לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2016, 00:43
  weare weare אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.16
"מקורות רוסיים" הם לא הגורם הכי אמין שיש.
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Vasya שמתחילה ב "כבר 5 ימים מתנהל אחד הקרבות הגדולים של המלחמה בסוריה"

ג'בהאת אל-נוסרא(פתאח א-שאם בשמם החדש) כבר כמה שעות מהללים את המתאבד שפוצץ את רכב התופת שהתחיל את ההתקפה על בסיס הארטילריה וכבר יש תמונות מהבסיס עצמו שהם קרובים לסיום הכיבוש שלו...

בכל אופן, השבועות האחרונים של הלחימה בחאלב היו מאופיינים בהמון החלפות ידיים על כל מטר מרובע, אז גם הכיבוש הזה יכול מאוד להיות זמני ושבירת המצור על חאלב עדיין לא הסתיימה.

מה שבטוח הוא שזה ככל הנראה המאמץ ההתקפי הגדול ביותר של המורדים ב2016 וחאלב מתחילה להסתמן כסטלינגרד של הלחימה בסוריה.
המשטר הסורי צריך לשלוח פרחים לכורדים שמסיטים את תשומת הלב של דאע"ש לגזרת מנביג' כי גם הם קרובים מאוד לחאלב ועד לא מזמן תקפו את איזורי חאנסר/א-סאפירה(צירי האספקה העיקריים של המשטר לחאלב) ללא הפסקה.

stay tuned
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2016, 18:33
  Vasya Vasya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.16
"המקורות רוסים" שלי זה כל סגמנת אינטרנט ברוסית
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי weare שמתחילה ב ""קשה להבין איפה זה צולם"???"

כולל
אתרים-בלוגים-פורומים
כלי תקשורת של פוטין זה דבר אחרון שמתייחסים אליו(למרות שיש השפעה מסוימת).
לדוגמה בפורום ישראלי לדוברי רוסית יכולים להיות אנשים מכל העולם וגם מוסלמים תומכי מורדים.. כך שמקורות רוסים שלי הם טובים מאוד ומקורות שלך ב80-90% פייסבוק של מורדים

לענייננו
1. אין שום ציר אספקה והמצור עדיין לא נשבר
יחידות רגלים של מורדים כן נפגשו עם מורדים מחלב אבל אין שום אפשרות להעביר אספקה ואין כביש בשליטת המורדים
2. הקרב יהיה מאוד ארוך ולדעתי מורדים מכניסים את עצמם למלכודת
א.בגלל שלרכז כוח גדול (במקום קטן וצפוף) נגד צבא שיש לה יתרון באוויר ובנשק כבד זו שגיאה גדולה
ב.בגלל שאין למורדים אורך נשימה מספיק גדול
מתבדים שריון ארטילריה לוחמים ותיקים נגמרים מהר
ג.קווי אספקה ולוגיסטיקה יכולים להיפגע

אני חושב כבר בימים הקרובים הפצצות והפגזות יהיו פי כמה וכמה יותר חזקות
עד היום אבדות מורדים משהו כמו 2500 פצועים והרוגים

כמובן מלחמה זה לא מתמטיקה ולא מדע מדויק אלה סוג של אומנות ואף אחד לא יכול להגיד במה יגמר הקרב אבל לדעתי מורדים לוקחים כאן סיכון גדול מדיי
ישן 07-08-2016, 21:13
  weare weare אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.16
זה דיון שלא ילך לשום מקום.
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Vasya שמתחילה ב ""המקורות רוסים" שלי זה כל סגמנת אינטרנט ברוסית"

אני רק אציין שכלי תקשורת רשמיים של המשטר כבר הודו בשבירת המצור, אז אני לא מבין מה האינטרס שלך להתעקש על כך שזה לא נכון. קטונתי.

ההתקפה הזאת היא בכל מקרה "בשורה מרעננת" בסכסוך בסוריה שהיה די תקוע בסטאטוס קוו במהלך 2016, למעט ההתקדמות של הכוחות הכורדיים.
אם תוסיף להצלחה הזאת את ההתקפות האחרונות המוצלחות בגזרת דרום חאלב בחאן-טומן ואל-אייס, נראה שהמורדים צוברים מומנטום חיובי יחסית אחרי הרבה מאוד זמן.

נקודת מבט מעניינת בנושא הזה היא העובדה שההתקפה המוצלחת האחרונה של המורדים בגזרת אידליב-לטאקיה לפני כשנה וחצי הייתה הטריגר העיקרי לכניסת רוסיה ללחימה ומעורבות גדולה יותר של איראן וחיזבאללה בסכסוך.
במידה והם ימשיכו בקצב הזה יהיה מעניין לראות אילו עוד שפנים נשארו בכובע
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.98 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר