לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2016, 00:43
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אל תשכחו איפה קראתם את זה קודם - 2016 תהיה שנה פיננסית נוראית

הגרועה ביותר מאז 2008, ובין הגרועות בעשורים האחרונים.

יש ביוטיוב המון מידע בנוגע לזה, אבל הבסיס הוא בעיקרון שמדובר בשנת שמיטה שמיטה (7 שמיטות רצופות).

זהו מחזור של 49 שנים שהתחיל ב1967 (ששת הימים ואיחוד ירושלים) ונגמר ב2016.

לא רק שצפויה לנו שנה פיננסית מזעזעת, אלה גם צפויים אירועים קשים (מלחמות אזוריות שישנו את המפה).

אז לא, זה לא סוף העולם, אבל ללא ספק מדובר בשנה טעונה מאוד.

*למי שלא הבין, מי ששולט בעולם מייחס חשיבות לעניין השמיטה היהודי, ולכן חשוב להם לגרום לאירועים הללו לקרות ספציפית השנה.

זה נכון ששנה שעברה גם נחשבה לשנת שמיטה, ואגב הרבעון האחרון של 2015 היה גם גרוע מאוד מבחינה כלכלית, וזה היה למעשה הכדור שלג שהחל להתגלגל אל תוך 2016.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2016, 01:43
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "בנג'י, אם היית מקשיב לי היית מיליונר..."

אתה לא צריך שום עזרה של מוכר. פנה לבנקאי שלך, שיפנה אותך ליועץ השקעות, ותגיד לו שלא מעניין אותך מה המודלים הכלכליים שלו אומרים - אתה יודע משהו ששאר העולם לא - ולכן אתה רוצה לשים את כל המיליונים שלך על שורט על ת"א-25. לא מסובך! אל תשכח להגיד "אני בטוח!" שהוא ישאל אותך אם נפלת על הראש...

גם אני מחכה לתוצאות.

נ.ב. לכל מי שקורא הודעה זו - אין בכך משום המלצה לעשות שורט על ת"א-25. זה כדאי רק בעולם של Narion, לא שלכם. אם תפסידו את כל הכסף, אין לכם להלין אלא על עצמכם.

ישן 08-02-2016, 01:53
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "100% מהחומר שצפיתי בו הוא באנגלית..."

משום שהיובל (50 שנה, לא 49), לו היה נחגג היום, היה יוצא בפעם האחרונה ב 2004-2005 - שזה בערך לפני עשר שנים (או בערך בעוד 40 שנה). זה בכמה פספסת אותו.

אתה לא יכול לקחת מושגים כמו שמיטה ויובל, להגיד שהם קשורים למשהו, ואז לנקוב בשנים שהן לא זה ולא זה. It doesn't work !

נ.ב. ראיתי כמה דקות והספיק לי. נשמע כמו מיחזור של צייטגייסט. איך הוא דחף שם את השמיטה לא ברור לי. אגב, הוא לא אמר "שמיטה שמיטה", הוא אמר "סופר שמיטה". לא יודע מה יותר מגוחך, אבל לפחות נעמיד דברים על דיוקם.

ישן 08-02-2016, 10:39
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אל תשכחו איפה קראתם את זה קודם - 2016 תהיה שנה פיננסית נוראית"

הרבה מתאוריית הכלכלה ותורת המשחקים מבוסס על נבואות שמגשימות את עצמן.

אמונות הצרכנים לגבי מה שיקרה (למשל היווצרות מיתון) יכולה להביא לכך שהם יתנהגו בצורה שאמורה להגן עליהם ממיתון (יקנו פחות, יוציאו פחות כסף, ישקיעו פחות ויגדילו את החיסכון) וכתוצאה מכך מחירים יעלו, אבטלה תגבר (כי אין קונים לסחורה ואין השקעה בעסקים חדשים) והמשק אכן ייכנס למיתון.

הדבר נכון גם לגבי הודעות לתקשורת (הבעות אמון פומביות בכלכלת המדינה, דירוג אשראי ע"י חברות, הצהרות של ממשלה לגבי חוזק הכלכלה וכו') יותר משנועדו לתת אינפורמציה לגבי דעתו של מפרסם ההודעה, נועדו כדי לגרום למשקיעים או צרכנים להתנהג בהתאם להודעה ובכך לעזור לה להתממש.

אם אני אגיד שמנייה X היא השקעה טובה ואני נתפש בעיניכם כגורם אמין ומוסמך, סביר להניח שתרצו לקנות יותר ממנייה X (ביקוש עולה) והערך האמיתי שלה בשוק יעלה בהתאם.

כל הנ"ל נכון פי 100 כשמדובר בנבואות שחורות ושליליות, בני אדם "פוחדים" מהפסד הרבה יותר ממה שהם "נהנים" מרווח, והרבה יותר קל לנו להאמין בדברים שליליים, ולכן סיכוי גדול שהנבואה שלך תתגשם אם מספיק אנשים "יקנו" אותה.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

ישן 08-02-2016, 13:25
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אל תשכחו איפה קראתם את זה קודם - 2016 תהיה שנה פיננסית נוראית"

טוב, עשיתי קצת סיבוב להסתכל, כי אני כבר לא כל כך עוקב...

אירופה בקאנטים...
סין ויפן נראות בהתדרדרות עמוקה...
וארה"ב פשוט ניראת רע... ו volatile ... ועם נפחי מסחר לא בריאים בירידות...

וכולם גוררים אותנו...
הנה על הבוקר, אחרי הירידות פתיחת שבוע, הבורסה התחילה לעלות, ועכשיו אירופה גוררת אותנו...
גם זה שהדולר נפל 10 אגורות בשלושה ימים זה סימן רע...

מצד שני, זה אומר שלא יהיה משבר גדול. לא תהיה קריסה. מקסימום מיתון עמוק...

כמובן שמיתון עמוק בעולם רע לנו בטווח הארוך, אבל בטווח הקצר (שנה- שנתיים) ישראל יכולה להישאר כאי של יציבות... המדדים הכלכליים שלנו בסה"כ בסדר, ביחוד כשמשווים לעולם...

התחזית שלי היא כזאת: כלכלת העולם תרד. או שאולי היא תעלה. ואולי היא תעלה ואז תרד, או תרד ואז תעלה. וכלכלת ישראל תלך אחרי שאר העולם. או שלא.

ותאמינו לי, שזאת התחזית הכי נכונה ומדוייקת, שתקבלו בחיים שלכם מאנליסט כלשהו איי פעם.

אני כן מוכן להמר, שהתרסקות לא תהיה השנה... נקווה שלא אתבדה...

Disclaimer:
אין לי שמץ של מושג על מה אני מדבר.
ישן 09-02-2016, 17:42
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "או שתתחיל לדבר עברית או שתתחפף מהאשכול שלי..."

הסבר על חוזים.

בו נגיד שאתה בטוח שהדולר יעלה ויש לך עכשיו 1000 שקלים שאתה מוכן להשקיע.
אם תמיר את הסכום לדולרים והדולר יתחזק ב 5% תרוויח 50 שקלים.
וואו, מגניב, תוכל להזמין פיצה בלי תוספות.

לחלופין, בו נגיד שתמצא משהו שיהיה מוכן לקנות בשבילך דולרים בסכום של 100 אש"ח ובמקרה שהדולר יתחזק ב 2% בלבד אתה תרוויח 2000 שקלים (200%) אך אם תהיה ירידה של מאית אחוז בשווי הדולר תנתן אוטמטית פקודת מכירה ואתה תפסיד את כל ההשקעה שלך.
אפשר לסחור כך במטבע זר, בסחורות (נפט, זהב, חיטה והשד יודע מה)
ואפשר ללכת לקזינו ברומניה ולפחות להינות מכל החרא הזה

ישן 09-02-2016, 17:46

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הסבר על חוזים. בו נגיד שאתה..."

זה מסחר ממונף, זה לא חוזה...

חוזה זה יותר כמו פוליסת ביטוח... וגם אין עסקה אמיתית מאחורי החוזה (בהנחה שהמנפיק לא מתכסה)

ולהשקיע בחוזים זה מטומטם בפני עצמו, אבל יש לזה הרבה שימושים באסטרטגיות יותר מורכבות...

לדוגמה אם היית מתחלק על השכל ומחליט להשקיע בשורטים על הנאסדק, אחת מהאפשרויות שלך להגן על עצמך מלצאת עני, היא לקנות אופציות הפוכות על הנאסד"ק....

או אם אני יבואן, ולוקח שקלים, קונה דולרים, קונה דילדואים, ואז מוכר אותם בארץ בשביל לקבל שקלים, אני יכול להשתמש בחוזים על השקל/דולר בשביל להגן על עצמי משינויים בשער...

נערך לאחרונה ע"י Benjamin Willard בתאריך 09-02-2016 בשעה 17:49.
ישן 10-02-2016, 21:25

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "סבבה, אבל יש אופציה באפליקציה לצאת ברווח..."

ו.... יש עוד בעייה בשורט אמיתי (לא תעודת סל) אתה יכול להפסיד אינסוף כסף...

(Naked short לא ממונף לצורך הפשטות) אם נניח שמכרת את נכס הבסיס שלך ב100 ש"ח, ובמקרה נכס הבסיס שלך הכפיל את ערכו, אז אתה הפסדת 100 ש"ח. אם הוא שילש את ערכו אז אתה בחוב של 100 ש"ח, כלומר תצטרך לשלם 200 ש"ח בשביל לסגור את הפוזיציה.

וזה דיי אפשרי. כל משבצת בגרף למעלה זה המדד של הנאסד"ק מכפיל את הערך שלו... אבל במקרה של הנאסד"ק יקח לו הרבה זמן להכפיל את הערך שלו (כל משבצת מאוזנת זה שנה).

אבל לדוגמה, אם אתה עושה שורט ממונף פי 3 בשווי של 100 ש"ח על מניית נפט, כי אתה חושב שמכיר הנפט יורד והמנייה שלהם תיפול, ופתאום אותה חברה מפרסמת שהיא מצאה נפט במפרץ מקסיקו, והשווי שלה מזנק ב 33% (אפשרי לחלוטין), אז ההשקעה שלך נמחקת .
ישן 11-02-2016, 23:03
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
הפסדתי 500 ש"ח...
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אולי בסוף תהיה צודק..."

וזה דווקא אחרי ששיחקתי עם שורטים וקניות במספר מניות ואחרי מספר שעות דווקא הייתי באיזור ה700 ש"ח.

המניה האחרונה שלי באותו יום הייתה בגרף של ירידה, ושניה אחרי ששמתי כסף הבת זונה התחילה לעלות, ולא עצרה, וזה רק החמיר.

ואז פלוס 500 ימח שמם נזכרו לתת לי פאקינג התראה שאם אין לי מספיק בטחונות אני מאבד את הפוזיציה ואז כל הכסף הולך לאיבוד (גם אם המניה יורדת בחזרה מתחת לקו השורט).

אז הפסדתי את הכל, כי לא ידעתי שיש את הכלל המטוטמם הזה.

האם זה עובד בשיטה הזאת בכל העולם?

או שזה רק הברקה ישראלית?

נצל"ש

בקטע המלחמות שהבטחתי לכם:

1. ישראל קרובה מאוד לצוק איתן 2.0 עם חמאס (עניין של שבועות \ חודשים בודדים).

2. ערב הסעודית קרובה לשליחת כוחות לסוריה, ואם ארה"ב תתערב גם, אז כולנו הולכים להימחק.

תזדיינו כולכם, הנבואה שלי התגשמה, לאור זאת, אני חושב שמן הראוי ששימי יקדם אותי לדרגת אדמין, ושיהיה לי ציור של עלה פלטינה ליד הכינוי, תודה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-02-2016, 20:59

בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אוקי, מה לדעתך הכי טוב?"

1. אני לא יודע איפה כדאי לך להשקיע...
עם הכסף שלי תמיד הייתי מאוד סולידי, יש לי תנאים בסדר מהבנק, ובשביל ה 10- 15 תנועות שאני עושה בשנה זה בסדר...

והדברים שאני מכיר מהעבודה לא מתאימים לך, או סתם זבל...

2. תתרחק מכל ברוקר שמצהיר על "אלגוטריידינג" או "מסחר רובוטי" כמו מאש:
http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1001092151

הקשר בין מה שברוקרים קטנים מפרסמים כ"מסחר רובוטי" ואלגוטריידינג אמיתי נע בין מקרי ללא קיים.

3. גופים גדולים בשוק בהחלט משתמשים באלגוטריידינג, גם בתור כלי מסייע החלטה, וגם בשביל מסחר ממש.
אתה יכול לראות רובטים כאלה בלייב : קפיצות בנפח מסחר, הצעים או ביקושים מאוד מהירים, פקודות שמבוטלות במהירות, הזרמת פקודות במרווחים קבועים של מניות, כסף, או זמן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:25

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר