לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2016, 09:21
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מיכל רוזין ממרץ התבטאה בנושא"

למה גינוי זה טפשי?

אם גינוי בהקשר הזה הוא טיפשי אז גינוי מעצם היותו הוא טיפשי ולכן הארגונים הללו הם טיפשיים בגלל שהם טורחים לגנות כל יהודי שמתנהג בגסות לערבי, אפילו אם אין מניע "לאומני".

הייתי מעריך את מרצ (כשם מטרייה לארגוני, מפלגות ואישי השמאל הקיצוני) אם הם היו פשוט אומרים את האמת. אנחנו (כלומר הם) גזענים, לכן אנחנו מגנים יהודים שמתנהגים אפילו קצת לא בסדר כי מהם אנחנו מצפים להתנהג כבני אדם. את הערבים אנחנו רואים כחיות ולכן כשהם מתנהגים ככאלה אנחנו לא מופתעים ולא מאוכזבים ולכן גם לא מגנים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2016, 12:44
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
למה? כי זה מובן מאליו שהם יהיו נגד אונס
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "למה גינוי זה טפשי? אם גינוי..."

לצערנו, זה לא חריג שיש מעשי אונס בכלל, ומהם מחרידים ביותר. לא שמתי לב שארגוני נשים או מר"ץ מגיבים לכל מקרה אונס כזה, ואין סיבה שיעשו זאת. מגיבים כאשר יש לזה רלוונטיות-למשל אם בית המשפט מקל על עונשו של אנס או מזכה אותו, או כמו במקרה הזה (התגובה של מיכל רוזין), כשהמשטרה הסתירה שהיה אונס.
לגינוי יש משמעות בעיקר כאשר המעשה השלילי בוצע על ידי הצד שלך (ואתה מצופה להתנער מהמעשה והלבהיר שאתה דוחה אותו מכל וכל) ולכן מר"ץ מגנה יותר פגיעה של יהודים בערבים. לגנות מעשה שבוצע נגד הצד שלך זה טריוויאלי וחסר משמעות.

ולא שגם זה משנה במיוחד. אני מניח שגם אם מר"ץ הייתה מגנה בכל תוקף לא היית מרוצה מהם במיוחד. יתרה, כבר היו מספיק כאלו שהיו מוצאים פגם בכך שהגינוי לא היה מספיק חריף וכו'. כפי שעשו לח"כ הורביץ בזמנו כשגינה אלימות נגד הומוסקסואלים בחברה הערבית.
ישן 26-05-2016, 13:25
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מיכל רוזין ממרץ התבטאה בנושא"

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

ישן 26-05-2016, 13:55

הנקודה שלי היא, שלמרצ יש שתי אג'נדות רלוונטיות : פמיניזם, ושלום ודו קיום.

בשם הראשונה הן מתבטאות ומגנות על כל רמז לצל של אלימות נגד נשים, או כל דבר נגד או לרעת נשים: אפליה, אלימות, הטרדה, משכורות, מספר הנשים בכנסת, זנות, וכו', וכד'. ועם חלק גדול מהאג'נדה הזאת אני מסכים... מה שבגבולות ההגיון .

אבל, כשיש התנגשות בין שתי האג'נדות הללו, לדוגמה כשהערבים מתעקשים להתנהג בצורה שחיילים של גינגס ח'אן היו מתביישים בה, מר"צ שוכחים את האג'נדה הראשונה, ומתמקדים באיך לא ללבות את "רוחות השנאה". ושילכו לעזאזל קורבנות האלימות הלאומנית הפסיכוטית של הערבים.

מה זה נערה נכה, שנאנסה באכזריות ע"י כנופיית פורעים ערבים? למי אכפת ממנה או מהמשפחה שלה? זה הרי מתגמד מול הדו- קיום המיוחל... שאז כשיבוא הדו קיום, יוכלו מוסלמים לקרוא בגלוי לאלימות מינית כלפי הכופרים ושרלילותיהם, כמו שדעא"ש כבר עושה, או כמו שכבר נפוץ ומקובל באירופה.
ישן 26-05-2016, 15:07
מנהל

לא מדויק ובמידת מה סותר מה שהעלת בעצמך כאן
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "הנקודה שלי היא, שלמרצ יש שתי..."

אני אסביר:
ראשית, יש למרץ עוד כמה אג'נדות בולטות כגון זכויות הקהילה הלהט"בית, יחסי דת-מדינה, מידיניות הרווחה, ועוד
שנית, שים לב שזהבה גלאון יצאה בחריפות נגד יצחק לאור, המשורר השמאלני הקיצוני שהואשם בהטרדות מיניות ואף תקיפה מינית, כאשר זה הצטרף להתקפות כנגד איילת שקד, המשתייכת כמובן למחנה הימני המנוגד לזה של גלאון:
""מסע צלב פמיניסיטי" זה "הערבים נוהרים לקלפיות" של מטרידנים מינית קטנים ומסכנים כמו "המשורר" יצחק לאור, שלא מצליח להבין איך בזמן שהעולם התקדם הוא איבד רלוונטיות.

הבוקר הוא מתייחס בעיתון הארץ לפוסט בו יצאתי נגד היחס השוביניסטי כלפי איילת שקד (לינק בתגובות): "שימוּן כניסתה של איילת שקד למשרד המשפטים בווזלין סמיך של זהבה גלאון...הפך למסע צלב של אחדות לאומית בעלת גוון "פמיניסטי".

שימו לב לעולם הדימויים העשיר של מי שלאורך שנים הואשם על ידי עשרות נשים בהטרדות ותקיפות מיניות ובשנים ..."
שלישית, זהבה גלאון יצאה גם נגד משה איבגי המואשם בתקיפה מינית, אף שהוא בשר מבשרו של השמאל.
רביעית, כבר ציינתי שמיכל רוזין יצאה נגד ההסתרה של המשטרה.
מלבד יציאה נגד ההסתרה של המשטרה, ואולי הבעת זעזוע כללית, מה עוד מצפים מאנשי מר"ץ? שיצאו בהצהרה שכל הערבים אנסים וברברים?
ישן 26-05-2016, 15:21
מנהל

לא מדויק ובמידת מה סותר מה שהעלת בעצמך כאן
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "הנקודה שלי היא, שלמרצ יש שתי..."

אני אסביר:
ראשית, יש למרץ עוד כמה אג'נדות בולטות כגון זכויות הקהילה הלהט"בית, יחסי דת-מדינה, מידיניות הרווחה, ועוד
שנית, שים לב שזהבה גלאון יצאה בחריפות נגד יצחק לאור, המשורר השמאלני הקיצוני שהואשם בהטרדות מיניות ואף תקיפה מינית, כאשר זה הצטרף להתקפות כנגד איילת שקד, המשתייכת כמובן למחנה הימני המנוגד לזה של גלאון:
""מסע צלב פמיניסיטי" זה "הערבים נוהרים לקלפיות" של מטרידנים מינית קטנים ומסכנים כמו "המשורר" יצחק לאור, שלא מצליח להבין איך בזמן שהעולם התקדם הוא איבד רלוונטיות.

הבוקר הוא מתייחס בעיתון הארץ לפוסט בו יצאתי נגד היחס השוביניסטי כלפי איילת שקד (לינק בתגובות): "שימוּן כניסתה של איילת שקד למשרד המשפטים בווזלין סמיך של זהבה גלאון...הפך למסע צלב של אחדות לאומית בעלת גוון "פמיניסטי".

שימו לב לעולם הדימויים העשיר של מי שלאורך שנים הואשם על ידי עשרות נשים בהטרדות ותקיפות מיניות ובשנים ..."
שלישית, זהבה גלאון יצאה גם נגד משה איבגי המואשם בתקיפה מינית, אף שהוא בשר מבשרו של השמאל.
רביעית, כבר ציינתי שמיכל רוזין יצאה נגד ההסתרה של המשטרה.
מלבד יציאה נגד ההסתרה של המשטרה, ואולי הבעת זעזוע כללית, מה עוד מצפים מאנשי מר"ץ? שיצאו בהצהרה שכל הערבים אנסים וברברים?
ישן 26-05-2016, 18:17

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא מדויק ובמידת מה סותר מה שהעלת בעצמך כאן"

1. בסדר, אבל האג'נדות האחרות פחות רלוונטיות לעניינינו... אפשר בטח גם למצוא איזה קונפליקט ערבים - מתחנגלים. אולי באשכול הבא.

2+3. גם את איבגי, ועוד כל מיני. אבל זה לא קשור, לא דיברתי על שמאלנים. ברור שלמר"צ אין בעיה לחנך או לתקוף שמאלנים (על כל נושא שהוא. יענתו, לירות בנגמ"ש). הנקודה שלי היא, שבחברה הערבית בכללותה, וגם בדת המוסלמית, קיימת גישה והתייחסות מחפירה לנשים, על אחת כמה וכמה כשמדובר בנשים שאינן ערביות/ מוסלמיות, שאין להן חמולה ולא לובשות סדין שחור. ומר"צ מתעלמים לחלוטין מכל זה לטובת "הדו-קיו", או סתם בשביל להיות פרו ערבים, או פרו מוסלמים.

אגב, בעיני לפחות, להתיימר לליברליות, ולסבול או לקבל התנהגות אנטי- ליברלית ואלימה, זה משהו על הגבול בין פסיכוזה - לפיגור.

ראוי להזכיר את "הרב תרבותיים" שמקבלים אונס קטינות, ואונס שבדיות, בשם קבלת האחר.

4. ממש מעט, ובעיקר נגד המשטרה (שגם הם בזיון מחפיר).

5. כן. זאת אומרת, ברור, שלא כל הערבים הם אנסים ברברים. אבל, פוסקי הלכה מוסלמים מתירים אונס (בכל מיני מקרים); זה ממש לא המקרה הראשון של אונס על רקע לאומני; וספציפית בירושלים יש המוני מקרים של הטרדה מינית על רקע לאומני. אני מצפה מ"הלוחמות למען המין הנשי" להתייחסות מתאימה ורלוונטית.

בוא נגיד, לפחות עשירית מההתייחסות להדרת נשים אצל החרדים.
ישן 31-05-2016, 08:59
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
לא צריך להגיב ישירות על אונס בכדי לתמוך בו
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ודוגמאות מנסיכות מונאקו יש?"

גם "תמיכה" פאסיבית ע"י חוסר תגובה (כשבמקרים אחרים אותם גורמים היו מגיבים בוודאות) או הדממה של מקרה כזה, גם הם תמיכה, במיוחד כשמדובר באנ"ש - ע"ע משה איבגי והתקשורת. ההתעסקות במקרה של אבגי - שקרה רק לאחר ש"כלו כל הקיצין" ואמצעי תקשורת אחד התחיל להתעסק במקרה, ושאר ערוצי התקשורת מיהרו גם הם לפתוח את הסכר מחשש להפסד במירוץ לאייטם (שאותו מירוץ, גם הוא מאפיין מבחיל של התקשורת בישראל) - היתה קצרה מאוד.
כמה ימים אחרי זה, בהצגה בה משתתף איבגי, הוא פנה לקהל, "ביקש סליחה ממי שנפגע" וציין ש"מעולם לא התכוון לפגוע באף אחד". הקהל, שידוע היטב לי ולך מה היה התמהיל הפוליטי של היושבים בו, מחא לאבגי כפיים בהתלהבות.
מה היה קורה אם אישיות ציבורית אחרת מהמחנה הפוליטי הנגדי - נניח סתם, ינון מגל - היה במקום איבגי, ובמקום לאנוס מספר לא ידוע של נשים לאורך שנים, היה - סתם נניח - פונה באופן בוטה למישהי אחרת? כמה זמן אתה חושב שהתקשורת שלנו היתה מתעסקת בזה? אם ניחשת מעל לשבוע, אז סתם נניח, אתה צודק...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 31-05-2016, 15:21
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

האם אני ו/או אתה אישיות ציבורית ידועה? אני בטוח לא, אבל לא יודע לגביך :)
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם כך אתה ואני עבריינים כבדים וסידרתיים שהרי איננו מגיבים לכל פשע חמור שמתרחש"

על כן לא מדובר בנו, כשאני כותב על אלה שמשתיקים או מנסים להוריד מהפוקוס של סדר היום מקרים שקורים לאנ"ש, אני הרי מדבר על גופים/פעילים בולטים בתחום המדיה הציבורית. אתה סתם מיתמם. וזה שגלאון הגיבה למקרה של איבגי לא אומר דבר - אני בדברי לא התייחסתי למישהו ספציפי; אני כאמור עושה חשבון "כללי", אם אפשר לקרוא לזה כך, ובשורה התחתונה נראה שהעיסוק של השמאל בדברים שאנשי-שלומם עושים הוא מינימלי במקרה הטוב, אך נראה שלרוב בפועל מעלימים עין מהדברים האלה.

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 02-06-2016, 09:28
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

שוב, אני מתכוון לכל אלה שהנושא הוא נר לרגלייהם
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אישיות ציבורית ברמה המקומית...."

וכאמור, המקרה של איבגי קיבל תשומת לב רק לאחר שבתקשורת לא יכלו עוד להסתיר את המקרה. כתבתי את זה שחור על גבי לבן; במערכות החדשות המקרה היה ידוע במשך זמן לא מבוטל לפני שפורסם בפועל.
בסופו של דבר, ההתעסקות באיבגי היתה בדיוק בכמות ההכרחית, והתקשורת (בהכללה) נמנעה מלבצע באיבגי את אקט השיימינג האהוב עליה במקרים כאלה, ומיהרה להתעסק בנושא אחר (אם כי יתכן וזה ספציפית היה מקרי).
לא יודע עד כמה יש תימוכין אמפיריים בטענה שלי, ברמת מחקר רציני - אני בספק אם מישהו מהתקשורת המיין-סטרימית ייזום מחקר שכזה - אבל נראה שאני לא היחיד בהרגשה הזו, וזה אומר דרשני.

נ.ב., ושוב להזכיר, את התשואות שאיבגי קיבל על ה"התנצלות(?!?)" שלו בהצגה בה הוא מככב, תמהיל הקהל וכו'...

ציטוט:

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 02-06-2016 בשעה 09:33.
ישן 30-05-2016, 17:13
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אונס הוא אונס הוא אונס"

גם רצח הוא רצח הוא רצח, אבל כשמתנחלים רוצחים ושורפים ילד ערבי, או זורקים בקבוק תבערה על בית בכפר דומא "ממניע לאומני" פתאום זה כן חמור יותר מ"סתם" רצח, ומצביע על כמה הכיבוש משחית ועל ההידרדרות של כל החברה (הימנית) בצורה שמזכירה זמנים אפלים. פתאום נשיא המדינה ממהר לגנות, ושב"כ פותח בחקירות למיגור "תשתיות הטרור היהודי".

מה היית אומר אם 3 שוטרי מג"ב למשל היו אונסים פלסטינית? שזה לא באמת שונה מכל אונס אחר? או שהיית אומר שהשליטה על עם אחר גרמה להתבהמות ושאם לא נפסיק את הכיבוש מייד כך תיראה החברה שלנו?

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:33

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר