לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2016, 05:47
צלמית המשתמש של בגירה
  בגירה בגירה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.08
"לא נשעה את גידי אורשר. המתקפה עליו חולנית ונטולת רסן"

כך אומר לוואלה! תרבות מוש דנון, יו"ר האקדמיה לקולנוע,
בה אורשר משמש כחבר הוועד המנהל, בעקבות הסערה סביב הפוסט שכתב.
"אני דוחה על הסף את הדרך שהשרה רגב מתעקשת לנסות למוטט את
האליטה התרבותית ואת התחום שאני מייצג, הקולנוע"
http://e.walla.co.il/item/2977866

אפרופו Narion
אני מזרחי (בגדדי) לא נגעת בציפור נפשי אבל נראה שאני פגעתי בציפור נפשך.
אחרת איך תסביר את הבאת עובדות מתוכנית ראלטי בה מתערטלים כמה אשכנזים
חולי פרסום המתמחים ברפואה, זה לא רציני, במיוחד לא לאשכנזי כמוך.

אולי צריך לידע סוף סוף את היהודים הסלאבים שאברהם אבינו לא בא מדנציג
ולא מערבות אוקרינה כשהוא שיכור מוודקה ושרה נגררת אחריו עם פנס בעין.

ישראל ללא אשכנזים בספק אם הייתה קמה, אבל לא אשכנזים נחותים (כמוך למשל).
אלא כמו הרב מרדכי אלישבר ז"ל (ילדי צאצאיו) שאימץ את הגישה המזרחית
והיה ממקימי חובבי ציון ערש הציונות המודרנית. ובן גוריון שאימץ למגילת העצמאות
את חזון הנביאים שארבעה מהם יצאו מבבל שם גם נכתב התלמוד שבלעדיו
ובלעדי שולחן ערוך אני בספק אם היית יכול לקרוא לעצמך יהודי.

מרדכי אלישברג ז"ל
http://www.achva.ac.il/sites/defaul...ook/1994_13.pdf
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9...%91%D7%A8%D7%92

אגב, קהילתי העמידה בישראל למרות הפתיחה הסוציו אקונומית הנמוכה של פליטים
עשרות חברי כנסת ושרים , שני רמטכ"לים, שלושה מח"אות, מאות טייסים,
לוחמים ומפקדים ביחידות המובחרות, שורה של בתי עסק פיננסים מוצלחים,
רשת בתי מלון, יבוא ויצוא, רופאים, מדענים, סופרים, משוררים, מלחינים והרשימה ארוכה.

אלה הם ציפורי נפשי, בהם גזענים לא יוכלו לפגוע וזה כולל אותך.
רק הזמן והעירבוב המבורך למורת רוחך עם שאר היהודים יכול להם.

נערך לאחרונה ע"י בגירה בתאריך 11-07-2016 בשעה 06:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2016, 06:09
צלמית המשתמש של בגירה
  בגירה בגירה אינו מחובר  

קנגס, יש תיעוד היסטוריה המתעד את אבותי מגלות בבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב ""לא נשעה את גידי אורשר. המתקפה עליו חולנית ונטולת רסן""

ועד עצם היום הזה.
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9....99.D7.99.D7.9D

עולה ממרוקו בדרך כלל הרגיש יותר מהמשותף עם עולה ממצריים מאשר עם עולה מפולין,
כפי שהעולה מפולין הרגיש נוח יותר עם העולה מהונגריה מאשר עם העולה מתוניס.

איך אתה יודע? אתה חיפשת קירבה רק לבני עדתך?
אני מאמין ובטוח שזה רק עניין של זמן עד שההגדרות האלו יאבדו כל משמעות.
זה נכון אבל, אתה מציג את זה עדין כמזרחיים, ספרדים ואשכנזים ואני ממש לא בעניין הזה.
אם היו מלמדים באופן שיוויוני על השטעטעל וסמטאות המלח בקזבלנקה לא הייתה חש את
הצורך המיותר להדגיש את מה שקורה באופן טיבעי בין בני אדם שהלאום שלהם אחד.
ישן 13-07-2016, 08:57
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
חרטבונה מקושקשת. שנזכיר לבן-סימון עם אילו פרעות "כיבדו" הערבים את היהודים במרוקו?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "ביטון נפל לפח שטמן לו בנט, הכתבה במלואה מ'הארץ'"

ממש אחווה, שיתוף, אהבה ושכנות טובה היו שם באוג'דה וג'ראדה. בן סימון שכח גם לכתוב על חדי-הקרן (החדשה?) שהיו מסתובבים ברחובות ומחרבנים דליים של זהב, יכול להיות שלא הזכיר זאת כי לא רצה לפגוע ולזרוע פילוג במרקם העדין של הקשר האמיץ בין ערבים ליהודים בעולם...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 13-07-2016, 14:41
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אתה מבין שאורשר ודנון אחרי דברים כאלה אסור להם לעבוד בכל מוסד שקשור למדינה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אורשר הרוויח ביושר את המתקפה, אבל היא באמת יצאה מפורפורציות"

האחד גזען ב 100% והשני תומך בו כאשר הם מחזיקים בעמדות כוח באותם אירגונים ואני לא אהיה בהלם אם העובדים שלהם מגיעים עם שם המשפחה הנכון והשורשים הנכונים בלבד (המבין יבין למה הכוונה בזה) וכנ"ל מי שמקבל מהם ביקורות טובות או תקציבים באופן עקיף.

אני לא צריך להזכיר לך איזה משטר משנות ה 30 גרם לרצח עם אחרי שבדק את השורשים של היהודים מבלי לדבר על השילטון ברוסיה מה עשו שם ליהודים.

נ.ב
הייתי מציע להנהלת הפורום לעבור על התגובות של נריון לגביי עדות המזרח ומה הוא כתב על אותן עדות. הדברים של נריון יותר גרועים משל אורשר וכמה מהחברים שלו יחדיו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 13-07-2016 בשעה 14:44.
ישן 13-07-2016, 09:06
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מזרחים = ערבים, אשכנזים = אירופאים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב ""לא נשעה את גידי אורשר. המתקפה עליו חולנית ונטולת רסן""

אתה יכול להמשיך לחפור לי על אבות אבותיך, אבל אני מקווה שאתה מבין שזה לא מעניין כאן אף אחד.

עם העבודות אי אפשר להתווכח - המזרחים (מרוקאים, עיראקים, פרסים, תימנים, וכ'ו...) הם יהודים שחיו במשך מאות ואלפי שנים עם ערבים, ולכן הם נראים כמוהם, מתנהגים כמוהם, ורמת המשכל שלהם היא זהה לשלהם.

אשכנזים (מזרח ומערב אירופה) הם יהודים שחיו במשך מאות ואלפי שנים עם אירופאים, הם ספגו את התרבות, אופי, וקנות המידה שלהם, הם נראים כמוהם, מתנהגים כמוהם, ורמת המשכל שלהם היא זהה לשלהם ואף יותר (הוכח מחקרית שאוכ' יהודי אשכנז נחשבת לקבוצה האתנית המשכילה ביותר בעולם, בפער ניכר בהשוואה לשאר).

אני יודע שקשה לך לקבל את זה, כי בסופו של דבר אתה ערבי, אבל זו היא המציאות.

אתה יכול להתנחם בעובדה שכיאה לערבים, מזרחים נוהגים להתרבות בקצב גבוה יותר, ולכן קצב הילודה שלהם גובר על קצב הילודה של האשכנזים.

מה שהופך את האשכנזים לזן נכחד, שיעלם עם הזמן.

דוגמא קטנה מהעיר שלי:

נהריה הוקמה ע"י יקים, יהודים אשכנזים מגרמניה, המשפחות הכי חזקות בישראל היו ממיסדיה (זוגלובק, שטראוס, ורטהיימר, וכ'ו...), נהריה במשך שנים הייתה עיר אירופאית, טיילת מרשימה, ומסחר ענף, בתי מלון רבים שהיו פזורים בכל רחבי העיר, וזוגות נשואים מכל רחבי הארץ היו מגיעים בקביעות לבלות את ירח הדבש שלהם בעיר.

ואז בשנות ה80 החלו ערבים (מזרחים) מעכו להגר לנהריה, ועם הזמן הם הצליחו לשנות את המאזן הדמוגרפי, ובזכות כך הם הצליחו לעלות לשלטון ראיס מטעמם - מר. ז'קי סבג (תושב עכו במקור, בעל מוצא ערבי ממרוקו), משנת 1989 ועד היום, הוא נבחר בקביעות, וזה לא בגלל שהוא ראש עיר מושלם, אלה בגלל שהוא יודע איך לשלוט על קהילת הבבונים שלו (די דומה למצביעי הליכוד).

בתקופת הבחירות הוא מממן אוטובסים רבים שמסיעים קשישים וקשישות, אתיופים, ועוד שאר אנשים מסכנים וקשיי יום אל הקלפיות, וככה הם מנצח (בתמורה הוא זורק להם כמה שקלים).

נהריה מאז תחילת תקופת שלטונו - רק הדרדרה, גם בחינוך, גם בתיירות, גם במסחר, למעשה בכל הפרמטרים.

נהריה עדיין נמצאת בחיים רק בגלל הקהילה האירופאית שלה, אך עדיין היא נחשבת לעיר טיפשה במונחים ארצים.

אני חושב שבסופו של דבר ישראל תהפוך לנהריה, האשכנזים יעלמו, הערבים ישלטו, וראש הממשלה יהיה יצור כמו ז'קי סבג.

אני מקווה שעד השלב הזה אני כבר אצליח להתחפף מהמדינה הרקובה והאבודה הזאת.

אני מקווה שמשפחתי תעשה את זה גם.

בונוס לסיום, תמונות השוואה בין בגדד (עיר אבותיך שאתה כל כך גאה בה), לברשוב (עיר אבותי).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i853.photobucket.com/albums/ab96/elusive2009/iraqhe.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://romaniatourism.com/images/brasov/brasov-romania.jpg]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 13-07-2016 בשעה 09:09.
ישן 13-07-2016, 10:05
צלמית המשתמש של בגירה
  בגירה בגירה אינו מחובר  

העניין העיקרי שיש לי מעדות זה האוכל והתרבות.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני לא "רומני", וסלאבי איננה קללה..."

לא מזמן השתתפתי בוועדה משולבת, העליה והחינוך בכנסת בקשר להכנסת תכנים הסטורים
נוספים פרט לקורות השטעטל המזרח ארופאי. לא יתכן שילדי ילמדו רק על מוצאם האירופאי.
בלי קשר למסקנות העלובות של ביטון ולשר נפתלי בנט. באותו מעמד הציגו הזוג קרן את
סרטם הנפלא על פי ספרו של אלי עמיר "מפריח היונים", שבעקבותיו עלו התהיות לחסך הגדול
בהשכלה שקיבלנו ומקבלים ילדנו.

נקודה חשובה, חברי לא נתנו פתחון פה למתלהמים שעשו השוואות בין יהדות זו או אחרת.
זו לא הייתה הכוונה מלכתחילה, לא רצינו לסטות כהוא זה מהמטרה קרי,
העשרת ילדנו בתכנים של כל העם היהודי באשר הוא.
ישן 13-07-2016, 11:09
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בהחלט חשוב ללמוד את ההסטוריה של היהודים מכלל הגלויות
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "העניין העיקרי שיש לי מעדות זה האוכל והתרבות."

עם זאת, צריך לזכור שלא ניתן לברוח מכך שהציונות המדינית החלה באירופה, ושעיקר ההתרחשויות הרות הגורל שהביאו לטרגדיה הגדולה העם היהודי ולקוממיות שלו התרחש באירופה.
לכן יהיה בהכרח דגש מסוים בלימודי ההיסטוריה על יהדות אירופה וקורותיה.
לבסוף, הטעטל היהודי המזרח אירופאי (שאותי אישית מעניין מעט מאוד) זכה לתיעוד' ביצירות ספרותיות ענקיות שקיבלו הד בינלאומי (יצירות של זוכה פרס הנובל בשביס זינגר, שלום עליכם שלפי סיפרו נכתב אחד מהמחזמרים הידועים בעולם וכו'). לכן טבעי שהוא מושך יותר עניין.

אבל שים לב להווה: התרבות האשכנזית למעשה איננה קיימת למעט המגזר החרדי. יידיש אף אחד (שוב, למעט החרדים) כבר לא מדבר ולא קורא. מוזיקת כלייזמרים מעניינת בעיקר חרדים. יותר מזה, יש הרבה הרבה הרבה יותר "אשכנזים" ששומעים מוזיקה מזרחית מאשר כאלו שמסוגלים לסבול יותר משתי שניות של מוזיקת כלייזמרים או שירים ביידיש. אפילו במה שנוגע לאוכל, רוב האשכנזים יעדיפו אוכל מזרחי לסוגיו מאשר מזונות ממזרח אירופה. לא מכיר הרבה חבר'ה צעירים שיעדיפו רגל קרושה או גפילטע פיש על פני חומוס....
מקורות ההשפעה התרבותיים המרכזיים היום ברוב הציבור הישראלי הם "מזרחיים" ואמריקאים-מערב אירופאיים ולא אשכנזיים מזרח אירופאיים.
ואני סבבה עם זה
ישן 13-07-2016, 17:07
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
לא שבעה ולא נעליים
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "משפחת אבו שדיד ישבו שבעה על בתם שבחרה להנשא"

לאחר שחיזר אחריה 3 שנים (מעל גבי עיתון עברי שכתב), התחיל לאיים בהתאבדות.
זה גרם לאביו להפגש עם המשפחה ולנסות למצוא פיתרון.
אימה של לאה (שסירבה לחתונה) שאלה את ביתה,
שהבהירה שהיא לא תמרה את פי אימה ולא תתחתן ללא ברכתה,
אבל גם לא תינשא לאחר מלבדו.
האם התנתה את הברכה בתנאי כתובה גבוהים, התנאים התקבלו, הזוג התחתן עם ברכת ההורים.

מבחינתה, האם צדקה.
הבת שנולדה למשפחה עשירה, נאלצה להתמודד עם עוני רב, כי לחתן לא היה רכוש, והיה לו מקצוע גרוע.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי בגירה
זה כולל את משפחתי שעיקמה את האף על בחירת לבי שתחיה.
יש חמות שלא יהיו מרוצות מאף כלה.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 13-07-2016 בשעה 17:14.
ישן 13-07-2016, 20:44
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "רומנים אינם סלאבים...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
והמידה שבה מקורם של האשכנזים בעמים סלאבים שנויה במחלוקת. די ברור שחלק לא קטן מהאשכנזים מקום בגירושים ממערב אירופה (כולל קהילות גרמניות וצרפתיות שרבות מהן גורשו במהלך ימי הביניים)

רומנית אמנם אינה שפה סלאבית, אבל זה לא אומר כלום לגבי גנטיקה או תרבות. גנטית הרומנים קרובים לסלאבים - הן מסיבות פרהיסטוריות והן בגלל הטמעות של סלאבים באוכלוסיה המקומית (ניגוד לשאר הבלקן, למעט יוון ואלבניה, שם המקומיים נטמעו בסלאבים). מבחינת תרבות הייתה השפעה סלאבית משמעותית על רומניה, כמובן מאליו.

אז יופי, הם לא סלאבים במובן שהם אינם דוברי שפה סלאבית. אבל הם הושפעו מספיק מהסלאבים כדי שאשזכור שלהם בדיון על רומניה ורומנים ורומנית יהיה יותר מסביר.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 14-07-2016, 09:02
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
קטעים טוב, ידוע שהעירקים זה האשכנזים של המזרחיים...
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "יש מחקרים גנטיים המעידים על כל מיני דברים"

כחיזוק למה שכתבת, יש בעיה נדירה של תגובת אנמיה חריפה ומסוכנת כתוצאה מאכילת פול, וזה מאפיין בעיקר יהודים יוצאי עירק. באופן מפתיע, הייתה לי פעם בת זוג שסבלה מהבעיה והיא בכלל הייתה אשכנזיה לחלוטין.
באופן כללי, רבים מהאשכנזים שונים במראם מאוד מהגויים שבקירבם הם חיים, ודומים יותר לתושבי האוריינט. אם אכן האשכנזים היו ברובם סלאבים שהתגיירו, זה לא אמור היה להיות כך. אני יכול לומר למשל שבעוד שהמראה שלי אכן נוטה לסלאבי, אחי הצעיר הוא בעל מראה מזרחי טיפוסי,ולכן לא פעם עוקב בידי שוטרים שחשבו אותו לערבי. ובייחוד כשהיה חייל- השוטרים נטו לגלות חשדנות למראה בן המיעוטים שמסתובב במדים עם נשק ותרמיל ענק...
המסקנה שלי היא שיש בסיס למחקרים הגנטיים שמלמדים על מוצא משותף לרוב היהודים, שמתאים להרכב הגנטי האופייני למזרח התיכון.
ישן 15-07-2016, 13:06
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "הופשעו מהסלאבים לא הופך אותם לסלאבים, ולא שזה באמת חשוב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
חשבתי שאתה הולך להתייחס למוצא של האשכנזים, שזו הנקדוה היותר מעניינת, בייחוד לאור כל מיני ספרים מפוקפקים (זנד) ומחקרים גנטיים מפוקפקים לא פחות על המוצא הכוזרי של האשכנזים.

זה לא מעניין אותי. כן כוזרים, לא כוזרים, מה זה משנה בכלל?

"סלאבים" זה קטגוריה אתנו-לינגוויסטית, מה שנקרא, אבל כל הדיון הוא סביב תרבות ולא סביב שפה.
מבחינה תרבותית הם מספיק קרובים כדי לכלול אותם פנימה כשמדברים על קטגוריות כל כל רחבות ולא להסתכל על כל הבדל קטן.

בקצב של הנוקדנות הזאת אפשר יהיה לטעון שלא נכון לקרוא להונגרים אירופאים. הונגרית אינה שפה הודו-אירופאית ובניגוד לולאכים, גם גנטית המדיארים אינם אירופאים אלא אסייתים. אבל זה לא מה שמעניין.

מבחינות רבות אפשר ונכון לקרוא ליהודים - ובמיוחד לעברים הקדמונים ולא ליהודים תושבי ישראל של היום - ערבים. כן, זה לא מדויק. הם לא היו בדיוק ערבים. אבל אילו רצית על העמים שישבו בארץ ישראל ומזרחה להגיד שהם פחות או יותר ערבים זה פחות או יותר נכון.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 13-07-2016, 09:38
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
די עם ההתנשאות ועם הגזענות
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מזרחים = ערבים, אשכנזים = אירופאים"

אתה מערבב מנהגים עם רמות משכל. אין כל הבדל ברמות המשכל שלי, שלך, של המזרחיים ואפילו של הערבים.
רמת המשכל נבחנת במתן הזדמנות שווה לכל ולא על פי כל מדד אחר.

דווקא בגלל היותנו יהודים/ישראליים אסור לנו להדביק תוויות על אחרים.

חשוב מאד שההבדלים העדתיים יחלפו מן העולם ונהיה עם אחד - מה שהולך וקורה בימינו. אפרופו זביידה , שהוזכר בשרשור זה, הוא אב טיפוס לטישטוש העדתי למרות שהוא מנסה בכל מחיר למתג אותו כמזרחי.

ילמרות הביקורת הקשה שיש לי כלפי ניהול המדינה, לא כלפי תושביה אני מקווה שאפילו בעלי דעות גזעניות שכמותך ישארו במדינה הנפלאה הזאת ויסייעו להפכה למדינה טובה יותר.

בונוס לסיום, תמונות השוואה בין בגדד (עיר אבותיך שאתה כל כך גאה בה), לברשוב (עיר אבותי).
לי אין תמונות אבל אם תלך 70 80 שנים אחורה - תראה כיצד נראתה ברשוב וכיצד נראתה בגדד.
צאושסקו לא היה טוב לאזרחיו ולמדינתו יותר מאשר סאראם חוסיין אלא ירחמם. כאשר בברשוב לא היה מה לאכול שווקי בגדד היו הומים ומלאים.
מבגדד עלו לא פחות משכילים מאשר מרומניה .
ישן 13-07-2016, 14:51
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
פרץ על אורשר: "אדם חשוך שאין לו מקום בשידור הציבורי"

אין מנוס מלסלק את אורשר והחבר שלו מהשירות הציבורי ומכל גוף שמקבל מימון מהמדינה בגלל שהדעה של מוש דנון לא שונה משל אורשר כמו שזה נראה. הם לא מבינים שימי קום המדינה נגמרו כמו נריון...

קישור

פרץ על אורשר: "אדם חשוך שאין לו מקום בשידור הציבורי"
ח"כ עמיר פרץ התייחס באולפן וואלה! NEWS לסערה סביב הפוסט הגזעני שפרסם מבקר הקולנוע של גלי צה"ל, וסיפר על החיבור המשפחתי שלו למיסטיקה המזרחית: "במה זה שונה מאדם בצפון תל אביב שמשלם לפסיכולוג 200 דולר לפגישה?"
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:21

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר