לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2004, 18:12
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
שמע-

בוא נגיד ככה, שלדעתך בר-אור זה הדבר הבסיסי ביותר.
אני מניח שמי שמגיע לגיבוש מטכ"ל (או כל גיבוש מרכזי אחר) עבר את הבר-אור של היום סיירות בהצלחה.
מכאן שאין להם בשביל מה "לבדוק" אותך ואת הכושר הגופני שלך, אם הגעת למעמד של גיבוש מרכזי אחרי יום סיירות כניראה שהבר-אור שלך היה מוצלח.
וגם אם לא, הם לא מסתכלים על כושר גופני כמו ביום סיירות.
במטכ"ל, אצלנו.. חבר שלי, הוא הגיע ראשון בבר-אור של היום סיירות, הכושר הגופני שלו הוא באמת אחד הנדירים אני חושב שקיימים (סתם שתיקח השוואה, הוא עשה 5,000 ב-17:30 בערך בזמן שאני עשיתי 20:54 שזה נחשב תוצאה טובה, כוח הוא עושה לך בערך 150-160 ידיים ובטן רגיל כמו כולם, מתח הוא עומד בסביבות ה-30 ככה, אולי יותר אולי פחות).
ובגיבוש מטכ"ל, הוא היה איתי.. 2 קבוצות ליידי כל הזמן שמרתי איתו על קשר עין כזה, מידי פעם הייתי רואה אותו, ותאמין לי בספרינטים היו פעמים שהוא לא היה רואה אנשים, מגיע ראשון, שני, ראשון.. ככה כל אימון.
והוא לא קיבל מטכ,ל ואפילו לא המתנה לכלום. כי בתחלס בגיבושים מחפשים הרבה יותר ראש, אין אתה עובד בתנאי לחץ, כושר מנהיגות ועוד עשרות דברים שאני בכלל לא יכול לחשוב עליהם ואף אחד לא יודע אותם!

ככה שמה שאני חושב, שאין להם למה לעשות בר-אור בגיבושים בכלל!! אם הגעת למעמד של גיבוש מרכזי זה אומר שיש לך כושר מספיק טוב בשביל לעשות תוצאה בינונית+ בבר-אור ושאתה בנאדם עם כושר.
בגיבושים זה כבר יותר לכלת עם הראש ולא עם הכושר שלך, אתה לא תשרוד בזכות זה שאתה עושה 2000 ב-5 דקות, אלא בזכות הכוח רצון והיכולת האישית שלך.

אגב -בגיבוש מרכזי אני לא יודע כמה מסתכלים על היום סיירות, אבל בהחלט מסתכלים על נתונים אישיים לצורך בחירת המשל"בים.
מה שכן, בגיבוש 669 שעשיתי אמרו לנו שלגיבוש הזה בחירת האנשים ליחדיה היא דקדקנית הרבה יותר והם מסתכלים על דברים ונתנוים עוד מהצו ראשון (כניראה שככה זה גם במטכ"ל).
____

מקווה שהבנת עכשיו ושעניתי לך על השאלה שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר