לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2005, 13:11
  simonun simonun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.04
מעשה בחמור ושמו רבין

גיא מרוז ואביב גפן נסעו לבת עין - וזה הדבר הראשון שפגשו. מהערב - ב-yes y
סמדר שילוני

>בהתחלה נדמה היה שהחלום הרטוב של "צו פיוס" קורם עור וגידים ב"חיים על פי Y" , שתוצנח אל המסך שלכם החל מהערב (ב' ערוץ yesY, 22:00). ברוח התוכנית, שמפגישה שלל סלבריטאים עם מציאות הרחוקה מהם (שרית חדד הפכה לאם לשישה ילדים, מיכל אמדורסקי, עדי נוימן ומורן גרוס יצאו לחווה ברמת הגולן, שורטי וביגי עברו לווילה בקיסריה), יצאו שמאלנים

מחוץ לארון כמו אביב גפן וגיא מרוז במטרה להעביר שבוע שלם בהתנחלות בגוש עציון, במה שעל פניו נועד לקירוב לבבות. אלא שכבר ברגעים הראשונים המפגש עלה על שרטון (ראה וידאו), והכל בגלל חמור קטן, הכל בגלל חמור.

"אני באתי לשמוע, באמת, הייתי מאוד מסוקרן. אבל מעבר ללספר לי כל הזמן כמה שהם ראו את האור והכירו את אלוהים באופן אישי ואני לא, ועד שאני לא אבין את זה אין על מה לדבר, הם לא אמרו שום דבר. לא הגענו אפילו לדיבור על פוליטיקה, כן כובש, לא כובש, כל זה לא היה רלוונטי".

הופתעת לטובה באיזה שהוא שלב?

"לא. משום דבר".

למדת משהו חדש?

"לא. זה היה משעמם. 80-90 אחוז הם אנשים שהגיעו מסמים קשים לחזרה בתשובה, וזה כמובן הופך אותם להרבה יותר מבינים. כל דו שיח נסגר באור הגדול שהם רואים ואני לא. להוציא בחור אחד או שניים שהיו יוצא דופן, ואפילו בילו איתנו איזה לילה אחד בתל אביב, הכל חזר על עצמו. אנשים טיפה יותר פתוחים אבל עדיין, הפער הוא עצום".

שבעה ימים שכנו מרוז וגפן חובשי כיפות, שמרו על חוקי היהדות, השכימו בבוקר לתפילות למדו בישיבה ועשו שמירות. זה לא עזר. "היו רגעים מאוד קשים, לצד רגעים מאוד מעניינים", משחזר מרוז. "היה קשה לשמוע שוב שגולדשטיין קדוש וכהנא צדק ויגאל עמיר לא רצח את רבין. אבל הייתי עם אביב וזאת בסך הכל היתה חוויה טובה".

איך היתה הדינמיקה בינכם?

"אני חושב שזה עובר בסדרה שהדימניקה היתה מצוינת. היה לנו דיבור מהיר וברור, אנחנו מדברים באותה שפה למרות פערי הגיל".

ליביתם האחד את השני?

"לא, כל פעם מישהו אחר היה עצבני והשני היה מרגיע, זה השתנה".

מתי הכי רצית לחזור הביתה?

"בשניה שהגעתי לשם, בקטע עם החמור. ואחר כך היה איזה קטע שהאיש שאירח אותנו אמר לי שהוא חלם עלי בלילה ודיבר עם הנשמה שלי ואז הבנתי שנכנסתי למשהו לא טוב, לאיזה סטרס. זה היה שבוע מאד הזוי".

התאוששת?

"לקח לי כמה ימים. בגדול, בלי קשר לעבודה הטלויזיונית, מה שראינו בגוש קטיף זה סוג של פרומו להארד קור האמיתי שבשומרון. זה לא שיפנו את האנשים האלה והם ישבו בשקט בנגב, חייבת להיות פה הכרעה אמיתית ועד שלא נחליט איזה מדינה תהיה פה לילדים שלי, למשל, אין מקום פה".

(05.09.05, 13:20)

נערך לאחרונה ע"י simonun בתאריך 05-09-2005 בשעה 13:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר