לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2016, 22:45
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "ומה נתח השוק שלהם עד עכשיו?"

קודם כל, x86 מת. זצ"ל.

אתה מתכוון ל x86-64 . או בשמו המקורי amd64 . שזאת הייתה הפעם האחרונה ש amd הוציאה משהו בעל ערך.

דבר שני, כמו שלאינטל פעם ההשתלטות על שוק ה PC הובילה להשתלטות על כלל השוק, באותו אופן arm שולטת היום בשוק המובייל. זה אומר שלינוקס ו bsd תומכים ב arm בצורה מיטבית, וכנ"ל כל מה שרץ עליהם. ומיקרוסופט מוציאים גרסה של חלונות ל arm יענתו windows rt גם אם היא אינה first class citizen .

בתכלס אין שום מניעה טכנית להריץ שרת לינוקס על arm עם רוב ה stacks. חלונות לא שם עדיין, והדרך כנראה לא פשוטה.

הנקסוס 6p כבר מריץ מעבד 64 ביט וזה העתיד/ הווה של arm בכלל. ה ARMv8-A כבר היום מוביל את השוק.

וכבר מסתובבים להם מעבדי arm 64 עם 60+ ליבות, לוחות שמיועדים ל2 כאלה, וכמערכת מספקים נתונים פסיכיים של mips לוואט, לשקל, ול btu . ובל נשכח מעבדים ב 10 ננו.

אתה מדבר על profit margin, אבל שוכח את החשבון של ה bulk. אינטל איבדו שוק שההכנסות ממנו הן עצומות. ו arm נתמכת ועובדת בשיתוף פעולה עם מספר תאגידי ענק, שדי נמאס להם מאינטל. והיום זה האיום העיקרי על אינטל.

בכל התחום של לפטופים עד שרתים amd לא מהווים תחרות לאינטל כבר שנים. והסיכוי שהם יצליחו להציב תחרות בכל החזית דיי לא קיים. ופה לפחות עד שמיקרוסופט ישקיעו בלהעביר את windows בגרסתו המלאה ל arm אינטל בטוחים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2016, 00:02
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
על ARM בעיקר מדברים, אף אחד בעולם לא הולך עליו
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "קודם כל, x86 מת. זצ"ל. אתה..."

כתחליף רציני ל AMD64 (שהוא רק אחד מהדברים ש AMD הכניסה לשוק לפני אינטל, למשל ריבוי ליבות אמיתי, חיבור ישיר לזכרון, ועוד) - לפחות לא בעתיד הנראה לעין.

דבר איתי כאשר המחשב האישי שלך יהיה arm.

כפי שאמרתי, גדולים וחכמים ממני כאשר הם נאלצים לבחור הם בוחרים ב x86, לפחות לשנים הקרובות, ראה את קיצור תולדות ה winRT, בא, לא תפס וצומצם לגודלו הטבעי - טלפונים. מצד שני ה x86 לא הצליח לחדור לטלפונים. בינתיים תיקו.

כאמור, נתח השוק של ה ARM מחוץ לעולם הסלולר לעת עתה הוא אפס מבחינה מעשית למיטב ידיעתי, אם אתה מכיר מציאות אחרת, אנא שתף מקור.

ישן 01-06-2016, 11:05
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "יום הדין מגיע, יום נקם ושילם, AMD ZEN מתקרב"

דווקא חיכיתי להצהרה הרשמית של ביצועים לפני שאני מתרגש...
ציטוט:
The new AMD A9 APU also performs well against the competition, providing up to 27% faster graphics performance than the Intel Pentium-4405U10 and even rivaling the Intel i3-6100U with competitive graphics11 and system performance12, but with up to 1.2 GHz faster CPU speed13.

http://www.amd.com/en-us/press-rele...-2016may31.aspx
לא נפלתי... בלשון המעטה,
ביצועים טובים מדור 4 ושווי ערך למעבד ה i3 של הדור הנוכחי?
הם עדיין מאחור, אולי מצמצמים את הפער לדור אחד, אבל עדיין מאחורי אינטל, בטח כשהם צריכים מהירות שעון גבוהה יותר כדי להגיע לביצועים האלו

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 01-06-2016 בשעה 11:06. סיבה: שכחתי לינק, כמובן
ישן 01-06-2016, 13:04
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הציפיות של חלק מהאנשים הן לא ריאליות"

אין לי ספק ש AMD מחזיקים יפה עם התוכנית העסקית שלהם, התגובה שלי הייתה לגבי ה"מוצר תחרותי"
הם לא חזקים מIntel, חומרה שמשתמשת במעבדים שלהם לרוב (או היתה? שנים שלא הרכבתי מחשב תומך) יקרה יותר והביצועים יחסית למחיר לא שווים את זה.

אז כן, אני לא מצפה שיוציאו מעבד ב1700$ כמו המתחרה שיש לו 10 גרעינים ו-20 פתילים ויכול להריץ קריסיס 3 על הגדרות גבוהות בזמן שהוא מרנדר סרט אנימציה מציאותית עם תמיכה במציאות מדומה ברקע ומנגן את המוזיקה שלי מהענן וכורה ביטקוין בקצב סביר, אבל אני כן מצפה שבאותו תג מחיר של 300$ ייתנו תמורה זהה אם לא טובה יותר משל אינטל כדי שאוכל לחשוב עליהם כאופציה, בינתיים המגרעות עולות על הייתרונות, ואני מקווה שפה זה יישתנה כי תחרות זה תמיד דבר טוב

ישן 01-06-2016, 16:02
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
מהסתכלות בביצועים שבTOMS HW נראה שזה לא המצב
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "חזרה למשחק?! יש לאינטל..."

המעבדים המובילים הם של אינטל,
אבל מעבדי AMD המובילים מצליחים להתברג בתחתית מעבדי i7. לפני
http://www.tomshardware.com/charts/...h-R15,3694.html

השאלות הן:
האם AMD הם יותר COST EFFECTIVE: האם מחשב עם מעבד של AMD יעלה יותר או פחות מחשב דומה עם מעבד מקביל של אינטל?
באילו קטגוריות מעבדים זה המצב?
והאם הם יצליחו לשכנע מספיק לקוחות בכך?

כרגע המצב משתפר מבחינת AMD, והמכירות שלהם עולות,
אבל נראה שהם עולות בעיקר בגלל המכירות של פלטפורמות משחק המכילות את המעבדים שלהם.
והרבה פחות מכירות של מעבדים למחשבים.
בסך הכל אינטל מוכרים 400 מליון מעבדים בשנה
AMD מוכרים 50 מליון. רובם לפלטפורמות משחק.

מה קרה?
אינטל קיבעו את המותג וצורת החשיבה שלהם על השוק. אנשים חושבים היום אם לקנות מעבד i7 i5 i3 i2 מאיזה דור, עם טיפה משחק בתדר.
כשאתה קונה AMD המשוואה הזו יותר מסובכת, אז מעטים נכנסים לטבלאות השוואה ושוקלים אותם כאופציה (במיוחד כשאתה לא יודע איזה benchmark מתאים לתוכנות שלך).
אבל יצרני פלטפורמות משחק הם לא פרייארים. הם לא בוחרים במעבד נחות ויקר סתם כך.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 01-06-2016 בשעה 16:05.
ישן 01-06-2016, 23:23
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
אתה ממש לא מעודכן
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "חזרה למשחק?! יש לאינטל..."

אינטל לא נמצאת בעידן הפנטיום 4, זה עולם שונה לגמרי:
אינטל מורשעת בעבירות על חוקי מסחר לא הוגן במספר מדינות בעולם, התרגיל הזה לא יחזור על עצמו.
אינטל ננגסת (באופן יחסי) עלידי מעבדי ARM
קיטון במוצרי PC (באופן יחסי ולעת עתה)
אינטל מפטרת אלפי עובדים רק בזמן האחרון,
עולם בו ל AMD נגישות לטכנולוגיות ייצור דומות לאלו של אינטל ללא המשא הבלתי נסבל של בניית מפעלים בעצמה (מה שהוריד אותה על הברכיים בעבר),
בעולם בו ל AMD שיתופי פעולה עם ענקיות מחשוב כמו מיקרוסופט, sony ו apple.
והכי חשוב, עם עיצוב מנצח ! הזן.

שורה תחתונה - מחשב חדש עוצמתי בשבילי (בבית ובעבודה) - עידן חדש בשוק המחשוב בפתח - התחרות חוזרת ו ל AMD מוצר מנצח (ללא תלות ברמת הביצועים המדויקת, כבר די ברור שזה יהיה באותה רמה פחות או יותר מול המעבדים הטובים ביותר של אינטל)! זה לא שידור חוזר של בזיון הפנום.

ישן 02-06-2016, 18:18
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
מבולבל אני לא מעודכן? אתה בטוח?! אני עובד בחברה סיטונאית אחת הגדולות בשוק ואתה לא מעודכן
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אתה ממש לא מעודכן"

כנראה. כאשר חוץ מניידים זולים בלבד amd לא קיימים בשוק כיום.

מדובר בחברה סיטונאית ש i7k נמצא אצלה במלאי מוכן ומורכב בעשרות יחידות מינימום תמיד מוכן ואני עוד לא מגיע לשרתים, מחשבי חברות/מחשבי חבילה, i5 ו i3 של מלאי רגיל ועוד לא הגענו למעבדים של אינטל עם l2 ו l3 יותר גדולים מהרגיל ולכן המעבדים האלה גם יותר יקרים מהמעבדים הרגילים של אינטל.

זה שאינטל מפטרת אנשים לא אומר ש amd באמת במצב שאתה מתאר אותה בהודעות שלך נכון להיום. אני מבין שאתה רוצה לשווק את amd בכל מחיר, אבל אתה כותב דברים לא נכונים תפוחים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 02-06-2016, 17:36
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "זה לא זן ! אל תבלבל, הזן עדיין לא הושק, לפחות עוד כמה חודשים"

אחלה, קיבלתי את התיקון ונכנסתי ללינק
ציטוט:
AMD’s Zen Eight Core CPU Delivers Double The Performance Of The FX 8350, A Real Challenger To Intel’s i7 5960X Extreme Edition

נשמע מצויין, בוא נראה מתי יצא המעבד של אינטל שזה החדש נותן לו פייט מרשים
Launch Date Q3'14
http://ark.intel.com/products/82930...-up-to-3_50-GHz

אז הם מצמצמים את הפער לטווח של שנה וקצת?
אל תבין לא נכון - אני מריע לunderdogs, אבל זה מרגיש לי כמו משחק בנתונים כדי להציג תמונה שונה.
בדרך כלל כשאני מחפש השוואות יש 3 קריטריונים אפשריים:
1. רכיבים שיצאו באותה תקופה.
2. רכיבים שווי-ערך ביכולות שלהם פחות או יותר.
3. רכיבים שווי-ערך במחיר שלהם, פחות או יותר.

בכול מקרה אני מצפה לדעת לפי מה הם עושים השוואה בהתאם למה שמעניין אותי (1 לחדשות, 2 ו-3 לבניית מחשב), אבל כשנותנים לך חדשות על מוצר חדש ומשווים אותו למתחרה - הגיוני שההשוואה תהייה למשהו שיצא באותו הזמן, לא?

זה לא נקם ולא כלום, אולי ניצנים של תחרות בריאה, אבל נחכה למחיר וליחס מחיר <--> תמורה כדי לעשות החלטה למי שיש לו סכום מוגבל לשדרוג מחשב

ישן 26-10-2016, 18:26
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "רשמי, זן שולחני יגיע מוקדם בתחילת 2017"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תפוחים
אירוע השקה ב CES וזמינות בהיקף רחב בחודש 2

זן לשרתים ברבע 2

מקור
http://wccftech.com/amd-confirms-zen-launch-q1-2017/

עוד 3 חודשים ...

בשנים שמחכים ועוד יחכו למוצר המנצח של AMD כבר יצאו 6 דורות של מעבדי Intel Core.
אינטל הוציאה טכנולוגיות ש-AMD רק חושבת עליהן (TSX) או אפילו לא הגיעה לשלב של לחשוב עליהן (SGX).
עבר כל כך הרבה זמן שאינטל הספיקה לפתח את מודל ה-Tick-Tock ואז לסחוט אותו כל-כל חזק שהם נאלצים לשנות עם היורשים של Skylake.

ואיפה AMD? עדיין מנסה לעשות מעבד קוסט-אפקטיבי...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:02

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר