לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2004, 04:03
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
תשובה לך ולאלכס

לא דיברתי על מישהו באשכול, אבל בהחלט יש אנשים בפורום שמצדיקים את הרצח, וברור שכרגע הם לא משמיעים את קולם, אבל בימי חול אפשר בהחלט לשמוע מהם הצדקה לרצח.

חותם על רוב מה שאמרת - מרגיז אותי שהרצח והשכול מנוכס לשמאל, ש"מורשת רבין" נתפסת בעיניים שמאלניות. מי יחתום לנו שרבין לא היה מגלה את הטעות שעשה, והיה מבטל את אוסלו ? עכשיו לעולם לא נדע.

זה שכמה שמאלנים פותחים את הפה לא הפריע לימין בעבר, ולא צריך להפריע גם עכשיו. והדרך הטובה ביותר למנוע מהשמאל לנכס את האבל היא להתאבל באמת, ולא למצוא סיבות ופלפולים למה היום הזה לא נוגע לנו. היום הזה בהחלט נוגע לכל מי שמחשיב עצמו ציוני.

אבל כשקוראים לרבין בוגד, ביום השנה להרצחו, לי קשה להחשיב את זה כאבל. וההפרדה שאתה עושה, אלכס, לא ברורה לי - אם רבין היה בוגד, למה שנתאבל עליו ? אני לא מבין את הקריאה "בוגד". בוגד במי ? מה, הוא מסר מידע לאויב ? הרי הוא היה רו"מ של השמאל, אז איך אפשר להגיד שהוא בגד בבוחרים שלו ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר