לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2016, 23:41
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "רק מטומטמים טסים עם החרא חברה הזאת"

הדבר היחיד שטוב באלעל זה שהם תמיד חוזרים הביתה, לפחות בפעמיים שאני הייתי צריך.
ביום נפילת התאומים הייתי בפריז, השמיים היו סגורים כמעט הרמטית, בוטלה לי טיסה בסוויס או אייר פרנס, לא זוכר, וטסתי חזרה באל על.
כאשר נפתחה מלחמת המפרץ השנייה - סגרו לי דלת של מטוס ממש בפנים, בפרנקפורט-לופטנזה, והודיעו לי שעד הודעה חדשה השמיים סגורים לבינלאומי. שוב חזרתי עם אלעל

מעבר לזה טסתי איתם לישראל מלוס אנגלס, עד לפני חצי שנה הטיסה הישירה היחידה מהאיזור.בחרתי ביודעין לסבול בטיסה, רק להמנע מהחלפת מטוס. כמובן שסבלתי וקיללתי כל פעם מחדש. מטוסים מחורבנים, שרות מזוויע ולקוחות מטורללים, ממש.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2016, 00:04
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אם היה לך שכל, היית מוציא 2-3..."

זמן לניו יורק לחוד וזמן לטוס לישראל לחוד.
לצערי קשה לי לשלב את השניים, אז אני תמיד מחפש את הטיסה הישירה ביותר. לא אוהב מטוסים, לא אוהב שדות תעופה, מנסה לצמצם את השהייה בהם למינימום, והמחיר הוא לא פקטור, כלומר לא משווה אפילו לטיסות עם עצירות, מחפש את היום בשבוע הכי זול לטיסה היקרה הזו.
מאז נפתחה טיסה ישירה מסן פרנסיסקו לתל אביב ללא עצירות, של UNITED. עדיין לא טסתי, אבל מה שבטוח שקהל הנוסעים בטח יהיה זהה לטיסות אל על, מה שעלול לגרום לאנשים להתעטף בשקיות, לבקש שוקולד ואולי אפילו ללכת מכות. לא ניסיתי עדיין

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 20-11-2016, 20:14
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
יצא לי לטוס בעסקים של אלעל וסוויס אייר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]אתה מוכן לשלם..."

עם אלעל טסתי לרומניה:

מחלקת העסקים הכי גרועה שהייתי בה עד היום, צפוף, מושב שבקושי נפתח להדום (חורק), דיילות מצוברחות שעושות לך טובה כשאתה מבקש משהו.

עם סוויס אייר לשוויץ:

מחלקת עסקים ברמה של מחלקה ראשונה, מושבים צמודים שהם בעצם תאים נפרדים, המושב נפתח למיטה מלאה, יש כפתור צלצול לדיילת, יש כפכפי בד , תיק רחצה ועוד כל מיני דברים ששכחתי (ואת הכל אפשר אחרי זה לקחת), אין הגבלה לכמות אוכל ואלכוהול, בקיצור עולם אחר.

אלעל בחיים לא תגיע לרמה הזאת, בחיים. (אולי מחלקה ראשונה בלחץ).

הדיילות באלעל הן ביצ׳יות כברירת מחדל, כאילו שזה משהו שטמוע אצלן, לא יודע איך להסביר את זה.

ואגב, מרביתן גם מכוערות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-11-2016, 09:20
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "זמן לניו יורק לחוד וזמן לטוס..."

אני אוהב שדות תעופה, ורכבות, ובכלל את כל תחושת המסע, וכל השיט הזה... לפחות קצת... עם הבידוק בטחוני, ולחכות, והכל, זה דיי מוציא את החשק... מצד שני, לשבת קשור בכסא קטן מידיי לתחת שלי, ששובר לי את הגב, ליד שני דפקטים שרבים איתי על 1-2 משענות יד, והכי נורא לנשום אוויר ממוחזר שנשמו 300 אנשים לפני, עם כל החיידקים שלהם, ובכן, מחרפן אותי. ואל על ברוב חוצפתם בוחרים את הקונפיגורציה הכי צפופה האפשרית, ששמורה רק להם, לחברות לאו קוסט, ולמובילי צאן ובקר.

אם אפשר לפצל את העינוי הזה, ולעשות לילה- שניים- שלוש באיסטנבול, פריז, ציריך, מינכן, ברלין, מדריד, רומא, לונדון, או אם אליי הסקיי סקאנר ירצו- אמסטרדם, או אולי סיאול, או הונג קונג... ..........
והיופי, שהגיחה למיני חופשה הזאת, כולל לינה (בוודאי בעולם ה AIRBNB), יכולה לצאת זולה יותר (!) מטיסת אל על ישירה. מה שנותן לך הצדקה מוסרית לבלות קצת ביעד המשנה שלך.... לסמן וי זריז על מוזיאון ואן גוך, הרייך מיוזיאום, הבית של אנה פראנק... ארוחה אצל מושיק רוט (או במסעדת מישלן לשיקולך).... התמסטלות קלה במחששה של ההוסטל... להכיר כמה נערות קולג' אמריקאיות שיצאו לראות את אירופה בחופשת הסימסטר... להתקרחן קצת במועדון או שניים... לקבל מבטי רצח מהאמריקאית שסימפטה אותך... לאכול אגס בנדיקט במסעדה של אוסטרלים מצחיקים עם הבלגית, שהכרת במועדון בליל אמש... חישוש זריז... ארוחת צהריים... ולטיסה!

ואם אתה נשוי, אז זה פס "אזור חיוג שונה - יבשת שונה - טעיתי בדרך" אוטומטי... וזה אפילו לא היעד שתכננת.... אי אפשר להתכונן להכל....

ישן 20-11-2016, 04:12
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "רק מטומטמים טסים עם החרא חברה הזאת"

כבר שנים שלא טסתי עם אל על מכל מיני סיבות, אבל בשנה האחרונה יצא לי לטוס 3 פעמים עם UP ודווקא הופתעתי לטובה - כניראה שהציפיות הנמוכות מטיסות הלואו קוסט פעלו לטובה או שסתם היה לי מזל.
ההזמנה והכירטוס באתר שלהם, הצ'קאין והבורדינג המהירים כשאתה מגיע עם טרולי קטן, המטוס היה נקי ומסודר, הצוות אדיב ואפילו הנוסעים המטורללים לא היו (שזה הדבר שהכי מפחיד אותי בטיסות - להתקע בתוך שפופרת עם ערסים שחושבים שעם הכרטיס שלהם קנו את החברה).

לפני יומיים חזרתי מלרנקה ודי פחדתי שהשביתה לא תתפוס אותי שם אבל מהר מאד הבנתי שהעיצומים הם בקווים שכואבים יותר ועושים רעש תקשורתי ולא באיזה קו זניח וקצר.

החוצפה הזו במדינה של כל כנופיה שרוצה לקטוף קופון ע"ח הציבור בגיבוי ההסתדרות חייבת להיפסק.
דופקים לאנשים את לו"ז הנסיעות שלהם בלי להניד עפעף, שולחים את אבי אדרי לתקשורת שינפנף את הבלורית שלו ויספר בקול שבור איך החברה/הממשלה/חייזרים תמיד אשמים והם (טייסים/עובדי רכבת וכו') צדיקים וצודקים ולא נותרה להם ברירה, או במילים אחרות "אתם עם דפוק ופראייר וזה סבבה לעשות מידי פעם סיבוב על הגב שלכם".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר