיצה שמישהו זרק?
גלגלים שעפו מכרכרה?

אני לא יודע למה הכוונה באופניים במקרא, כל מה שאני יודע זה שאז לא היו הדברים שאנחנו קוראים להם היום אופניים ולכן אין לזה אותה משמעות. לצורך העניין זה יכול להיות בכלל ציפורים ואז זה מבטל את כל הטענה.
ציטוט:
בסיפור הבריאה מתואר שרוח אלוהים מרחפת מעל פני המים, מעניין...

זה בהחלט מעניין אבל זה לא יותר אינדיקציה לחללית מאשר שזה אינדיקציה לרוח רפאים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 02-02-2016, 12:34
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אם אתה מתייחס לחלק מהסיפורים בתנ"ך
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "כתבתי שקיים דמיון בהתחלה"

ומקבל אותם כפי שהם.. למה אתה לא מתייחס לעובדה שגם דברים אחרים נכתבו בספר, כמו ההבטחה שלנו על הארץ הזו, ועל כך שיש לנו ברית עולם עם בורא העולם (לשיטתנו)

וכתובים גם הרבה נבואות מה עתיד להיות עם העם הזה..

ובכלל כל המעמד של הספר הזה בעולם בכלל, מאז הוא נכתב ושמעולם לא השתנה..

אתה מוכן לקבל שנוצרנו ע"י חיים תבוניים כי אתה מבין שאין מצב שהפלא הזה שנקרא גוף האדם על מורכבתו לא נברא כך סתם באקראי..

אתה לא קונה את הבולשיט שהמדענים המטומטמים מנסים למכור לך על אקראיות ועל התפתחות..

אני להבדיל ממך, חוקר לעומקם של דברים..

ישן 02-02-2016, 13:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

כן אני יודע שאלוהים זה לשון רבים
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אתה יודע ש"אלוהים" זה בלשון רבים?"

כי המונח מתייחס לסך כל כוחותיו (הרבים) של הבורא..

יש לו גם שמות נוספים

אותיות הוי"ה או אדנ"י...ועוד הרבה.

אבל הוא מיוחד ואחד הכי אחד שאתה מכיר ויכול לתפוס בדעתך.

גם אתה אחד, וגם אני - אבל אנחנו חלק מקבוצה של בני אדם. הוא אחד מוחלט .

אתה שואל איפה הוא היה בשואה?

באותו מקום כשקמנו ממנה ובנינו מדינה בזכותו.

והיכן שהוא נמצא כשבכל דור ודור קמים עלינו לכלותינו...

אנחנו העם הכי נרדף בעולם ובכל זאת שורדים. איך אתה מתייחס לנתון הזה?

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 02-02-2016 בשעה 13:16.
ישן 02-02-2016, 14:02
צלמית המשתמש של רועי AZ

לבורא היגיון משל עצמו... המוח המאוד מצומצם שלנו
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אבל העליה החלה לפני מחנות ההשמדה..."

לא יכול לתפוס את כל הרצונות שלו, למעט את אלו שהוא פישט עבורנו בספר התורה.

אלוהים רוצה שתכיר בו. אתה מלכתחילה לא עושה את זה ועוד מצפה שייצור איתך קשר.

ההיסטוריה היהודית רצופה במיליוני חוכמולוגים כמוך שחשבו שאם הם רק יתעלמו אז הוא איננו.

תקרא מה כתוב באותו ספר תנ"ך מה קורה למי שחושב שהוא איננו או לא אלוהים שלו...

כפי שציינת, אחרי שנפל לך האסימון שנבראנו ע"י חיים תבוניים, אתה מוכרח לברר לעומק במה מדובר.

אין בעיה, אתה אומר חייזרים, איפה הם?

רגע, הם השקיעו כ"כ הרבה ביצירה שלנו ולא רוצים כלום..?

למה הם כיוונו בכל הבריאה הזו? סתם בראו והלכו להם?

ואולי הסיפור עם אלוהים חזק יותר ומוכח לאין שיעור הרבה יותר?

ישן 02-02-2016, 14:33
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

רועי, אם אני יושב איתך לקפה לשעתיים אתה יוצא בשאלה...
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לבורא היגיון משל עצמו... המוח המאוד מצומצם שלנו"

זה שאלוהים רוצה שנכיר בו הופך אותו לדעתי לאל כאפות, בטח הציקו לו הרבה כשהוא היה קטן.

בנוגע לשאלך האחרונה:

אחרי שהם סיימו את העבודה על הכוכב חור שלנו הם פשוט הלכו, מה יש להם להשאר?

הם הלכו לכוכב אחר בגלקסיה כדי ליצור גזע חדש של סאנג'רים, הם כנראה עשו לנו טובה ולא עשו פרמוט מחדש לכדוה"א לפני שהם הלכו.

אני באופן אישי לא יכול להבין איך אדם מסוגל להאמין שיצור על טבעי אחד יצר את כל היקום, ואת כל המיליארדי גלקסיות, ואת כל המיליארדי גזעים השונים.

חלאס, כמה פתי אפשר להיות?

לא יותר הגיוני לחשוב שגזע יותר מתקדם מאיתנו יצר אותנו, ולאחר שהוא עזב התחלנו לספר לעצמו סיפורים על מוצאנו?

ישן 02-02-2016, 12:53
  רם אדמון רם אדמון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.15
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אין הוכחה שאנשים ראו עצמים..."

יש עדויות של אנשים....וועדות חקירה ממלכתיות קבעו כי עצמים שנראו מקורם לא מכאן... וועדת חקירה ממלכתית היא האוטוריטה הכי מקובלת על בני האדם....אך לעתים האדם לא מוכן לקבל....היו עדויות על השמדה המונית של יהודים...אנשים לא רצו לקבל....היו סימנים כי המצרים עומדים לתקוף....אנשים סרבו לקבל...כולם ראו מה נפלט לאוויר במפרץ חיפה....ואנשים מאנו להבין................אם מישהו מכם יעיד בבית משפט כי ראה הרוצח....רק על פי עדותו יהרגו ה'רוצח' או יכלאו אותו עד סוף ימיו...............................מדובר בבני אדם,בחולשות של בני אדם,חלקם רואים, חלקם מדמיינים,חלקם שרלטנים.....ומי ששופט את סיפוריהם סובלים מאותם חולשות המפריעות להגיעה למסקנות אמת
ישן 02-02-2016, 13:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

העין מורכבת מכמה חלקים
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני חושב שאתה סובל מתסמונת טורט. ואני משוכנע שאין לך מושג מהי האבולוציה."

לחמית, קשתית, רשתית, קרנית ..

אתה יודע להצביע איזה חלק "התפתח" קודם?

העין מורכבת משני מיליון חלקים... ויש בה 126 מיליון קולטנים...

בריאות אדם בוגר יש בין 300 ל 450 מיליון נאדיות הנמצאות בנפח קטן יחסית שאם תחבר את כולן יחד תקבל שטח של מאה מ"ר ממוצע..

במוח אדם יש מאה מיליארד תאים המחוברים בינהם באלפי סינפסות..

לאור הנתונים הללו, אין לי מושג כבר איך לקשר בין זה לבין האבולוציה המחורבנת שלך וה"התפתחות" ולשאול את השאלה הנכונה או ההגיונית.

מבחינתי מיליוני חלקים/פעמים/כמויות שיש בגוף האדם והכל פועל יחד לכדי שלמות (באדם רגיל)

מבהיר לי את המשפט מ"בשרי אחזה אלוה"...

מי שרוצה ךראות את הבורא שיתבונן בתוך עצמו.

ישן 02-02-2016, 14:07
צלמית המשתמש של רועי AZ

מה משנה מה גישת הרבנים..?
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אגב, מהי גישת הרבנים לחוצנים?"

החוצנים יצרו אותנו, השקיעו כ"כ ואתה מחכה להתגלות שלהם? למה הם נעלמו מלכתחילה.

למה הם לא השאירו אחריהם איזה הוראות הפעלה משהו.?

האפשרות שלי התגלתה לפני אלפי שנים לאורך אלפי שנים, עד שרבו הלא מאמינים כמוך ושהחליטו שהוא איננו...

ישן 02-02-2016, 14:19
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה ההוכחה לפגם רצחני בייצור...
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "החוצנים בקשר איתנו כבר אלפי שנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
הם היו צריכים יצור בעל מנת משכל בסיסית שידע לתפעל מכשירים..

לגבי מנת המשכל שלך כל הפורום בטוח.. לגבי תפעול מכשירים, בדר"כ מתפעלי המכשירים לא חכמים במיוחד אם בכלל...

ישן 02-02-2016, 23:19
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בוא נעשה סדר
בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אבל זה לא מה שאמרתי נכון? אם..."

החוצנים התמקדו באפריקה כי שם היה את ריכוז הזהב הגדול בעולם, הם יצרו את בני האדם לפני בערך 300 אלף שנה, בני האדם עבדו כמו ניגרים וריכזו את הזהב בשער חלל ומשם זה נשלח לחלליות האם / כוכב אחר.

אחרי שהחוצנים סיימו לאנוס ת׳אמא של הכוכב, הם התחפפו, והשאירו כאן את היצורים המפגרים שהם בראו (אבות אבותינו).

מעבר לכך, יכול להיות שגזע חוצנים נוסף היה מעורב בכל הסיפור, שים לב שגם בספר האהוב עליך כתוב שהנפילים היו כאן הרבה לפני, ובעיקרון הנפילים הם צאצאי האלים (חוצנים).

נ.ב

תעשה לי טובה ובזמנך החופשי תכנס לאתר הזה:

http://michaeltellinger.com/

זה רק יעשה לך טוב.

ישן 02-02-2016, 23:38
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הזהב נוצר מחדש, יש על זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
הזהב נוצר מחדש, יש על זה מאמרים מדעיים...

לינק.
ציטוט:
גם אם יש היום יחסית הרבה זהב בעולם, סביר להניח שזה כלום בהשוואה למה שהיה בעבר (הכוכב שלנו היה בתולי).

אז למה אין עדויות היסטוריות לכרייה תעשייתית של זהב בניגוד ל, נגיד, ה"תיעוד" ההיסטורי של החלליות?
ציטוט:
אגב, יש תאוריה שאומרת שהמאגרים בפורט נוקס ריקים כי החוצנים לקחו הכל :-)

בסדר, יש תיאוריה שגורסת שעננים עשויים מסוכר. בשביל להתייחס לתיאוריה ברצינות צריך שתהיה לה אחיזה במציאות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 03-02-2016, 08:41
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]לינק. אז למה..."

אני יודע שכורים זהב נאריון, יצא לי לראות זהב במציאות (!). אבל אתה לא עונה על השאלות שלי:

1) לא סיפקת הוכחה שבעבר מיצינו את הזהב שלנו, החייזרים עזבו ואז הופ שוב צמח לו כל הזהב מחדש.

2) לא הסברת למה אם הזהב היה כ"כ חשוב לחייזרים שיצרו אותנו עד כדי כך שהם ייצרו אותנו רק כדי שנכרה להם זהב, האנושות מעולם, בשום שלב בהיסטוריה, לא השקיעה משהו שקרוב אפילו לאחוז אחד בודד מכל מרצה לכריית זהב.

3) אם יש כ"כ הרבה עדויות על חלליות לאורך כל ההיסטוריה שלנו, למה אין עדות בודדה על עבדים אנושיים שכורים זהב בשביל אדוני חלל?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 03-02-2016, 16:41
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 121 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני יודע שכורים זהב נאריון,..."

ציטוט:
אני יודע שכורים זהב נאריון, יצא לי לראות זהב במציאות (!). אבל אתה לא עונה על השאלות שלי:

1) לא סיפקת הוכחה שבעבר מיצינו את הזהב שלנו, החייזרים עזבו ואז הופ שוב צמח לו כל הזהב מחדש.

2) לא הסברת למה אם הזהב היה כ"כ חשוב לחייזרים שיצרו אותנו עד כדי כך שהם ייצרו אותנו רק כדי שנכרה להם זהב, האנושות מעולם, בשום שלב בהיסטוריה, לא השקיעה משהו שקרוב אפילו לאחוז אחד בודד מכל מרצה לכריית זהב.

3) אם יש כ"כ הרבה עדויות על חלליות לאורך כל ההיסטוריה שלנו, למה אין עדות בודדה על עבדים אנושיים שכורים זהב בשביל אדוני חלל?

לא יודע מה אתה רוצה ממני, אם תמשיך למחזר שאלות, אני פשוט לא אגיב לך יותר.

1. כבר נתתי לך תשובה על זה שהזהב נוצר מחדש, סיפקתי לך תמונות של מכרות זהב, והבאת לך קישור של החוקר מספר 1 בעולם שמתעסק בזה, מה עוד אתה רוצה, BJ?

2. כן הסברתי, הבהרתי לך שהם השתמשו בזה בשביל הגנה על האטמוספירה שלהם, איך אתה יכול לטעון שהאנושות מעולם לא חמדה בזהב?
זהב היא המתכת שגרמה להכי הרבה אסונות \ מלחמות \ שפיכת דם בהיסטוריה של המין האנושי.

3. מכיוון שהחוצנים התערבו בהיסטוריה האנושית מספר פעמים, בהתחלה זה היה לפני 300 אלף שנה כאשר יצרו אותנו לראשונה, ולאחר מכן זה היה כאשר בני האדם החלו לפתח ציוויליזציה (שומר), יכול להיות שבני האדם בתקופת שומר לא נחשפו למה שקרה באפריקה (אחרי הכל - יבשות שונות).

בכל אופן יש עדויות למטרופולין ענק של מאות ק"מ ושל אלפי מבנים ומכרות באפריקה שקשורים זה לזה, כולם מתוארכים לאיזור ה300 אלף שנה לאחור, אתה מבין שלפי המדע המודרני, באותה תקופה בני האדם עדיין התלבשו עם פרוות, צדו ממותות, והתגוררו במערות?

ישן 03-02-2016, 17:22
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אין לי תשובות להכל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני לא חושב שיש מישהו בעולם הזה שיש לו תשובות להכל.

בשורה התחתונה יש לא מעט תעלומות בעולם שעד היום לא הצליחו לתת להן מענה.

זה סבבה, רק שלך אין תשובות לכלום למרות שאתה טוען שיש לך תשובות להכל.
ציטוט:
אני לא מבין למה אתה גם לא מגיב לנתונים שאני נותן לך, למה אתה מתחמק מהאמת?

אני לא, אני אשכרה רציתי לנהל אתך דיון על הנושא מתוך עניין, אבל אתה אובייסלי לא מבין את התחום ולכן לא מסוגל לנהל את הדיון וחבל.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 03-02-2016, 18:15
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 126 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "תן לי דוגמא לשאלה אחת ששאלת ולא קיבלת מענה..."

אני אתן לך שלוש:

1) איפה ההוכחה שמחצבי הזהב של כדוה"א התכלו ואז צמחו מחדש בין לילה?

2) אם החייזרים יצרו את בני האנוש בשביל לכרות להם זהב, למה לקח לבני האנוש אלפי שנים מרגע היווצרים להתחיל לכרות זהב, ולמה בכל רגע נתון בהיסטוריה האנושות השקיעה פחות מאחוז אחד מכל המשאבים שלה בכריית זהב?

3) למה אין עדויות היסטוריות כתובות של שעבוד, כריית זהב והעברתו לגזע שליטים חוצני בעוד ש, כביכול, יש עדויות לדברים אחרים כמו נגיד ביקורים של חייזרים עם חלליות?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 04-02-2016, 08:22
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בשאיפה שתפנים משהו:
בתגובה להודעה מספר 127 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני אתן לך שלוש: 1) איפה..."

ציטוט:
אני אתן לך שלוש:

1) איפה ההוכחה שמחצבי הזהב של כדוה"א התכלו ואז צמחו מחדש בין לילה?

2) אם החייזרים יצרו את בני האנוש בשביל לכרות להם זהב, למה לקח לבני האנוש אלפי שנים מרגע היווצרים להתחיל לכרות זהב, ולמה בכל רגע נתון בהיסטוריה האנושות השקיעה פחות מאחוז אחד מכל המשאבים שלה בכריית זהב?

3) למה אין עדויות היסטוריות כתובות של שעבוד, כריית זהב והעברתו לגזע שליטים חוצני בעוד ש, כביכול, יש עדויות לדברים אחרים כמו נגיד ביקורים של חייזרים עם חלליות?

1.למה שתהיה הוכחה שמחצבי הזהב התכלו?
ישנן הוכחות להתיישבות ענקית באפריקה בתקופה מאוד עתיקה, התיישבות שמעטים מאוד החוקרים בעולם שייחסו לה חשיבות (בעיקר עקב קשיי הבנה), ככל הנראה לחוצנים הייתה יכולת למפות את ריכוזי הזהב בעולם, והם ראו שבאפריקה יש את המאגר הגדול ביותר, אז הם העדיפו להתמקד שם, מאשר במחצבים קטנים אחרים.
אחרי שהם סיימו לרוקן והם עזבו את הכוכב, הזהב החל להיווצר מחדש (והבאתי לך מחקר שמוכיח את זה), אך סביר מאוד להניח שכמויות הזהב הנוכחיות בעולם הן זניחות מאוד בהשוואה לכמויות האדירות שהיו אז (תחשוב שהעולם היה קיים במשך מיליארדי שנים, ואף אחד לא נגע במה שהצטבר שם).

2. איך הגעת למסקנה שחלפו אלפי שנים מרגע היווצרות האדם המודרני ועד לשלב שהוא החל לכרות זהב?
לדעתי הכרייה החל באופן מיידי, אולי לקח להם מספר שנים להגביר את הילודה \ ייצור בני האדם (הפריה מלאכותית וכ'ו).
בעניין כריית הזהב בתקופות המוקדמות יותר (נניח ב15 אלף השנים האחרונות), הסיבה לכך מקורה בכך שלבני האדם כבר לא הייתה גישה לטכנולוגיה שהייתה להם פעם, ולכן כריית הזהב הייתה קשה הרבה יותר (אפילו היום עם כל הטכנולוגיה המתקדמת שלנו - מאוד קשה לנו לאתר ולכרות זהב, מדובר עדיין בעבודה מאוד שחורה וקשה).
בני האדם לא ייחסו למתכת יותר מדי חשיבות, מעבר לשימוש בה בתור תכשיט ושיטת מסחר.

3. אני יודע שקשה לך לעשות את זה, אבל אם תכנס ללינק הזה:
http://www.viewzone.com/adamscalendar33.html
אתה תקבל תשובה לשאלה השלישית שלך, בין היתר יש שם ציטוט מהתנ"ך שמתייחס לזה.

ישן 04-02-2016, 08:46
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 128 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "בשאיפה שתפנים משהו:"

שוב, אני לא מבין אם אתה פשוט לא מזהה את הכשלים הלוגיים או שאתה בוחר להתעלם מהם או שאתה סתם מטריל.

אני אתן רק דוגמא אחת כי אין לי כוח כבר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בעניין כריית הזהב בתקופות המוקדמות יותר (נניח ב15 אלף השנים האחרונות), הסיבה לכך מקורה בכך שלבני האדם כבר לא הייתה גישה לטכנולוגיה שהייתה להם פעם, ולכן כריית הזהב הייתה קשה הרבה יותר (אפילו היום עם כל הטכנולוגיה המתקדמת שלנו - מאוד קשה לנו לאתר ולכרות זהב, מדובר עדיין בעבודה

אז לחייזרים האלה יש גישה לטכנולוגיה כ"כ מתקדמת שהם יכול לזהות שדווקא בכוכב שלנו יש הרבה זהב, נסעו לכאן מיליוני שנות אור, ייצרו גזע חדש לחלוטין של בע"ח תבונתיים מאוד מאפס למען מטרה אחת ויחידה- כריית זהב לגזע האדונים, אבל לא טרחו לצייד אותם בטכנולוגיה שתאפשר להם לבצע את המטרה היחידה שלהם בחיים ביעילות? אתה מבין כמה זה אבסורדי?

ציטוט:
3. אני יודע שקשה לך לעשות את זה, אבל אם תכנס ללינק הזה:
http://www.viewzone.com/adamscalendar33.html
אתה תקבל תשובה לשאלה השלישית שלך, בין היתר יש שם ציטוט מהתנ"ך שמתייחס לזה.

לא אני לא, יש שם רפרנס לזהב (וואו), לא לעבדים אנושיים שכורים זהב בשביל גזע שליטים חייזרי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 04-02-2016, 09:09
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בנתיים אתה זה שמטריל...
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "שוב, אני לא מבין אם אתה פשוט..."

כי אני נותן לך אינסוף תשובות והסברים, ואתה פשוט לא קולט.

בקיצור, זו הפעם האחרונה שאני מגיב לך כי גם לי אין כוח, אם אתה לא מתכוון באמת לקבל מידע אז שום דבר שאני אכתוב לא יהיה רלבנטי.

"אז לחייזרים האלה יש גישה לטכנולוגיה כ"כ מתקדמת שהם יכול לזהות שדווקא בכוכב שלנו יש הרבה זהב, נסעו לכאן מיליוני שנות אור, ייצרו גזע חדש לחלוטין של בע"ח תבונתיים מאוד מאפס למען מטרה אחת ויחידה- כריית זהב לגזע האדונים, אבל לא טרחו לצייד אותם בטכנולוגיה שתאפשר להם לבצע את המטרה היחידה שלהם בחיים ביעילות? אתה מבין כמה זה אבסורדי?"

מליוני שנות אור?
איפה אתה חי?
זכריה סיטשין מדבר בספרים שלו (שאגב המקור של הכל זה הכתב השומרי) שמקור האלים הוא מכוכב שנקרא "ניברו" והוא נמצא בקצה מערכת השמש הזה, הכוכב הזה שמכונה גם "PLANET X" נחשב במשך שנים רבות לסוג של אגדה, ורק בשבועות האחרונים הוא באמת התגלה.

בעניין יצירת החיים:
אתה כותב את זה כאילו מדובר במשהו מטורף, בשביל גזע שמתקדם מאיתנו באלפי שנים, ליצור מין חדש של בע"ח זה משהו מאוד קל, בדיוק כמו שלנו זה יהיה מאוד קל בעוד X שנים.

וכן, אחרי שהם גמרו לקחת את הזהב הם התחפפו, מה עוד יש להם לעשות כאן?

יש עוד מיליארדי כוכבים ביקום שדומים לכדהו"א, וגם משם אפשר לשדוד את אוצרות הטבע.

אגב, גם אם נשווה את אותם חוצנים למין האנושי, אתה תראה שקיים דמיון רב, חסרות דוגמאות בהסטוריה של המין האנושי שבני אדם מגזעים אחרים שעבדו בני אדם אחרים? (הלבנים באפריקה \ המוסלמים באפריקה \ הלבנים נגד האינדיאנים \ וכ'ו).

אגב,
מחקרים הראו כי קיימים פגמים גנטים בבני האדם, פגמים שלא מופיעים בבע"ח אחרים.

אבל אתה יודע מה?

על הזין שלי, לך תלמד את זה לבד...

ישן 02-02-2016, 23:39
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני חייב להבין שנייה, אתה..."

באמת שאני חושב שזאת שאלה מוזרה.
למשל אני חושב שכל האמונה באלוהים היא מגוחכת, אבל אני לא אלך ואשאל כל אדם שמאמין באלוהים אם הוא באמת מאמין בו או שזה בגלל שהוא טרול מעצבן.

אז אתה שאלת אותו אם הוא טרול כי כנראה שהאמונה שלו נשמעת לך מוזרה או מגוחכת, וזה רק בגלל שנולנו כולנו לעולם שמושתת על אמונות ישנות בנות אלפי שנים שכבר התקבעו לנו בתודעה.
ברור שלא יראה לנו מוזר לראות אדם מלפף על עצמו חוטי עור קוביות- כי אנחנו רגילים לזה.

תיקח קבוצת תינוקות ותגדל אותם בתנאי בידוד ומההתחלה תעשה להם שטיפת מוח שהצל שלהם הוא שד ואני מבטיח לך שהם יחשבו שאתה מוזר אם תגיד להם טועים (אולי אפילו יהרגו אותך)
ישן 02-02-2016, 23:42
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 149 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "באמת שאני חושב שזאת שאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
אז אתה שאלת אותו אם הוא טרול כי כנראה שהאמונה שלו נשמעת לך מוזרה או מגוחכת, וזה רק בגלל שנולנו כולנו לעולם שמושתת על אמונות ישנות בנות אלפי שנים שכבר התקבעו לנו בתודעה.

לא. זה בגלל שאני מכיר את נאריון.

ציטוט:
תיקח קבוצת תינוקות ותגדל אותם בתנאי בידוד ומההתחלה תעשה להם שטיפת מוח שהצל שלהם הוא שד ואני מבטיח לך שהם יחשבו שאתה מוזר אם תגיד להם טועים (אולי אפילו יהרגו אותך)

היי, גם אני מכיר את המערה של אפלטון!

בכל מקרה, שאלתי את השאלה בגלל שהתעניינתי בתשובות (שעוד לא קיבלתי עליהן תשובה) ולא מתוך התגרות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 02-02-2016, 20:23
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06

ההיפופוטמיות בקשר איתנו כבר אלפי שנים...

הדעה הרוווחת היא שמדובר במספר גזעים שונים, ושכמו בכל דבר בחיים - יש שמנות ויש כוסיות.

ההיפופוטמיות בראו את בני האדם בכדוה"א לפני מספר מאות אלפי שנים בשביל לבצע גידול קנה סוכר ותירס (בשביל ליצר סירופ תירס עשיר בפרוקטוז) (כנראה שזה היה יותר משתלם מלבנות רובוטים ייעודים).

הן היו צריכות יצור בעל מנת משכל בסיסית שידע לתפעל מכשירים, וככה נוצרו אדם וחווה.

יש לזה המון המון עדויות באפריקה, הנה גם צירפתי לך אחד לכייף (תשאל את הרב בהזדמנות מה הוא חושב):

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i.imgur.com/m7lT1Q1.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:24

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר