לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
הכרזות בפורום: צילום סטילס ווידאו
 
ישן 30-07-2006 עד 30-07-2010
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 10.10.04
הודעות: 19,559
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
Updated 09.05.13

דבר מנהלי פורום צילום - תקנון הפורוםברוכים הבאים לפורום צילום, פורום המתעסק באמנות צילום סטילס. טכניקות, ביקורת צילומים, מדריכים ומאמרים בנושאי צילום שונים.

תקנון זה מאגד בתוכו מספר מצומצם של סעיפים שיעזרו לנו לשמור עליו כיפי, נקי ואיכותי ככל הניתן. התקנון יעזור לנו להבין את כללי השימוש והאתיקה של הפורום.

משתמשים חדשים, לאחר קריאת החוקים אנא קראו את ההכרזה למשתמש החדש, והיעזרו בקישורים המופיעים בה.

.

1) אין לפרסם תמונה שלא צולמה על ידי המשתמש.
בשימוש במדריכים ובאשכולות מידע שונים, ניתן להשתמש בצילומים שלא צולמו על ידי פותח האשכול, אך ורק אם קיבל את אישורו המפורש של בעל זכויות היוצרים (ועל כך ייכתב במפורש ואף יינתן קרדיט מלא).
העובר על זכויות היוצרים יורחק מן הפורום.

2) נוהל העלאת התמונות:
א. על מנת שרוב משתמשי הפורום יוכלו לצפות בתמונות בשלמותן על מסך המחשב שלהם, אין לחרוג מרוחב 1050 פיקסלים וגובה 950 פיקסלים לכל תמונה. הגדלים כוללים מסגרת והכל.
החוק נקבע לנוחות הגולשים.
ב. את התמונות יש להעלות לאתר פרש, באמצעות מערכת העלאת הקבצים המצויה בתחתית חלון כתיבת ההודעה (מדריך).
ג. יש להעלות את התמונות באמצעות "הוסף תמונה" ולא כקישור, על מנת להקל על הצפייה של משתמשי הפורום.
----במקרים חריגים, פנו אל אחד המנהלים לפני פרסום תמונה בפורום.

3) אנא השקיעו מעט מזמנכם במתן ביקורת עבור משתמש שפירסם את תמונותיו. כאשר תפרסמו אתם את תמונותיכם, תרצו גם אתם לקבל ביקורת מפורטת ועניינית.

4)א. אין להגרר למריבות וקללות על גבי הפורום.
ב. הרחבה לסעיף 4, אין להתנסח בגסות, גם במקרה של הומור. בואו נשאיר את שפת הרחוב מחוץ לפורום ונשמור על רמת דיון גבוהה (למשל: אין לנו צורך לדעת היכן עובדות ומה עושות האמהות של חברי הפורום, או אפילו האימהות של הצילומים עצמם ).

5) ניתן לפרסם באשכול אחד עד 5 תמונות, מי שמעוניין לפרסם יותר מ5 תמונות מומלץ לפתוח אשכול נוסף (אבל לא לעבור על סעיף מספר 10)

6)צלמיות:
א. צלמיות שחובה להשתמש בהן במקרה הצורך:
סימן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/new_icon_adults.gif]
- עבור כל פרסום תכנים העלולים לפגוע או לרמוז לפגיעה במשתמשים אחרים בפורום (דוגמת תכני עירום).
שימו לב: אין לפרסם בפורום תמונות עירום המכילות איברי מין גלויים לחלוטין למצלמה.
סימן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/icon_disgust.gif]
- עבור פרסום תכנים מגעילים

ב. השימוש המומלץ בצלמיות הודעה אחרות הוא להלן:
סימן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/new_icon_news.gif]
- חדשות בנושא צילום - מצלמות חדשות, מוצרים חדשים בשוק, סקירות וכדומה
סימן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/new_icon_question.gif]
- עבור אשכול בו נשאלת שאלה.
סימן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/new_icon_camera.gif]
- עבור כל אשכול פרסום תמונות עליהן המשתמש רוצה לקבל ביקורת או חוות דעת משתמשי הפורום האחרים.
סימן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/new_icon_help.gif]
- עבור כל נושא בו המשתמש נזקק לעזרתם של משתמשי הפורום.


7) "ספאם" בפורום אסור בתכלית האיסור. אין לפרסם גוף, חברה, שירות, אתר למטרת רווח. העושה זאת יורחק מן הפורום. כמו כן, אין להציף את הפורום בהודעות חסרות נושא ענייני או תוכן מהותי.
הרחבה לסעיף 7: אין לפתוח אשכולות "אני עוזב את הפורום". מי שרוצה לעזוב את הפורום מוזמן לעשות כן מבלי יצירת דרמה מיותרת. היה ויפתח אשכול "אני עוזב את הפורום", הוא ימחק לאלתר ופותח האשכול יחסם (עם כמה אירוני שזה נשמע ).
הרחבה 2 לסעיף 7: מותר לשים לינק לגלריה האישית בחתימה, ומותר להפנות אל הגלריה בתוך אשכול אם המטרה אינה פרסום הגלריה (למשל לצורך דיון), אבל אסור לתת לינק לגלריה כחלק מאשכול תמונות שנפתח לקבלת ביקורת. האשכולות נועדו כדי לקבל תגובות על צילומים שמועלים לאתר פרש.

8) לכל בקשה, שאלה או טענה בכל הקשור בפורום צוות ההנהלה עומד לרשותכם - הן באמצעות הודעות פרטיות והן באמצעות אייקון המצוי בראש כל אשכול או תגובה בסימן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://static.fresh.co.il/images/vBulletin/buttons/report.gif]
דרכו ניתן לדווח למנהלי הפורום על הודעות בעייתיות. נשתדל לסייע בכל שאלה או בעייה שתצוץ.

9) חל איסור על הקפצה של אשכולות ישנים (לצורך העניין, אשכולות שבדף 4 או שעבר שבוע מהתגובה האחרונה בהם) לצורך קבלת תגובות וביקורת, מסירת "תודה" למגיבים שהגיבו, או להגיב ולבקר את הצילומים. המקפיץ ייחסם והאשכול יינעל.
מותר להקפיץ אשכולות דיון טכניים ורעיוניים ע"מ לשאול שאלה בנושא האשכול ללא תלות בגיל האשכול (בתנאי כמובן שהשאלה במקום ולא נענתה כבר באשכול).
הרחבה לסעיף 9: אין להקפיץ אשכולות כדי לבקש תגובות, לא משנה מתי נכתבה התגובה האחרונה בהם.

10) משתמש יכול לפתוח עד שני אשכולות בלבד ביום (לצורך העניין: מ0:00 ועד 23:59 למחרת, לפי שעון ישראל). משתמש אשר יפתח יותר משני אשכולות יוזהר ואם יחזור על פעולה זו יחסם מהפורום.
חוק זה נקבע כדי שלכל משתמש תינתן הזכות לתגובות.

11) לפני פתיחת נושא חדש, אנא השתמשו באופציית החיפוש. יתכן מאוד שהשאלה נשאלה פעמים בעבר ונענתה.

12) אשכולות הקשורים למכירת ציוד צילום יש לפתוח בלוח המכירה של פרש.

13) אשכולות הקשורים להעסקת צלמים (מודעת דרושים) יש לפתוח בלוח התעסוקה של פרש.

14) כל הוויכוחים הפוליטיים שלכם תשמרו לפורום פוליטיקה

15) אשכולות הקשורים למצלמות וציוד היקפי יש לפתוח בפורום מצלמות, ציוד ועזרים.

16) אשכולות הנוגעים לעיצוב ותמיכה גרפית יש לפתוח בפורום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית.

17) אין לעבור על חוקי מדינת ישראל. אין לפגוע בחוקי המדינה ובסמליה.

18) ניקוד האשכולות (סימון הכוכבים הצהובים מ 1 עד 5) יתבצע ע"י מנהלי הפורום בלבד. אשכולות אינפורמטיביים המפרטים את דרך השגת התמונה (כולל את טכניקת הצילום עצמה, השימוש באביזרים נלווים, תאורה, רקע, אילתורים כלשהם, פירוט בנוגע לעיבוד לאחר הצילום [למשל בפוטושופ]) יזכו בניקוד גבוה. המטרה לעודד את שיתוף הידע בין החברים ולא רק להציג תוצרים סופיים מבלי שנבין איך הגענו לשם. הניקוד הוא עבור התועלת והאינפורמטיביות שבאשכול ולא בהכרח בטעמם האישי של המנהלים בנוגע לתוצר הסופי שהתקבל והוצג באשכול.

19) אשכול שיפתח בפורום "מצלמות, ציוד ועזרים" יהיה חייב להיות בעל כותרת עניינת שמסבירה בקצרה על הבעיה.. אשכולות שהכותרת שלהם תהיה "בעיה", "צריך עזרה במצלמה", "מה עדיף?" וכו' ינעלו! דוגמא לכותרת תקינה: בעיה בקנון 20D - הפלאש הפנימי לא קופץ.

תקנון זה אינו סופי. אך לבינתיים נבקש לכבד את כלליו במלואם.

בתקווה לגלישה מהנה ופורה בפורום, ולהנאה של כולנו.


שחף דרור ו-FX-1988

 
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 9 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2021 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר