לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2016, 18:39
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
מבולבל בכאב לב כואב לי לומר לך ששוטרים פוחדים מתלונות שווא או אמת
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב ""מנאייקים" הוא ביטוי לא ראוי"

העובד הזה עשה משהו כנראה והתוכן שבנגמין היקר כתב לא ראוי בכלל במיוחד כאשר מדובר במגזר המדובר וכל תלונה והשוטר מעוקב בדרגה, שכר ואחרי הזיכוי הוא לא מקבל פיצוי בכלל.

עכשיו אם השוטר נמצא אשם, הוא מקבל עוד כמה שנים עונש יכול להיות ולא מוותרים לו על הזמן שהוא כבר עוקב בשכר ודרגה בניגוד לאדם רגיל.

אתה יודע כמה שוטרים טובים פרשו מהמשטרה בגלל זה קנגס?

מי אוהב לצעוק לכולם מדינת משטרה ואלימות מצד המשטרה את הדברים האלה לא אוהב לומר באופן ברור
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2016, 20:34
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לא קראת מילה 1 מה קורה לשוטר שמגישים נגדו תלונה אני מבין"

גלובס מציגים סטטיסטיקה של תוצאות התיקים במח"ש. איך זה סותר את מה שכתבת, שלא בטוח שקשור לעניין?
נראה לך הגיוני שאחוזי סגירת התיקים ללא כלום כל כך גבוהה? כשאנחנו רואים את ההתנהגות של המשטרה שלנו?

ומילה לך ולשאר ימנמני הפורום- אתם חוגגים ועולצים כשערבי כזה חוטף מכות רצח, או הפגנה של שמאלנים מפוזרת בכוח. תזכרו שלא פעם אלו שחוטפים מהמשטרה בצורה הקשה ביותר הם דווקא אנשי ימין (תראו את עמונה לדוגמא), ויש לי תחושה שלא תצוצו להגן על השוטרים במקרה כזה. תזכרו את התגובות שלכם כשמישהו ייכנס חזיתית באלה משטרתית או בסוס בעת פינוי מאחז, או חשוד בטרור יהודי יורחק ממקום מגוריו בגלל חשד ערטילאי, או כשח"כ טרי יורחק מהר הבית על ידי שוטרים עצלנים רק כי העז למלמל מתחת לשפם.
ישן 28-05-2016, 22:30
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אהההה... הבנתי אותך...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "בעיקר אני מתכוון לפינויי..."

ומה רע ב"ללכת לפתרון הקל" כדי למנוע הפגנה שעצם קיומה עשוי להביא לפגיעה בסדר הציבורי / פגיעה ברכוש או בנפש?... או שמא בעיניך ועל פי ההגיון שלך בשם הדמוקרטיה זה בסדר? הכל מותר....
אגב, יודע כבודו לומר כמה בקשות לעריכת הפגנות נדחות לעומת כמה שמאושרות?
חביבי, "משטר דמוקרטי" הוא אינו אנרכיה ! בשם הדמוקרטיה אתה לא תסכן איש ולו בגלל שבא לך להפגין, מה לעשות... ככה זה כאן, ככה זה בכל העולם!
כנראה שעל מנת שתקבל את הפרספקטיבה הנכונה כדאי שתיסע להפגין קצת ברוסיה או סין.... כשתחזור תגיד אלף פעמים תודה על ההתנהגות וההתנהלות של משטרת ישראל בכל הקשור לענייני הפגנות...וכן, היות ותגיד עכשיו שאלו לא המדינות אליהן אנו רוצים להדמות הייתי מציע לך לבדוק איך מפזרים הפגנות גם בלא מעט מדינות מערביות....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 28-05-2016 בשעה 22:33.
ישן 28-05-2016, 23:19
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

"נכנעים לטרור"???? "מתאמצים קצת"?.... תגיד לי, על מה אתה מדבר!
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אז מתאמצים קצת ומגנים על..."

מה נראה לך? שמישהו במשטרה חושש להתעמת? מה שאתה מציג פה זו את אותה נקודת מבט צרה וחד צדדית להפליא שכל כך אופיינית למי שאין לו ממש מושג על מה למה ואיך !
אני לא אלמד אותך, אין לי את הזמן, זה לא תפקידי והאמת... זה גם לא ממש יעזור....
אבל תנסה להבין שאותך כמי ש"רק" רוצה להפגין לא ממש מעניין את מי שיושב בפיקוד המשטרה וצריך לדאוג לעוד מליון ואחד דברים כדי לאפשר לך את זה! אף אחד לא מחפש "לברוח" ולא "עבודה קלה" אולם אם ההפגנה שלך תהווה סיכון ובסופו של דבר מבחינת יחס "עלות תועלת" יסתבר שקיומה הוא בעייתי עבור הנושאים עליהם אמונה המשטרה, היא או שתאושר בתנאים מסוימים או שלא תאושר כלל מה שיביא אותך כמובן לטעון ל"סתימת פיות"... אז תטען.
ותגיד לי, מה זו השטות הזו בעניין המיסים?... אתה קראת מה כתבת?... כספי הפיצויים יצאו מכיסך ולא מכיסי?... באמת?... אתה בטח גם מאלה שעדיין בטוחים ששוטר מרוויח לכיסו את כספי הדוחו"ת שהוא ממלא, לא?...

ישן 28-05-2016, 22:59
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב ""בעיקר בזכות בתי המשפט"? באמת? ...."

העניין זה לא הפגנה של 18 שמאלנים, או 32 ימנים...

העניין זה ההפגנות הבעייתיות, הגדולות, אלה שמאיימות להפר את הסדר הציבורי, ואלה שעליהן המשטרה מפחדת לאבד שליטה...

משתי סיבות:
1. כי זכויות אזרח, ובכלל, ובמיוחד חירות, תמיד נמדדות בקצבות הקיצוניים. לא בזכות הדיבור שלי בסלון, או לתלות תמונה של דאלי בחדר, אלא אצל הפסיכית שמחרבנת על הדגל, או זה שמשווה את כולם לנאצים, או קורא להקים את מלכות יהודה.

הקיצון מגן על הזכויות של הכלל...

2. כי אלה בד"כ ההפגנות על נושא חשוב מבחינה ציבורית, אלה שמצליחות לעורר הרבה קהל, או קהל מאוד משולהב.

ובכל זאת,
יש אנשים במשטרה עם שכל, ושמבינים את זה טוב מאוד. גם אם לא תמיד הם הקול הבולט...
ישן 28-05-2016, 23:04
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

תגיד לי בבקשה... אני מניח שאתה זוכר את אותה הפגנת האתיופים בככר רבין...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "העניין זה לא הפגנה של 18..."

הפגנה שהתארגנה כנגד כביכל... "האלימות המשטרתית נגד האתיופים"... אתה יודע בבקשה לומר לי אם הפגנה הזו (שללא ספק עונה לתיאור..."ההפגנות הבעייתיות, הגדולות, אלה שמאיימות להפר את הסדר הציבורי, ואלה שעליהן המשטרה מפחדת לאבד שליטה") נערכה בשעתו ברשיון?
אתה יודע מה היו ההגבלות והסייגים שהוסכמו אז בין הצדדים כתנאי לקבלת הרשיון להפגין?...

ואני עדיין שואל אותך, כמה הפגנות אושרו על ידי המשטרה ללא צורך בהתערבות בתי המשפט לעומת כאלה שכן?...

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 28-05-2016 בשעה 23:06.
ישן 28-05-2016, 22:43
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "גלובס מציגים סטטיסטיקה של..."

ציטוט:
ומילה לך ולשאר ימנמני הפורום- אתם חוגגים ועולצים כשערבי כזה חוטף מכות רצח, או הפגנה של שמאלנים מפוזרת בכוח. תזכרו שלא פעם אלו שחוטפים מהמשטרה בצורה הקשה ביותר הם דווקא אנשי ימין (תראו את עמונה לדוגמא), ויש לי תחושה שלא תצוצו להגן על השוטרים במקרה כזה. תזכרו את התגובות שלכם כשמישהו ייכנס חזיתית באלה משטרתית או בסוס בעת פינוי מאחז, או חשוד בטרור יהודי יורחק ממקום מגוריו בגלל חשד ערטילאי, או כשח"כ טרי יורחק מהר הבית על ידי שוטרים עצלנים רק כי העז למלמל מתחת לשפם.

ממש לא רק.
היום זה ערבי. מחר זה אתיופי, כי במשטרה חושבים שזה לגיטימי לדפוק מכות באתיופים. אח"כ זה רוסי כי הוא בטח שיכור. אחרי זה מחשמלים מתנחל עם טייזר סתם כי ככה. ואז דופקים מכות לשמאלני בהפגנה. ובסוף יגיעו גם אלי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:17

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר