לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2016, 21:12
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "שאלה לא ממש נכונה"

אני לא מדבר על אירוע אמת שעכשיו קורה והם הכוח הזמין ביותר, אני שואל האם נכון וראוי שפלס"ר של חטיבת חי"ר (עם כל הכבוד האמיתי מאוד שיש לי לפלס"ר גולני ולמה שהם עושים) יתאמן בהתערבות ולוט"ר, על חשבון לימוד עבודת הסיור, התמקצעות באיסוף, בניתוב, בהכוונת האש ובכל הדברים שבאמת משנים במלחמה ולשמם הוקמה פלס"ר / גדס"ר גולני.

עם כל התחרות הבריאה ההיסטורית שיש להם עם אגוז ועם יחידות מיוחדות אחרות, עם כל המורשת והרצון להיות מספר 1, אני שואל ברצינות אם מח"ט גולני שייכנס ללבנון ירגיש בנוח שהפלס"ר שלו התאמן על חילוץ בני ערובה ולא על תפקידי הפלס"ר הקלאסיים. האם גם פלס"רי נח"ל, גבעתי וצנחנים צריכים עכשיו להיות צוות התערבות לעת מצוא? האם בהכרח חייבים לעשות את הקפיצה הלוגית שפלס"ר חטיבת חי"ר = כח איכותי = סיירת = יחידה מיוחדת = צריכים לעשות הכל? אולי פלס"ר שריון גם יצטרפו לחגיגה?

ברור לי שאני לא מגלה את אמריקה או אומר משהו שלא נאמר פה עשרות פעמים אחרי 2006, השאלה אם מישהו בצה"ל מקשיב, או שחזרנו לכך שמי שרוצה שסיירת אשכרה תסייר ותתעסק במקצוע שלה הוא ג'ובניק שלא מכיר בגדולה של הלוחמים האמיתיים שיודעים הכל?

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר