לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2004, 16:52
צלמית המשתמש של amranal
  amranal amranal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.04
כריך גבינה בן 10 שנים תמורת 28,000 דולר

כריך גבינה בן עשר שנים תמורת 28,000 דולר
יום רביעי, 24 בנובמבר 2004, 15:15 מאת: רויטרס, מערכת וואלה!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://wmh.walla.co.il/w/18-200/131590-18.jpg]

הסנדוויץ'. באתר מאמינים שלכל אחד צריכה להיות יכולת "ללמוד כל כוחותיו המיסטיים של הכריך" (צילום: מתוך אתר GoldenPalace.com)
הכריך נושא את דמות הבתולה מרים, כך טוענת האישה מפלורידה שהכינה אותו לפני 10 שנים. אתר ההימורים שקנה אותו כבר החל בשיווק חולצות, וההכנסות - לצדקה.

אתר קזינו באינטרנט זכה במכירה פומבית של אתר האינטרנט e-bay, בסנדוויץ' גבינה בן עשר שנים, אשר נושא על פי אנשים מסוימים דימיון לבתולה מרים, אמו של ישוע מנצרת. מיד עם זכייתו החל האתר בשיווק של חולצות "גבינה-מותכת-הבתולה-מרים".

האתר, GoldenPalace.com, הציע 28,000 דולר תמורת הכריך, ההצעה הגבוהה ביותר במכירה, שנסגרה בערב יום שני האחרון.

פרסומת
מוכרת הסנדוויץ', דיאנה דויסר, מפורט לודרדייל שבפלורידה, מספרת, כי הכינה את הסנדוויץ' לפני עשר שנים, ואחר שלקחה ביס, ראתה "את הבתולה מרים נועצת בי מבט". במודעה שפרסמה ב-e-bay כתבה דויסר, כי הסנדוויץ' נשמר בעטיפת פלסטיק במשך עשור, ולא גדלו עליו עובש או בקטריות. "זה כמו נס" היא אמרה. "אני רוצה שאנשים ידעו, שאני באמת מאמינה שזוהי הבתולה מרים אם האלוהים" נכתב במודעה. "זו אמונתי הכנה והאמיתית, אולם אתם רשאים להאמין כי היא מי שתרצו, אני לא מנסה לרמות אף אחד."

אנשי GoldenPalace.com טענו באתר, כי "הסנדביץ' הקדוש" זכה ל-1.7 מיליון כניסות, מאז שהמודעה שלו פורסמה ב-e-bay. מנהל בכיר באתר, ריצ'ארד רוו, ציין, כי בהכנסות מן הכריך ייעשה שימוש לגיוס כסף למטרות צדקה.

החולצות, הנושאות את תמונת הכריך, ואת הלוגו של GoldenPalace.com, נמכרות תמורת 19.90 דולר. "אנו מאמינים שכל אחד צריך להיות מסוגל ללראות את הסנדביץ', וללמוד על כוחותיו המיסטיים" אמר רוו.

קישורים:
אתר GoldenPalace.com»
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר