לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  תנאי השימוש של פרש
תנאי השימוש בפורומים
כדי להמשיך, עליך להצהיר שאתה מסכים עם תנאי השימוש הבאים:

תנאי שימוש באתר פרש

מסמך זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ראשית, אנחנו מודים לך על שבחרת להשתמש באתר פרש. תקנון זה מהווה הסכם משפטי, והגלישה באתר מהווה הסכמה לתקנון זה.

  עיקרי התקנון: (אנא קרא בעיון!)

 1. אתר פרש הנו אתר קהילות. התכנים המתפרסמים באתר, מועלים ע"י גולשים בעבור הגולשים. הנהלת האתר אינה נושאת באחריות כלשהי לתכנים באתר זה. נפגעת מתוכן שפורסם באתר? פנה אלינו דרך טופס "צור קשר" בראשית כל עמוד באתר.
 2. בעת פרסום תכנים באתר, עליך להיות מודע כי האחריות על התכנים חלה עליך. פרסום התכנים עשוי לחשוף אותך לתביעות דיבה, נזיקין והפרת זכויות. לכן, הפעל שיקול דעת בעת פרסום הדברים. הנהלת האתר שומרת מידע אודות הגולשים באתר, ותשתף פעולה עם רשויות החוק במידה ויתקבל צו מתאים.
 3. אתר פרש הנו במה לכל האוכלוסיה ולכל הגילאים. המנע מפרסום תכנים פוגעים או תכנים שנויים במחלקות. פורום 20+ הנו הפורום היחיד באתר בו אנו מתירים פרסום של חומרים לקהל מבוגר, ועם זאת - זוהי אינה במה לתוכן פורנוגרפי.
 4. באתר פרש עשרות פורומים ועשרות מנהלים. השמע להוראותיהם וקרא בכל פורום את חוקיו ואת התוספות שלו לתקנון זה. חשוב לזכור שהמנהלים באתר גם הם בני-אדם וגולשים, ולכן אל תצפה לזמינות מסביב לשעון וכמו-כן, היה סלחן לטעויות שנעשות לעתים.
 5. קרא את התקנון לפחות פעם אחת בשלמותו! גם אם זה משעמם והאינסטינקט הראשונה הוא לעבור לסופו ולסמן "קראתי". הסימון הזה הוא הסכמה לחוזה משפטי לכל דבר.
 6. מפרסם יקר! אין לפרסם ע"ג הפורום שירותים כלשהם בתשלום ו/או שירותים שמספקים טובת הנאה כלשהי למפרסם אותם.
 7. גלישה מהנה באתר. אנחנו, צוות האתר, זמינים בכל נושא (כמעט).

  התקנון:

  גולש יקר,
 1. הנהלת הפורומים שומרת לעצמה את הזכות להסיר מהאתר כל הודעה המתפרסמת באתר, ואף להפסיק את השתתפותך בפורומים, ללא אזהרה ועל פי שיקול דעתה הבלעדי; לא תהינה לך תביעות כלשהן כנגד הנהלת האתר בגין פעולות אלו.
 2. בהרשמך לפורומים, ייתכן ותזין מידע מסויים למערכת האתר, שיתכן ולא ניתן יהיה להסירו מהמערכת. במילוי טופס הרישום, הנך מסכים שהפרטים המוזנים בו ישארו במערכת האתר ללא אפשרות מחיקה. אתר "פרש" ינסה לשמור ככל יכולתו על פרטיות הגולשים, אך ישנם גורמים אשר אינם בשליטתנו, והאתר לא יהיה אחראי בשום מקרה, ולא תהיינה טענות כנגד האתר או כנגד מי מבעליו, במידה ונחשף מידע שנמסר דרך האתר לגולשים אחרים או בגלל חדירה לא מורשית למחשבי האתר או מכל סיבה אחרת. אנו ממליצים שלא למסור מידע אישי / פרטים מזהים דרך הפורומים או מערכת ההודעות הפרטיות של "פרש" (ודרך האינטרנט בכלל) אם פרטיותך חשובה לך.
 3. בעת פרסום תוכן באתר (בכלל זה ידיעה, הודעה, שאלה, תמונה, קובץ וידאו, אודיו ו/או כל סוג מידע אחר) הנך מאשר, כי כל המידע ו/או הנתונים ו/או הפרטים ו/או התכנים שאתה מוסר/ת לפרסום באתר "פרש" הינם אמיתיים, נכונים ומדויקים, וכי אתה הוא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים אלה, או כי אתה מורשה ליתן ל"פרש" הרשאה לעשות בהם כל שימוש, כאמור להלן. כמו כן, ידוע לך כי:
 4. במסירת תכנים לפרסום ב"פרש", אתה מקנה לה רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק ולהשתמש בתכנים לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת, לרבות העברתו לצדדים שלישיים. כן ידוע לך, ואתה מסכים/ה לכך, כי ל"פרש" חופש מוחלט ובלתי מוגבל לשנות את התכנים ו/או לערכם.
 5. אינך זכאי/ת, ולא תהיה זכאי/ת בעתיד, לכל תמורה שהיא, בכסף או בטובת הנאה אחרת, עבור מסירת התכנים ל"פרש", וכי "פרש" אינה מתחייבת לפרסם את מקור התכנים.
 6. בתכנים שהנך מספק/ת ל"פרש" אין משום שימוש בתכנים שאינם חוקיים ו/או מפרים הסכם או התחייבות או זכות כלשהם, לרבות זכויות קניין רוחני וזכויות יוצרים ו/או מזיקים ו/או מאיימים ו/או גסים ו/או מטרידים ו/או פוגעניים ו/או גזעניים ו/או משמיצים ו/או עלולים להוות הוצאת דיבה ו/או לשון הרע ו/או עלולים לעלות כדי הפרת פרטיותו של אדם אחר ו/או שימוש בתכנים העלולים לשדל משתמש אחר ו/או לקדם מטרה בלתי חוקית ו/או שעלולה לגרום לנזק.
 7. אין לפרסם באתר תוכן אשר מעודד הפרה של זכויות יוצרים ו/או שידול לדבר עבירה ו/או עידוד אחר לביצוע פעולה שסותרת את תקנון זה.
 8. היה ויופר תנאי מתנאים אלה, תשפה ו/או תפצה את "פרש" בגין כל נזק ו/או הוצאה שייגרמו לה בשל הפרה כאמור.
 9. אין לפרסם באתר כל תוכן אשר הינו הפרה של זכויות יוצרים, או אשר מעודד הפרה שכזו, כגון (אך לא רק) : קישורים לתוכן לא חוקי (משחקים, שירים, סרטים וכדו'), או לאתרים המכילים תוכן כנ"ל, הסברים כיצד לפרוץ לתוכנות, וכדו'.
 10. אין לפרסם בפורומים השונים. "פרסום" כולל, בין השאר, כל קישור לאתרים חיצוניים, מוצרים ומיזמים מסחריים. פטורים מהנחיה זו הינם קישורים בחתימת הגולש לאתר פרטי ( = שאינו מסחרי), פרסומים פרטיים בפורומי ה"לוחות", וקישורים לתוכנות אשר מותרות בהפצה (Demo, Shareware, Freeware וכדו')
 11. אין לפרסם מודעות על משחקי פירמדיה / שיווק רב-שכבתי (MLM)
 12. אין להציף בפורומים. הצפה הינה פתיחה של מספר אשכולות הנוגעים לאותו נושא, בין אם הם נפתחים באותו הפורום, או במספר פורומים שונים (יש לפרסם את ההודעה בפורום הנוגע לה בלבד!). כמו כן, אין להגיב לאשכולות קיימים בפורום באופן שיטתי כשהמטרה היא על מנת להגיב, ולא על מנת לתרום תוכן משמעותי לאשכול.
 13. יש להשתמש בפורום בשפה נאותה בלבד, אפילו אם גולש אחר דיבר אליכם או אל מישהו אחר בשפה שאינה נאותה. במקרה הזה, נא לפנות למנהלי הפורום על ידי לחיצה על הכפתור הנמצא בתוך ההודעה שאינה כתובה בשפה נאותה, ולהעיר את תשומת ליבם להתנהגות המשתמש.
 14. יש לשמור על תרבות הדיבור.
 15. לפני כתיבה בפורום (פתיחת אשכול חדש, או תגובה לאשכול קיים), קיימת חובה לקרוא את תקנון הפורום המסויים שבו כותבים. עבירה על התקנון כך, עשויה לגרום למחיקת הודעתכם ללא כל הסבר.
 16. במידה ונחסמת מכתיבה בפורום מסויים - לא נורא. פנה למנהלי הפורום, וברר איתם את הנושא. ברוב המקרים, כנראה שלא עמדת בכללים המפורטים בדף זה. אם אחרי דין ודברים עם המנהלים אתה משוכנע שהצדק עמך והטעות עם המנהלים, באפשרותך לפנות להנהלת האתר, דרך האפשרות "צור קשר" הנמצאת בראש הדף. בכל מקרה, פניות לא תתבצענה על גבי הפורום, ואם בכל זאת תפנה על גבי הפורום, צפוייה הודעתך להמחק, וסיכוייך לשחרר את החסימה מכתיבה בפורום יפחתו.
 17. אין לבקש ניהול בפורומים. המנהלים נבחרים מבין הגולשים בהחלטתה הבלעדית של הנהלת הפורומים מבין הגולשים האיכותיים ביותר בפורום לדעתה של הנהלת הפורומים.
 18. אין לעשות "לובי" על מנת לשכנע את הנהלת האתר לבחור גולש מסויים לניהול.
 19. אין לבזות גולשים, סמלים, ודברים סמליים.
 20. אין להשוות יהודים / סמלים יהודיים לנאצים/דימויים נאציים, אף לא ברמז.
 21. אין לפרסם באתר כל תוכן אשר נוגד את חוקי מדינת ישראל.
 22. אין להסית לעבירה על חוקי מדינת ישראל.
 23. אין לפרסם תמונות עירום, אלא אם כן נאמר אחרת ב"דבר המנהל" של פורום באופן ספציפי.
 24. אם נחסם הכינוי שלך מכתיבה בפורום, אין להרשם בכינוי חדש כדי להמשיך לכתוב בפורום. הכינוי החדש יחסם גם כן.
 25. אין לפרסם הודעות הנוגעות לגולש אחר בפורום. ניתן לפנות אל הגולש בהודעה פרטית או באי-מייל, ואם הוא חסם אפשרויות אלה, פירוש הדבר שאין הוא רוצה שיפנו אליו. כבדו את רצונו.
 26. אין להשתמש בתווים שאינם אלפא-נומריים (א'-ת', A-Z, 0-9) בכותרות האשכולות, למעט סימני פיסוק אשר מותרים באופן בודד בלבד, אלא אם כן מעוניינים להדגיש שאלה או קריאה ("???" ו "!!!"), אך בכל מקרה לא יהיו יותר משלושה סימנים כאלה ברצף, ויש להמעיט בשימוש זה.
 27. חובה לתת כותרת רלוונטית לתוכן המפורסם בתוך האשכול. כותרת שמנוסחת על מנת לנסות לגרום לגולשים להיכנס לאשכול למרות שתוכן האשכול אינו מה שמצויין בכותרת, עשוייה לגרום למחיקת האשכול. יש להמנע לחלוטין מכותרות בסגנון "צריך עזרה!!!", "כנסו מהר!!!" וכדו'. מומלץ בהחלט לקרוא את הדף הבא, בהנחה והאשכול שהנך פותח הוא אשכול בקשת סיוע.
 28. אין לפרסם בפורום אשכולות בנושאים שאינם קשורים לפורום (יש לבדוק ב"דבר המנהל" המפורסם בפורום באיזה נושאים עוסק הפורום).
 29. אין לפרסם הצעות לשיפור מחוץ לפורום "משוב".
 30. אין לפרסם הצעות לפתיחת פורום חדש - יש להשתמש בטופס הזה. ההצעות מתקבלות בברכה, אך אינן מקבלות תשובה חוזרת. הפורום יפתח או לא יפתח, ואת התוצאה ניתן יהיה לראות ברשימת הפורומים בלובי.
 31. חתימת המשתמש חייבת לעמוד בחוקי החתימות של הפורומים. שימוש בחתימה שאינה תואמת את החוקים, יגרום להסרת החתימה באופן אוטומטי ללא התראה מראש.
 32. בטחון מידע: אין לפרסם באתר מידע מסווג, מכל סיווג שהוא (כלומר "מוגבל" ומעלה), ואין לפרסם מידע אשר חל עליו צא"פ (צו איסור פרסום). אם אינכם יודעים אם מידע מותר בפרסום או לא, יש לשאול את מנהלי הפורום בהודעה פרטית והם יבררו את הנושא עם מי שמוסמך לענות על השאלה. אם יש ספק - אין ספק - לא מפרסמים!
 33. המידע המפורסם באתר מפורסם על אחריות המפרסם בלבד, ואתר "פרש" מסיר מעצמו כל אחריות שהיא בנוגע לפרסומים אשר פורסמו על ידי הגולשים באתר. במקרה של דין ודברים עם הרשויות המוסמכות, ינתנו פרטי הגולשים לגורמים המוסמכים ללא היסוס.
 34. כל תנאי השימוש המצויינים לעיל, וכל התנאים המצויינים ב"דבר המנהל" בפורומים השונים, כפופים לשינויים בכל עת, ללא התראה מראש. המשך השימוש בפורומים מהווה הסכמה לתנאים המפורסמים בו במועד השימוש, ומחובת הגולש לבדוק אם, ומתי, השתנו התנאים.

  בברכה, הנהלת הפורומים
כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:25

הדף נוצר ב 0.01 שניות עם 5 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר