לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2016, 13:41
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ליאור חכמון, שחקן סנטר נבחרת ישראל בעבר, נעצר בעקבות עימות עם פקחים בחוף הים

שחקן נבחרת ישראל לשעבר, ליאור חכמון, נעצר בשבת לאחר שבילה עם חבריו בחוף הים בנתניה. לטענתו, השוטרים והיס"מנקים פעלו נגדו ונגד חבריו בלי שום סיבה: "הכו אותי בגוף, קיבלתי אגרוף לרקה. איך הגעתי לסיטואציה הזו?". המשטרה: "הנושא בבדיקה"
http://www.ynet.co.il/articles/0,73...ign=mivzakimnet
ואחרי שקוראים את האופן שבו מר חכמון עצמו מתאר את האירוע (ואת התיעוד המצולם), יש לי הסבר עבורו איך הגיע לסיטואציה הזאת:
-אתה וחבריך התנהגתם בניגוד לנהלים בחוף זה, כולל כניסה למים היכן שמותר רק לגולשים והכנסת בקבוק בירה שאסור להכניס לחוף
-כשפקח עשה את עבודתו וביקש לרשום לכם דו"ח, סירבתם למסור פרטים מזהים לו ולשוטר שליווה אותו
-המשכתם והחמרתם את הכשלת השוטר בכך שאחד מכם ("כוכב" האירוע המרכזי) ברח בסיועכם
-הוספתם לתקוף את השוטרים מילולית וניסיתם להפריע להם במעצר עוד בחור מחבורתכם
-חטפת לשוטר טלפון מהיד-אומנם טלפון שהוא לקח מאישתך ועדיין אסור לך להתעמת כך פיזית עם שוטר
-לא בדיוק שיתפת פעולה גם עם המעצר שלך עצמך, וכשגברתן מגודל כמוך מתנגד למעצר זה דורש שימוש בכל הכלים הזמינים
אז הרשה לי להמליץ לך איך איך נכון וחכם להתנהל מול פקחים ולהשיג מה שאתה רוצה בלי להגיע לחדר המעצר (וזאת למרות שאני לא כדורסלן ולא הייתי בנבחרת ישראל , כמו שאתה מדגיש כלפי עצמך-כאילו שזה צריך לשנות משהו):
פקח רוצה לתת לך דו"ח שנראה לך לא במקומו? אל תתנגד. מסור לו פרטים אישיים כנדרש ונסה לשכנע אותו בהגיון. לא עוזר ויש חשש מהסלמה? עזוב את זה וקח הדו"ח בשקט. מיד אחר כך כתוב מכתב ערעור מנומק לרשויות המתאימות. לי זה עזר והמיר לי קנס של 1000 שקל באזהרה. ואני בטוח שאני לא היחיד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר