לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2016, 23:16
  vitaman vitaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אני לא רואה סיבה שלא "לחפור" במשהו שמעניין אותי"

לא יודע למה הוא התכוון כשכתב " אתה לא צריך לחפור".
לדעתי זה לא נגע סלנגית אלייך אלא עובדתית שכשיש חלל מוכן מתחת לרוחב הכביש כמו במעביר מים, "אתה" או כל אחד אחר "לא צריך לחפור" כדי להטמין מטען. כי חפירה תיקח יותר זמן, תחשוף לתצפיות ותשאיר סימני חפירה שיקלו על גילוי המטען.

בהחלט ניתן להטמין מטען כך שגם גשש לא יוכל למצוא אותו. חפירה כאמור יותר בעייתית מהסיבות הנ"ל ולכן התרכזו בהסוואה מעל הקרקע שפותרת את רוב הבעיות הללו. לדג' המטענים דמויי הסלע למינהם. אלה בעיקר מחייבים הכנה מדוקדקת מראש, הכרה טובה של הציר והטמעה מושלמת בתוואי.

נערך לאחרונה ע"י vitaman בתאריך 31-07-2016 בשעה 23:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2016, 09:03
  ענקנמן ענקנמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אני לא רואה סיבה שלא "לחפור" במשהו שמעניין אותי"

בלחפור לא התכוונתי לשאלות שלך, שהן לגיטימיות לגמרי. דיברתי על פעולת החפירה באדמה. כדי להטמין מטען גדול צריך לחפור בור גדול, שזאת עבודה קשה שלוקחת זמן. בנוסף לכך קשה להסוות את סימני החפירה. לעמות את, אם יש לך מעבר מים כמו בסרטון, אתה רק צריך להשחיל את המטען פנימה. נכון, המטען צריך להיות רציני יותר, אבל זה יותר מהר ולא משאיר סימנים. כמובן, גם הגשש ידע את זה, ולכן התעכב במקום שהוא נקודת תורפה מבחינתו, אבל בכל זאת לא הבחין במטען גדול (של כמה עשרות קילו כנראה). לזכותו יאמר, שמעברי מים בדרך כלל מלאים בזבל שהסחף הביא, אז אפשר להבין למה הגשש נכשל.

האם אפשר להסוות את סימני החפירה? על ציר סלול זה כמעט בלתי אפשרי, על ציר לא סלול, כמו בסרטון, זה מאוד קשה אך אפשרי. מה גם, הגשש לא בודק כל נקודה בציר באותה יסודיות כמו שהוא בדק את מעבר המים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר