לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2005, 09:05
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי :)

אני מאוד שמחה לשמוע על ההתפתחות ואני חושבת שסגירת המעגל הזו תעשה לך רק טוב מהסיבה הפשוטה שבעוד X שנים, סביר להניח שלא תזכרי את הרגעים הקשים ממערכות יחסים ארוכות, מה שכן תזכרי זה את "הטעם" שנשאר לך בפה אחרי הפרידה .
אני למזלי הייתי חכמה בקטע הזה עוד מהמערכת היחסים הראשונה שלי, שחרף העובדה שנגמרה בצורה מעאפנה, התעקשתי לסיים אותה בצורה יפה (ועד היום החבר הראשון שלי מתקשר מדי פעם לשאול בשלומי ולאחל לי חג שמח ועברו 5 שנים !)
אז תאמיני לי שבנקודת הזמן הזו אני לא זוכרת על מה רבנו ובקושי על מה נפרדנו, מה שאני רואה בעיניים זו היכולת לסגור מעגל בצורה יפה ולכבד את התקופה מלאת האהבה שחווינו .

אני חושבת שמערכות יחסים (גם אם בגיל ההתבגרות הינן קצרות), הן מאוד מחשלות אותנו ומאוד מעידות על עצמנו ועל דרכי התמודדות/התגברות שאנו בוחרים בהן וככלל - על האופי שלנו .
אני יכולה למנות לך אין-ספור דברים שלמדתי ממערכות יחסים ועודני לומדת עם בן זוגי ו-תמיד לומדים מכל שלב, גם אם זה כרוך בכאב לב, הרי שלבסוף אנו מוצאים את האחד/ת שלנו ואז הכל מתגמד .

בנוגע לפרידות, אף אחד לא אוהב להיפרד ולהכאיב/ לכאוב, אך מנקודת הפרידה אני חושבת שצריך בעיקר ללמוד לשחרר את הטינה, להשכיל לדעת שאם משהו נגמר - אז צריך להתמודד עם הכעסים ופשוט להניח (ולרוב לומדים את זה בדרך הקשה :/)
אני גם קוראת לזה לסגור מעגל שכן לרוב לא נשארים בקשר לאחר הפרידה, לכן טוב לסגור את זה יפה .
תדעי לך שלפני שנתיים הייתה לי מערכת יחסים מאוד טעונה שלקח לי המון זמן להבין מה לא היה בסדר בה ובי (ואני לא מדברת כרגע עליו, קשה לשפוט בנאדם כשחל חוק התיישנות ) וברגע שיכלתי והרגשתי בשלה - פניתי אליו ואני חושבת שסגרנו את זה בצורה די יפה .
מאותו רגע פשוט השתחררתי לגמרי והיה לי טוב עם זה, הדבר האחרון שהטריד אותי היה - מה יהיה הלאה, כי את לא חייה יותר את החרטות ואת הספקולציות : "מה אם...." אז את הרבה יותר משוחררת .

לסיכום - דף חדש הוא רק התחלה מעניינת ומרגשת, אני במקומך הייתי מתמוגגת מההצלחה לסיים את זה בצורה כ"כ יפה ובד בבד - התרגשות וציפייה לכל מה שעוד עתיד לקרות ולכל החוויות והאהבות שאת עוד עתידה לחוות .

אשמח לשמוע דעתך ואני מאחלת לך בהצלחה רבה בהמשך ובשנת הלימודים החדשה
נשיקות,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 10-09-2005 בשעה 09:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר