לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2007, 18:18
צלמית המשתמש של irito4
  irito4 irito4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
שלח הודעה דרך MSN אל irito4
עזרה בעיה...

יש לי בעיה שאני בטוחה שהיא די נפוצה...

אני ממש, אבל ממש דלוקה על ילד אחד.
אני כל כך דלוקה עליו שכל פעם שאני רואה אותו אני מנסה לא לקפוא במקום ופשוט לבהות בו (כי אז זה יראה ממש טפשי אתם יודעים).
הוא בכלל לא מהחברה שאני מסתובבת איתם ומתחברת איתם.
אני לומדת איתו רק מתמטיקה.
אבל הוא כזה חמוד!!!!!!
זה קרה לי עם עוד ילד אבל בילד הקודם הייתי אשכרה מאוהבת.. אבל זה עבר, ותנחשו מה? שום התקדמות!
אם תגידו לי שאני צריכה לבוא ולהגיד לו מה אני מרגישה אז תרדו מזה! זה אף פעם לא יקרה, כי אני לא מסוג הבנות שיכולות פשוט לבוא למישהו ולהגיד לו את האמת בפנים.
הייתי רוצה יותר עצות שיעזרו לי להתקרב אליו איכשהו.
עד עכשיו הייתה לי רק שיחה אחת נורמאלית איתו... על מבחן...
היי לפחות זה משהו! לא?

נערך לאחרונה ע"י irito4 בתאריך 20-03-2007 בשעה 18:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2007, 20:34
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
את פשוט חמודה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי irito4 שמתחילה ב "בעיה..."

מזכירה לי את עצמי בתיכון, נדלקת חופשי- חופשי ולא עושה עם זה כלום
האמת היא שפעם אחת אזרתי אומץ והתחלתי עם בחור שהייתי דלוקה עליו, רק שהוא היה שכבה מעלי ולא הכרנו, יום אחד פשוט פניתי אליו ואמרתי לו שהוא מצא חן בעיני ואני מעוניינת להכיר אותו (כן, כן, הוא לא הבין מאיפה נחתתי ) .
לשמחתי - הוא נענה בחיוב וקבענו לצאת, אחרי דייט אחד הבנתי שלא-כל-הנוצץ-זהב ושם זה נגמר...

אני אומרת - לכי על זה, מה יש לך להפסיד ? -לא תדעי אם לא תנסי ! (ויש את הקלישאה הידועה ש"עדיף להתחרט על דברים שעשינו מאשר על אלו שלא עשינו") וגם אם יהיו לך חרטות, הן תשכחנה מהר מאוד, סמכי עלי

בהצלחה,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-03-2007, 18:23
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אני מסכימה לחלוטין
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב ""ליגה אחרת"?! יענו, הוא..."

אין כזה דבר "ליגה אחרת", אם זוהי נקודת המוצא שלך - אז התשובה באם ללכת "על זה" או לא - אמורה להיות דילך די ברורה .
אך אם את בוחרת ללכת על זה מבלי להסס (כמה טבעי שזה יהיה), את לוקחת צ'אנס שאולי ייצא מזה משהו ולדעתי זה שווה, כמו שאמרתי - אם לא תנסי, לא תדעי מה תפסידי .

אגב, אני חושבת שכן יש דמיון בין המקרה שלי לשלך, כי יש פרט "שולי" ששכחתי לציין - שיצאנו לדייט לסרט בערב שישי ופגשנו שם חצי מהשכבה שלו, בשבוע שלאחר מכן היו הרבה לחשושים; אך כאמור זה לא נגמר בגלל זה, אלא כי הבנתי שלא פגשתי את הבחור שחשבתי שאפגוש ע"פ התרשמות ממראהו .

ובאמת - מה איכפת לך מה אחרים חושבים ואומרים ? אדרבא, האנשים החכמים לא ידברו אלא יחשבו : "וואי, זו תותחית - התחילה עם הבחור שהיא נדלקה עליו !" האנשים "הקטנים" מאידך, ינסו לגרום לך להרגיש קטנה, אל תתני להם, חשוב שתדעי מי את ותהיי בטוחה בעצמך, רק זה יוביל אותך להישגים ולא לתבוסות מלפני שאפילו ניסית .
(את גם יכולה להסתכל על זה בצורה משעשעת - את נותנת לאנשים "בשר" לדבר עליו (שזה משהו שהוא כמו אוויר לנשימה לאנשים מסויימים) אך מזל שזו אופנה חולפת, עד מהרה הם ימצאו נושא "חם" יותר לדבר עליו, האמיני לי ) .

בהצלחה, אשמח לעדכון
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-03-2007, 19:22
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
מזכירה לי אותי למרות שאני בן.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי irito4 שמתחילה ב "בעיה..."

תראי עם כל הקטע הזה של החוסר ביטחון החלטתי שיום אחד אני מניח הכל בצד *סליחה על הביטוי*- זורק זין והולך על הכל, חשבתי לעצמי שרבאק להתחיל עם אותה אחת אני לא יודע וכבר הרבה זמן שלא מגיעה לי שום הזדמנות ולא מגיע הסימן. הפעם היחידה שדיברנו הייתה שהיא שאלה אותי "מה השעה" (נשמע מבאס הא). ופתאום בא רגע שאני פשוט הולך על הכל ומפסיק להתבייש לדבר.
חבר שלי שם שיר בפלא' והיא הייתה לידינו, קלטתי שהיא אהבה את השיר אז אמרתי לו " אחי ימסכן זה שירים של כוסיות בנות 16" אז היא הסתכלה עלי ואז פלטה "דווקא שיר יפה" אז אמרה לה "נו בקשה, את כוסית בת 16" וזה היה ליד כולם... באותו רגע חשבתי לעצמי שאני עכשיו עכשיו רץ לכיוון החלון ודופק את הניתור של החיים שלי לתוך הברזיה למטה לדפוק תראש בקיר הכי חזק. אבל לשמחתי היא הסמיקה ואמרה תודה. מאז קלטתי שהדבר הכי טוב זה להחמיא.. אני תמיד בן אדם שמפרגן לאנשים.. הכי טוב זה להחמיא הכי טוב לפרגן.. עזבי את הכל בצד זרקי זין לכי אליו תגידי לו שאת חושבת שהוא הכי חכם בכיתה או שהוא נראה הכי טוב ומבחינתך יש לו את האישיות הכי סבבה שיש. תגידי דברים שבטוח אף אחד לא אמרה לו לפני, תחייכי לו, תצרי קשר עין, במילים אחרות- תני לו לשים לב אליך שאת שם, ואתם אתם מתאימים אז הזמן כבר יעשה את שלו. ואת נשמעת כמו אחת שיודעת מה היא רוצה מעצמה (ראית, החמאתי לך) ויודעת מי מתאים לה ולמי היא מתאימה אז כנראה שהזמן יעשה את שלו על הצד הטוב ביותר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:28

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר