לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2005, 16:20
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
כתבה Lesson number 1: שיעור קצר בציור קווים שהכנתי לכבוד הפורום.

שלום לכולם לי קוראים איליה נעים מאוד למי שעוד לא מכיר אותי ואני החלטתי לקחת יוזמה לאחר שצפיתי בכמה ציורים פה בפורום ושמתי לב
לתופעה שחזרה על עצמה מספר פעמים מספר אנשים פה לא מסיימים ציורים , מה זאת אומרת?
רובכם מציירים ומשאירים את הציור כסקיצה וחושבים שהציור גמור יש פה מספר אנשים עם פוטנציאל ענק לכן החלטתי לכתוב מדריך לאיך לצייר קווים.
כן זה נשמע דיי טיפשי ובסיסי מאוד , נכון , תמשיכו לקרוא ותבינו שזה יכול לעזור לכולם מקצוענים ומתחילים כאחד.
אז למה אני מתכוון בקווים? כולם יכולים לצייר קווים נשמע דיי טיפשי לעשות מדריך על זה , אז זהו שהמציאות קצת שונה .
באמונה שלי כל בנאדם יכול לצייר ולצייר מדהים ללא כישרון מסויים הכל תלוי במידת ההשקעה והרצון כמו בכל דבר בחיים והמילה הזאת "כשרון" שציירים
למינהם שייכו לעצמם בכדי לתסכל אנשים אחרים בכדי שיגידו לעצם "אני בחיים לא יגיע לזה.. אין לי כשרון.." ומאז כולם חושבים שציור זאת תכונה מולדת
עכשיו בנינו..מה אתם חושבים שציירים נולדים עם הידע האנטומי על גוף האדם ויודעים ברמה הגנטית איך לשלב פרופורציות ולדייק בציור גוף האדם..מובן מאליו שלא
הם לומדים את כל זה. לכן אני פה , אמנם אני לא אמן גדול במיוחד אבל אני חושב שיש לי כמה דברים לתרום מהידע שלי בכדי לעזור לכם.
אז למה קווים? קווים הם הבסיס של הציור כידוע לכולם כל ציור מורכב כולו מקווים שמסתדרים בפורמציה מסויימת ויוצרים צורה שילוב של מספר צורות יוצרות יצירה אומנותית.
לכן בחרתי להתחיל מהבסיס שהוא הקווים וחלקכם שכבר בתחילת המדריך מקללים אותי על כמות הזיוני שכל כבר בהתחלה אז לכבוד אותם אנשים אני יתחיל.

שיעור מספר 1 : ציור קווים.
אז ככה בשביל לצייר קווים אנחנו זקוקים לעיפרון ליתר דיוק מספר עפרונות , אני אישית משתמש בארבעה עפרונות:
-עיפרון חודים 0.5
-B4
-B5
-B6

בדף שהוספתי פה למטה תוכלו לשים לב לכל אחד מהעפרונות כאשר 0.5 מייצג את העפרון חודים וכל השאר זה כל שאר העפרונות לפי דירוג מהחוד הקטן
ביותר לעבה ביותר.
אז מה ההבדל בין העפרונות? קודם כל העובי של החוד ודבר שני לכמות פיזור העופרת של אותו עיפרון בי6 לדוגמא מפזר הרבה יותר עופרת ויוצר קו הרבה יותר עבה מאשר
העפרונות האחרים מה שהופך אותו לעיפרון האידיאלי מבחינתי לצייר קווים מלאים כמו שאני אוהב.
אז איזה סוגי קווים יש לנו?
קודם כל יש לנו את הקו סקיצה שנעשה כולו בעיפרון חודים רגיל או בי 2 כל אחד במה שנוח לו מצידי אתם גם יכולים להשתמש בעיפרון HB שאני אישית לא אוהב כלכך
אחרי שעשינו את קו הסקיצה אנחנו ממלאים אותו בעזרת בי4 או בי 5 או מה שנוח לכם מדגישים את אותו קו שאנחנו אוהבים על הקו של הסקיצה.
אבל כאן זה לא נגמר בשביל שיצא לנו קו מוצלח אנחנו חייבים לחשוב מחוץ לקופסה , מה זאת אומרת? ישנו קו שאני יקרא לו לצורך המדריך הזה "קו אנימה" אז מזה קו אנימה?
קו אנימה זה אותו קו סקיצה אחרי שמילינו אותו אבל מעבר לכך שמילינו את הקו צריך גם להפוך אותו לקו יפה חלק הגיוני ואסטתי כמו קו אנימה אמיתי , אז איך עושים את זה?
קודם כל כמה חוקים בסיסים בקוי אנימה:

אסור שכל הקו יהייה בעובי אחיד!
הקו חייב להיגמר כאשר הוא דק מאוד!
מרכז הקו חייב להיות עבה משאר הקו! בצורה הגיונית כמובן...
הקו חייב להיות שחור ומלא בעופרת תחרטו על הדף מצידי!
רצוי שהקו יהייה עגול תשתדלו להימנע מקווים ישרים ומזוויות חדות.
רצוי שכל הציור יהייה מעוגל ולא חד זה מקנה לו מראה יותר אסטתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וכמובן כאן בדוגמה תוכלו לראות למה אני מתכוון בקו אנימה. אז עכשיו לאחר שהבנו מהו קו אנימה בעצם איך משלבים אותו בציור?
אז כאן מתחתי ישנו ציור שמצאתי בקלסר שלי ישן מאוד לכן תתעלמו מהחוסר פרופורציות בציור העניין הוא להראות לכם דוגמא לאיך לשלב קווי אנימה בציור.
לפני: אתם יכולים לשים לב שהציור הוא בתור סקיצה כולו בעיפרון חודים ומרביתכם מסיימים את הציור כשהוא במצב כזה אז הנה דוגמא לאיך לשלב את הקווי אנימה בציור.
אחרי: כמה אזורים שבחרתי בכדי להראות לכם איך קווי אנימה משתלבים בציור.

כמו שאתם יכולים לשים לב אותם קווים משתלבים בציור בנקודות ששני קווים מתחברים , כאשר יש חיבור בין שני קווים אני מחבר אותם בקו אנימה.
אני יוצר מאין הצללה בצורת קו .
תשוו בין הלפני והאחרי בכדי להבין בדיוק היכן נכנסים קווי האנימה ואיך אני משלב אותם בדיוק.
לאחר שהבנתם פחות או יותר איך משלבים קו אנימה בציור אני יקפוץ איתכם לרמה הבאה הנה לפניכם עוד ציור לפני ואחרי אלא שהפעם לפני מתייחס למצב של סקיצה כמו מקודם ואחרי מתייחס למצב שהציור גמור
מבחינת קווי אנימה תעשו בעצמכם את ההשוואה של הלפני ואחרי ותבינו איך כל קו אנימה משתלב בדיוק ואיפה.

לאחר שעשיתם את כל זה אני מצפה ממכם עכשיו לעשות את זה בעצמכם ולהראות לי כתגובה פה בנושא הזה מה עשיתם שאני יוכל לתקן ולהדריך אם מתחשק לכם.
ולסיום הנה ציור שלם שכולו בקווי אנימה שמצאתי איפה שהוא פה שלא הספקתי להצליל אותו עדיין למצב כזה הציור שלכם אמור להגיע לאחר שהשתמשתם בקווי אנימה.

שיהייה לכם יום טוב ומקווה שלמדתם משהו , תתאמנו על הקווים האלה ולפעם הבאה אני יכין מדריך להצללות והצללות בשמן שהקווים האלה הם הבסיס לאותן הצללות אז תתאמנו ונתראה שוב בפעם הבאה.

תודה מיוחדת לטייסטרס צ'וייס על הקפה המשובח שלהם שעזר לי להכין את המדריך הזה וכנ"ל גם לפיליפ מוריסון או איך שלא קוראים לזה שהמציא את המרלבורו שכנ"ל עזר לי מאוד בהכנת המדריך הזה

אהה וכמובן לסוסקה מנארוטו שתרם את פרצופו למדריך הזה .. כולם לחזור אחרי "סוסקה אתה גדול" תודה רבה ביי בנתיים

חזרה לפורום
ישן 31-08-2005, 22:29

אההה הורים.. איזה כיף..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xpression_art שמתחילה ב "Lesson number 1: שיעור קצר בציור קווים שהכנתי לכבוד הפורום."

תגיד להורים שלך שבאומנות כמו בכל דבר בחיים טבעי זה יותר יפה. חוץ מזה בן כמה אתה?..אם כבר עברת את גיל 14 תהייה בטוח שאבא שלך כבר מבין לבד מה אתה עושה לפני שאתה הולך לישון
לא סתם אני צוחק אבל תבין דבר אחד הפן של הערום הוא בלתי נפרד מעולם האומנות וזה לא שאתה צופה פה בפורנוגרפיה כבדה בסך הכל חזה של נשים אני בטוח שההורים שלך יבינו שאתה צופה בזה מהסיבות הנכונות ולא בכדי..טוב נו אתה יודע ..בכל זאת להחליף את התמונות אני לא מתכוון מכיוון שבוא נראה.. אולי לקח לי 4 שעות לצייר אותן לכבוד המדריך הזה???...אז מה שאני מציע לך זה פשוט להתמודד עם המציאות או לחילופין לחכות שההורים שלך לא יהיו בסביבה שיהייה לך יום נפלא חביבי

חזרה לפורום
ישן 04-09-2005, 18:23

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Koro_Chan_Neko_Nyau שמתחילה ב "תהרגו אותי..זה מה שיצא.."

עם איזה עיפרון את עובדת?
וזה בסדר רק את עובדת בצורה לא נכונה.. זאת אומרת קודם על תעשי קווים חיצוניים.. עזבי אותך את המריחות וההצללות של להעביר את העיפרון מיליון פעם כמו שעשית בשיער..תרדי מזה.. תעשי קודם כל קווים חיצוניים בעיפרון חלש.. אחרי זה עם עיפרון בי 6 תעברי על אותם קווים בצורה חזקה מאוד! ואז תסמני עם עיפרון חלש שוב את כל המקומות הפוטנציאלים לקו אנימה.. זאת אומרת בכל מקום שיש מפגש קווים
תסמני חצי עיגול כזה בצורה חלשה ואז תמלאי אותו עם העיפרון בי 6 שיראה כמו חלק מהקו.. אבל תחרטי על הדף אל תפחדי להשתמש בכח!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר